تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 311 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Eliminal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

فکر کنم که اکتیوه ، اینم عکس

آیکن من هم به همون شکل هست مگه باید چه شکلی باشه؟

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام!
    اگر از اسکنر malwarebytes در کنار اسمارت سکوریتی eset استفاده کنیم مشکلی پیش نمی آید!؟

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام!
    اگر از اسکنر malwarebytes در کنار اسمارت سکوریتی eset استفاده کنیم مشکلی پیش نمی آید!؟
    نه، گارد malwarebytes رو خاموش کنید و فقط به عنوان اسکنر استفاده کنید.

داره خودمونی میشه xp70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

در صفحه اکتیو سازی سریال قانونی انتی ویروس نود 32 کشور چی رو انتخاب کنم چون ایران نداره ایا انتخاب کشور های دیگر مشکل بوجود نمیاره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستانی که آیکن نودشون سبزه (سبز با علامت خطر وسطش )محصولشون کاملا کار میکنه اما بصورت تریال ...و کامل اکتیو نشده..اگه دقت کنید اخطار سبزه که نشون میده خطری متوجهتون نیست...آیکون اسمارت سکوریتی چشم گرد آبی و انتی ویروس باید چشم گرد سبز باشه ...اما اکتیو نبودن و آیکون این شکلی هیچ مشکلی نداره و فقط ثبت نشده توی سایت نود32...

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

در صفحه اکتیو سازی سریال قانونی انتی ویروس نود 32 کشور چی رو انتخاب کنم چون ایران نداره ایا انتخاب کشور های دیگر مشکل بوجود نمیاره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیر مشکلی پیش نمیاد اما آی پی شما که تابلوئه مال ایرانه...سه گزینه جهت اکتیو کردن هست و شما از گزینه های دیگه مثلا با یوزر نیم پسورد اکتیوش کنید و کشور لازم نیست ثبت کنید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    دوستان من آنتی ویروس eset nod 32 ورژن 4.2.64.12 رو دارم امروز با یوزر و پسورد جدید آپدیتش کردم ولی دو تا از فایلاش رو ویندوز نصب نکرد . من خودم ok کردم که نصب بشه. بعد از نصب اونا الان که آپدیت رو میزنم این پیفام رو میده و آنتی ویروس آدیت نمیشه ؟!
    you have been using this evaluation time limited version for more than 30 days. update is no longer possible.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان من گزینه PackageFeatures را به 20 تغییر دادم ریستارت کردم آیکونش قرمز شد و گزینه web access protection به صورت non functial یا یه همچین چیزی شد چه کار کنم؟ میخوام سرور اپدیت آنلاین دستی بدم eset smart security 6.0 استفاده میکنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

دوستان من گزینه PackageFeatures را به 20 تغییر دادم ریستارت کردم آیکونش قرمز شد و گزینه web access protection به صورت non functial یا یه همچین چیزی شد چه کار کنم؟ میخوام سرور اپدیت آنلاین دستی بدم eset smart security 6.0 استفاده میکنم
    این روش واسه سایت ایران ستاپ هست به غیر این آیا روش دیگری هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام " ی روش دیگه هم هست ک بدون ریست کردن و Safe mode میشه : ( روی نسخه 6 ک عملا جواب داد )
    موقع نصب آنتی ویروس ، حواستون باشه در زمانی ک داره رجیستری رو میریزه، وارد regedit بشید ( از قبل باز کنید تا وقت هدر نره ) و روی HKEY_LOCAL_MACHINE کلیک کنید و دکمه Ctrl+F رو بزنید تا جستجو باز شه. دقت کنید ک همه چک باکسها تیک بخورند. بعد تایپ کنید PackageFeatures و بزنید دکمه Find next
    اون مقداری ک پیدا میشه ب همین نام رو باز کنید و عددش ک 22 هست رو ب 1 تغییر بدید ( این در مورد ورژن قبلی هم صدق میکنه ، کلا باید مقدار 1 بشه ) تا آفلاین ظاهر و فعال شه. تغییر عدد باید تا قبل از پایان عملیات نصب ، انجام بشه. وگرنه باید برید Safe mode
    تاریخ سیستمتون هم تنظیم باشه ، مسیر پوشه آفلاینتون هم داخل ریشه درایو باشه بهتره ( داخل یک پوشه مثل : C:/update ) چون اگه طولانی بشه ، آنتی ... نمیشناسه. اسم پوشه هم ب لاتین یا عدد باشه ( فرق نمیکنه ).
    Last edited by .AraMesh.; 12-02-2013 at 01:57. دليل: تایید شده

10. 2 کاربر از .AraMesh. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

*حالا ی سوال مدتها برام پیش اومده : * ی نرم افزار نیست ک ما بهش تاریخ بدیم بعد خودش برامون آپدیت آفلاین پیدا کنه ما اینقدر آواره این سایت اون سایت نشیم؟ یا اصلا خودش برامون دانلود کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •