تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 67

نام تاپيک: مودم dwm 156 آپدیت شد با پیامک فارسی و ussd

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    احتمالا مشکل آنتن دارین. بهتره یک موقعیت مناسب در منزل پیدا کنین ک سیگنال بهتری میده.
    در شرایط نرمال مودم دنبال سیگنال قویتر هست برای همین وقتی سرویس اینترنت وصل میشین مودم سعی میکنه دنبال سیگنال قویتری باشه ک الزاما به معنی اینترنت با سرعت بهتر نیست.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    سلام ممنون که جواب دادی .من یه سیم دو متری براش گرفتم و مودمو جابه جا میکنم ولی بازم فرقی نمی کنه.من صبحها بینه ساعت 6 تا 8 صبح وقتی وصل میشم بدون اینکه مودمو به به سیم دو متری وصل کنم. سرعتش تا 10 مگابیتم میره.این نشون میده که عیب از مودم نیست از وضعیت بد شبکه ایرانسله.

2. 2 کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام.موقع اپدیت با نرم افزار وسطش قطع شد الان مودمو میزنم به کامپیوتر تو دیوایس منیجر zte میشناسه و نصب نمیشه.راهی داره درستش کرد

4. 2 کاربر از alimoazen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

دوستان من دانلود میزنم ولی هیچی پیدانمیشه

- - - Updated - - -

دوستان من دانلود میزنم ولی هیچی پیدانمیشه

6. 2 کاربر از ali4899 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام خوبین من مودمم dwm 156 A7 هستش چند روز پیش فریمور مودممو اشتباه اپدیت کردم الان فریمور خودشو که رو جعبش هست میریزم روش ولی مودم وقتی به یو اسبی وصل میکنم قطع و وصل میشه.و انتم ندارم میشه کسی کمک کنه

8. 2 کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام من چند روزه پیش که سرعت نت پایین بود فکر کردم که اگه فریمور مودم و اپدیت کنم سرعت نت بیشتر میشه ولی اشتباه فریمور a8ریختم روش دوباره فریمور a7ریختم روش ولی نمیدونم چی شده وقتی به یو اس بی وصل میکنید مدام صدای قطع و وصل شدن یو اس بی میاد و سیم کارتم نشون نمیده و شبکه ندارم.اول فکر کردم سیستم من مشکل داره ولی با چند تا سیستم دیگه هم امتحان کردم اونجا هم قطع و وصل میشه. فایلی که دانلود کردم مثل ایکن مودم دی لینک هست وقتی اجراش میکنی یه صفحه سیاه مثل ریجیستری میاد و از آخر هم میگه یه کلید صفحه کیبردو بزن وقتی میزنی صفحه بسته میشه.وبعد روی همون فایلی که مثل این دی لینک هست راست کلیک میکنم و گزینه استرج میزنم یه پوشه استخراج میشه که داخلش نرمافزار دی لینک هست که به صورت فایل ایزو هست و نرم افزار و نصب میکنم و سیستم ریست میکنم.ولی بازم همون مشکلات هست جوره دیگه باید نصب کنم یا اینکه مودمو به فنا دادم.کمک کنید لطفا ویندوز ۷ هست ورژنهایم که تا حالا نصب کرم اینا هستن A7 v7.0.0me/A7v7.0.3me/v 7.0.1 me/v7.0.6me مرسی
    Last edited by saed20; 14-04-2020 at 13:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

کسی نیست کمک کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام لینک دانلود وجودنداره راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام خسته نباشید من مودم و بردم تعمیرگاه .تعمیرکار گفت این مودمها و مودم های دیگه داخلش چند تا ای سی داره اگه فریمور اشتباه بریزید روش ای سیش میسوزد و ای سیشم داخل بازار نیست.یعنی خوده تولید کننده ای سیشو نمیده بیرون برای جلوگیری از تقلب شرکتهای دیگه تا کسی نتونه مودم این شرکتها رو با عوض کردن نرم افزار ش مودمو به اسمه خودش بده بازار.بایک اشتباه مودممو به فنا دادم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید من مودم و بردم تعمیرگاه .تعمیرکار گفت این مودمها و مودم های دیگه داخلش چند تا ای سی داره اگه فریمور اشتباه بریزید روش ای سیش میسوزد و ای سیشم داخل بازار نیست.یعنی خوده تولید کننده ای سیشو نمیده بیرون برای جلوگیری از تقلب شرکتهای دیگه تا کسی نتونه مودم این شرکتها رو با عوض کردن نرم افزار ش مودمو به اسمه خودش بده بازار.بایک اشتباه مودممو به فنا دادم.
    سلام کاملا چرت و پرت تحویلت داده نه فریمور بریزی رو مودمت ایسش میسوزه نه اینکه ایسیش رو اصلا خود تولید کننده مودم میسازه که نخواد بده بیرون
    توجیهشم در مورد دادن بیرون مودم به اسم دیگران یه قصه کاملا چرتی بوده که فقط از یه عقل ناقص میتونه در بیاد بیرون که از هیچی سر در نمیاره همین الان بچها فریمور ایرانسل میزنن رو مبین نت فریمور هوای میزنن رو ایرانسل و اصلا صابر خودش فریمور سفارشی درست میکنه میزنه به مودم i60، این مودمم مثل بقیه مودما که بچه ها تو سایت درست میکنن درست میشه فقط چون 3g هست و ارزش نداره کسی وقت نمیزاره روش درست کردنش رو بدست بیاره

14. این کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام چه عجب یکی جواب داد .واقعا چرت گفته نمیدونم.ولی الان فریمور خودشم می ریزم روش قبول نمی کنه آیا عیب سخت افزاری داره یا نرم افزاری.

16. این کاربر از saed20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •