تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: طریقه حذف پسورد در فایل های RAR توسط WinRAR

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

دوست عزیز ببین نرم افزار های قفل شکن میتونن پسورد های خیلی ضعیف و محتمل رو باز کنن و اگر پسورد قوی باشه این کار توسط یه نرم افزار معمولی عملا امکان پذیر نیس من خودم یه مدت سر کار بودم نتیجه هم نگرفتم

2. این کاربر از sdfssdfs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یعنی از این خنده دار نمیشه !!!!
    دلیلش چیه آخه ؟؟؟
    خودشون این کارو کردن که نشه حذف کرد یا فرمت RAR نمیتونه حذف رمز رو پشتیبانی کنه؟؟؟؟
    مشکل اصلی من سر ارورCRC failed in the encrypted file(wrong password هستش!
    من یه بازی دانلود کردم که 17 تا پارت بود! با پسورد . . .اما موقع اکسترکت روی پارت سوم ارور CRC failed in the encrypted file(wrong password میداد !!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوال کردم اما به جواب نرسیدم!
    با یه نرم افزاری تونستم پسورد پارت سوم رو در بیارم !!!! پسورد پارت سوم با بقیه فرق میکنه !!!! برای همین میخوام پسورد تمام پارت ها رو حذف کنم تا بتونم بدون نیاز به دادن پسورد فایل ها رو استخراج کنم!
    همین . . .
    حالا نمیدونم چه کنم . . .
    خیلی عجیبه . . .
    با اون نرم افزاری هم که معرفی کردین من نتونستم گزینه ای پیدا کنم که بشه پسورد رو حذف کرد . . .
    اگر مشکلتون تفاوت رمز در پارتهاست راه‏حلی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت باید جواب بده،
    اما اینکه چرا نمیشه پسورد رو حذف کرد: در فایلهای RAR کل فایل آرشیو رو تحت نام رمز انکریپت میکنیم...نه اینکه فقط یک پسورد ساده ورودی باشه. بنابراین حذفش پیچیده میشه.
    با اینحال فکر میکنم باز هم باید این قابلیت که پسورد رو حذف کرد یا تغییر داد در نرم افزارهای زیپ باید قرار داده بشه(مثل بیت لاکر ویندوز7 که میشه رمز قرار داده رو عوض کرد). و عدم وجودش عجیبه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان عکس این قضیه امکان داره ؟ یعنی یه فایل rar را پسورد گذاری کنیم

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

دوستان عکس این قضیه امکان داره ؟ یعنی یه فایل rar را پسورد گذاری کنیم
    روی فایل مورد نظر کلیک راست،Add to archive رو انتخاب کنید .به تب advanced رفته و روی set password کلیک کنید.!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mer5ad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Twilight Flame

پيش فرض

با سلام. میدونید که برای استخراج فایلی که از چند پارت تشکیل شده( که البته جداگانه فشرده شده اند) باید تمام پارتها رو در اختیار داشته باشید و اگه یه قسمت کم باشه winrar از شما میخواد که اون رو اضافه کنید.
    دوست عزیز اگه هدفتون اینه که فایلها رو استخراج کنید،فکر کنم این راه جواب بده:
    پارت های اول و دوم رو با Winrar اکسترکت کنید.ازتون رمز میخواد که پسورد همون 2 قسمت رو وارد میکنید.برای ادامه ی کار winrar از شما ادامه ی آرشیو رو میخواد.اینجا باید فایل سوم رو browse کرده و برای استخراج فایل ها پسوردش رو که با بقیه فرق داره وارد کنید.
    بعد دوباره Winrar بقیه ولوم ها رو از شما میخواد که همون کار دفعه قبل رو میکنید. البته مابقی پارت ها رو یکجا select کرده و موقع وارد کردن پسورد هم که رمز بقیه رو میدونید(همون رمز اولی و دومی)
    امیدوارم که اشتباه نکرده باشم و اینکار جواب بده
    اگر مشکلتون تفاوت رمز در پارتهاست راه‏حلی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت باید جواب بده،
    اما اینکه چرا نمیشه پسورد رو حذف کرد: در فایلهای RAR کل فایل آرشیو رو تحت نام رمز انکریپت میکنیم...نه اینکه فقط یک پسورد ساده ورودی باشه. بنابراین حذفش پیچیده میشه.
    با اینحال فکر میکنم باز هم باید این قابلیت که پسورد رو حذف کرد یا تغییر داد در نرم افزارهای زیپ باید قرار داده بشه(مثل بیت لاکر ویندوز7 که میشه رمز قرار داده رو عوض کرد). و عدم وجودش عجیبه.

نه ، بازم جواب نداد . . .!
    اصلا موقعی که من پارت 3 رو بهش میدم ازم پسورد نمیخواد!
    یه چیز جالب . . .
    پارت 3 دقیقا وقتی 99 درصد اکسترکت میشه ارور میده! یعنی 99 درصدشو استخراج میکنه ولی آخرش این ارور مسخره رو میده!

و جالبتر اینکه وقتی من با نرم افزار پسوردشو در اوردم ، پسوردی که به من داد با بقیه پارت ها فرق میکرد . . .
    اصلا این ارور چیه آخه . . .

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

یه چیز جالب . . .
    پارت 3 دقیقا وقتی 99 درصد اکسترکت میشه ارور میده! یعنی 99 درصدشو استخراج میکنه ولی آخرش این ارور مسخره رو میده!

و جالبتر اینکه وقتی من با نرم افزار پسوردشو در اوردم ، پسوردی که به من داد با بقیه پارت ها فرق میکرد . . .
    با برنامه Power Archiver 2011 اقدام به اکسترکت کنید.
    یه چیز دیگه. امکان نداره پسورد یه پارت با پارت بعدی فرق کنه. چون موقع رمز گذاشتن خود Winrar برای همه پسورد یکسانی که کاربر گذاشته رو می گذاره. پس این نظریه اشتباهه.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یه چیز جالب . . .

ببینید این اررور میگه فایل خرابه یا پسورد غلطه و دقیق مشخص نمیکنه کدوم....
    و چون روی 99% این پیام رو میده به احتمال زیاد به رمز مربوط نیست، چون اررور پسورد اول داده میشه.
    گزینه Repair damaged archive در WinRAR رو هم امتحان کن

داره خودمونی میشه Raziel007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با درود
    میشه اسم نرم افزاری که باهاش پسورد فایل RAR را پیدا کردید بگید.
    یه راهنمایی مختصر هم بکنید.
    فوری
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام به همه

فقط یه نرم افزار میخوای برای پیدا کردن پسوورد فایل rar ؟؟؟؟؟؟

خیلی نیاز دارم بهم کمک کنید لطفا؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام اقا حامد

میتونم اون نرم افزاری که باهاش رمز اون پارتی که نداشتیو با اون پیدا کردی بهم معرفی کنی؟

واقعا ممنونت میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •