تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: The Iron Giant / غول آهنی ، انیمیشنی که در حق آن خیلی ظلم شد!

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

11 The Iron Giant / غول آهنی ، انیمیشنی که در حق آن خیلی ظلم شد!

سلام دوستان عزیز
    این تاپیک همونطور که از اسمش معلومه مربوط میشه به بحث و تبادل نظر پیرامون انیمیشن "The Iron Giant "یا همون غول آهنی به کارگردانی آقای Brad Bird که سال 1999 ساخته شد و خیلی ها مثل خودم میگن در حق این انیمشن خیلی ظلم شده و اونجور که باید و شاید معروف نشد در حالیکه مستحق خیلی بیشتر از اینا بود.
    الان تقریبا 13 سال از ساخت این انیمیشن میگذره و خیلی ها تازه یادشون اومده که باید از این انیمیشن تعریف کنن!
    من خودم یه سری مقاله پیدا کردم که ان شاء الله تو پست های بعدی واستون میذارم.

داستان این انیمیشن درباره یه روباته که به سیاره زمین میاد و یه رفاقت عمیق بین این روبات به یه پسر نوجوان شکل میگیره.این روبات برخلاف بقیه روبات ها دارای احساس و عواطف انسانیه که همین مسئله باعث میشه که علاقه این پسر به این روبات روز به روز بیشتر بشه.
    این دوستی ادامه داره تا اینکه ماموران فدرال آمریکا این روبات خوش قلب و بی آزار رو به عنوان یه دشمن تلقی میکنن و سعی میکنن نابودش کنن در ادامه فیلم تلاش هایی که پسر برای محافظت از این روبات انجام میده واقعا جالبه!
    به هر حال اگه یه نفر از من بپرسه بهترین انیمیشنی که تا به حال دیدم چه فیلمیه من بدون هیچ معطلی میگم "غول آهنی"
    من این انیمیشن رو از خیلی از انیمیشن های پر سر و صدا که تو این سال ها ساخته میشه بیشتر دوست دارم.

دوستان منتظر نظرات شما در مورد این انیمیشن هستیم و حتی اگه فکر میکنید نظراتتون درست نیست باز هم از ارسال کردن پست دریغ نکنید چون این یکی از اون انیمیشن هایی هست که واقعا میشه در موردش خیلی بحث کرد.

دیتابیس فیلم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ادامه دارد.....

2. 16 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاملا موافقم این انیمیشن یکی از بهترین هایی هست که تا حالا دیدم، نه فقط به عنوان یه "کارتون" بلکه به عنوان یه فیلم سینمایی/هنری.
    یه انیمیشن بسیار خوش ساخت و خلاقانه به همراه ارجاعات زیبا به گذشته و دوران مورد تخصص Brad Bird یعنی دوران طلایی دهه 50 آمریکا. این اولین کاری بود که از Brad Bird دیدم و به جرات میشه گفت که فقط با همین فیلمش نشون داد یه نابغه سینماییه.
    ----
    در دوران خودش خیلی کم بهش توجه شد ولی بعدها کم کم ازرشش مشخص شد. ضمنا باید به عنوان طرفدار از Cartoon Network ممنون باشیم که اوایل دهه 00 سالیانه در هر Thanksgiving حاضر شد 24 ساعت پشت سر هم این انیمیشن رو پخش کنه که باعث ایجاد موچ Cult و جلب توجه منتقدا شد.
    نقد یه کلمه ای این انیمیشن: شــــــاهکار
    ضمنا این رو هم اضافه میکنم:
    The Iron Giant earned universal critical acclaim
    Last edited by LeBron; 21-03-2012 at 16:18.

4. 9 کاربر از LeBron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در حالیکه فقط یه روز از ایجاد این تاپیک میگذره یه بنده خدایی لطف کردن دقیقا پست اول من تو این تاپیک رو کپی پیست کردن تو یه انجمن دیگه و حتی به خودش زحمت نداده که یه لینک منبع بذاره یه نگاه به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بندازید خودتون متوجه میشید!(البته به شکل کاملا آماتور یه مقدارش رو ویرایش کرده)

بگذریم از این کاربرهایی که پست های پی سی ورد رو کپی میکنن خیلی زیاده!

یادم میاد برای اولین بار این انیمیشن رو از طریق تلویزیون دیدم یه روز تو خونه نشسته بودم و اتفاقی تلویزیون رو روشن کردم و دیدم انیمیشن غول آهنی داره پخش میشه(دقیقا یادم نیست از طریق کدوم شبکه بود) یه چند دقیقه اولش رو که دیدم خیلی خوشم اومد و چند روز بعد رفتم سی دی این انیمیشن رو تهیه کردم!
    از نظر من موضوع این انیمیشن تا حدودی کلیشه ای بود اما شخصیت پردازی به حدی خوب بود که بیننده به خوبی میتونست با شخصیت های فیلم همزاد پنداری کنه.
    فیلم های با موضوعات مشابه هم هستن مثل ئی تی ،هوش مصنوعی،اما نمیدونم چرا این فیلم برای من یه معنای دیگه داره!هنوز که هنوزه وقتی صحنه هایی که پسرک به روبات اسم اشیاء رو میگفت رو میبینم لذت میبرم!

ویرایش:رفتم اعتراض کردم و اون دوستمون که مطالب رو کپی کرده بود مجبور شد لینک منبع بذاره
    Last edited by Pessimist; 23-03-2012 at 19:44.

6. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من Iron Giant رو خیلی وقت پیش دیدم و به طرز عجیبی به دلم نشست. یادمه یه جاییش گریه هم کردم ! باید حتمآ دوباره ببینمش.
    دو تا چیز رو هم در موردش نمیدونستم و الآن فهمیدم. یکی اینکه وین دیزل صداگذاری Iron Giant رو برعهده داشته ، یکی هم کارگردان انیمیشن که بِرَد بِرد هست و دو تا از محبوب ترین انیمیشن های عمر من یعنی The Incredibles و Ratatouille رو کارگردانی کرده.

8. 5 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من عاشق این انیمیشن بودم و هستم.همیشه از بچگی تا حالا آخرش که میرسه میزنم زیر گریه!چیزی بود فراتر از دیگر انیمیشن ها!

10. 6 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

یکی از انیمیشن های مورد علاقه من هست که اخیرا نسخه BluRay این انیمیشن زیبا رو دانلود کردم . یکی این و یکی هم

خیلی دوستشون دارم . من برای اولین بار از شبکه باران ( واسه استان گیلان ) دیدم ..... هر جمعه منتظر میموندم که ساعت 3 بشه و کارتون بده

لینک دانلود
    1.58 گیگابایت
    مستقیم

پسورد برای لینک آخر :

TheIronGiant@P30World

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by nits; 26-03-2012 at 22:39.

12. 2 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با مظلوم واقع شدن این اثر بشدت موافقم ...
    هنوزم برای خودم شخصا انیمه ای دوست داشتنی تر از غول آهنی وجود نداشته تاکنون !

حتی دنیای زیبایی که توی Up و Wall-e تصویر سازی شده بود رو بعد از The Iron Giant قرار میدم ...
    داستان لطیف و در عین حال محکم - پرقدرت و تاثیر گذار ...

و کارگردان هنرمندش که چقدر خوب تونسته بود این انیمیشن رو انسانی در بیاره و به زندگی و روزگار بشر نزدیک کنه ...

14. 7 کاربر از Ssarshar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

من برای اولین بار این انیمیشن رو سر کلاس زبان دیدم ..به عنوان منبع برای بهتر کردن قدرت شنوایی بچه ها ازش استفاده میشد ..خیلی روان و جالب هستش مکالمه ها داخلش و صدا ها رسا و خیلی عالی توسط گویندگان قرار داده شده و اصلا کلمه های قلمبه سلمبه نداره ..
    اما خوب توی تلویزیون یه بار شبکه 3 فکر کنم یه روز جمعه نزدیک های ظهر توی سینما گلخانه ( اگه درست گفته باشم ) نشونش داد که خوب خیلی ازش کم کرده بود ...کلا برای 70 دقیقه انیمیشن رو بسته بودند . هنوز هم برام تازگی داشت و جالب این بود که پدرو برادرم هم نشستند و دیدن و هیچ کس نگفت که کانال رو عوض کن ..البته دوبله اش خیلی جالب نبود .

16. 4 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehran_h84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    با تشکر از Pessimist عزیز که این تایپیک رو ایجاد کرد.واقعا انیمیشن زیبایی بود اگر در نت سرچ کنید میبینید که تنها زیرنویس برای این فیلم کار بنده حقیره که صددرصد پر از ایراده چون من انگلیسیم به مفت هم نمی ارزه.

18. این کاربر از mehran_h84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

هنوز ندیدم متاسفانه، ولی خیلی مشتاقم برای دیدن‎ش.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •