تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: تست بازی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض تست بازی

سلام به همه
    دیدم خیلی ها رو کارت گرافیک 6770با555شک دارن.میخام از کسانی که لپ تاپ hp سری 6000دارن بگن بازی هایی رو که اجرا کردن چطور بوده!
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من ۶۰۵۰ دارم و بازیهارو خوب اجرا میکنه ولی نه خیلی عالی مثلا mw2 و 3 رو رو اخرین تنظیمات در رزولوشن مانیتور خوده لبتاپ که فکر کنم 720 p هست اجرا میکنه ولی مثلا بلک اوپس رو زیاد خوب اجرا نمیکنه
    در کقایسه با گرافیک کامپیوتز رومیزی و ایکس باکس ضعیفه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوسته عزیز شما داری گرافیک سیستم کامپیوتری رو با xbox مقایسه میکنی ؟؟؟
    ------------------
    در مجموع گرافیک 555 البته از نوع ddr5 خیلی گرافیک خوبی هستش و کاملا راضی کننده هست من حتی از امکان 3d اون هم استفاده کردم و واقعا راضی کننده هست
    ولی باید یادمون باشه که گرافیک لپ تاپ رو نباید با pc مقایسه کرد و کنسول هم اصلا بحثش جداست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من ۶۰۵۰ دارم و بازیهارو خوب اجرا میکنه ولی نه خیلی عالی مثلا mw2 و 3 رو رو اخرین تنظیمات در رزولوشن مانیتور خوده لبتاپ که فکر کنم 720 p هست اجرا میکنه ولی مثلا بلک اوپس رو زیاد خوب اجرا نمیکنه
    در کقایسه با گرافیک کامپیوتز رومیزی و ایکس باکس ضعیفه

Sent from my iPod touch using Tapatalk
    تنظیمات کارت گرافیک شما از توی کاتالیست تنظیم نیست و به همین دلیل نمیتونید از حداکثر قدرت اون بهره ببرید. گرافیک ایکس باکس اصلا با 6770 قابل قیاس نیست و خیلی ضعیفتر از 6770 است. درباره اختلاف این دو گرافیک همین بس که 6770 دارای pixel shader 5.0 است ولی ایکس باکس pixel shader 3.0 ضمنا یه سرچ تو اینترنت بزنید و مشخصات فنی و سرعت VRAM های گرافیک ایکس باکس رو ببینید و با مشخصات گرافیک 6770 مقایسه کنید. یه چیز تو مایه های مقایسه گرافیک پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 میمونه!

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

دوسته عزیز شما داری گرافیک سیستم کامپیوتری رو با xbox مقایسه میکنی ؟؟؟
    ------------------
    در مجموع گرافیک 555 البته از نوع ddr5 خیلی گرافیک خوبی هستش و کاملا راضی کننده هست من حتی از امکان 3d اون هم استفاده کردم و واقعا راضی کننده هست
    ولی باید یادمون باشه که گرافیک لپ تاپ رو نباید با pc مقایسه کرد و کنسول هم اصلا بحثش جداست
    آقا راستی من یه سوال توی تاپیک کارت گرافیک سری 6000 ATI پرسیدم. میشه یه نگاه بندازید. دقیقا درباره مقایسه گرافیک دسکتاپ و لپتاپه.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

در مورد black ops اینو دیگه همه می دونن که خود بازی لگ داره و به گرافیک ربطی نداره.منم mw3 رو بااخرین جزییات بازی کردم بدون هیچ مشکلی.الانم masseffect 3 رو تقریبا با اخرین تنظیمات بازی می کنم و هیچ لگی نداره.دیگه black ops که به پای اینا نمی رسه!
    راستی منم hp 6070 دارم

6. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

والله من black ops رو هم با گرافیک حداکثر بازی کردم مشکلی نداشتم، اونم نه با 6770، بلکه با 4670 ! 4670 که دیگه انگشت کوچیکه 6770 هم نمیشه! البته بعضی جاها که دود و دم میشد یه کم افت فریم داشتم (در حد 5 فریم حداکثر). پس قطعا با 6770 این مشکل رو نخواهم داشت.

8. این کاربر از The Auditor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تنظیمات کارت گرافیک شما از توی کاتالیست تنظیم نیست و به همین دلیل نمیتونید از حداکثر قدرت اون بهره ببرید. گرافیک ایکس باکس اصلا با 6770 قابل قیاس نیست و خیلی ضعیفتر از 6770 است. درباره اختلاف این دو گرافیک همین بس که 6770 دارای pixel shader 5.0 است ولی ایکس باکس pixel shader 3.0 ضمنا یه سرچ تو اینترنت بزنید و مشخصات فنی و سرعت VRAM های گرافیک ایکس باکس رو ببینید و با مشخصات گرافیک 6770 مقایسه کنید. یه چیز تو مایه های مقایسه گرافیک پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 میمونه!
    در کل جدای از این بررسی تخصصی تصور من اینه مقایسه اینا درست نیست
    چرا که شما برای سیستم pc بازی جوری طراحی شده که شما میتونید جزئیات رو روی ultra ببینید یا low ولی تو xbox از این خبرا نیست و خودش تنظی کرده و فریم ریت هم روی یه مقدار مشخص قفل شده
    پس نمیتونه این مقایسه درست باشه

10. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آره دقیقا. اصلا بخاطر همینه که دارندگان کنسول بعضیهاشون این اشتباه رو میکنن و میگن فلان کنسول از فلان کارت گرافیک قویتره درحالی که واقعا اینطور نیست. مثلا، کپکام میاد اویل رو هم واسه پی سی میزنه و هم ایکس باکس 360 و برای این کنسول میگیره گرافیک رو روی یه سطحی تنظیم میکنه که کارت گرافیک کنسوله بتونه بکشه و فریم ریت قابل قبول بده، اما توی پی سی این موضوع رو کاملا میذاره دست گیمر و گیمر هم نمیتونه درست تنظیم کنه و میذاره روی حداکثر و اگه کارتش نتونه بکشه، فریم ریتش میاد پایین و این موضوع غلط توی ذهنش حک میشه که کارت گرافیکش ضعیفتر از کنسوله. درحالی که واقعا اینطور نیست. در واقع اگه بخوایم برای سنجش، یک معیار مشترک رو در نظر بگیریم، فرض میکنیم گرافیک اویل روی حداکثر تنظیمات هم تو کنسول و هم تو پی سی یکیه (فرض میکنیم) و فرض کنیم مثلا گرافیک کنسول GeForce 7800 باشه و پی سی هم همین کارتو داشته باشه.. گیمر میاد و گرافیک پی سی رو میذاره روی ultra اما میبینه توی کنسول با همون کارت روون تر اجرا میشه نسبت به پی سی (اگه فرض کنیم سایر سخت افزارها مثل سی پی یو و رم با هم معادل اند. معادل با یکی بودن یه معنی نیستا) خب اگه حالا بخوایم مقایسه کنیم، در واقع گرافیکی که توی کنسول تنظیم شده احتمالا ultra نیست، بلکه high است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •