تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: سوال در مورد کیفیت تلویزیونهای بلست Blest محصول ایران رهجو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض سوال در مورد کیفیت تلویزیونهای بلست Blest محصول ایران رهجو

دوستان آیا کسی در اینجا تلویزیون بلست داره ؟
    میخوام بدونم کیفیتش چطوره ، این تلویزیون ساخت ایران و محصول ایران رهجو هست . البته ساخت ایران که چی بگم در واقع یه تلویزیون چینی هست که تو ایران سر هم میشه و تحت برند Blest به بازار عرضه میشه یه چیزی تو مایه های ایکس ویژن . سایتشم همون سایت ایران رهجو ( نمایندگی سونی ) هستش و تو دیجیکالا هم مدلهای مختلفش هست و قیمتهای مناسبی داره مخصوصاً که مدلهای رده بالاش سیستم عامل اندروید هم داره . من از یکی از تعمیر کارای سونی که پرسیدم گفت یه تلویزیون درجه دو چینی هست که کیفیت خوبی داره و قطعاتشم مرغوبه و کلاً محصول بهتری نسبت به ایکس ویژن هست و از لحاظ کیفیت یه چیزی در رده مدلهای متوسط سامسونگ و ال جی هست . تو دیجیکالا هم که نظر کاربرها رو خوندم تقریباً همه ازش راضی بودن ولی چیزی که تو ذوق من زد ریفرش ریت پایینش هست که تو سایت ایران رهجو نوشته 100 هرتز ولی تو دیجیکالا نوشته 60 هرتز ( نمیدونم کدوم درسته )
    حالا میخوام بدونم کسی اینجا از این تلویزیون داره ؟ آیا با این ریفرش ریت پایین تو تصاویر سریع تصویر دچار به هم ریختگی نمیشه ؟ و کلاً نظرتون در مورد این تلویزیون چی هست .
    و البته یک سوال دیگه و اونم اینکه آیا میدانید برند مادر این تلویزیون چیست ؟ یعنی ایران رهجو محصول کدام برند را سر هم میکند و تحت نام بلست میفروشد ؟

2. این کاربر از Gerard66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام
    به نظر من که اصلا اینارو نخرین دوما هیچ وقت نمی تونه به پای ممتوسط های ال جی و سامسونگ برسه (از اون حرفا بود)
    60هرتز یا 100هرتز.....ادم خجالت می کشه بگه اصلا.....الان تلوزیون داریم 1200هرتز 1000هرتز عالیه می ترکونه الان 100هرتز و 200هرتز حرفی واسه گفتن ندارن به نظر من قدیمی شدن واگه الان قصد خرید تلوزیون دارید بهتره یه چیز خوب بگیرین
    موفق باشی

4. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    به نظر من که اصلا اینارو نخرین دوما هیچ وقت نمی تونه به پای ممتوسط های ال جی و سامسونگ برسه (از اون حرفا بود)
    60هرتز یا 100هرتز.....ادم خجالت می کشه بگه اصلا.....الان تلوزیون داریم 1200هرتز 1000هرتز عالیه می ترکونه الان 100هرتز و 200هرتز حرفی واسه گفتن ندارن به نظر من قدیمی شدن واگه الان قصد خرید تلوزیون دارید بهتره یه چیز خوب بگیرین
    موفق باشی
    البته دوست عزیز، این اعداد همگی بلوف هستند!
    یعنی ترفند تبلیغاتی است و در واقع الان تلویزیون با این رفرش ریت نداریم.

مقاله های زیر را ببین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اکثر تلویزیون هادر واقع 60 یا 120 و حداکثر 240 هرتز هستند.
    حتی مدلهای 2015 سونی 4K هم در واقع 120هرتز هستند.

اینکه تلویزیون Blest خوب است یا نه و اینکه در اصل برندش چیه را نمیدانم.
    البته در هایپراستار دیدم که این تلویزیون ها را برای فروش گذاشتند. اگر دسترسی داری میتوانی بری آنجا و از نزدیک آنها را ببینی.

6. 5 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل اینجور برند ها اینه که بعد ها اگر به مشکلی برخورد قطعه هاش اصلا گیر نمیاد
    منظورم بعد از اتمام گارانتی هست
    الان شرکت شهاب داره tcl میزنه ایکس ویژن هم هست ولی شرکتهای معتبر خدمات طولانی مدت و مطمئن تری دارن

8. این کاربر از ebinem173 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

و کلاً نظرتون در مورد این تلویزیون چی هست .
    ----t2 دارن ؟؟

مشکل اینجور برند ها اینه که بعد ها اگر به مشکلی برخورد قطعه هاش اصلا گیر نمیاد
    منظورم بعد از اتمام گارانتی هست
    الان شرکت شهاب داره tcl میزنه ایکس ویژن هم هست ولی شرکتهای معتبر خدمات طولانی مدت و مطمئن تری دارن
    مثال نقض گفته-های شما، دو تا مانیتور crt ال جی f700b من و پسرخاله-م بودن (اگه درست خاطرم باشه سال 2004 حدودا 200 هزار تومن خریده بودم با گارانتی مادیران) که یکی از قطعات کنار لامپ تصویرشون بعد از حدود 6500 ساعت کارکرد (خیلی کمه) سوختن (درحالی که برد اصلی و لامپ تصویرشون کاملا سالم بودن) و هرچی گشتیم یدکی-ش پیدا نشد و در نتیجه انداختیم سطل آشغال
    Last edited by leo.unique; 22-10-2016 at 15:31.

10. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

البته دوست عزیز، این اعداد همگی بلوف هستند!
    یعنی ترفند تبلیغاتی است و در واقع الان تلویزیون با این رفرش ریت نداریم.

مقاله های زیر را ببین

الان اکثر تلویزیون هادر واقع 60 یا 120 و حداکثر 240 هرتز هستند.
    حتی مدلهای 2015 سونی 4K هم در واقع 120هرتز هستند.

اینکه تلویزیون Blest خوب است یا نه و اینکه در اصل برندش چیه را نمیدانم.
    البته در هایپراستار دیدم که این تلویزیون ها را برای فروش گذاشتند. اگر دسترسی داری میتوانی بری آنجا و از نزدیک آنها را ببینی.
    بله درست میگین بلوف رو که قبول دارم ولی کلا میخوام بگم به این برند های ایرانی اعتماد نکنید بهتره....(خودتون می دونید چرا)

12. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان ممنون از همتون برای جوابتون
    دوست عزیز علی آقا همونطور که دوست دیگه ما آقا امیر فرمودن الان فرکانس اکثر تلویزیونها دور و بر همین 100 و 200 هرتز هست البته مدلهایی هم هست که 1000 یا 1200 هرتز هست ( البته طبق ادعای سازنده ) و به قول شما می ترکونن ولی اون تلویزیونها جیب آدم رو هم میترکونن من هم تلویزیونی نمیخوام که همیشه بلوری با بالاترین کیفیت ببینم فقط یه تلویزیون با قیمت مناسب میخوام که لااقل چند سال بی دردسر کار کنه .
    خدمت دوست دیگرمون هم که پرسیده بود ----T2 داره یا نه بگم که نداره و فقط ----T داره .
    دیشب بعد از سوال من دیجیکالا مدل 49 اینچ اندروید این تلویزیونو گذاشت تو پیشنهاد ویژه با یه تخفیف حسابی به قیمت 1650 یعنی 450 هزار تخفیف قیمت ، حسابی وسوسه ام کرده بود برای همین امروز رفتم جمهوری اونقد گشتم تا پیداش کردم و از نزدیک دیدمش . فقط با یک کلمه میتونم توصیفش کنم : افتضاح
    مدل 43 اینچش خیلی بد نبود یعنی قابل تحمل بود ولی 49 و 50 اینچش واقعاً بد بود با یه تصویر مات و کم نور و بی روح و کاملاً رنگ پریده . این تلویزیون چون ساخت ایران رهجو ( نمایندگی سونی ) هست در فروشگاهایی به فروش میرسید که تو اکثر اون فروشگاه ها سونی هم میفروختن و این دو رو گذاشته بودن کنار هم و این باعث شده بود کیفیت پایین این تلویزیون بیشتر به چشم بیاد . تو یه فروشگاه یه کارتون داشت تو هر دو تلویزیون نشون میداد و وقتی شخصیت کارتونی حرکت میکرد بدن پشمالوش کاملا مات میشد و وقتی که می ایستاد بدنش دوباره واضح میشد در حالی که در سونی در هر حال تصویر بدن این شخصیت واضح بود که به نظر من این بخاطر ضعف موتور پردازشی این تلویزیون است در عین حال تصویرشم هم کنتراست کمی داشت و کاملا رنگ پریده بود . البته شاید بشه کنتراست و رنگشو با تغییر دادن تنظیمات بهتر کرد ( البته شاید ) ولی ضعف موتور پردازشی رو کاری نمیشه کرد .
    من نمیدونم کسانی که این تلویزیونو خریدن از چه چیز این تلویزیون خوششون اومده که اینقدر تعریفشو کردن ولی به نظر من این تلویزیون ارزش خرید نداره حالا به هر قیمتی که باشه .

14. 4 کاربر از Gerard66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

برخی شرکتهای ایرانی بدلیل نداشتن شریک قوی تجاری مثل اسنوا blest و ... اقدام به واردات قطعات CKD و SKD از شرکتهای چینی مانند KTC میکنند . البته این شرکت(KTC) محصولات بسیاری از برندها مانند حایر و ... را نیز تامین میکنند و نمیشه گفت ضعیفه.در کل کیفیت این برندها متوسط و قابل قبوله.
    ولی اگه قصد خرید تلویزیون ارزان و با کیفیت دارین برند صنام و شهاب بهترین گزینه هستند.

Sent from my E2333 using Tapatalk

16. 3 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما تلویزیونهای مارک TCL رو که شهاب داره تولید میکنه چطور می بینید
    قیمت هاشم زیاد پایین نیست در رده متوسط های سامسونگ و ال جی هست
    و آیا تلویزیون های سونی مثل 55x8500d رو که قیمتش کلی بالاتر از هم رده خودش تو سامسونگ و آل جی هست رو نظرتون چیه
    Last edited by ebinem173; 23-10-2016 at 09:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان ممنون از همتون برای جوابتون
    دوست عزیز علی آقا همونطور که دوست دیگه ما آقا امیر فرمودن الان فرکانس اکثر تلویزیونها دور و بر همین 100 و 200 هرتز هست البته مدلهایی هم هست که 1000 یا 1200 هرتز هست ( البته طبق ادعای سازنده ) و به قول شما می ترکونن ولی اون تلویزیونها جیب آدم رو هم میترکونن من هم تلویزیونی نمیخوام که همیشه بلوری با بالاترین کیفیت ببینم فقط یه تلویزیون با قیمت مناسب میخوام که لااقل چند سال بی دردسر کار کنه .
    خدمت دوست دیگرمون هم که پرسیده بود ----T2 داره یا نه بگم که نداره و فقط ----T داره .
    دیشب بعد از سوال من دیجیکالا مدل 49 اینچ اندروید این تلویزیونو گذاشت تو پیشنهاد ویژه با یه تخفیف حسابی به قیمت 1650 یعنی 450 هزار تخفیف قیمت ، حسابی وسوسه ام کرده بود برای همین امروز رفتم جمهوری اونقد گشتم تا پیداش کردم و از نزدیک دیدمش . فقط با یک کلمه میتونم توصیفش کنم : افتضاح
    مدل 43 اینچش خیلی بد نبود یعنی قابل تحمل بود ولی 49 و 50 اینچش واقعاً بد بود با یه تصویر مات و کم نور و بی روح و کاملاً رنگ پریده . این تلویزیون چون ساخت ایران رهجو ( نمایندگی سونی ) هست در فروشگاهایی به فروش میرسید که تو اکثر اون فروشگاه ها سونی هم میفروختن و این دو رو گذاشته بودن کنار هم و این باعث شده بود کیفیت پایین این تلویزیون بیشتر به چشم بیاد . تو یه فروشگاه یه کارتون داشت تو هر دو تلویزیون نشون میداد و وقتی شخصیت کارتونی حرکت میکرد بدن پشمالوش کاملا مات میشد و وقتی که می ایستاد بدنش دوباره واضح میشد در حالی که در سونی در هر حال تصویر بدن این شخصیت واضح بود که به نظر من این بخاطر ضعف موتور پردازشی این تلویزیون است در عین حال تصویرشم هم کنتراست کمی داشت و کاملا رنگ پریده بود . البته شاید بشه کنتراست و رنگشو با تغییر دادن تنظیمات بهتر کرد ( البته شاید ) ولی ضعف موتور پردازشی رو کاری نمیشه کرد .
    من نمیدونم کسانی که این تلویزیونو خریدن از چه چیز این تلویزیون خوششون اومده که اینقدر تعریفشو کردن ولی به نظر من این تلویزیون ارزش خرید نداره حالا به هر قیمتی که باشه .
    دوست عزیز مطمئن باش تنظیمات تلویزیونی که شما در کنار سونی دیدید خوب و دقیق نبوده و تصویر کالیبره نشده بوده یکی از دلایلی که تصویر تو حرکات سریع تار میشه انتخاب حالت کاهش نویز تصویر میباشد که در صورت خاموش شدن این مورد این مشکل خیلی کمتر میشه . البته بازم تا وارد تنظیمات رنگ و تصویر نشد نمیشه در مورد تصویر و کیفیت یه TV نظر قطعی داد و البته سورس تصویر هم خیلی مهمه .

19. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •