تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 89

نام تاپيک: آموزش اتصال گوشی با تلویزیون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض آموزش اتصال گوشی با تلویزیون

دوستان
    در این تایپیک روش ارتباط گوشی هوشمند با تلویزیون را آموزش می دهیم .
    آموزش اتصال گوشی با تلویزیون
    اول باید وارد منو و در قسمت شبکه wifi direct را فعال کنید.
    توجه : در بعضی از مدلها در صورتی که در تلویزیون تان
    عملکرد soft AP را روشن نکرده باشید وای فای تلویزیونتان نمی تواند ارتباط را با گوشی و
    دیگر دستگاهها را بر قرار کند. برای فعال سازی از مسیر زیر بروید.

منو---> شبکه---> عملکرد soft AP---> و آن را روشن کنید
    مرحله اول
    در گوشی اول وای فای را فعال می کنید. برای اینکار وقتی در این منو هستید وای فای را روشن میکنید و از بالای آن روی ایکون چرخ دنده یا همان تنظیمات کلیک می کنید.

روی آیکون وای فایل کلیک می کنید تا شروع به اسکن برای پیدا کردن تلویزیونتان بکند.

بعداز پیدا کردن تلویزیونتان روی اسم آن کلیک می کنید تا منوی آن باز شود

و از شما پسورد تلویزیونتان را می خواهد از این مسیر برای پیدا کردن پسورد بروید.

از روی تلویزیون و از قست : منو---> شبکه---> عملکرد soft AP ----> کلید ایمنی و کد آن را یادداشت کرده و اتصال را برقرار کنیدو بعد از کانکت شدن از آن قسمت خارج شده

به منوی اصلی گوشی وارد شده و از آیکون گالری عکس وفیلم و موسیقی مورد نظرتان را انتخاب و روی آن کلیک می کنیدو از بالای آن روی آیکون
    screen Mirroring میرورینگ یا همان صفحه معکوس نمایش کلیک کرده

و از منوی بازو اسکن شده آن روی آیکون تلویزیونتان کلیک کرده واز تلویزیونتان عکس یا فیلم وموسیقی موردنظرتان را ببینید و لذت ببرید.

مرحله دوم
    در روش Samsung link
    بعد از فعال سازی وای فای و شناسایی تلویزیون که در بالا توضیح داده شده.از قسمت apps ها روی آیکون Samsung link رفته و وارد منوی آن میشوید

و سپس با رفتن به قسمت devices & storage می شوید برای رفتن به این قسمت کافیست وقتی که در منوی سامسونگ لینک هستید با انگشت تان صفحه را از راست به چپ بکشید

و در منوی devices & storage روی آیکون موبایل تان کلیک کرده و در منوی باز شده عکس – فیلم – ویا موسیقی مورد نظرتان را که در گوشی تان دارید را انتخاب و بعد از آن روی آیکون
    screen Mirroring میرورینگ یا همان صفحه معکوس نمایش کلیک کرده و آن را در تلویزیون به نمایش در بیاورید.

Last edited by matinpour; 21-01-2018 at 14:36.

2. 6 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و سپاس
    با همه گوشی های اندرویدی امکان پذیره ؟
    ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و سپاس
    با همه گوشی های اندرویدی امکان پذیره ؟
    ممنون
    دوست عزیز
    اگر برنامه
    Samsung link نصب و ساز گار با گوشی تان باشد و همچنین آیتمهای اشتراک گذاری مثل
    Screen Mirroring را داشته باشید قاعدتا باید انجام شود

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

درود بر جناب متین پور گرامی و سپاس بابت این پست اما مشکل بنده اینه که همه این گوشی تلفن بنده تلویزیون را پیدا نمیکنه . وای فای تلویزیون هم که حتما روشنه و مدل دستگاه بنده ua46d6960 smart tv هست که قطعا وای فای داره . البته مطمعن هستم که مشکل از گوشی بنده نیست چون با گوشی های دیگه هم تلویزیون قابل رویت نیست (در لیست وای فای)

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود بر جناب متین پور گرامی و سپاس بابت این پست اما مشکل بنده اینه که همه این گوشی تلفن بنده تلویزیون را پیدا نمیکنه . وای فای تلویزیون هم که حتما روشنه و مدل دستگاه بنده ua46d6960 smart tv هست که قطعا وای فای داره . البته مطمعن هستم که مشکل از گوشی بنده نیست چون با گوشی های دیگه هم تلویزیون قابل رویت نیست (در لیست وای فای)
    دوست عزیز
    آیا با وای فای داخلی استفاده می کنید یا با دانگل از وای فای خارجی؟
    و آیا شما مودم وایر لس دارید و با آن بین تلویزیون و کامپیوتر یا لپ تاپ تان بطور وای فای ارتباط برقرار کر دید؟
    و در آخر آیا با کامپیوتر و یا لپ تاپ و با برنامه all shear بطور وایر لس با تلویزیون ارتباط فیلم و عکس بر قرار کردید ؟
    در صورت مثبت بودن بدانید که از طریق پست اول هم می توانید ارتباط گوشی با تلویزیون را بر قرار کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    آیا با وای فای داخلی استفاده می کنید یا با دانگل از وای فای خارجی؟
    و آیا شما مودم وایر لس دارید و با آن بین تلویزیون و کامپیوتر یا لپ تاپ تان بطور وای فای ارتباط برقرار کر دید؟
    و در آخر آیا با کامپیوتر و یا لپ تاپ و با برنامه all shear بطور وایر لس با تلویزیون ارتباط فیلم و عکس بر قرار کردید ؟
    در صورت مثبت بودن بدانید که از طریق پست اول هم می توانید ارتباط گوشی با تلویزیون را بر قرار کنید .
    جناب متین پور عزیز :
    دیروز به این نتیجه رسیدم که تلویزیون بنده مودم داخلی داره و باید از مدم خارجی کمک گرفته شه . درسته ؟ اگر اشتباه نکنم بنده دستگاه موبایل و تلویزیون رو به مودم وایمکس هم متصل میکردم و بعد از اتصال به وایمکس و استفاده از مودم وایمکس میشد که از امکان allshare استفاده شه . حدس من اینه . تلویزیون بنده مودم داخلی داره و فکر میکنم نیاز به مودم خارجی هست . اگر به همین صورته و شما تائید میکنین که باید از همون راه استفاده کنم

مدل تلویزیون : ua46d6960 smart tv

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب متین پور عزیز :
    دیروز به این نتیجه رسیدم که تلویزیون بنده مودم داخلی داره و باید از مدم خارجی کمک گرفته شه . درسته ؟ اگر اشتباه نکنم بنده دستگاه موبایل و تلویزیون رو به مودم وایمکس هم متصل میکردم و بعد از اتصال به وایمکس و استفاده از مودم وایمکس میشد که از امکان allshare استفاده شه . حدس من اینه . تلویزیون بنده مودم داخلی داره و فکر میکنم نیاز به مودم خارجی هست . اگر به همین صورته و شما تائید میکنین که باید از همون راه استفاده کنم

مدل تلویزیون : ua46d6960 smart tv
    دوست عزیز
    تلویزیون شما وای فای داخلی دارد و شما نمی توانید از وای فای خارجی استفاده کنید.
    آیا از قسمت شبکه وای فای تان را روشن کرده اید؟
    مدل گوشی شما آیتم screen Mirroring دارد؟
    اصلا مدل گوشی شما چیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    تلویزیون شما وای فای داخلی دارد و شما نمی توانید از وای فای خارجی استفاده کنید.
    آیا از قسمت شبکه وای فای تان را روشن کرده اید؟
    مدل گوشی شما آیتم screen Mirroring دارد؟
    اصلا مدل گوشی شما چیست؟
    مدل گوشی بنده : samsung note 2
    »نظورتون از روشن کردن وای فای تو تلویزیون رو نمیفهمم . چیزی برای روشن کردن وجود نداره . فقط میشه اسکن کرد . من قبلا تلویزیون رو به وایمکس وصل میکردم و گوشی موبایل رو هم به وایمکس . در واقع وایمکس نقش مرکزیت داشت و فکر میکنم در این صورت این مشکل بنده حل میشد . چون الان وایمکس ندارم این اتفاق هم نمیوفته و اتصال برقرار نمیشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مدل گوشی بنده : samsung note 2
    »نظورتون از روشن کردن وای فای تو تلویزیون رو نمیفهمم . چیزی برای روشن کردن وجود نداره . فقط میشه اسکن کرد . من قبلا تلویزیون رو به وایمکس وصل میکردم و گوشی موبایل رو هم به وایمکس . در واقع وایمکس نقش مرکزیت داشت و فکر میکنم در این صورت این مشکل بنده حل میشد . چون الان وایمکس ندارم این اتفاق هم نمیوفته و اتصال برقرار نمیشه

دوست عزیز
    گوشی شما صد در صد این قابلیت را دارا می باشد و تا آنجایی که من می دانم اصلا ربطی به مودم وایمکس ندارد یعنی وقتی شما وای فای داخلی دارید دیگر نیازی ندارید که با مودم واسطه بشود شما حتما در تلویزیون این آیتم را روشن نکردید از این مسیر بروید
    منو---> شبکه---> عملکرد soft AP---> و آن را روشن کنید این عملکرد به شما اجازه می دهد تا وای فای تان بتواند به دستگاهای دیگر ارتباط برقرار کند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آقا این مراحل تا آخر به درستی انجام میدم 1 عکس رو هم انتخاب میکنم اما تا نیم ساعت هم منتظر میمونم اما فقط رو tv نوشته در حال بارگذاری اما هیچ اتفاقی نمیفته چـــــرا ؟؟؟؟

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •