تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 70 اولاول ... 1959656667686970 آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 693

نام تاپيک: کلیپ های 3d برای تست تلویزیون های 3d

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

لطفا چند فیلم کوتاه 3D

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران سرای من است

پيش فرض

دوستان من یه مشکلی دارم تو پخش فیلم های 3 دی و اون اینکه فیلمی که دانلود کردم به صورد ساید بای سایده و وقتی میریزم رو فلش و وصل میکنم به تلویزیون باز همون جوری 2 تکه نشون میده با اینکه دکمه 3 دی رو میزنم و مینویسه که 3 دی فعال شد اما باز فرقی نمیکنه قبل از اینکه فیلم رو پخش کنم تنظیمات 3 دی رو میزارم رو ساید بای ساید اما وقتی میرم رو فلش میزنم 3 دی رو هیچ اتفاقی نمیوفته و دوباره که خارج میشم تنظیمات دوباره چک میکنم از رو حالت ساید بای ساید خارج شده رفته رو حالت 3 دی به 2 دی البته فیلمهای 3 دی دیگه ای که ساید بای ساید هم نیستن باهاش پخش کردم اما باز 3 دی نشون نمیده البته وقتی میرم رو فلش وگرنه رو خوده تلویزیون رو شبکه ها وقتی 3 دی رو میزنم و مثلا ساید بای ساید رو میزنم تصویر رو میریزه به هم اما تو فلش این کار رو نمیکنم خیلی فیلم 3 دی هم دانلود کردم چون فک می کردم شاید مشکل از فیلم ها باشه اما کلا 3 دی نشون نمیده داخل فلش تلویزیون ما lg uh850 هستش ممنون میشم از دوستان جواب بدن بطور کامل چون واقعا حسرت فیلم 3 بعدی تو دلم مونده

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان من یه مشکلی دارم تو پخش فیلم های 3 دی و اون اینکه فیلمی که دانلود کردم به صورد ساید بای سایده و وقتی میریزم رو فلش و وصل میکنم به تلویزیون باز همون جوری 2 تکه نشون میده با اینکه دکمه 3 دی رو میزنم و مینویسه که 3 دی فعال شد اما باز فرقی نمیکنه قبل از اینکه فیلم رو پخش کنم تنظیمات 3 دی رو میزارم رو ساید بای ساید اما وقتی میرم رو فلش میزنم 3 دی رو هیچ اتفاقی نمیوفته و دوباره که خارج میشم تنظیمات دوباره چک میکنم از رو حالت ساید بای ساید خارج شده رفته رو حالت 3 دی به 2 دی البته فیلمهای 3 دی دیگه ای که ساید بای ساید هم نیستن باهاش پخش کردم اما باز 3 دی نشون نمیده البته وقتی میرم رو فلش وگرنه رو خوده تلویزیون رو شبکه ها وقتی 3 دی رو میزنم و مثلا ساید بای ساید رو میزنم تصویر رو میریزه به هم اما تو فلش این کار رو نمیکنم خیلی فیلم 3 دی هم دانلود کردم چون فک می کردم شاید مشکل از فیلم ها باشه اما کلا 3 دی نشون نمیده داخل فلش تلویزیون ما lg uh850 هستش ممنون میشم از دوستان جواب بدن بطور کامل چون واقعا حسرت فیلم 3 بعدی تو دلم مونده
    فیلم سه بعدی با چه حجم و فرمتی میگیری؟

روی کامپیوتر و با برنامه kmplayer هم تست کردی؟ این برنامه هم قابلیت تبدیل فیلم سه بعدی به دو بعدی را دارد. یک بار تست کن و ببین اصلا فیلمهایی که گرفتی درست هستند یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران سرای من است

پيش فرض

فیلم سه بعدی با چه حجم و فرمتی میگیری؟

روی کامپیوتر و با برنامه kmplayer هم تست کردی؟ این برنامه هم قابلیت تبدیل فیلم سه بعدی به دو بعدی را دارد. یک بار تست کن و ببین اصلا فیلمهایی که گرفتی درست هستند یا نه؟
    فیلم ها کمتر از 50 مگ بودن و با فرمت mp4 رو kmp نشون میده همونجوری بصورت دو تصویر اما وقتی ساید بای ساید(sbs) رو میزنم تو تنظیمات kmp یه تصویر میشه که رنگ های قرمز و آبی داره و واضح نیست با عینکهای تلویزیون هم نگاه کردم هیچ فرقی نداشت با بدون عینک
    Last edited by farshid_bm; 30-10-2016 at 23:47.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فیلم ها کمتر از 50 مگ بودن و با فرمت mp4 رو kmp نشون میده همونجوری بصورت دو تصویر اما وقتی ساید بای ساید(sbs) رو میزنم تو تنظیمات kmp یه تصویر میشه که رنگ های قرمز و آبی داره و واضح نیست با عینکهای تلویزیون هم نگاه کردم هیچ فرقی نداشت با بدون عینک
    در kmplayer روی صفحه نمایش کلیک کن و گزینه 3D Screen Control و بعد گزینه side by side --> 2D را بزن. اینطوری تست که تصویر درست نمایش داده میشود یا نه؟

اگر امکانش را داری، کلیپ های کوتاه با حجم بالاتر دانلود کن

عینک تلویزیون هم مربوط به خود تلویزیون است نه نمایشگر دیگر ( مانیتور و ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران سرای من است

پيش فرض

در kmplayer روی صفحه نمایش کلیک کن و گزینه 3D Screen Control و بعد گزینه side by side --> 2D را بزن. اینطوری تست که تصویر درست نمایش داده میشود یا نه؟

اگر امکانش را داری، کلیپ های کوتاه با حجم بالاتر دانلود کن

عینک تلویزیون هم مربوط به خود تلویزیون است نه نمایشگر دیگر ( مانیتور و ...)
    دوست عزیزگفتم که تو kmpوقتی اون گزینه رو میزنم دو تا تصویر میشه یه تصویر من مشکلم اینه که تو تلویزیون هم دو تصویرنشون میده و 3 دی نمیشه

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیزگفتم که تو kmpوقتی اون گزینه رو میزنم دو تا تصویر میشه یه تصویر من مشکلم اینه که تو تلویزیون هم دو تصویرنشون میده و 3 دی نمیشه
    میدونم. اول خواستم از سالم بودن فیلمهایت مطمئن بشم که معلوم شد سالم هستن.
    بهرحال نظر من را میخوای همان که قبلا گفتم را عمل کن. فیلم دیگری با حجم بالاتر دانلود کن یا از کسی بگیر و تست کن.
    Last edited by amir_t6262; 03-11-2016 at 20:11.

8. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه skyeagle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

باسلام
    دوستان سعی کنید از پلیر های قدرتمند تر استفاده کنید
    Km پلیر بیشتر برای خوندن فرمتهای جدید البته در زمان ورودش بین مردم جا باز کرد اما الان دیگه زیاد جالب نیست و البته از نرم افزار رایگان انتظار زیادی هم نباید داشت

پلیر هایی مثل CyberLink PowerDVD بهترین کیفیت رو برای پخش ارائه میدن
    در ضمن خوشبختانه ما که قرار نیست پول برای نرم افزار بدیم چرا سراغ نرم افزار های رایگان بریم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ویدیو های کوتاه 3D
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    این درسته که کلا فناوری 3D از روی تلویزیون ها داره حذف میشه ؟
    واقعا از سال دیگه برند ها ی مطرح فناوری 3D رو استفاده نمیکنن یا مثلا احتمال داره سایتها هم فیلمها رو با کیفیت 3D نزارن ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •