تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 70 اولاول ... 1319202122232425262733 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 693

نام تاپيک: کلیپ های 3d برای تست تلویزیون های 3d

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

شدنش که میشه ولی چه کاریه فیلم های کم حجم سه بعدی 1080p هم گیر میاد. تو صفحات قبلی بگردی لینکشو دادم.
    ممنون متوجه شدم ولی فیلم های جدید سه بعدی زیاد اومده که هنوز کم حجمش گیر نمیاد.منم دنبال فقط کیفیت 1080 هستم.تورنت هم همیشه باهاش مشکل داشتم.سرعت نتم عالیه چون ساکن مالزیم پس تو دانلود مشکل ندارم.ولی لینک های فیلم این تاپیک رو هم همه رو گرفتم.دنبال فیلم های جدیدم.
    عزیز شما تلوزیونت فرمت صدا و تصویر فیلم رو ساپورت بکنه مشکلی با حجم نداری.....
    من خودم با فلش و هارد راحت فیلمایی تا 17 گیگ رو هم بدون مشکل(lg lw57000)اجرا کردم...
    تلویزیون منم همین مدل از ال جی هست.ممنون از راهنماییت

2. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه seedorf10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون متوجه شدم ولی فیلم های جدید سه بعدی زیاد اومده که هنوز کم حجمش گیر نمیاد.منم دنبال فقط کیفیت 1080 هستم.تورنت هم همیشه باهاش مشکل داشتم.سرعت نتم عالیه چون ساکن مالزیم پس تو دانلود مشکل ندارم.ولی لینک های فیلم این تاپیک رو هم همه رو گرفتم.دنبال فیلم های جدیدم.

تلویزیون منم همین مدل از ال جی هست.ممنون از راهنماییت
    البته دوست عزیز به دلیل اینکه اکثر دستگاه ها فرمت Ntfs رو ساپورت نمیکنن (مثلا سینما خانگی ال جی خودم یا رسیورم که ایکس کروز 400 هست یا اکثریت دستگاه پخش ماشین ها) معمولا فلش مموری ها و هارد های اکسترنال دارای فرمت Fat32 هستن ، و توی این فرمت شما فقط میتونید فایل های تا سقف 4 یا 5 گیگ کپی کنید ! فقط کافیه یه بار مموری رو به فرمت Ntfs فرمت کنید !

البته جسارت نباشه ولی خب چون خیلی از اطرافیانم این مشکل رو دارن گفتم شاید شما هم از این مسئله مطلع نباشید !

4. 2 کاربر از seedorf10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

ممنون از راهنماییت اتفاقاً نمیدونستم.
    با این اوصاف اگه فلشمو به NTFS فرمت کنم تلویزیون LG مدل 57000 میتونه با حجم بالا مثلاً 10-12 گیگ بخوندش؟
    یه سوالی از دوستان دارم کسی لینک فیلم هوگو و آواتار با کیفیت فقط 1080 بصورت HSBS رو داره که از یه آپلودسنتر رایگان بشه دانلودش کرد؟تورنت هم نباشه!آپلود باز چیزیه که همه جا لینکشو گذاشتن اونم که VIP هست
    ممنون میشم اگه لینک بهم بدید.
    یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه فیلم هایی که بصورت Fake سه بعدی شدن چه مشکلی دارن؟اصلاً ارزش دانلود کردن و تماشا رو دارن یا واقعاً چیزی واسه گفتن ندارن؟از نظر کیفیت سه بعدی منظورمه.

6. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با این اوصاف اگه فلشمو به NTFS فرمت کنم تلویزیون LG مدل 57000 میتونه با حجم بالا مثلاً 10-12 گیگ بخوندش؟
    یه سوالی از دوستان دارم کسی لینک فیلم هوگو و آواتار با کیفیت فقط 1080 بصورت HSBS رو داره که از یه آپلودسنتر رایگان بشه دانلودش کرد؟تورنت هم نباشه!آپلود باز چیزیه که همه جا لینکشو گذاشتن اونم که VIP هست
    یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه فیلم هایی که بصورت Fake سه بعدی شدن چه مشکلی دارن؟اصلاً ارزش دانلود کردن و تماشا رو دارن یا واقعاً چیزی واسه گفتن ندارن؟از نظر کیفیت سه بعدی منظورمه.
    یه لینک از هوگو پیدا کردم ولی حجمش 6 گیگ هست که باید اکانت داشته باشی تا بذاره دانلود کنی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آواتار سه بعدی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by smhsh121; 22-06-2012 at 00:33.

8. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام,دوستان من 8 گیگ فیلم دانلود کردم ولی الان که پارتها را میخوام اکسترکت کنم این ارور را میده next volume is required
    دوستان کسی هست در این زمینه به من کمک (راهنمایی) کنه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام,دوستان من 8 گیگ فیلم دانلود کردم ولی الان که پارتها را میخوام اکسترکت کنم این ارور را میده next volume is required
    دوستان کسی هست در این زمینه به من کمک (راهنمایی) کنه؟
    چه فیلمی بوده ؟!
    همه پارت ها رو درست دانلود کردی ؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آره دیگه ، راحت اجرا میکنه !
    آواتار و هوگو توی صفحات قبل هستن بگرد دانلود کن ، اون آپلودباز هم یه 3 تومن بده یه اکانتش رو بگیر واسه دانلود هرچی دلت میخواد دانلود کن !
    اون فیلم های فیک هم که گفته میشه هزینه های سنگینی بابت 3 بعدی کردنشون صرف میشه و مسلما چیزای بیخودی نیستن ولی خب من خودم به شخصه ترجیح میدم اگر قرار باشه 4 روز طول بکشه تا یه فیلم 10 گیگی رو دانلود کنم اون فیلم یه فیلمی باشه که سر صحنه با دوربین های سه بعدی فیلم برداری شده نه اینکه توی استودیو 3 بعدی شده باشه ! به عبارتی ریسک نمیکنم !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام آقایان
    سرعت دانلود من از تورنت زیر 2kb هستش با اینترنت 512 !
    یه فیلم 2 گیگی رو میگه 13هفته طول میکشه تا بگیره!
    چاره ای نداره !؟
    اون از آپولودباز اینم از تورنت !!!
    پس ما فیلمامونو از کجا دانلود کنیم آخه !؟
    کسی جای دیگه ای سراغ نداره !؟

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام آقایان
    سرعت دانلود من از تورنت زیر 2kb هستش با اینترنت 512 !
    یه فیلم 2 گیگی رو میگه 13هفته طول میکشه تا بگیره!
    چاره ای نداره !؟
    اون از آپولودباز اینم از تورنت !!!
    پس ما فیلمامونو از کجا دانلود کنیم آخه !؟
    کسی جای دیگه ای سراغ نداره !؟
    سایت خوبیه ولی فیلم کم داره و بیشتر کارتون و کلیپ داره: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام به دوستان گلم ؛ اگه بخوام یه فیلم رو توی آپلود باز پیدا کنم ، راهی برای سرچ لینک هاش وجود داره ؟ چون توی خود سایتش جایی برای جستجو ندیدم !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •