تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 70 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 693

نام تاپيک: کلیپ های 3d برای تست تلویزیون های 3d

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام.... و با تشکر از دوستان به خاطر جواب هاشون...... از اخر به اول پست ها شروع میکنم!!

در مورد تلوزیون هم پیشاپیش قبل از اینکه بیای سوال کنی من ال جی رو توصیه میکنم
    تا الان ادمی دیدی که از بدبختیش، از بچگی هم خودش و هم خونوادش فن بوی سونی بودن؟!! تو خونواده‌ی ما هر چیزی غیر از سونی محکوم به خریده نشدن هستش!!!! با هر اختلاف قیمتی که باشه...

در مورد لپ تاپت هم اون کر آی 3 فکر نمیکنم مشکلی تو پخش بلوری داشته باشه !!! چون من 3 ، 4 سال پیش با لپ تاپ دل 1510 بلوری خالص ترانسفرمرز رو اجرا کردم بدون هیچ مشکلی ! البته برای اجرا باید از نرم افزار های مخصوص مثه پاور دی وی دی یا یکی دیگه هم بود که اسمش یادم نیست استفاده کنی ! و البته اگر دیسک بلوری داشته باشی باید درایور لپ تاپت بلوری ساپورت کنه ! اما برای اجرای اون فایل های اچ دی mkv و mp4 که گفتم نیازی به نرم افزار خاصی هم نیست و بدون هیچ مشکلی با همین کا ام پلیر هم اجرا میکنه !
    خوب من تو عمرم جز KM Player برنامه‌ی دیگه‌ای استفاده نکردم!!! اصلا یادم نمیاد ۴-۵ سالی که قبل از نصب اولین کا‌ام پلیر با چی فیلم می‌دیدم!!!! ولی ازش مطمئنم که کم نمیاره..... پس اینم از پخش که مشکلی نداره...

فول اس بی اس رو مطمئن نیستم ولی تا جایی که مغزم جواب میده یعنی اینکه دوتا فیلم 1080 کنار همدیگه هستن که وقتی برای اجرای سه بعدی با همدیگه میکس میشن نتیجه میشه یه فیلم 1080 یا همون فول اچ دی ! ولی این مقدار توی half side by side نصف هست ! ولی خب با این تفاسیر من فیلم هاف ساید بای ساید دیدم خوب بود خداییش !
    خوبه! پس مخم خوب کار میکنه!! من فقط SBS دیدم و فرضیم در موردش درست در اومد!! ولی سوالم اینجاست:
    البته من از چند تا از دوستانم شنیدم که تفاوت چندانی در تلویزیون های سایز معمولی 40-50 اینچی احساس نخواهید کرد.
    واقعا؟ یعنی نمیخواد فول دانلود کنم؟؟؟ من تی‌وی احتمالا ۴۶ اینچ ور‌ می‌دارم....

تلویزیونهای سونی هم با MKV مشکل دارند. یعنی مجبور میشی لپتاپ به تلویزیون وصل کنی. ولی LG و سامسونگ این مشکل را ندارند.
    اینو شنیدم که میگن با اپدیت حل میشه؟؟؟ البته به هر صورت من با لپ تاپم پخش میکنم....باید ببینم که میتونم رو کیس خدابیامرزم یه پورت HDMI نصب کنم؟!! اخه اون هاردش گنده تره!!!
    هارد اکسترنال چی؟ اونا میتونن وصل بشن؟ یعنی هیچ کس تو دنیا عقلش به این نرسیده که یه نفر بخواد فیلم هایی که خیلی قانونی!!!دانلود! کرده رو بریزه رو هارد و مستقیم وصل کنه به سیستم و ببینتشون؟!(عجب خارجی های احمقی!!)

اگر بلوری پلیر بخری یا باید دیسک اورجینال واسش بخری
    خرید بلوری پلیر هم با توجه به گرانی دیسک بلوری بنظرم به صرفه نیست
    با سینما خانگی جایگزین شد!! حالا من نمیدونم سینما چیه‌ها!! فقط نتیجه گرفتم که میخوام اونو بخرم!!

برای سرچ اگر کنار اسم فیلم بنویسی سه بعدی یا 3D مثه من بدبخت تو روزای اول که رفته بودم تو نخ 3 بعدی هیچی گیرت نمیاد !!
    هم....راه حل خوبی ارائه شد....

بلوری اون اصل فیلمه که شرکت میده به بازار و این اچ دی 1080 و 720 با فرمت mkv فایل ریپ شده
    تفاوت ۱۰۸۰ با بلوری خیلی زیاد که نیست؟!!! البته من از این خوره های کیفیت نیستم!!ولی خو برام مهمه که اون چیزی رو ببینم که کارگردان میخواسته من ببینم!!! تفاوت در حد اواتار پرده‌ای ۴۰۰ مگی و پرده‌ای ۸۰۰ مگی و اواتار ۲ گیگ غیر اچ‌دی رو کسانی که دیده باشن، میدونن چی میگم!!! فقط این نسخه‌ی اخری میشد ابی رو اون جوری که کمرون میخواسته دید!! حالا تو کیفیت های بالاتر، بهتره...ولی چقد بالاتر؟!! ۱۰۸۰ خوبه به نظر دوستان برا اینکه مثلا ۱۰ سال دیگه به بچمون بگیم ما اون زمان این چیزا رو میدیدیم؟!!!!

ببین این تکنولوژی عینک های 15 تومنی تلوزیون هایی مثه ال جی و پاناسونیک کلا با مال سونی و سامسونگ فرق داره
    نه بابا عینک سونی بود نوشته بود ۱۵ تومن!!! قیافش از عینک افتابی من هم سبک تر میزد اصلا الان عکسش رو میزنم اینجا:
    البته این ۴۵ تومنی هستش!!نمیدونم چرا نتونستم اون ۱۵ تومنی رو پیدا کنم!!شاید توهم زدم!!
    بلوری بالاترین کیفیت ممکن هست
    پرچمش بالاست....

ولی Full SBS هر کدام از تصویرها 1080 هستند و وقتی کنار هم باشند 2 تا 1080 میشن که مسلما کیفیت بالاتری داره و حجمش هم بیشتره.
    پس حالا من باید فول رو بگیرم یا نصف؟!!

2. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

چند تا نکته در مورد سه بعدی بگم:

1. Full SBS توسط هیچ تلویزیون Full HD نمی تونه از طریق USB باز بشه چون رزولوشنش 2 برابر Full HD هست پس باید Half SBS دانلود کرد که تفاوتش هم چشم درک نمی کنه. اگر هم Full SBS دانلود کردی باید با لپ تاپ از طریق HDMI وصلش کنی به تلویزیون و ببینی.

2. سونی فقط فیلم های MP4 های با حجم زیر 4 گیگ رو ساپورت می کنه (چون پارتیشن NTFS رو ساپورت نمی کنه و روی FAT32 فایل های بزرگتر از 4 گیگ نمیشه ریخت) و تا به حال مشاهده نشده کسی بتونه مستقیما از طریق USB فایل های MKV رو بتونه با تلویزیون سونی باز کنه.

3. بهترین و مقرون به صرفه ترین حالت مشاهده فیلم 3 بعدی از طریق USB و فایل MKV یا MP4 با رزولوشن 1080p هست. تفاوت کیفیت فایل های معمولی 2 گیگی با بلو-ری سه بعدی اونقدر نیست که روی تلویزیون 40 تا 46 اینچ به چشم بیاد و ارزش هزینه سینمای خانگی رو داشته باشه.

بهترین مکان دانلود فیلم های سه بعدی فول اچ دی کم حجم Half SBS از طریق تورنت این سایت هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by smhsh121; 11-06-2012 at 19:50.

4. 3 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

12

سلام وقتی میگیم تلویزیون فول اچ دی یعنی اینکه بیشتر از 1080*1920 در این تلویزیون ها قابل پخش نیست و اگر بیشتر از این کیفیت پخش گردد مقداری از جزئیات تصویر کاسته شده و همان کیفیت 1080*1920 نمایش داده خواهد شد
    Last edited by baig; 11-06-2012 at 21:03.

6. این کاربر از baig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه seedorf10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.... و با تشکر از دوستان به خاطر جواب هاشون...... از اخر به اول پست ها شروع میکنم!!

پس حالا من باید فول رو بگیرم یا نصف؟!!
    من از نظر مارک و قیمت نگفتم که ، کلا تکنولوژی 3 بعدی که ال جی کار میکنه از سامسونگ و سونی بهتره ! سونی تو این زمینه داره نون اسمشو میخوره و اگر سونی نبود همین چهارتا مشتری هم نداشت ! (این حرف یکی از بچه هاست که عشق سونیه ، از دوربین گرفته تا پلی استیشن ! ) اگر میخوای ال ای دی معمولی بگیری غیر از سونی نگیر (نظر منه ) ولی اگر میخوای بری تو کار سه بعدی ال جی حرف اول رو میزنه (نظر من و خیلی های دیگه ست ! ) اینو اگر بخوام به زبون فنی توضیح بدم هم تو گیج میشی هم خودم تاپیک های همین بخش تلوزیون و سیستم های تصویری رو بخون متوجه حرفم میشی ! مثلا این تاپیک که مختصر و مفید توضیح داده :

البته یه چیزی رو من در طول یک ماهی که مغازه ها رو متراژ میکردم در پی یه ال ای دی سه بعدی خوب متوجه شدم اونم اینه که معمولا توی نمایندگی های ال جی زیاد توصیه میکنن که به جای ال ای دی یا ال سی دی معمولی سه بعدی بخرید و توی نمایندگی های سونی معمولا زیاد روی سه بعدی مانور نمیدادن ! البته این برداشت منه و شاید اشتباه میکنم ولی خب مثلا رفتم توی یه نمایندگی سامسونگ گفتم آقا سامسونگ هم عینک هاش باتری لازم داره ، گفت آره بابا عینکاش درجه یکه مثه این عینکای پلاستیکی 7 ، 8 تومنی ال جی نیست که !!! گفتم مرد مومن کلی سرمایه پشت این پروژه بوده شما به قیمت خوب و بد رو تعیین میکنی ! پس اگر اینطوره اون پروژه سه بعدی بدون عینک ال جی هم اومد تو بازار شما میخوای بگی سامسونگ مثه ال جی نیست که عینک نداره و مجانی سه بعدی الکی میبینی !!! یا از همین طرف پرسیدم این ال ای دی ها محافظ صفحه دارن ؟! گفت نه هیچکدوم از این مدل ال ای دی های تو بازار ندارن ! تو روی هر کدوم دست بکشی یه رنگی توش جا به جا میشه ! اومدم توی نمایندگی ال جی طرف گفت آقا تو بیا با هر چیزی که دوست داری بکش روی این صفحه اگر رنگی توش تکون خورد یدونه ال ای دی بردار ببر واسه خودت ! دیدم راست میگه محافظ صفحه داره و هرچی دست بکشی روش تغییری ایجاد نمیشه !

در کل هیچ مدلی رو از پیش تعیین نکن و حرف هیچ فروشنده ای رو قبول نکن ، برو تو بازار حرف چهارتا فروشنده رو بالا پایین کن یه نتیجه نهایی بگیر و یه چیزی بخر که بعدا پشیمون نشی !

اون رو هم همون نصف رو بگیر ! من خودم نصف دانلود میکنم هیچ مشکلی هم نداره !

8. 3 کاربر از seedorf10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بهترین مکان دانلود فیلم های سه بعدی فول اچ دی کم حجم Half SBS از طریق تورنت این سایت هست:
    بله به جناب یفی!! ارادت دارم و معمولا هم اچ‌دی هام رو از این میگیرم!!!!بچه‌ی خوبی هستش!!! ولی اینجا صحبت از اواتار ۱۲ گیگ میشه و اواتار ۱.۲ گیگ رو این یفی گذاشته!! برا همینم تو سه بعدی بهش شک کردم!!!
    حالا که دوستان میگن تفاوتش زیاد مشخص نیست، خوب چه بهتر!!!!
    (البته من اهل دیدن این فیلم های سه بعدی الکی نیستم!!!! و از بین کل فیلم های سه بعدی، فعلا فقط اواتار(کیفیت تصویر!!) و بیوولف(کیفیت تصویر!!!) دوست دارم که سه بعدی ببینمشون!!!! بیشتر همون فیلم های معمولی میبینم!!!ولی همون یه بار باید ارزشش رو داشته باشه!!!!

با تشکر از دوستان برای پاسخ هاشون....
    من کلا انتخاب تی‌وی ام رفت رو یه چیز دیگه!!! تا دیروز برا ۴۶ سونی اماده شده بودم! الان ال‌جی بد قیمت میده!!!! ۴۳ اینچش هم قیمت ۴۶ اینچ سونیه(مادر نزاییده بود کسی بیشتر از سونی قیمت بده!!)

با این تفاسیر، کلا مخم قاطی کرد!!!!!!
    پس من ۱۰۸۰ سه بعدی بگیرم که حجم ریپ شده اش یکی دو گیگ هستش....

10. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اینجا محل دانلود فیلم هست و بحث در مورد فیلم ها نه در مورد اینکه hsbs و fsbs چیه و تفاوتشون و کدوم تلویزیون بهتره و کدوم سه بعدیش بهتره ؟

لطفا در محل مربوطه سوالاتتون رو بپرسید

12. 3 کاربر از faraways بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فیلم John Carter سه بعدی هم خیلی خوب بود. از نظر سه بعدی بودن خیلی خوب بود، داستان فیلم هم خوب بود ولی عالی نبود.
    حجم 10 گیگ را من گرفتم.

John Carter 3D 2012 BluRay Half SBS 1080p AC3 x264 INFERNO

14. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

نخستین مستند سه بعدی سینمای ایران ساخته می شود

16. 2 کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان سلام
    می خواستم بپرسم که بجز سایت تورنت از جای دیگهای میشه iso بلوری را دانلود کرد ،چون من تا حالا چند بار خواستم از تورنت دانلود کنم ولی سرعتش برای فایل های iso خیلی پایینه.
    اگه میشه لطفا راهنمایی کنید

18. این کاربر از baig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD
    Last edited by parham511; 15-06-2012 at 12:26.

20. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •