تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 70 اولاول ... 1016171819202122232430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 693

نام تاپيک: کلیپ های 3d برای تست تلویزیون های 3d

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    ممنون ولی اینقدر بیسیک دیگه نه!! اینا رو بلدم!!!!

مثلا، بلو‌ری سه بعدی، همون ۱۰۸۰ پی سه بعدی هستش؟!!!! که جای فول اچ‌دی میگن کیفیت بلوری یا اینکه نه...بلو‌ری یه چیز دیگس....
    بعد منظورم از سه بعدی همون سه بعدی، این بودش که این سه بعدی، فقط باید فیلم های سه‌بعدی بگیریم که اینجوری باشه یا مثلا بلو‌ری ها هم همه سه بعدین؟!!!!!(اسم دیگه!!)

الان من بخوام فیلم های سه بعدی با کیفیت مناسب از منابع خودم بگردم و پیدا کنم، باید بزنم بلوری؟ باید بزنم سه بعدی بلوری؟! باید بزنم فول اچ‌دی سه بعدی؟؟؟!!!‌(اخه یادمه یه دوستی یه روزی ازم میخواست یه فیلم رو با کیفیت اچ‌دی براش دی‌وی‌دی کنم...)
    خوب، بالاخره یا اچ‌دی یا دی‌وی‌دی....

داداش عینک هر برند از تلوزیونها مخصوص خود اون برند هست
    بله! همون سونی، زده بود عینک ۱۵ تومنی، همچنین ۱۵۰ تومنی...همچنین ۶۰ تومنی!!! فرق زیادی دارن؟!؟؟

داداش گلم سرعت 5 تا 60 هم به نظر من کمه واسه حجمهای ۱ گیگ به بالا
    اخه اینترنت من نامحدوده و صب تا شب دانلود میکنه فقط!! روزی ۴.۵ گیگ دانلود میکنه که اره زیاد خوب نیست!! ولی تنها راه حل هستش...

بله دوست عزیز Bluray یعنی عالی... مخصوصا اگه از نوع 50 دو لایه باشه که چون رزلوشن. به 1080p میرسه میشه بهترین کیفیت تصویر توی بازار...
    خوب اصولا من به دیسک اعتقادی ندارم!! معمولا رو هارد جمع میکنم فیلم هام رو.... پس ۵۰ گیگ دولایه نمیتونم گیر بیارم!! ولی بالاخره بلوری بهتره یا فول اچ‌دی؟؟؟ بلوری که دیگه عدد و کیفیت و مرحله نداره مثل اچ‌دی که ۷۲۰ و فول داره؟!!!

حالا من برا سرچ فیلم و دانلودش، باید علاوه بر بلوری تری دی، چیز دیگه ای هم بزنم؟!!( بالاخره یا بهترین کیفیت، یا هیچی!!).....
    بعد این اند کیفیت ها، اگر بخواد فروخته بشه، چند فروخته میشه؟!!!

مشخصات لپ تاپ چقد مهمه برا پخش؟!! من لپ تاپم زیاد قوی نیست!!! core i3 هستش.... اگر به مشکل میخوره، تا همراه تی‌وی یه بلوری پلیر هم بگیرم؟!! یا اگر لازم نیست، تا سینما خانگی بردارم؟!!!

ممنون و ببخشید که سوال زیاد میپرسم.... بعد از ۱۰ سال کار، یکی سخت افزار، یکی فیلم ازم نباید پرسید!!! من همیشه اچ دی MKV ارشیو میکردم...دیگه به درد نمیخوره و فیلم ها هم پریدن!! حالا که دارم دوباره دانلود میکنم، میخوام بالاترین برا پخش رو بگیرم و مهمه که بدونم بالاخره بلوری یا فول اچ دی یا چی!!!

این فول اس‌بی‌اس و نیم‌ اس‌بی اس رو هم توضیح بدین ممنون میشم! full side by side & half side by side منظور هستش؟!

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....

مثلا، بلو‌ری سه بعدی، همون ۱۰۸۰ پی سه بعدی هستش؟!!!! که جای فول اچ‌دی میگن کیفیت بلوری یا اینکه نه...بلو‌ری یه چیز دیگس....
    بعد منظورم از سه بعدی همون سه بعدی، این بودش که این سه بعدی، فقط باید فیلم های سه‌بعدی بگیریم که اینجوری باشه یا مثلا بلو‌ری ها هم همه سه بعدین؟!!!!!(اسم دیگه!!)

الان من بخوام فیلم های سه بعدی با کیفیت مناسب از منابع خودم بگردم و پیدا کنم، باید بزنم بلوری؟ باید بزنم سه بعدی بلوری؟! باید بزنم فول اچ‌دی سه بعدی؟؟؟!!!‌(اخه یادمه یه دوستی یه روزی ازم میخواست یه فیلم رو با کیفیت اچ‌دی براش دی‌وی‌دی کنم...)

داداش عینک هر برند از تلوزیونها مخصوص خود اون برند هست
    بله! همون سونی، زده بود عینک ۱۵ تومنی، همچنین ۱۵۰ تومنی...همچنین ۶۰ تومنی!!! فرق زیادی دارن؟!؟؟

داداش گلم سرعت 5 تا 60 هم به نظر من کمه واسه حجمهای ۱ گیگ به بالا
    اخه اینترنت من نامحدوده و صب تا شب دانلود میکنه فقط!! روزی ۴.۵ گیگ دانلود میکنه که اره زیاد خوب نیست!! ولی تنها راه حل هستش...

بله دوست عزیز Bluray یعنی عالی... مخصوصا اگه از نوع 50 دو لایه باشه که چون رزلوشن. به 1080p میرسه میشه بهترین کیفیت تصویر توی بازار...
    خوب اصولا من به دیسک اعتقادی ندارم!! معمولا رو هارد جمع میکنم فیلم هام رو.... پس ۵۰ گیگ دولایه نمیتونم گیر بیارم!! ولی بالاخره بلوری بهتره یا فول اچ‌دی؟؟؟ بلوری که دیگه عدد و کیفیت و مرحله نداره مثل اچ‌دی که ۷۲۰ و فول داره؟!!!

حالا من برا سرچ فیلم و دانلودش، باید علاوه بر بلوری تری دی، چیز دیگه ای هم بزنم؟!!( بالاخره یا بهترین کیفیت، یا هیچی!!).....

مشخصات لپ تاپ چقد مهمه برا پخش؟!! من لپ تاپم زیاد قوی نیست!!! core i3 هستش.... اگر به مشکل میخوره، تا همراه تی‌وی یه بلوری پلیر هم بگیرم؟!! یا اگر لازم نیست، تا سینما خانگی بردارم؟!!!

ممنون و ببخشید که سوال زیاد میپرسم.... بعد از ۱۰ سال کار، یکی سخت افزار، یکی فیلم ازم نباید پرسید!!! من همیشه اچ دی MKV ارشیو میکردم...دیگه به درد نمیخوره و فیلم ها هم پریدن!! حالا که دارم دوباره دانلود میکنم، میخوام بالاترین برا پخش رو بگیرم و مهمه که بدونم بالاخره بلوری یا فول اچ دی یا چی!!!

این فول اس‌بی‌اس و نیم‌ اس‌بی اس رو هم توضیح بدین ممنون میشم! full side by side & half side by side منظور هستش؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست من ، روی همون فایل راست کلیک کن و برو روی open with بعد choose program رو باز کن و از بین نرم افزارات winrar رو انتخاب کن و ok کن میبینی که فایل راحت باز میشه بعد راحت میتونی extract کنی .
    موفق باشی

4. این کاربر از JOOLI_BOY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست من adeeb ، روی همون فایل راست کلیک کن و برو روی open with بعد choose program رو باز کن و از بین نرم افزارات winrar رو انتخاب کن و ok کن میبینی که فایل راحت باز میشه بعد راحت میتونی extract کنی .
    موفق باشی

6. این کاربر از JOOLI_BOY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کلیپ بالون رو از صفحه ی اول دانلود کن حجمشم کمه.عکس یه باد کنک هم هست اونقدر میزنه بیرون تا دلت بخواد میزنه بیرون
    اونو دانلود کردم . فیلم میخوام که صحنه هایی که میزنه بیرون بیشتر باشه . بیشتر برای تست میخوام

یه دیسک بلوری 25گیگ دارم اما بیشتر عمق داره تا بزنه بیرون یعنی شاید حدود 30 ثانیه کلا تو یه فیلم 45 دقیقه ای بیاد بیرون

یه فیلمی میخوام که صحنه هایی که میاد بیرون بیشتر باشه

حالا چه فیلمی پیشنهاد میکنید ؟ آواتار - هوگو - resident evil - و....؟؟؟؟

داره خودمونی میشه seedorf10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام....

با اجازه اون دوستمون من جواب بدم تا جایی که میدونم

نه ، صرف اینکه فیلم بلوری باشه دلیل نمیشه که سه بعدی هم باشه ! بلوری بالاترین کیفیت ممکن هست ، حالا ممکنه این دیسک بالاترین کیفیت ممکن سه بعدی باشه ممکنه نباشه ! شما اگر میخوای 3 بعدی ببینی نیازی نیست که حتما بلوری دانلود کنی ! همونطور که فیلم های دی وی دی رو ریپ میکنن و یه فایل 700 مگی دایویکس با کیفیت قابل قبول و تقریبا در حد همون دی وی دی ازش میگیرن بلوری هم ازش ریپ میگیرن که میشه همین فایل های با پسوند MKV که توی همین تاپیک فراوونه ! که حجم های مختلفی داره ، من تو آرشیوم از 500 مگابایتش رو دارم تا بیست و خورده ای گیگ !
    پس بلوری ها همگی سه بعدی نیستن و نیازی هم نیست حتما بلوری دانلود کنی !

الان فیلم سه بعدی رو با هر کیفیتی که دوست داری میتونی دانلود کنی ، میتونی اچ دی 720 دانلود کنی یا اچ دی 1080 یا خود اصل بلوری رو میتونی دانلود کنی ! ولی خب با توجه به سرعت اینترنتت من توصیه میکنم زیاد دنبال بلوری برای دانلود نباش چون حجمش زیاده برای دانلود و حتی نگه داریش ! با سرعتی که داری دست کم 6 روز طول میکشه تا بتونی یک بلوری با کمترین حجم ممکنش رو دانلود کنی و با توجه به توضیحاتی که دادی لپ تاپت بلوری رایتر هم نداره به گمونم و باید اون حداقل 25 گیگ دانلودیت رو اول چند تیکه ش کنی بعد روی حدود 10 تا دیسک رایتش کنی !

ببین این تکنولوژی عینک های 15 تومنی تلوزیون هایی مثه ال جی و پاناسونیک کلا با مال سونی و سامسونگ فرق داره ! اونی که تو دیدی از سونی که بین 60 تا 100 و خورده ای هست با این عینک های ال جی که 7 ، 8 تومنه فرق داره ! و البته گول اسم سونی رو نخور به نظر من توی سه بعدی ال جی حرف زیادی برای گفتن داره ، اون عینک سونی رو میزاری رو چشمت هم سنگینه ، هم دردسر باتری داره ، هم باید در طول فیلم کلا سرت رو مستقیم جلوی تلوزیون نگه داری با هر نگاه کردن به اطراف ارتباط قطع میشه و دوباره باید برقرار بشه و هم اینکه زاویه دیدت کمه ! در حالی که عینک های الجی و بعضا پاناسونیک از این دردسرا نداره !

4 و نیم گیگ عالیه که ! یه فیلم اچ دی 15 گیگی رو حدود سه روز میگیری ! من که شبی 2 و نیم گیگ دانلود میکنم !!!

اینم توضیح دادم ، بلوری اون اصل فیلمه که شرکت میده به بازار و این اچ دی 1080 و 720 با فرمت mkv فایل ریپ شده اون دیسک اصلی هست که با زبون ساده بگم بسته به کیفیت فیلم حجمش متغیره و خب مسلما اون فیلم 10 گیگی از فیلم 500 مگی خیلی سرتره !

برای سرچ اگر کنار اسم فیلم بنویسی سه بعدی یا 3D مثه من بدبخت تو روزای اول که رفته بودم تو نخ 3 بعدی هیچی گیرت نمیاد !!! باید اسم فیلم رو به علاوه sbs بزنی که مخفف کلمه Side By Side هست که دوتا تصویر مشابه کنار هم هست و توی تلوزیون موقع پخش وقتی گزینه 3 بعدی رو بزنی این دوتا تصویر با هم میکس میشن و یه تصویر قابل دیدن با عینک درست میکنن !

اگر بلوری پلیر بخری یا باید دیسک اورجینال واسش بخری ، یا دانلود کنی رایت کنی روی دیسک خام بلوری که گرون هم هست ، یا اینکه از کسی دیسک رایت شده ش رو بخری که بازم گرونه ! بلوری پلیر در وضعیت کنونی فقط به درد یه سری افراد خاص میخوره تو ایران ! با این حساب اگر میخوای بلوری اورجینال ببینی بهترین کار اینه که دانلود کنی یا بدی فروشنده های فیلم توی اینترنت واست بریزن روی هارد اگر لپ تاپت خرجی Hdmi داره با کابل وصلش کن به تلوزیون و توی لپ تاپت فیلم رو پلی کن !
    ولی به نظر من مناسب ترین راه در شرایط موجود اینه که همون اچ دی با پسوند mkv یا حتی mp4 دانلود کن بریز روی فلش مموری و وصل کن به تلوزیونت و ببین ! و حتی اگر فلش مموری نداری همون لپ تاپت رو به تلوزیون وصل کن و ببین !
    اینم بگم که ظاهرا سونی فرمت Mkv رو ساپورت نمیکنه و باید حتما فرمت mp4 باشه ، البته اینو از دوستانی که سونی دارن شنیدم ولی خب شما موقع خرید از فروشنده آمار بگیر !

فول اس بی اس رو مطمئن نیستم ولی تا جایی که مغزم جواب میده یعنی اینکه دوتا فیلم 1080 کنار همدیگه هستن که وقتی برای اجرای سه بعدی با همدیگه میکس میشن نتیجه میشه یه فیلم 1080 یا همون فول اچ دی ! ولی این مقدار توی half side by side نصف هست ! ولی خب با این تفاسیر من فیلم هاف ساید بای ساید دیدم خوب بود خداییش !

در مورد لپ تاپت هم اون کر آی 3 فکر نمیکنم مشکلی تو پخش بلوری داشته باشه !!! چون من 3 ، 4 سال پیش با لپ تاپ دل 1510 بلوری خالص ترانسفرمرز رو اجرا کردم بدون هیچ مشکلی ! البته برای اجرا باید از نرم افزار های مخصوص مثه پاور دی وی دی یا یکی دیگه هم بود که اسمش یادم نیست استفاده کنی ! و البته اگر دیسک بلوری داشته باشی باید درایور لپ تاپت بلوری ساپورت کنه ! اما برای اجرای اون فایل های اچ دی mkv و mp4 که گفتم نیازی به نرم افزار خاصی هم نیست و بدون هیچ مشکلی با همین کا ام پلیر هم اجرا میکنه !

البته همونطور که گفتم میتونی بریزی رو فلش مموری وصل کنی به تلوزیون و بدون دردسر ببینی ! خرجش یه مموری 16 یا 32 گیگه !

در مورد تلوزیون هم پیشاپیش قبل از اینکه بیای سوال کنی من ال جی رو توصیه میکنم ال ای دی های اسمارت خوبی داره ! فضای کاربری نسبتا خوبی دارن و اینترنت گردی با کنترل جادوییش فاز میده ! توی بحث سه بعدی هم با توجه مشخصات عینکش به نظر من از سامسونگ و سونی خیلی سرتره ! البته این فقط نظر من هست و بهتره از چهارتا آدم عاقل تر مشورت بگیری
    من خودم ال جی LW57000 دارم و به نسبت پولی که بابتش دادم ازش کاملا راضیم !

پ.ن : البته این حرفا رو من از روی دانسته های نصف و نیمه م گفتم ، اگر کسی حرفی خلاف حرف های من زد تو شک نیفت بین دو حرف ، حرف اون رو در ارجعیت بزار !
    Last edited by seedorf10; 11-06-2012 at 16:55.

9. 3 کاربر از seedorf10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

Half Side by side یا HBSS همانطور که دوستمون گفتن، طوری است که دو تا تصویر کنار هم 1080 میشه. یعنی چون فیلم سه بعدی ازدو تصویر کنار هم تشکیل میشه، اگر فیلم Half sbs باشه، هرکدام از تصویرها نصف 1080 هستند که وقتی کنار هم قرار میگیرند 1080 میشه
    ولی Full SBS هر کدام از تصویرها 1080 هستند و وقتی کنار هم باشند 2 تا 1080 میشن که مسلما کیفیت بالاتری داره و حجمش هم بیشتره.

البته من از چند تا از دوستانم شنیدم که تفاوت چندانی در تلویزیون های سایز معمولی 40-50 اینچی احساس نخواهید کرد.

تلویزیونهای سونی هم با MKV مشکل دارند. یعنی مجبور میشی لپتاپ به تلویزیون وصل کنی. ولی LG و سامسونگ این مشکل را ندارند.

خرید بلوری پلیر هم با توجه به گرانی دیسک بلوری بنظرم به صرفه نیست. جالب اینکه یکی از دوستان که بلوری پلیر داشت، حتی دی وی دی های اریجینال سریال قهوه تلخ را هم نمیتوانست ببیند که احتمالا بخاطر تنظیمات Region دستگاه بوده.

11. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کلیپ بالون رو از صفحه ی اول دانلود کن حجمشم کمه.عکس یه باد کنک هم هست اونقدر میزنه بیرون تا دلت بخواد میزنه بیرون
    اونو دانلود کردم . فیلم میخوام که صحنه هایی که میزنه بیرون بیشتر باشه . بیشتر برای تست میخوام

یه دیسک بلوری 25گیگ دارم اما بیشتر عمق داره تا بزنه بیرون یعنی شاید حدود 30 ثانیه کلا تو یه فیلم 45 دقیقه ای بیاد بیرون

داره خودمونی میشه seedorf10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آقا اگر به نتیجه ای رسیدی به ما هم یه خبری بده !
    من فیلم تن تن رو دیدم خیلی قشنگ بود ولی اون چیزی که شما میخواید نیست و کلا این از تلوزیون زدن بیرون رو نداره زیاد ! فیلم ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی () هم مثل همونه و اون چیزی که میخوای نیست !

پ.ن : اینا رو گفتم که دورشون خط بکشی !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    یه سر به سایت زیر زنید
    من همه کلیپامو از اونجا دنلود میکنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط کلیپ 2-3 دقیقه ای از فیلمهای بلوری و 3بعدی اصلی هستش
    میخواید دانلود کنید باید برای دانلود 2 دقیقه از اواتار حدود 1.5 گیگ کنار بزارید :ی
    اما همشون کار میدن یا حداقل من اینطوری دیدم

15. این کاربر از baktash1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •