تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: تغییر لوگوی انجمن های P30world به مناسبت عید نوروز

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها سال نو مبارک
    لوگویی که طراحی شده خیلی قشنگه و دست طراحش درد نکنه واقعا ثابت میکنه که خیلی با سلیقه است.

2. 4 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

زمستان گفت: آدمها در گذر از روزهای من گرمای وجودشان را بیشتر حس میکنند و قدرش را میدانند. سپیدی برفهایم روشنی بخش طبیعت خداست و بارانهای مهربانم حیات بخش دیگر فصول
    پاییز گفت: من دریچه ای به سمت سرزمین رنگها هستم. درختها را به جشنواره بوم و قلم موی رنگارنگم دعوت میکنم. غروبهایم عاشق میکنند و آدمها میتوانند در نمایش خزان و ریختن برگها پیام حقیقی دنیا را درک کنند.
    تابستان گفت: درختها با من به مادرانگی میوه هایشان مینشینند. گرمای سخاوتمندم اوج حیات است و زندگی در من به بلوغ میرسد. آدمها را من به سفره وسیع خویش دعوت میکنم . من لبخند رضایت طبیعتم.
    بهار پس سکوتی کوتاه گفت: من اما تنها رنگی که میشناسم سبز است و روزی دارم که چندیست در انتظار طلوعی مانده است.
    خورشید که حرفهایشان را شنیده بود لبخندی زد ، پلکهای نور را باز کرد، پایین آمد و از میان همه، بهار را برای تولدش برگزید.
    به میهمانی اولین طلوع که دعوت میشویم لحظه ها شتاب میگیرند و ساعتها مشتاق میشوند. طبیعت در صور میدمد و رستاخیز زمین آغاز میشود. درختها به سمت نور فریاد میکشند و گلها عمر کوتاهشان را به رقص در جشنواره بهار میگذرانند. رودها موسیقی دلنشین امواجشان را با طبیعت تقسیم میکنند و پرنده ها غوغای زندگی را آواز میکنند.
    آنگاه تو میمانی در میان این همه آغاز و تنها واژه ای که طنینش دلت را تسکین میدهد بهار است و در این میان آدمها را میبینی که در هیاهوی عید و در برق ویتیرنها دنبال بهانه هایی برای نو شدن ظاهراشان میگردند و از خودت میپرسی که در رستاخیز طبیعت و همهمه آغازها، آدمها چرا دنبال آغازشان نمیگردند؟
    وقتی به این فکر میکنی که خدا چهار فصل را لباس طبیعت پوشانده تا آدمها از زندگیشان لذت ببرند و آدمها را میبینی که انگار از طبیعت و ذاتش فاصله گرفته اند غصه ات میگیرد اما طنین همان واژه مقدس آنقدر سخاوتمند است که همین غصه را هم با نوازش دلت از یادت میبرد. بهار... بهار...
    بهار پیامبر فصلهاست با پیامی که اگر فراموش نشود، نوروز هر سال متولد میشود و آغازها جشن میگیرند. و در این میان سالی نکوست که در بهارش ، نوروز دلت را جشن بگیری.

نوروز پیروز

4. 4 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

طراحی واقعا زیباست، ولی کاش معنی متن رو فارسی مینوشتین

6. این کاربر از waltz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mr.rad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ضمن تبریک عید لوگوی انجمن واقعا عالیه!

8. این کاربر از mr.rad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

5سال از حضورم توی این فروم گذشت می دونم خیلی ها خیلی قبل تر از من توی فروم فعال بودن...
    با خیلی ها دوست شدم
    با خیلی ها دعوا کردم
    با خیلی ها بحث کردم
    از خیلی ها یاد گرفتم
    به خیلی ها یاد دادم
    و از این فروم خیلی خیلی خاطره دارم و وقتی تاپیک های قدیمی رو میخونم به یاد خیلی خاطرات خیلی خیلی خوب می افتم و یاد اون روزها باز هم برام زنده میشه.

از این خیل خیلی ها پی سی ورد باقی می مونه.انجمنی که خیلی دوست داشتنیه.
    با تشکر سال نو با خیلی تاخیر مبارک

10. 3 کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •