تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 170 از 171 اولاول ... 70120160166167168169170171 آخرآخر
نمايش نتايج 1,691 به 1,700 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام لطفا بدادم برسین من یکی از هارد های شخصیم که اطلاعات بسیار مهمی در ان ذخیره کرده بودم توسط تلویزیونlg6600 فرمت شد آیا راه برگشتی دارد یا خیر
    با برنامه های ریکاوری مختلف با کامپیوتر ریکاوری کنید یک سری اطلاعات برمیگرده

Sent from my C6903 using Tapatalk

داره خودمونی میشه akharen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    زادگاه قیصر

پيش فرض

سلام من یه هارد زدم به تلویزیون مدل62100 و چند برنامه ظبط کردم ولی وقتی به کامپیوتر هارد رو میزنم شناسایی نمیکنه هارد رو چیکار کنم که هم تو تلویزیون شناسایی بشه واسه ضبط کردن هم واسه کامپیوتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان. یک tv 60 اینج میخوام بخرم.بین این 3 مدل شما کدام پیشنهاد میدین.
    LG LED 60LB56100GI TV که ips میباشد و کیفیت تصویرش نمیدونم
    LG Plasma 60PN65000 که پلاسما هست و قیمت مقرون به صرفه داره ولی کیفیت تصویرشو نمیدونم چطوره
    Panasonic TC-P60UT50 که 3 بعدی هست ولی 3 بعدی بودن برای من مهم نیست

میخواستم بدونم پلاسمای الجی کیفیتش خیلی ناجوره یا ارزش داره مدل پاناسونیک بخرم ولی 3 بعدیش به کارم نمیاد یا اینکه ریسک نکنم و led ال جی بخرم.و اینکه یک لامپ در فاصله 3 متری تلوزیون روشنه باعث تار شدن تصویر پلاسما میشه ؟.خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان. یک tv 60 اینج میخوام بخرم.بین این 3 مدل شما کدام پیشنهاد میدین.
    LG LED 60LB56100GI TV که ips میباشد و کیفیت تصویرش نمیدونم
    LG Plasma 60PN65000 که پلاسما هست و قیمت مقرون به صرفه داره ولی کیفیت تصویرشو نمیدونم چطوره
    Panasonic TC-P60UT50 که 3 بعدی هست ولی 3 بعدی بودن برای من مهم نیست

میخواستم بدونم پلاسمای الجی کیفیتش خیلی ناجوره یا ارزش داره مدل پاناسونیک بخرم ولی 3 بعدیش به کارم نمیاد یا اینکه ریسک نکنم و led ال جی بخرم.و اینکه یک لامپ در فاصله 3 متری تلوزیون روشنه باعث تار شدن تصویر پلاسما میشه ؟.خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام.به نظر من کلا بی خیال پلاسما بشین.پلاسما برای تو خونه جالب نیست.ال جی یا سامسونگ یا سونی یا شارپ بخرید .بودجه شما چقدره؟
    سری la ال جی خوبه.واسه خریدنش شک نکنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام من یه هارد زدم به تلویزیون مدل62100 و چند برنامه ظبط کردم ولی وقتی به کامپیوتر هارد رو میزنم شناسایی نمیکنه هارد رو چیکار کنم که هم تو تلویزیون شناسایی بشه واسه ضبط کردن هم واسه کامپیوتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.هارد را با فرمت fat 32 وصل کردین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام خواهشن راهنمایی کنید فوری فوری خیلی گیرم
    من یه تلویزیون سری 2012 الجی مدل 3D 42LM62000 دارم که وایفای داخلی نداره اما قابلیت اتصال دانگل وایفای USB رو داره که براش از گلدایران سفارش دادم قراره برسه دستم به قیمت 33000 تومان اول میخواستم دانگل MIRACAST EZCAST M2 بخرم که سه کاره هست DLNA-AIRPLAY-MIRACAST-WIFI 802b/g/n که قیمتش 100 تومنه ولی نگرفتم حالا من یک تبلت LG GPAD 8.3 هم دارم که قابلیت DLNA-MIRACAST-WIFI DIRECT داره میخام ((بدون هیچ نیازی به اینترنت و بدون هیچ روتری )) تصاویر و فیلم های روی تبلت رو بصورت بیسیم به تلویزیون انتقال بدم با همون DONGLE WIFI USB که از گلدیران سفارش دادم میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خواهشن راهنمایی کنید فوری فوری خیلی گیرم
    من یه تلویزیون سری 2012 الجی مدل 3D 42LM62000 دارم که وایفای داخلی نداره اما قابلیت اتصال دانگل وایفای USB رو داره که براش از گلدایران سفارش دادم قراره برسه دستم به قیمت 33000 تومان اول میخواستم دانگل MIRACAST EZCAST M2 بخرم که سه کاره هست DLNA-AIRPLAY-MIRACAST-WIFI 802b/g/n که قیمتش 100 تومنه ولی نگرفتم حالا من یک تبلت LG GPAD 8.3 هم دارم که قابلیت DLNA-MIRACAST-WIFI DIRECT داره میخام ((بدون هیچ نیازی به اینترنت و بدون هیچ روتری )) تصاویر و فیلم های روی تبلت رو بصورت بیسیم به تلویزیون انتقال بدم با همون DONGLE WIFI USB که از گلدیران سفارش دادم میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز

شما می توانید برای این منظور از ارتباط
    Wi-Fi Direct -
    Miracast -
    WiDi -
    Tag On از سایت زیر استفاده کنید .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

تلویزیون من سری 2012 هستش که قابلیت MIRACST داخلی رو نداره اما قابلیت اتصال DONGLE MIRACST داره این قابلیت روی سری 2014 داخل خود تلویزیون هست TV من قابلیت WIFI DIRECT و WIDI داره که WIDI بدردم نمیخوره نه لپتاپم ساپورت میکنه نه تبلتم میمونه قابلیت WIFI که میخام بدونم که این DONGLE WIFI USB LG WF100 باهاش میشه تصویر و فیلم رو بصورت بیسیم و بدون نیاز به مودم و اینترنت رو TV انداخت یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام.
    من یه تلویزیون الجی مدل47lb6700خریدم ولی متاسفانه اپ استور الجی باز نمیشه...درصورتی که اینترنت وصله ....پیغامی که میده این سرویس در دسترس نمیباشد دوباره امتحان کنید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید..
    منم همین مشکلو دارم، نکنه استورشو بستن رو ما؟، کلا سه چهارتا اپلیکیشن بیخود داره مثل خبر ورزشی، نتایج انلاین و...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان گرامی

من دفترچه فارسی تلویزیون 55H7790 رو میخواستم. دوستان و اساتید محترم کسی اگه داره و لطف کنه برام لینکشو بزاره ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •