تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 42 اولاول ... 323839404142
نمايش نتايج 411 به 420 از 420

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی ال جی Cinema 3D LW57000

در آغاز فعالیت aseiehmeta's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

باسلام چگونه میشه تاریخ این نوع تلویزیون رو شمسی کرد؟ 42lw57000-TA و چطور میشه شبکه های دیجیتال را با فلش نصب کرد وقتی میخوایم ضبط کنیم پیام میاد که از ماشین زمان پشتیبانی نمیکند!!!ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر
    Last edited by aseiehmeta; 21-05-2014 at 12:29.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

باسلام چگونه میشه تاریخ این نوع تلویزیون رو شمسی کرد؟ 42lw57000-TA و چطور میشه شبکه های دیجیتال را با فلش نصب کرد وقتی میخوایم ضبط کنیم پیام میاد که از ماشین زمان پشتیبانی نمیکند!!!ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر
    دوسن عزیز
    فکر نکنم بشود آن را تغییر داد به دلیل اینکه تمامی سیستم تلویزیون شما بر اساس تاریخ میلادی کار می کند مانند دیتا های مخابراتی و آبدیت ها برای ارتقا و یا رفع عیب و دیگر کاربردهای آن وحتی اینکه شما فقط می توانید تنظیمات آن را از سال 2000 تا سال 2099 انجام دهید.

در آغاز فعالیت aseiehmeta's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

ممنون ازپاسختون.ساعت رو چطور تنظیم کنیم که مثلا با رفتن برق تغییر نکنه وآیا میشه رو فلش مموری های معمولی مثلا 16 یا 8 گیگ برنامه ضبط کرد؟این ماشین زان چیست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون ازپاسختون.ساعت رو چطور تنظیم کنیم که مثلا با رفتن برق تغییر نکنه وآیا میشه رو فلش مموری های معمولی مثلا 16 یا 8 گیگ برنامه ضبط کرد؟این ماشین زان چیست؟
    دوست عزیز
    برای ضبط باید از فلش مموری با ظرفیت و سرعت بالا و یا هارد اکسترنال استفاده کنید.
    و در باره ماشین زمان هم
    ماشین زمان چیست؟

مدیریت زمان در تلویزیون دیدن هم وجود دارد. شما بیشتر چه زمانهایی وقت دارید که پای تلویزیون بنشینید و فیلم نگاه کنید؟ و آن زمانی هم که پای این وسیله مینشینید اگر بخشی از فیلم یا اخبار را از دست دهید چه؟ جواب به این سوالات لزوم وجود ماشین زمان تلویزیون را هم توجیه میکند.ماشین زمان در اصل یک فناوری است کاری که این فناوری انجام میدهد ضبط تمامی تصاویر تلویزیونی به صورت خودکار و به صرفه است که هر زمان که خواسته باشید بتوانید به عقب باز گردید و دوباره بخشی از فیلم یا فوتبال را مشاهده کنید. البته بدون اینکه اتفاق در حال حاضر را از دست بدهید. یعنی همین طور این فناوری شروع به ضبط کردن فیلم میکند و هر زمانی که خواسته باشید میتوانید به بخشهای دیگر پرش کنید.دقیقاً مثل این است که شما در حال دیدن یک فیلم ضبط شده درون CD یا DVD هستید. بدین صورت لذت بیشتری را حین دیدن تلویزیون تجربه خواهید کرد. چون احساس خواهید کرد که هیچ چیز را از دست ندادید.امروزه ماشین زمان، که نام دیگرن آن Time Shift است و شاید روی دستگاههای مختلفی هم آن را دیده باشید، در نرم افزارهای رایانه ای هم دیده میشود. مثلاً اگر یک گیرنده دیجیتال برای رایانه ی خود تهیه کرده باشید، خواهید دید که نرم افزار همراه آن، یا دیگر برنامه های پخش برنامه های تلویزیونی، این امکان ماشین زمان را به شما میدهند. یعنی به راحتی به صورت حرفهای و خودکار اقدام به ضبط تصاویر شبکه ی تلویزیونی فعلی میکند. مثلاً نرم افزار Windows Media Center یکی از این نرمافزارهای حرفه ای است که به صورت پیش فرض از همان ابتدا روی سیستم عامل ویندوز شما نصب است.البته در گیرنده های دیجیتالی که برای تلویزیون خود تهیه میکنید، حتماً بایستی یک حافظه جانبی مثل حافظه Flash یا یک Hard Disk را به دستگاه متصل کنید که از نظر جا برای ذخیره سازی دچار مشکلی نشود. زیرا تصاویری که بدین گونه ذخیره میشوند معمولاً دارای حجم زیادی هستند که نیازمند چینن حافظه هایی هم هستند. البته ممکن است که گیرنده ی دیجیتال شما دارای چنین حافظه ی داخلی باشد. پس مشخصات ان را دقیق مطالعه نمایید.پس دانستیم که با استفاده از ماشین زمان به راحتی میتوانید هنگام دیدن تلویزیون تصاویر را عقب و جلو ببرید. البته آن مقداری که ضبط شده باشند. که طبیعتاً از همان زمانی است که تلویزیون رو روشن کردید.

بر گرفته از سایت شیناب
    Last edited by matinpour; 21-05-2014 at 14:59.

در آغاز فعالیت aminvorojak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام آخرین ورژن نرم‌افزار چنده میشه لینک دانلود بزارید.

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام
    دوستان من چطور میتونم فیلم هایی که با فلش رو تی وی میبینم رو عقب جلو کنم؟ وقتی دکمه فوروارد یا بکوارد رو روی کنترل میزنم پیغام "این قابلیت در دسترس نیست" رو میده!
    کار با بلوری پلیر از این هم سخت تر!
    اصلا راهی هست بشه فیلم رو برد به زمان مورد نظر و از اونجا پخش کرد؟
    من بارها پخش بدلایلی قطع شده و نتونستم ببرم از تایم مورد نظر ادامه فیلم رو ببینم.
    لطفا راهنماییم کنید بدونم باید چیکار کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

بعد پنج سال امروز تلویزیون چراغ پاورش شروع به چشمک زن شد و با کنترل هم روشن میکردیم هیچ کاری انجام نمیداد
    بردمش تعمیرگاه گفت مین بردش احتمالا مشکل بهم زده حدود 350 ت خرجش هست وگرنه باید از نمایندگی گلدیران بگیریم(نمیدونم چه قطعه ای گفت) حدود 700 تومن خرجش میشه

تی وی خوبی بود در این مدت خیلی خیلی خیلی ازش راضی بودم

به محضی که بردم داخل تعمیرگاه طرف گفت بازم مدل LW57000 !!!!!
    طرف گفت تاحالا چند تا از این مدل اومده و مشکل داشتن

خدا کنه زیاد خرجش نشه

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    ما این مدل رو داریم ولی تازگیا نمیدونم چه اتفاقی افتاد که دیگه چیزی بالا نیومد و کانال‌ها پرید و نور زیر تلوزیون بنفش شده(البته وقتی روشن هست)
    یه بار ریست فکتوری کردم و تلوزیون خامورش روشن شد ولی بازم همون داستان رو داریم
    ۲ تا نسخه از فریم‌ورها رو از سایت ال‌جی دانلود کردم که بلکه با آپدیت کردن درست بشه ولی بعد از تشخیص دادن فلش‌ و وارد شدن به صفحه آپدیت روی 0٪ گیر میکنه و دیگه ادامه نمیده و گویا هنگ میکنه تلوزیون
    با وصل کردن کابل LAN هم امتحان کردم و بغد از وصل شدن به اینترنت و تشخیص دادن آپدیت جدید دوباره در صفحه آپدیت آنلاین هم گیر میکنه و اتفاقی نمیفته و همون 0٪ میمونه

کسی میدونه مشکل از چیه؟

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام. وقتی چراغ زیر تلویزیون چشمک زن میشه و به زنگ بنفش در میاد مین برد سوخته. از نمایندگی گلدیران اومدن و گفتن با تعمیر یه قطعه روی مین برد با هزینه ۳۵۰ تومان میشه درستش کرد ولی گارانتی بیشتر از ۳ ماه نداره و معلوم نیست بعد ۳ ماه چی بشه. اگر کل مین رو بخواهیم عوض کنیم حدود ۸۰۰ تومن میشه. اشتباه کردیم و به تعمیر مین برد راضی شدیم و دقیقا سر ۴ ماه دوباره تلویزیون خاموش شد و روشن نشد. اینبار مین برد رو عوض کردیم و درست شد. اگر نور چراغ ال ای دی زیر تلوزیونتون به رنگ بنفش دراومد، پیشنهاد میکنم حتما مین برد رو کامل تعویض کنید.

10. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام.من از این تلویزیون دارم.جدیدا صدا قطع شده و با هر بار خاموش و روشن کردن ریست میشه.میدونم مشگل از مین برد هست فقط نمیدونم مشگل از سی پیو هست یا قطعات دیگه.کسی اگه اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •