تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 42 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 420

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی ال جی Cinema 3D LW57000

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

ای بابا..

شاید همین فردا برم بخرمش.. چرا هر روز یه نفر میاد از مشکلاتش میگه!!؟؟

چندتا از این فیلم ها تست زدی ؟؟ همه این مشکل و دارند ؟؟

/

رفیق الآن نخر، صبر کن تا جشنواره تابستونی LG ، الآن بخری ضرر می کنی!
    الآن که دلار 1700 هستش حاجی، اما یادمه اون قدیم قدیما وقتی دلار 1920 بود (یه ماه مونده بود به عید 1391) ما 55 شو می خواستیم بخریم، 4,500 تومن بود، 600 تومن کارت هدیه داشت، 7 تا عینک، یک سال اینترنت مجانی، کنترل جادویی، فیلم بلوری و....
    یعنی خود تی وی 55 اینچش برامون 3,500 تا 3,600 در میومد.
    من یه چرتی گفتم که بزاریم بعد عید بخریم که چشمون نکنن خرافاتو اینا خانواده محترم هم فرمودند راست می گیو این حرفا
    حالا 55 اش جدا ازین که کمیاب شده که هیچ، تک و توک جاهایی که دارن بدون اون هدایا 5,200 به بالا قیمت میگن.
    اونم فقط با 4 تا عینک و یه کنترل (تازه کنترلشم دیگه قدیمی شده و تا تابستون کنترل جادویی ال جی با قابلیت فرمان صوتی وارد ایران و جایگزین این قبلیها میشه احتمالا)
    اینقد پول دادن واسه یه TV که مدل سال هم نیست و تو دنیا با الآن حراج خورده و با 4/3 قیمت فروخته میشه واقعا زور داره.
    این جنسا بخاطر این بالا رفته که شرکتا با همون دلار 1920 جنساشونو قبلا وارد کردن، اگه یکم صبر کنی، تا جشنواره مطمئن باش مدلای 2011 رو با دلار 1700 و هدایای جشنواره تابستونی میتونی گیر بیاری.
    باید یه ماه دیگه صبر کنی، تا اواسط خرداد!
    یا عین بنده فعلا قید خریدو بزنی تا 2012 ها بیانو ازونا برداری.
    البته اینا همه روی کاغذه به قول عادل فردوسی پور، هیچی ثبات نداره و قابل پیش بینی نیست متاسفانه تو اقتصاد ما...
    موفق باشی.
    Last edited by parham511; 04-05-2012 at 23:49.

2. 2 کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من آموزشی رو که برای منو مخفی قول داده بودم درست کردم و به همراه تمام فایلا آپلود کردم.این لینکه دانلودش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسوورد فایل فشرده: ramintn
    فقط ذکر چند نکته ضروریه:
    متاسفانه وقت نکردم که از مراحل فیلم تهیه کنم و این آموزشم چون قول داده بودم با اینکه سرم خیلی شلوغ بود نوشتم.
    چونکه تایپ فارسی برام سخت بود و خیلی وقت گیر و به یه سری دلایل دیگه من مجبور شدم این آموزشو به زبان انگلیسی تهیه کنم.البته سعی کردم که طوری بنویسم که همه دوستان بتونن سر در بیارن و استفاده کنن.سعی کردم از انگلیسی ساده و روان استفاده کنم.
    در نظر داشته باشید که برای دانلود از سایت بالا باید قبلا تو سایت ثبت نام کنید و سپس لینک بالارو باز کنید و وارد سایت شید و سپس راحت می تونید دانلود کنید.
    در ضمن سایت 4shared فیلتر نیست.
    وقتی فایلو دانلود کردید و اکسترکت کردید دو تا فایل آموزشی هست که یکیش pdf هست و دیگری word 2010.
    ولی هر دوشون مشابهن و فایل pdf رو برای کسایی گذاشتم که word 2010 ندارن.
    اطلاعات تماس با من هم در فایل آموزشی هست.اگر هر سوالی راجع به برنامه ها یا حتی متن انگلیسی آموزش داشتید و یا حتی اگر جاهایی از متن براتون واضح نبود می تونید با من تماس بگیرید.
    البته دوستان واردتر حتما بعد از خوندن آموزش به دوستان دیگه کمک خواهند کرد.
    دوستان واردتر حتما منو از نتیجه کارشون مطلع کنن تا منم بتونم مواردی رو که بلد نباشم ازشون یاد بگیرم
    من قرار بود دیروز فایل رو آپلود کنم که نرسوندم و بابت تاخیر یک روزه از همه دوستان عذر می خوام.
    با آرزوی بهترین ها برای همه دوستان
    من اول اومدم دکمه تشکرو زدم ولی بعدش که فایلتو دانلود کردم دیدم فقط یک دکمه تشکر زدن کافی نبوده. واقعا کمتر کسی میاد کاری که شما کردید رو می کنه. هرچند من ال جی ندارم که روش شما رو تست کنم ولی قدمی که در راه انتشار مجانی علم برداشتید قابل تقدیره. متشکرم.

4. 6 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

الآن که دلار 1700 هستش حاجی، اما یادمه اون قدیم قدیما وقتی دلار 1920 بود (یه ماه مونده بود به عید 1391) ما 55 شو می خواستیم بخریم، 4,500 تومن بود، 600 تومن کارت هدیه داشت، 7 تا عینک، یک سال اینترنت مجانی، کنترل جادویی، فیلم بلوری و....
    من یه چرتی گفتم که بزاریم بعد عید بخریم که چشمون نکنن خرافاتو اینا خانواده محترم هم فرمودند راست می گیو این حرفا
    حالا 55 اش جدا ازین که کمیاب شده که هیچ، تک و توک جاهایی که دارن بدون اون هدایا 5,200 به بالا قیمت میگن.
    اونم فقط با 4 تا عینک و یه کنترل (تازه کنترلشم دیگه قدیمی شده و تا تابستون کنترل جادویی ال جی با قابلیت فرمان صوتی وارد ایران و جایگزین این قبلیها میشه احتمالا)
    اینقد پول دادن واسه یه TV که مدل سال هم نیست و تو دنیا با الآن حراج خورده و با 4/3 قیمت فروخته میشه واقعا زور داره.
    این جنسا بخاطر این بالا رفته که شرکتا با همون دلار 1920 جنساشونو قبلا وارد کردن، اگه یکم صبر کنی، تا جشنواره مطمئن باش مدلای 2011 رو با دلار 1700 و هدایای جشنواره تابستونی میتونی گیر بیاری.
    البته اینا همه روی کاغذه به قول عادل فردوسی پور، هیچی ثبات نداره و قابل پیش بینی نیست متاسفانه تو اقتصاد ما...
    موفق باشی.
    اینا کلا با دلار آزاد کار نمیکنن و بهشون دلار واردات تعلق میگیره
    اون بانه ای ها هستن که نوسان ارز رو قیمتشون تاثیر داره
    این افزایش قیمت با اجازه و تابید دولت و باتوجه به تورم در نظر گرفته شده.
    وبا توجه به گیری که به مناسبت سال تولید و سرمایه ملی به واردات جنسهای غیر ضروری خارجی دادن بعید نیست اجناسی مثل تلوزیون و ... تولید خارج از این هم کمیابتر و گرونتر بشن
    الان که میخوان حتی تبلیغات اجناس ۱۰۰% خارجی رو هم ممنوع کنن
    در هر حال هر جور که صلاح میدونید ولی دوست من که نمایندگی داره تو جمهوری میگفت ممکنه امسال دیگه جشنواره ای کلا در کار نباشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

6. این کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

اینا کلا با دلار آزاد کار نمیکنن و بهشون دلار واردات تعلق میگیره
    اون بانه ای ها هستن که نوسان ارز رو قیمتشون تاثیر داره
    این افزایش قیمت با اجازه و تابید دولت و باتوجه به تورم در نظر گرفته شده.
    وبا توجه به گیری که به مناسبت سال تولید و سرمایه ملی به واردات جنسهای غیر ضروری خارجی دادن بعید نیست اجناسی مثل تلوزیون و ... تولید خارج از این هم کمیابتر و گرونتر بشن
    الان که میخوان حتی تبلیغات اجناس ۱۰۰% خارجی رو هم ممنوع کنن
    در هر حال هر جور که صلاح میدونید ولی دوست من که نمایندگی داره تو جمهوری میگفت ممکنه امسال دیگه جشنواره ای کلا در کار نباشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

اولا من نمی دونم شما چرا علاقه داری جز دوستت mehdi-speed هرکی هرچی میگه رو رد کنی؟
    اگه ارز واردات دارن پس چرا قیمت نمایشگرای LG ساخت کره تو بانه که با دلار 1700 محاسبه میشه از اینجا که بقول شما با دلار 1250 کار می کنن ارزونتره؟
    همین 47 اینچ 57000 تهران 2,550 هست، تو بانه 2,180 اونم مونتاژ کره، نه مونتاژ ایران.
    دوما مارو با این دوستت کشتی شما! این 50 مین پستیه که ازش نقل قول می کنی، به دوست فروشندت از قول من بگو خرسندم از آشناییش و بگو یکی تو p30world گفت هنوزم مثل هرسال فروشنده ها واسه رد کردن بنجلاشون میگن احتمالا دیگه جشنواره درکار نیست؟
    همین واسه خودتو اون بسه

8. 4 کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

من اول اومدم دکمه تشکرو زدم ولی بعدش که فایلتو دانلود کردم دیدم فقط یک دکمه تشکر زدن کافی نبوده. واقعا کمتر کسی میاد کاری که شما کردید رو می کنه. هرچند من ال جی ندارم که روش شما رو تست کنم ولی قدمی که در راه انتشار مجانی علم برداشتید قابل تقدیره. متشکرم.

هر چند کار چندانی انجام ندادم ولی از لطفتون ممنونم جناب smhsh121
    امیدوارم بتونیم از تجربیات سایر دوستان هم در زمینه های تخصصی تر استفاده کنیم.

10. 3 کاربر از ramintn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

11

موفق باشی.

والا تا تابستون جونمون در میاد که..!!

بعدشم احتمال نمیدی تو تابستون این مدل کمیاب بشه حداقل تو سایز پائین ("42)..؟؟؟

12. این کاربر از New-P30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

چرا تا تابستون؟
    نه فقط اسمش تابستونیه، از خرداد شروع میشه،
    پارسال که جشنواره تابستونه ال جی 12 خرداد تا 5 شهریور بود
    جشنواره نوروزی سال 90 هم که از 25 دی شروع شد!

بعدم دلار تو صرافی های مشهد رسیده به 1670-1680 روز به روزم داره ارزونتر میشه، صبر کنی به نظر من که ضرر نمیکنی.
    حالا بعضیا دوست رفیق فروشنده دارن بهشون میگن زودتر بخرین اینا هم باور می کنن سریع، شما حرف بازاریارو جدی نگیرین، جشنواره 100% خواهد بود.

14. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

کمیاب شدنش دست وارد کننده هاست، اطلاعی ندارم، اما در کل که دیگه سری LW سینما سه بعدی ال جی اصلا تولید نمیشه، بیشتر مدلاش بغیر از lw6500 هم بندرت بصورت آکبند در سایتای خارجی پیدا میشه، اونم چون فروش بالایی داشت و ال جی خط تولیدهای زیاد و سایزهای زیادی واسش راه اندازی کرده بود، الآن سری LM کلا جایگزین شده که تو آمازون و ال جی امریکا میتونی مدلا و قیمتاشو ببینی.
    واسه اینکه موضوع تاپیک بیشتر منحرف نشه پیغام خصوصی بدین جواب میدم.
    مرسی.
    Last edited by parham511; 13-05-2012 at 20:47.

16. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام

دوستان من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سه بعدی رو دانلود کردم اما هنگام پخش پیغام میده : "این فایل معتبر نیست" ... چرا؟
    فرمت : MP4
    تو کامپیوتر بدون مشکل پخش میشه.
    به نظر شما اگر فرمتش رو عوض کنم درست میشه؟ مثل MPEG یا AVI.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بچه ها این سوال اینقدر جوابش سخت بود
    بچه ها خدا خیرتون بده یه سوال من جواب بدید تو 57000 وقتی فلش وصل میکنی پسوند فیلم نشون نمیده ؟ آقا تنظیمات خاصی داره چه پسوند هایی ساپورت میکنه ؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •