تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 100

نام تاپيک: کمک در خرید لپ تاپ

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

ایا گارانتی که دیجی کالا میده ایا اعتبار داره؟؟؟ برای چه نمایندگی ای هست؟؟؟؟
    و یک سئوال دیگه هم داشتم!! لطفا راهنمایی کنید!!
    من حدس میزنم گارانتی خوبی باشه ، چون بدی در موردش نشنیدم . (البته دیجی کالا بعضی از مدل هارو با گارانتیه اصلی ارایه میده ، مثلا ایسوس رو با سازگار ، ویستا و دیجیتال هم دیدم که برای فروش گذاشته )

میخواستم بدونم قیمت لپ تاپ دقیقا به چیز هایی بستگی داره!!! به سکه - نفت - دلار یا چه چیز دیگه ای بستگی داره؟؟؟؟
    اخه بعضی ها میگن الان قیمت لپ تاپ ها مخصوصا ایسوس خیلی گران شده!!! دست نگه دار!! من عاقبت نفهمیدم کی بگیرم بهتره!!! ایا اردیبهشت زمانش خوب تر هست!!! یا روز به روز قیمت ها بالا تر میشند!!! لطفا راهنمایی کنید؟؟

سپاس
    دلار تاثیر مستقیمی داره ، ولی وقتی یه مدلی تو بازار کمیاب بشه ، گرونتر به فروش میرسه ، الان بعضی از مدل های ایسوس اینجوری شده ، مثلا سریه U فوق العاده گرون شده .

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

متشکر دوست عزیز: منظور شما قیمت دلار جهانی هست یا قیمت دلار توی ایران!!! کدام مستقیما تاثیر گذار هست!!؟؟؟
    واینکه به نظر شما i5 k53 sc بهتره یا a53sv i5 ???از نظر کیفیت؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

متشکر دوست عزیز: منظور شما قیمت دلار جهانی هست یا قیمت دلار توی ایران!!! کدام مستقیما تاثیر گذار هست!!؟؟؟
    قیمت لپ تاپ رو با توجه به دلار داخل ایران تعیین میکنن .

واینکه به نظر شما i5 k53 sc بهتره یا a53sv i5 ???از نظر کیفیت؟؟؟
    از لحاظ کیفیت فرقی ندارن . ولی تو ایران سریه K بیشتر فروش داشته . و زودتر هم وارد ایران شد .

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

باز هم متشکر دوست عزیز: شیشه ی مانیتور ال سی دی ایسوس که من توی اینترنت دیدم !! یک جور هایی عکس ادم توش می افته!! مثل اینه میمونه!!! البته اصطلاخش را نمیدونم!!! ولی ایا این مانیتور ها توی افتاب یا توی روشنایی زیاد مشکل ساز نیستد!!!؟؟؟
    سپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

باز هم متشکر دوست عزیز: شیشه ی مانیتور ال سی دی ایسوس که من توی اینترنت دیدم !! یک جور هایی عکس ادم توش می افته!! مثل اینه میمونه!!! البته اصطلاخش را نمیدونم!!! ولی ایا این مانیتور ها توی افتاب یا توی روشنایی زیاد مشکل ساز نیستد!!!؟؟؟
    سپاس
    الان بیشتر مانیتور ها همین جوری هستن ، تو آفتاب هم که ممکنه اصلا صفحه نمایش رو نبینی ( وضعیت خوبی ندارن ) .
    این صفحه نمایش ها Glassy (براق ) هستن .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بعضی از مدل ها مثل 4530 ، Anti Glare هستن .

نکته » همیشه باید نور محیط متعادل باشه ، واگر زیاد بود ، خودت طوری بشینی که تابش نور به LED کمتر باشه .

موفق باشید .

6. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام بر دوستان
    کسی از لپ تاپ asus سری k53sc و سری a53 sv تا حالا استفاده کرده!!!!!؟؟؟ کدام بهتر هست!!؟؟
    لطفا اگه این لپ تاپ را دارید!!! معایب و مزایاش را لطفا بگید!!؟؟؟؟

سپاس

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کسی از لپ تاپ asus سری k53sc و سری a53 sv تا حالا استفاده کرده!!!!!؟؟؟ کدام بهتر هست!!؟؟
    قبلا جواب دادند بهت دیگه

از لحاظ کیفیت فرقی ندارن . ولی تو ایران سریه K بیشتر فروش داشته . و زودتر هم وارد ایران شد .

9. این کاربر از merikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

با سلام بر دوستان
    لطفا اگه این لپ تاپ را دارید!!! معایب و مزایاش را لطفا بگید!!؟؟؟؟

سپاس

بهتره از این رفیقمو بپرسی .
    مثل اینکه با جفتشون کار کرده .

11. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین لفتافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ورامین

10

تشکر از شما دوست عزیز: به نظر من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از نظر قیمت و کاربرد خوبه!!! نظر شما چی هست؟؟؟ یعنی بگیرمش؟؟؟ در ضمن کلا بی خیال دل شدم چون خیلی دوستان ازش بد میگن !! من هم حوصله دردسر ندارم!!!
    سپاس

بلاخره هرکی پولشو یه جور حروم می کنه ...

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

متشکر دوست عزیزاز راهنمایی بسیار خوبتان!!
    پس ایسر توی ایزان نمایندگی نداره!!! پس این دیجی کالا که ایسر 5750 را با گارانتی طلایی میده!! کشک هست!! جالبه!!!
    من بیشتر دنبال داشتن گارانتی هستم (چون اگر خراب شد لپ تاپ بشه یک کاریش کرد.!!)و به شخصه مارکasus را دوست دارم ولی هزینه اش خیلی سنگین هست asus!! نمیدونم می ارزه یا نه؟؟؟
    حالا من بازم موندم چی بگیرم!!!! راستی اگه لپ تاپ خراب بشه باید چه کار کرد؟؟؟؟ تعمیرات سخت افزاری ها میتونند تعمیرش کنند؟؟یا حتما باید به نمایندگی فرستاد!!!؟؟ لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
    راستی دوستانی که با لپ تاپ های asus و acer کار کردند !! لطفا نظر بدهند و راهنمایی کنند!!!! و اگر مارک های بهتری نسبت به این ها میشناسید لطفا راهنمایی کنید؟؟ راستی asus تو ایران نمایندگی درست و حسابی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس

کی گفته دوست عزیز می ایسر بخری بخر فیزیکی راه برو کی گفتهه گارانتی نداره همسایه ما 5750 داره دی وی دیش خراب شد رفت گاراتنی یه دی وی دی نو براش انداختن

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

راستی من حرفی شنیدم میخواستم بدونم واقعیت داره یانه!!!
    بعضی ها میگن ایسوس اگه ضربه بخوره فاتحش خونده شده هست(حساس هست) ولی دل را میگن از نظر ساخت قطعات جان سخت هست!!!
    درسته این حرف!!!!!

سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •