تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: بررسی گیرنده ی دیجیتال Ester T15

پروفشنال manreza71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقای میگن این از بلوسنس تی 14 هم بهتره !
    درسته؟
    کسی که بیشتر خبر داره بقیه رو هم تو جریان بزاره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

این نیومده تو بازار؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان عزیز جدیدا شرکت پخش کننده گیرنده دیجیتال Ester T-15 اقدا به توزیع این گیرنده کرده است . خواهشمندم اگر کسی قبلا این گیرنده را خریداری کرده است جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه مانند کیفیت ساخت ، گیرندگی ، سرعت تعویض کانال ، کیفیت و برد کنترل از راه دور ، پخش فرمت های مختلف و سایز و رنگ زیرنویس آن در اختیار بقیه قرار دهد . با تشکر

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

دوستان سوالی در مورد این گیرنده بود هستم در خدمتتون

دوستان عزیز جدیدا شرکت پخش کننده گیرنده دیجیتال Ester T-15 اقدا به توزیع این گیرنده کرده است . خواهشمندم اگر کسی قبلا این گیرنده را خریداری کرده است جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه مانند کیفیت ساخت ، گیرندگی ، سرعت تعویض کانال ، کیفیت و برد کنترل از راه دور ، پخش فرمت های مختلف و سایز و رنگ زیرنویس آن در اختیار بقیه قرار دهد . با تشکر
    کیفیت ساخت دستگاه قابل قبوله ، گیرندگیش مناسبه ، من یه آنتن معمولی قرار داده بودم که کانال هارو به صورت کامل نمی گرفت بقیه رو هم برفکی میگیرفت از همون استفاده کردم قدرست سیگنال 100 هست ، سرعت تعویض کانال ها هم حدود 2 ثانیه هست ، برد کنترل هم تا 3 متر رو خوب جواب داد از زوایا هم میگیره ، می مونه پخش فرمت های مختلف که من فعلا mp4 ، flv 1080 پخش کردم خوب جواب داد.

5. 2 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

با این اوصاف که شما میگی، گیرندگیش ضعیفه. شما تو کدوم شهر زندگی می کنید؟

پروفشنال moj63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    راه شیری

پيش فرض

این فایل ها رو اجرا میکنه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به صداش دقت کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

دوستان سوالی در مورد این گیرنده بود هستم در خدمتتون

کیفیت ساخت دستگاه قابل قبوله ، گیرندگیش مناسبه ، من یه آنتن معمولی قرار داده بودم که کانال هارو به صورت کامل نمی گرفت بقیه رو هم برفکی میگیرفت از همون استفاده کردم قدرست سیگنال 100 هست ، سرعت تعویض کانال ها هم حدود 2 ثانیه هست ، برد کنترل هم تا 3 متر رو خوب جواب داد از زوایا هم میگیره ، می مونه پخش فرمت های مختلف که من فعلا mp4 ، flv 1080 پخش کردم خوب جواب داد.

کیفیتش جزو بهترین های ایران هست ما تو سایت خودمون بررسیش کردیم نتایج رو هم هم تو دیجی دان هم p30world قرار دادیم
    برد کنترلش بیشتر از اینها هستا ما تو تست ها مون که انجام دادیم تا 7متر رو عقب بردیم جواب داد بقیش هم راستش چون سالن خونه کوچیک بود جا نداشتیم که تست کنیم
    تیونر این دستگاه فوق العاده هستش البته سخت افزار خیلی خیلی قویی هم داره که راستش ما خودمون هم فکر نمیکریدم

با این اوصاف که شما میگی، گیرندگیش ضعیفه. شما تو کدوم شهر زندگی می کنید؟
    فکر کنم شما درست نخوندی متن دوستمون رو؟ گفته بود تلویزیون آنالوگشون برفکی میگرفته آخه گیرنده دیجیتال که برفک نداره

اگه دوست داشتین اطلاعات بیشتر رو تو سایت دیجی دان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار دادیم قسمت تلویزیون دیجیتال التبه با اجازه مدیران انجمن خوب p30world

9. 4 کاربر از irandvb-t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من گیرنده دیجیتالی انتن کار AKS2010/M گرفتم خداست سه برابر از ester گرون قیمت سر تره پردازندشم 600 مگارتزه عالیه این سایت که قرار دادی فرمتهای اوریجیتال بلوری داره تست کردم هلو جواب میده بدونه هنگی صدا هم نداره کامل ساپورت میکنه حتی ac3

انتن کار AKS2010/M خداست هیچ فرمتی نبوده نتونم پخش کنم

سرعت تعویض کانال یک ثانیه
    زیر نویس کاملا درشت و خوانا
    Last edited by vavi; 10-04-2013 at 20:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

مشکل در گیرنده دیجیتال Ester-T15

با سلام مدتی است که گیرنده دیجیتال استر را خریده ام در کل گیرنده بدی نیست اما این گیرنده مشکل بزرگی دارد و آن اسکن دائم و خودکار شبکه است ( مثلا اگر در حال تماشای تلویزیون باشید و کانالی از طرف فرستنده اضافه شود گیرنده استر سریعا آن کانال را بدون زدن دکمه جستجو و .. به لیست کانال ها اضافه میکند ) شاید بگید این که یک مزیت است نه عیب اما این مزیت یکی از بزرگترین معایب این دستگاه ست چون هر دو سه روز یکبار با کوچکترین تغییر یا پارازیت از طرف فرستنده دستگاه به کلی به هم ریخته و لیست کانال ها به هم می رزید مثلا با زدن کانال 1 شبکه خبر میاد یا مثلا با زدن دکمه 6 شبکه مستند میاد و ...
    علاوه بر این اگر مثلا زمان بندی برای ضبط تعریف کرده باشید زمان بندی کاملا پاک میشود ( مثلا فرض کنید نمیتونید برنامه ای را ببینید به دستگاه زمان میدید که اونو ضبط کنه تا بعدا سر فرصت تماشا کنید اما بعدا میبینید که تمامی کانال ها به هم ریخته و هیچی ضبط نشده ) گاهی در یک روز تا دو - سه بار این اتفاق رخ میدهد و گاهی هفته ای یک بار که واقعا اعصاب خرد کن است مثلا در حال تماشا شبکه نمایش هستید یهو تصویر سیاه میشه و کانال دیگه ای میاد و حتی بعضی وقتها دستگاه در اثر این تغییرات هنگ کرده و باید چندین بار خاموش و روشن شود تا تصویر را نشان دهد از بس لیست کانال ها را درست کردم دیگه حالم از اینکار به هم میخوره
    متاسفانه این قابلیت دستگاه را نمیشه غیرفعال کرد و نمایندگی استر هم پشتیبانی بسیار ضعیفی داره و تا حالا آپدیتی برای حل این مشکل نداده
    آخرین آپدیت گیرنده استر ester-T15-VER3 است که نه تنها این مشکل را حل نکرده بلکه تلتکست فارسی هم در این آپدیت کار نمیدهد
    من تا کنون دو سه مدل گیرنده داشتم و هیچکدوم این مشکلو نداشتن حالا نمیدونم آیا دستگاه های دیگه هم این مشکلو دارن یا نه ؟
    از دیگر مشکلات این دستگاه به پخش کننده آن میتوان اشاره کرد که چندان قوی نیست و حتی یک فیلم 30 دقیقه معمولی را سریعتر از حالت عادی پخش میکند ( احساس میکنید فیلم در حالت تند است ) !! دستگاه نیز صدای دالبی را پشتیبانی نمیکند البته صدای دستگاه نسبتا بد نیست اما میتوانست بهتراز این باشد
    از معایب این دستگاه که بگذریم دستگاه دارای گیرندگی قوی ست و حتی از فرستنده های بسیار دور هم کانال را میگیرد و کیفیت کیرندگی تصویر خوبه و دستگاه با کیفیت خوبی ضبط میکند و فرمت فیلم ضبط شده .mts است که براحتی قابل تبدیل و پخش در کامپیوتره
    سرعت تعویض کانال این دستگاه هم نسبتا خوب است
    دستگاه از زبان فارسی نیز به خوبی پشتیبانی می کند که البته در آخرین آپدیت تلتکست کار نمیدهد
    کنترل دستگاه نیز خیلی خوب عمل میکند و در زوایا و فواصل مختلف کار میدهد
    در کل گیرنده Ester T15 گیرنده بدی نیست البته به شرطی که مشکلات این دستگاه حل شود .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •