تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: آموزش ساخت فلش درایو مولتی بوتیبل (برای چند سیستم عامل)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام من می خواستم 3 سیستم عامل ویندوز یعنی اکس پی خانگی و حرفه ای و سون و هشت را بریزم وقتی ویندوز را انتخاب می کنی دیگر گزینش نمی آید و اگر آنلیستد را بزنیم بوت نمی کند لطفا راهنمایی فرمایید

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

دوستان من میخوام یه فلش مولتی بوت درست کنم اما هر کار کردم نشد

با نرم افزار یومی درست کردم اما بعد از اینکه یه ویندوز روی یه سیستم نصب کردم دیگه نشد که

دوباره روی همون سیستم ویندوز نصب کنم و حتما باید از یه فلش یا سی دی دیگه استفاده کنم

از این xboot و sardu هم چیزی دستگیرم نشد ، حالا اگه دوستان روش کار با این دو نرم افزار رو

بلدن یا اینکه در مورد یومی نکته ای رو باید رعایت میکردم و نکردم ، راهنمایی کنن ممنون میشم

ضمنا روشهای تصویری توی نت رو هم دیدم اما راستش بدرد نخوردند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان نسخه ی جدید نرم افزار Yumi رو از این آدرس میتونید بگیرید. آپدیت 2013 هستش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    امیدوارم که باهاش بتونم اوبونتو ، opensolaris و haiko رو بریزم رو فلش و باهاشون یه وری برم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

` با سلام من یک سیدی برنامه تحت داس دارم میخاستم دوستان راهنمایی کنند چطوری این سیدی را روی فلش بریزم
    با تشکرفراوان

در آغاز فعالیت kaveh666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با PE BUILDER میشه xp دیویدی لایو ساخت اما برا usb یکم دنگو فنگ داره
    اگر منظورتون اینه که خود ویندوز xp یا 7 رو از روی کول دیسک (فلش) بوت کنید (یعنی به صورت لایو یا نصب مستقیم روی فلش) ، در حالت عادی امکانش نیست و باید نسخه های دستکاری شده ی ویندوز مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (که توی اینترنت برا دانلود هست ولی خود مایکروسافت منتشرشون نکرده) رو دانلود کنید (به جای نقطه چین لینک دانلودها رو به انگلیسی تایپ کن).
    که این کار پیشنهاد نمیشه . در ضمن باید سرعت فلشتون هم خیلی بالا باشه .
    این کاری که من توضیح دادم برای اینه که شما ویندوز رو روی فلش بریزی و از روی فلش (به جای cd) ویندوز رو روی سیستم نصب کنی. (یعنی فلش اینجا کار نصاب ویندوز رو انجام میده که سرعتش از cd و dvd بیشتره ، نه اینکه ویندوز روی فلش نصب بشه) . البته با استفاده از نرم افزار یومی میتونی به علاوه ی سورس ویندوز انواع توزیع های لینوکس رو به صورت لایو (یعنی اجرای مستقیم سیستم عامل از روی فلش یا cd) روی یک عدد کول دیسک داشته باشی . ویندوز 8 این قابلیت رو داره که به صورت لایو (مانند لینوکس) روی فلش ریخته بشه و از خیلی از امکاناتش میشه استفاده کرد ولی ویندوزهای 7 و xp منتشر شده ی رسمی این قابلیت رو ندارن .
    در مجموع من برای استفاده از کامپیوتر به صورت لایو پیشنهادم یکی از توزیع های لینوکس هست مثل mint یا ubuntu .
    ولی اگر در مورد نصب ویندوز از روی فلش سوالی هست در خدمتم .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •