تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 67

نام تاپيک: با خالق بهترین انتی ویروس دنیا بیشتر اشنا شوید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض قطغ ارتباط نمایندگان کسپرسکی

دوست عزیز .
    اینکه تو روز روشن چشماتون رو بندید باعث نمیشه شب بشه .

شما ی سر بزن اینجا و جستجو کن " کسپرسکی " .
    تمام موارد با لینک خبر معتبر درج شده .

و اگر اون لینکها هم قبول نداری - میشه بگی :
    1- چرا مدیر دفتر انگلستان کسپرسکی این شرکت رو ترک کرد ؟
    2- چرا خیلی همکاراش این شرکت رو ترک کردن ؟ ( Zoom technology توزیع کننده هند - Spire Technology توزیع کننده انگلستان - Ovex technology همکار برتر سال 2009 پاکستان - و و و )

دوست عزیز
    مشکل دقیقآ اینه که برای همه اینها مدرک و سند غیر قابل انکار وجود داره .

درباره دورانتاش هم بهتره از هودشون سوال کنی .ولی وقتی چند میلیون لایسنست یهویی بلاک بشه الکی الکی . و کسپرسکی هم در نهایت بی شرمی عوض نکنه و تازه بگه حق نداری برای کاربرها عوض کنی - خوب معلومه قطع ارتباط کنه .

نه اینکه مثل 4 تا شرکت آویزون ( الحسانی - کامگارد - گلدن سیستم و ....) هنوز مشغول فروش کسپرسکی باش با اینهمه برند و محصول معتبر و بین المللی .
    بابا شرکته اینقدر برای خودش اعتبار قائل بود که چون برند برای کار گیر نیورد کلا فروش آنتی ویروس رو رها کرد . فقط به خاطر اعتبارش و احترام به مشتری . اونوقت این 4 تا شرکت گوسفند برای مشتری ایرانی خودشون به اندازه پشیزی هم احترام قائل نبودند .

باز بگو دروغه .

چشمات رو باز کن برادر .

دیسنا

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام
    من از طرز صحبت کردن شما خیلی خوشم امده و از این که متن شما را میخونم واقعا لذت بخشه برام
    من دوست دارم بازم حرف های شما را بشنوم و هرچی هست را د رمورد کسپر بگید تا باحقایق اشنا بشیم
    و اگر در جهالت هستم ازش خارج بشم و گرچه اطلاعاتم محدوده
    ممنون دادا

منتظر حرف های مهم شما هستم
    شما لطف داری عزیز ..
    تمام حرف من اینه که بهترین بودن انتی ویروس ها با تست ها مشخص میشه اما بهترین راه نیست .. باید خودمون انتی ویروس رو تست کنیم ! ببینیم پی رو ی سیستم خودمون جواب میده ..مثلا من ناد32 داشتم اصلا انگار انتی ویروس ندارم !!! به هیچ چیزی گیر نمی داد ..از سال 2008 بیت دفندر دارم تا الان خداییش فایروالش خیلی توچه ..راحت میشه برای برنامه ها دسترسی مشخص کرد ..برنامه ریزیش برای اسکن ها خیلی دقیقه .. از لحاظ بخش های امنیتی خیلی کامله ..تو شبکه به راحتی کار میکنه و آپ دیت ها P2P داره ..
    نورتون هم داشتم خوب بود اما دیگه دنبالش نرفتم !! برای آپدیت کردن خیلی اذیت می کرد ..10 بار قطع و وصل میشد نسخه های تک کاربره اش .... در حالی که توی یه آموزشگاه نصب کردم و به راحتی با کش سرور های ISA آپ دیت میشد !!!!
    کسپر هم یه جا برای شبکه رفته بودم مسئول اونجا می گفت که دفتر اصلیشون تهران از آوازنگ گرفته اما پشتیبانی حضوریشون خیلی ضعیفه و بعضا پشتیبانی که می فرستن حتی به خود آنتی ویروس هم آشنایی نداره چه برسه به نسخه های تحت شبکه !!!
    چند جا هم از نزدیک دیدم ..یه سیستم خوبی که داره مدام سیستم رو اسکن میکنه و می تونی تنظیم کنی جزئیاتش رو ولی خیلی کند میشه سیستم !!
    اما اگه بخوایم از روی تست ها حرف بزنیم من خودم خیلی این VB رو قبول دارم و این هم تایج هست :
    البته این شرکت برای رعایت کردن جوانب هر سال دوتا اسپانسر میگیره و سمینار هاش رو تا سال بعد برگزار میکنه مثلا امسال Eset که خودش یه شرکت امنیتی است و av-test که خودش یه موسسه امنیتی است و حتی مدرک امنیتی هم میده به عنوان اسپانسر تا سال 2013 معرفی شدند .
    Windows XP - April 2012

تست شناسایی ویروس ها : ( به ترتیب الفب ا هستند ):
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تست
    VBSpam: March 2012

باز هم به ترتیب الفبا هستند :
    کد:
    این هم تستی هستش که av-test انجام داده : همه چیز گویا هستش برای زمان Jan/Feb 2012 هست این تست :
    کد:
    .................................................. .................................................. .............
    اما باز هم میگم از روی این تست ها نمیشه قطعا نظر داد که کدوم بهتر و کدوم بدتر هستند ..باید روی سیستم خودتون تست کنید .
    در مورد پشتیبانی ها هم هر شخصی تجربه خودش رو داره اما یه سری پروتک لهست که تقریبا همه شرکت ها ازش تبعیت می کنند
    1. برای نصب بهتون آموزش میدن و گزارش اون آموزش رو می نویسند .
    2. تماس بگیرید می کن برید سایت بخش سوالات متداول .
    3. مشکل داشته باشید تلفنی رفع می کنن.
    4. سازمان باشه میگن یه چورت ریموت برامون باز کنید تا خودمون تنظیم کنیم .
    5. یه نفر کارشناس توی ساعت کاری می فرستند.. اگه در ماه بیشتراز 2 بار بشه هزینه فاکتور میشه .. برای سازمان ها هم باید تجیزات و ساختار شبکه مشخص و کامل و بی عیب باشه وگرنه نمیان !!
    6.خونگی هم که اصلا پشتیبانی حضوری نداره .
    در رابطه با لایسنس ها هم باید اگه یه لایسنس از بین رفت یه دونه دیگه صادر کنن .. هیچ شرکتی حق نداره لایسنس هاش رو بلوکه کنه .. حتی بعضی ها آفلاین رجیستر کد هم میدن ... خیلی برام جای تعجب داره که کسپر همچین کاری کرده باشه ..
    اینجا هم لیست نمایندگی های ایران و کشور ها نزدیک رو نوشته .. توی کادر جلوشون هم رتبه اونها رو زده ..هرچه امتیازشون بالاتر بهتر .. کلا 2 تا شرکت هستند که امتیاز 10 رو کسب کردند و حتی اواژنگ هم امتیاز 9 هستش ..
    کد:
    به هر حال هر کسی با یه نرم افزار راحت تره و بهتر ارتباط برقرار میکنه .. من وقتی با بیت دفندر راحت ترم و میبینم که همیشه توی لیست ها بالا ها هستش دیگه نمی رم سراغ کسپر تا سوراخ سمبه هاش رو یاد بگیرم ..!!!

3. 7 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

همین امسی سافت هم چند بار تست های اختصاصی این شرکت رو انجام داده که البته تعداد فالس بالای این نرم افزار دلیل اصلی این شرکت برای عدم شرکت در تست های AV-C هست فالس هایی که حتی طرفداران یا بهتر بگم فروشندگان امسی سافت هم اونو تایید میکنند
    سلام

تفاوت امسی سافت با کسپر اسکای در همین جمله شماست ماها اعلام میکنیم مشکل خودمان را و تلاش میکنیم برای بهتر شدن

به نظر می رسه کسپر از روزی که متولد شده یه فالس هم نداشته هر جا میرسید فالس فالس میکنید
    اصلا قدمت و نرم افزار امسی سافت نباید با کسپر و بیت مقایسه بشه چون کلی ویژگی متفاوت دارند

شما باید نسخه 2015 ما را با 2010 کسپر مقایسه کنید تا مقایسه عادلانه باشه دوست گرامی البته با تخفیف
    شرکتی که مدتی کوتاه هست فعالیتش را بصورت حرفه ای شروع کرده با شرکتی که حداقل 10 سال حضور بین المللی و قدرت مالی بالا داره قابل مقایسه نیست هی کسپر را با امسی سافت مقایسه میکنید

هر چند که میدونیم خیلی زود برتر از خیلی از برند ها خواهیم شد

جالبه بدونید امسی سافت تنها با 20 30 کارمند داره کار میکنه
    کسپر اسکای به قول خودشون 2000 کارمند داره یه مقایسه ساده بکنید متوجه میشد که کسپر باید یه فالس هم نداشته باشه اگر ما خیلی فالس داریم حالا بماند باگ هاش
    این هم یه نمونه اش البته فکر کنم سافت پیدا معتبر نباشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعی کنید کمی عادلانه تر صحبت کنید

البته من به شخصه قدرت آنتی ویروس کسپر اسکای را بسیار عالی میدونم و همیشه هم ازش به جاش تعریف کردم ولی اینکه برای کاربراش پشیزی ارزش قائل نیست بخصوص برای دوست و هموطنم آزارم میده

دوستانی که مایل هستند من شماره دوستم را بهتون بدم که تماس باهاش بگیرید ببینید تکلیف لایسنس کسپری که چندین ماه هست بلاک شده بعد از سه ماه اکتیو بودن چی شده

موفق باشید
    Last edited by xman681; 09-06-2012 at 19:05.

5. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز

امروز تو نت میچرخیدم که به یه مطلبی برخوردم گفتم برای دوستان اینجا بزارم ممکنه کسی بدون توجه به این شرایط لایسنس کسپر وارد کنه و سریالش بلاک بشه

امیدوارم این مطلب مفید واقع بشه و لایسنس دوستان حداقل با اشتباه کاربر بلاک نشه و باعث رنجش هموطنان عزیز نشه

نکاتی که باید در زمان وارد کردن لایسنس کسپر رعایت بشه

1. ساعت و تاریخ میلادی سیستم درست باشد.

2.time zoone سیستم در حالت تهران تنظیم شده باشد.

3.زبان ویندوز بر روی en تنظیم شده باشد.

4. caps luck کیبرد خاموش باشد.

5. ارتباط اینترنت برای گرفتن اپدیت برقرار باشد.

6. کد 20 کاراکتری موجود روی کارت لایسنس با دقت وارد کنید.

اما تذکر بسیار مهم

1 . در مدت اعتبار محصول حداکثر مجاز به تعویض سه بار ویندوز و 2 بار تغییر سخت افزاری میباشید .

2. حداکثر تا 5 مرتبه مجاز به ورود کد لایسنس در محیط اینترنت خواهید بود.

3.در صورت هر گونه نصب غیر مجاز اعم از استفاده بیش از تعداد کاربر مجاز یا تعدی از شروط فوق لایسنس شما به طور اتوماتیک غیر فعال خواهد شد .

* پس از فعال شدن اولین کاربر از محصول شما زمان اعتبار لایسنس شما اغاز خواهد شد .

( در ضمن من کاری به خوب یا بد بودن این قوانین ندارم فقط برای اگاهی دوستان اینجا گذاشتم و یا کسی بیاد اینجا تهمت بزنه )

منبع

کد:

موفق باشید

7. 4 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز

امروز تو نت میچرخیدم که به یه مطلبی برخوردم گفتم برای دوستان اینجا بزارم ممکنه کسی بدون توجه به این شرایط لایسنس کسپر وارد کنه و سریالش بلاک بشه

امیدوارم این مطلب مفید واقع بشه و لایسنس دوستان حداقل با اشتباه کاربر بلاک نشه و باعث رنجش هموطنان عزیز نشه

نکاتی که باید در زمان وارد کردن لایسنس کسپر رعایت بشه

1. ساعت و تاریخ میلادی سیستم درست باشد.

2.time zoone سیستم در حالت تهران تنظیم شده باشد.

3.زبان ویندوز بر روی en تنظیم شده باشد.

4. caps luck کیبرد خاموش باشد.

5. ارتباط اینترنت برای گرفتن اپدیت برقرار باشد.

6. کد 20 کاراکتری موجود روی کارت لایسنس با دقت وارد کنید.

اما تذکر بسیار مهم

1 . در مدت اعتبار محصول حداکثر مجاز به تعویض سه بار ویندوز و 2 بار تغییر سخت افزاری میباشید .

2. حداکثر تا 5 مرتبه مجاز به ورود کد لایسنس در محیط اینترنت خواهید بود.

3.در صورت هر گونه نصب غیر مجاز اعم از استفاده بیش از تعداد کاربر مجاز یا تعدی از شروط فوق لایسنس شما به طور اتوماتیک غیر فعال خواهد شد .

* پس از فعال شدن اولین کاربر از محصول شما زمان اعتبار لایسنس شما اغاز خواهد شد .

( در ضمن من کاری به خوب یا بد بودن این قوانین ندارم فقط برای اگاهی دوستان اینجا گذاشتم و یا کسی بیاد اینجا تهمت بزنه )

منبع

کد:

موفق باشید
    سلام

البته دوستان توجه کنند این شرایط برای همه لایسنس ها صادق نیست

و لایسنس های کسپر اسکای مدل های متفاوت داره

که حتی بعضی هاشون را میشه بی نهایت اکتیو کرد و تاریخ انقضا هم نداره

غالبا لایسنس های شرکت های معتبر از مدل بالاست

لایسنس های متفرقه تاریخ انقضا 7 ، 15 و 30 روزه دارند و بی نهایت اکتیو هم نیستند

در کل بدونید هر لایسنسی که قیمتی نامعقول داشت از مدل لایسنس های متفرقه هست چون لایسنس 5 هزاری کسپر هم موجود می باشد

موفق باشید

9. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

که حتی بعضی هاشون را میشه بی نهایت اکتیو کرد و تاریخ انقضا هم نداره

غالبا لایسنس های شرکت های معتبر از مدل بالاست
    سلام ممنون اطلاعات خوبی دادین

با توجه به اینکه شما میگید لایسنسهایی وجود داره که بی نهایت اکتیو میشه سوالی پیش میاد اونم اینه که :

اون لایسنسهایی که کسپر بلاک کرده بود از لایسنسهای متفرقه بود یا از لایسنهای درجه 1 ؟

یه پستم قبلا در انجمن بود در مورد لایسنس اینجا میزارم

نوشته شده توسط darvish1900 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک توضیح درباره لایسنهای کسپر اسکای که در اینترنت به فروش می رود گذاشتم که امیدوارم به درد دوستان بخوره. در این ضمن اینجانب فروشنده نیستم پیغام ندهید فقط جهت اطلاع رسانی

شاید تو سایتها یا از دوستان شنیده باشید که لایسنسهای کسپر اسکای با قیمت های خیلی پایین نسبت به بازار به فروش می رسد حال توضیح در مورد لایسنها:

لایسنسهای درجه متوسط یا C
    -کاملا قانونی بوده و 365 روز اعتبار دارد
    -این لایسنس ها بعد از خریداری بین 3 تا 7 روز بستگی به شرکت خریدار باید فعال شود در غیر اینصورت منقضی شده و قابل استفاده نیستند
    - عدم وجود رجیستر شدن در سایت کسپرسکی
    - لایسنسها فاقد سرویس Key File میباشند
    - در صورت بلوک شدن شرکتها یک لایسنس جدید به شما خواهند داد

قیمت این لایسنهای به شرح زیر فروش می رود

برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 8000 تا 9000 تومان
    برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 17000تا 18000 تومان

اگر کاربری پس از فعال کردن لایسنس نیاز به تغییراتی از قبیل تعویض ویندوز کامپیوتر خود داشته باشد و در هر مقطع زمانی که از اعتبار لایسنس سپری شده باشد براحتی و بدون مشکلی قادر به انجام آن بدون محدودیت تعداد دفعات خواهد بود و مجدداً میتوان لایسنس را روی ویندوز جدید فعال سازی کرد

توجه بعضی شرکتها گزینه بالا را پشتیبانی نمیکنند یعنی در صورت تعویض ویندوز لایسنس باطل میشود و بایدلایسنس جدید خریداری کنید پس قبل از خرید این مورد را چک کنید

لایسنس درجه خوب یا B
    تمامی موارد بالا برای این لایسنس نیز مطابقت می نماید بجز:

لایسنسها بدون محدودیت زمانی برای فعال سازی میباشند و پس از خرید قادر به نگه داشتن سریال بدون فعال کردن آن هستید

توجه: بعضی از شرکتها فقط 1 ماه اجازه فعال کردن می دهند

قیمت این لایسنس ها

برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 16000 تا 17000 تومان
    برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 28000 تا 30000 تومان

لایسنس های درجه عالی A

قابلیت رجیستر کردن لایسنس در سایت کسپرسکی
    لایسنسها شامل سرویس Key File میباشند
    لایسنسها بدون محدودیت زمانی برای فعال سازی میباشند و پس از خرید قادر به نگه داشتن سریال بدون فعال کردن آن هستید که به درد شرکتهای فروشنده و فروشگها و ارگانها میخوره

قیمت این لایسنس ها

برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال بین 20000 تا 22000 تومان
    برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال بین 28000 تا 40000 تومان

شرایط ذیل برای تمام لایسنس ها یکی می باشد

استفاده کاربر از یک لایسنس بیش از شماره محدودیتهای یک جواز برای تعداد کامپیوتر چیزی جز بلک شدن آن از سوی شرکت کسپرسکی نخواهد دید و فاقد پشتیبانی خواهد بود و به وی لایسنس جایگزین تعلق نخواهد گرفت.

اگر کاربر اقدام بخرید لایسنس 3 کاربره کند این بدین معنی نیست که شما 3 لایسنس مجزا برای هر یک از کامپیوترها دریافت خواهید کرد کابر یک سریال برای 3 عدد کامپیوتر دریافت میکند که در نتیجه بروی هر 3 سیستم یک لایسنس مشابه راه اندازی خواهد شد

اگر شما یک لایسنس برای 3 کامپیوتر خرید کنید روزهای باقی مانده لایسنس برای هر 3 سیستم براساس فعال نمودن سریال روی اولین کامپیوتر خواهد بود.

اگر کاربری پس از فعال کردن لایسنس نیاز به تغییراتی از قبیل تعویض ویندوز کامپیوتر خود داشته باشد و در هر مقطع زمانی که از اعتبار لایسنس سپری شده باشد براحتی و بدون مشکلی قادر به انجام آن بدون محدودیت تعداد دفعات خواهد بود و مجدداً میتوان لایسنس را روی ویندوز جدید فعال سازی کرد

اگر کامپیوتر من در حین استفاده از آنتی ویروسی که از شما تهیه کرده ام خراب شود میتوانم همان لایسنس خریداری شده را روی کامپیوتر جدیدم استفاده کنم؟ بلی، اما شما در صورتی قادر به انجام آن هستید که سیستم اولیه شما که نخستین بار لایسنس کسپرسکی روی آن فعال و ثبت گشت را دیگر استفاده نکنید و یا حداقل لایسنس را از برنامه کسپرسکی در کامپیوتر اولتان حذف فرمایید سپس توانا به استفاده مجددِ لایسنس بروی کامپیوتر جدید خود هستید باید دانست انجام چنین عملی تنها در موارد استثنا، نظیر مورد ذکر شده توصیه میشود.

فقط توجه داشته باشید از کسی که خرید انجام می دهید مطمئن بوده و لایسنس تقلبی به شما ندهد.

این جوابیه ساپورت کاسپرسکی برای فروش زیر قیمت سایت اصلی

کد:

, Dear Sir, The prices will vary depending on the type of license you purchase and the country or location you are in. For example you have contacted us in UK support so our prices are priced for the UK market. Retailers here in the UK may offer special deals - a retailer can sell at any price they deem suitable to their lcoal market. Do be wary of very cheap versions these may be OEM licenses sold with no tech support and no option to upgrade to more recent versions during the length of the license. Or they may be sold illegally. I hope this has explained why you see variations. Kind Regards Lisa Clancy Best regards,

Kaspersky Lab Support Team

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام ممنون اطلاعات خوبی دادین

با توجه به اینکه شما میگید لایسنسهایی وجود داره که بی نهایت اکتیو میشه سوالی پیش میاد اونم اینه که :

اون لایسنسهایی که کسپر بلاک کرده بود از لایسنسهای متفرقه بود یا از لایسنهای درجه 1 ؟
    سلام

لایسنس های با توجه به اطلاعات بنده برای شرکت آواژنگ بودند که معتبر ترین نماینده کسپر بودند در آن زمان و به طور حتم معتبر ترین لایسنس ها را این شرکت ارائه می داده

البته الان دیگه نیست و شرکتی دیگه قوی ترین نماینده کسپر هست در ایران
    Last edited by xman681; 11-06-2012 at 22:47.

12. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

لایسنس های با توجه به اطلاعات بنده برای شرکت آواژنگ بودند که معتبر ترین نماینده کسپر بودند در آن زمان و به طور حتم معتبر ترین لایسنس ها را این شرکت ارائه می داده

البته الان دیگه نیست و شرکتی دیگه قوی ترین نماینده کسپر هست در ایران
    بازم ممنون

یه سوال دیگه ای دارم اگه لطف کنید نظر خودتون بگید ممنون میشم (اگه دوستان دیگه ای نظری دارن بیان کنن به اطلاعاتمون اضاف بشه)

این بلاک شدن لایسنسها فقط در ایران اتفاق افتاده یا در کشورهای دیگه همچین موردی بوده ؟

البته این احتمال وجود داره این شرکت محترم شاید داشته زیر ابی میرفته

البته این موضوع برای من یه کم عجیبه چرا یه شرکتی باید همچین عمل ناشایستی انجام بده و اعتبار خودش خراب کنه نظر شما در این مورد چیه؟

مرسی

14. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

بازم ممنون

یه سوال دیگه ای دارم اگه لطف کنید نظر خودتون بگید ممنون میشم (اگه دوستان دیگه ای نظری دارن بیان کنن به اطلاعاتمون اضاف بشه)

این بلاک شدن لایسنسها فقط در ایران اتفاق افتاده یا در کشورهای دیگه همچین موردی بوده ؟

البته این احتمال وجود داره این شرکت محترم شاید داشته زیر ابی میرفته

البته این موضوع برای من یه کم عجیبه چرا یه شرکتی باید همچین عمل ناشایستی انجام بده و اعتبار خودش خراب کنه نظر شما در این مورد چیه؟

مرسی
    من از خارج از کشور اطلاع دقیقی ندارم ولی مواردی را میگم شاید براتون جالب باشه

الان شرکت بیت دفندر داره توی ایران فعالیت میکنه چند سالی هم هست اومده آیا به اندازه کسپر سر و صدا داشته ؟؟؟ آیا کسی اومد بگه لایسنس من بلاک شده ؟؟؟ آیا این شرایط کسپر را برای لایسنس هاش داره ؟؟؟؟

شرکت های دیگه ای هم هستند ولی فقط و فقط یک مدل لایسنس دارند و آن هم دارای بی نهایت اکتیو و بدون تاریخ انقضا و با گارنتی بی نقص هست

این هم تنوع در لایسنس چرا ؟؟؟؟؟؟؟

همین تنوع ها باعث مشکلات میشه به طور 100 درصد

به نظر من کسپر با اینکه خیلی خوبه از لحاظ فنی ولی در بحث فروش دارای تیم مدیریتی ضعیف و بی تجربه هست

طی چند سال مرتب چندین نماینده عوض کرده و حتی اومده برای نماینده ها نمره گذاشته که این نشان از بی تجربگی آنهاست

چون نماینده ها برای کسب امتیاز بیشتر حاضر به هر کاری خواهند شد

ولی بازم بیت دیفندر را براتون مثال میزنم شرکت بدر از اول بوده و تا حالا هم اصلی ترین فروش خانگی بیت را داره
    و جدیدا شبکه گستر برای فروش اداری تعیین شده و چنان هماهنگی بین این دو نمیانده وجود داره که نگو هیچ کدام وارد مقوله دیگری نمیشند و هر کدام در زمینه خود کار میکنند

با اینکه بیت الان کاملا از کسپر سر هست ولی هیچ گونه سر و صدایی از این بیتی ها در نمیاد دارند به کار خودشون میرسند

کلا شرایط فروش و خدمات کسپر اصلا در حد و اندازه اسم این شرکت نیست

این نظرات من بود

موفق باشید

16. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من از خارج از کشور اطلاع دقیقی ندارم ولی مواردی را میگم شاید براتون جالب باشه

الان شرکت بیت دفندر داره توی ایران فعالیت میکنه چند سالی هم هست اومده آیا به اندازه کسپر سر و صدا داشته ؟؟؟ آیا کسی اومد بگه لایسنس من بلاک شده ؟؟؟ آیا این شرایط کسپر را برای لایسنس هاش داره ؟؟؟؟

شرکت های دیگه ای هم هستند ولی فقط و فقط یک مدل لایسنس دارند و آن هم دارای بی نهایت اکتیو و بدون تاریخ انقضا و با گارنتی بی نقص هست

این هم تنوع در لایسنس چرا ؟؟؟؟؟؟؟

همین تنوع ها باعث مشکلات میشه به طور 100 درصد

به نظر من کسپر با اینکه خیلی خوبه از لحاظ فنی ولی در بحث فروش دارای تیم مدیریتی ضعیف و بی تجربه هست

طی چند سال مرتب چندین نماینده عوض کرده و حتی اومده برای نماینده ها نمره گذاشته که این نشان از بی تجربگی آنهاست

چون نماینده ها برای کسب امتیاز بیشتر حاضر به هر کاری خواهند شد

ولی بازم بیت دیفندر را براتون مثال میزنم شرکت بدر از اول بوده و تا حالا هم اصلی ترین فروش خانگی بیت را داره
    و جدیدا شبکه گستر برای فروش اداری تعیین شده و چنان هماهنگی بین این دو نمیانده وجود داره که نگو هیچ کدام وارد مقوله دیگری نمیشند و هر کدام در زمینه خود کار میکنند

با اینکه بیت الان کاملا از کسپر سر هست ولی هیچ گونه سر و صدایی از این بیتی ها در نمیاد دارند به کار خودشون میرسند

کلا شرایط فروش و خدمات کسپر اصلا در حد و اندازه اسم این شرکت نیست

این نظرات من بود

موفق باشید
    ممنون که در این بحث شرکت کردین و اطلاعات مفیدی انتقال دادین موفق باشید دوست عزیز
    Last edited by kases; 12-06-2012 at 02:58.

18. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •