تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 75

نام تاپيک: راه حل مشکل پخش mkv در تلویزیون های سونی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

واسه اینکه به مشکل زیرنویس برنخورید از wild media server استفاده کنید
    من هم این مشکلو داشتم الان با برنامه wild media server فیلم رو انتخاب میکنم بعدش زیرنویس رو ادد میکنم بعدش هم با دلنا تماشا میکنم
    راستی قبلش تو تنظیمات ساب تایتل قسمت فونت باید فونت متناسب و استایل عربی انتخاب کنی و گر نه خرچنگ غورباغه مینویسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

6

من هم این مشکلو داشتم الان با برنامه wild media server فیلم رو انتخاب میکنم بعدش زیرنویس رو ادد میکنم بعدش هم با دلنا تماشا میکنم
    راستی قبلش تو تنظیمات ساب تایتل قسمت فونت باید فونت متناسب و استایل عربی انتخاب کنی و گر نه خرچنگ غورباغه مینویسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

باسلام ایا بانرم افزار DLNAپخش فیلم از,MKVوارد در USBمیتوان استفاده کردیعنی فقط فیلم موجود پاکپیوتر رادر تلویزیون نشان میدهد.باتشکرJAFAR01

داره خودمونی میشه ihnd4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.
    سونی هیچ وقت mkv را پشتیبانی نخواهد کرد، چون mkv یک کانتینر آزاد است ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و به اصطلاح فرمتی است که حق کپی رایت فیلم ها و تولیدات ویدئویی را با این فرمت نمی توان کنترل نمود. چون در اختیار هیچ کمپانی نیست. در واقع این کانتینر توسط توسعه دهندگان نرم افزارهای آزاد توسعه پیدا میکند. ولی کانتینرهایی مثل mp4 صاحت دارند و متعلق به کمپانی های اسم و رسم داری مثل اپل و مایکروسافت هستند و به همین دلیل دارای قانون کپی رایت. برای همین سونی از آنها فقط پشتیبانی میکند.
    من هم خودم ex710 دارم و واقعن بی انصافی ست اگر کسی بگوید برندهای دیگر از سونی کیفیت و عملکرد بهتری دارند.
    در واقع سامسونگ و ال جی با پشتیبانی از فرمت هایی مثل mkv فقط در پی جذب بازار هستند وگرنه کار درست را سونی دارد می کند و یک فریم از تصویر این تلویزیون می ارزد به یک ساعت از فیلم های دیگر در برندهای دیگر.

برای کمک به سونی دارهای عزیز هم پیشنهاد میکنم برای تغییر انوع فرمت های ویدئویی از برنامه معرکه TMPG Video Mastering work استفاده کنند.

همچنین برای تغییر سریع کانتینر mkv به mp4 از جدید ترین ورژن نرم افزار mkv/avi to mp4 در این آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.
    Last edited by ihnd4; 13-02-2013 at 19:40.

5. 3 کاربر از ihnd4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

لینکشم میزاشتی دیگه

mkv خیلی باحاله چند صدا روی یک فیلم ضبط میشه
    من کلی فیلم سه بعدی دارم که روی دی وی دی جا شد با این فرمت به درک که دنیا قبولش نداره من که عاشقشم

یه نفر یه کار باحال کرده برین ببینین :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از ali313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

((در تب دوم هم باید دایرکتوری های مورد نظر را اضافه کنید و سپس save کنید و در نهایت هم دکمه show status را بزنید تا دنبال فایل های موسیقی و عکس و فیلم بگرده.اگه این قسمت را درست انجام ندین تو تلویزیون چیزی بهتون نشون نمیده.))
    این قسمت را یکم توضیح بدید اگه ممکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    من تصمیم گرفتم تلوزیون sony hx850 رو بگیرم
    برای پخش فایل mkv چه blu- ray player رو پییشنهاد میکنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

آقا شما فرمودی: در تب دوم هم باید دایرکتوری های مورد نظر را اضافه کنید و سپس save کنید و در نهایت هم دکمه show status را بزنید تا دنبال فایل های موسیقی و عکس و فیلم بگرده.اگه این قسمت را درست انجام ندین تو تلویزیون چیزی بهتون نشون نمیده.
    میشه توضح بدین چه جوری میشه این کارو کرد اگه تصوری نشون بدین ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

salam man NX720 daram moshkelam MKV va zirnevise! in narmafzare encoder ro nasb kardam 5 saat tul mikeshe convert kone! rajebe dlna ham lotfan rahnamayi konid!
    mamnun!

داره خودمونی میشه ihnd4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

salam man NX720 daram moshkelam MKV va zirnevise! in narmafzare encoder ro nasb kardam 5 saat tul mikeshe convert kone! rajebe dlna ham lotfan rahnamayi konid!
    mamnun!
    توضیح داده شده که برادر فرمت را تغییر نده کانتینر را تغییر بده. نرم افزارهاش بالا معرفی شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •