تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: غش کردن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض غش کردن

سلام دوستان پدر من شب گذشته حادثه خیلی بدی براش رخ داد قضیه از این قراره که پدرم اول گفت سرم یکم درد میکنه اما خیلی کم بود تا این که وقتی اومد از از اشپزخونه بیاد بیرون گفت سرگیجه شدیدی دارم و ناگهان غش کرد (حدود 1 دقیقه) و افتاد خیلی بد بود خدا برای هیچ کس نخواد ما بردیمش بیمارستان نوار قلب-سی تی اسکن--فشار خون-ازمایش خون و همه چیزش را کنترل کردند و طبیعی بود اما من فکر میکنم از شومینه خونه بود چون خودم و مادرم هم سردرد و سیاه شدن چشم را داشتیم که صبح اتش نشانی اود و گفت که شومینه شما غیر استاندارده حالا میخواستم ببینم به نظر شما امکان داره از شومینه بوده باشه

داره خودمونی میشه htvieq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    در ذهن

پيش فرض

سلام دوستان پدر من شب گذشته حادثه خیلی بدی براش رخ داد قضیه از این قراره که پدرم اول گفت سرم یکم درد میکنه اما خیلی کم بود تا این که وقتی اومد از از اشپزخونه بیاد بیرون گفت سرگیجه شدیدی دارم و ناگهان غش کرد (حدود 1 دقیقه) و افتاد خیلی بد بود خدا برای هیچ کس نخواد ما بردیمش بیمارستان نوار قلب-سی تی اسکن--فشار خون-ازمایش خون و همه چیزش را کنترل کردند و طبیعی بود اما من فکر میکنم از شومینه خونه بود چون خودم و مادرم هم سردرد و سیاه شدن چشم را داشتیم که صبح اتش نشانی اود و گفت که شومینه شما غیر استاندارده حالا میخواستم ببینم به نظر شما امکان داره از شومینه بوده باشه
    آره میتونه باشه. نیم سوز کار میکرده. پدر من شومینه خونه رو دستکاری کرده بود که مثلا گرماش بیشتر بشه به اینصورت که یه آجر گذاشته بود از بیرون تو دودکشش. صبح داشتیم خفه میشدیم. همینطور الکی الکی داشتیم میمردیم! منواکسید کربن قاتل خاموشششششششششش!

3. این کاربر از htvieq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آره میتونه باشه. نیم سوز کار میکرده. پدر من شومینه خونه رو دستکاری کرده بود که مثلا گرماش بیشتر بشه به اینصورت که یه آجر گذاشته بود از بیرون تو دودکشش. صبح داشتیم خفه میشدیم. همینطور الکی الکی داشتیم میمردیم! منواکسید کربن قاتل خاموشششششششششش!
    مرسی دوست عزیز از پاسخت به نظر من شومینه کلا وسیله مناسبی برای گرمازایی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •