تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 58

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی S.S.C. Napoli | آتزوری ها

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

متاسفانه ناپولی بازی 2 بر صفر برده در برابر کاتانیا رو در دقایق آخر مساوی کرد
    از اونور هم لاتزیو در دقیقه 88 بازی رو برد
    اختلاف شد 3 امتیاز!!
    از همون اول هم مشخص بود که بازی سختیه...کاتانیا این فصل فوق العاده بوده
    مونتلایی که با بی مهری از رم کنار گذاشته شد حالا در سمت مربیگری کاتانیا نتایج درخشانی داشته و رتبه فعلی کاتانیا گویای همه چیز هست.
    با این حال به نظرم ناپولی هنوز شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان رو داره.

ایول تاپیک
    من دو سه بار بازی ناپولی این فصل رو اتفاقی دیدم ؛ خیلی نرم و هماهنگ هستن
    مخصوصاً بازی رفت این فصل که آ ث میلان رو بردن خیلی باهاشون حال کردم.
    خوشحالم که تاپیک دار شدن.
    البته میلان برای اون بازی کلی مصدوم داشت و هنوز به ریتم اصلی خودش نرسیده بود
    ولی با این حال ناپولی از موقعیت هاش به خوبی استفاده کرد و برنده بازی شد.

2. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خب فردا ناپولی کوچیک ما با یوونتوس تو ورزشگاه یوو آره نا بازی داره
    ساعت 23:15 به وقت تهران....از هر حیث دوست دارم ناپولی بازی رو ببره چون هم به لیگ قهرمانان نزدیک تر میشه هم یووه رو از میلان دور تر میکنه
    رقبای ناپولی برای لیگ قهرمانان(لاتزیو و اودنیزه) امروز بازی های آسونی با سیه نا و پارما دارن..
    در صورت برد ناپولی و باخت لاتزیو...ناپولی تیم سوم جدول میشه
    Last edited by H A M A S; 31-03-2012 at 16:02.

4. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اونجور که فکر میکردیم پیش نرفت و یووه سه بر صفر برد
    باز جای شکرش باقیه که لاتزیو و اودنیزه باختن تا فاصله بیشتر نشه

6. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ناپولی که اصلا خوب بازی نکرد
    با توجه به مساوی میلان مقابل کاتانیا امیدمون به ناپولی بود تا از یووه امتیاز بگیره که متاسفانه نشد
    با این حال باز جای شکرش باقیه که اودینزه و لاتزیو امتیاز از دست دادن و فاصله بین ناپولی تا رده سوم تغییری نکرد
    امیدوارم بازی های آینده موفق باشن و رده سوم رو در اختیار بگیرن

8. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

پس از شکست ناپولي

ماتزاري:دريافت 3گل ازيوونتوس غير طبيعي نيست

سرمربي ناپولي دريافت 3 گل از تيمي مانند يوونتوس در تورين را غير طبيعي نمي‌داند.

--------------------------------------------------------------------------------

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، ناپولی که در دیدار هفته سی‌ام خود به تورین سفر کرده بود، با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب یوونتوس شد.

والتر ماتزاری در مورد این دیدار گفت: غیر طبیعی نیست که برابر تیمی مانند یوونتوس در تورین با نتیجه ۳ بر صفر بازی را واگذار کنید ولی باید ببینید که چگونه این اتفاق رقم خورده است. ما بازی‌های بسیار زیادی در این فصل انجام داده‌ایم و عادی است که شکل تیمی ما تا حدودی به هم بریزد. پیکاری برابر را با بیانکونری ارائه کردیم ولی در نیمه دوم تمرکز خود را از دست داده و عصبی بازی کردیم.

ماتزاری ادامه داد: جورجیو کیلینی به تنهایی ۳ بازیکن ما را مهار کرده بود و به نظر می‌رسید هیچ‌کس نمی‌تواند از او عبور کند. البته در به ثمر رسیدن گل نخست یووه مقداری بدشانسی آوردیم ولی در ادامه بازی‌ خوبی انجام داده و به دنبال زدن گل تساوی بودیم که البته در این راه ناکام ماندیم. تصور می‌کنم مهاجمان ما هوشیاری خود را از دست داده بودند ولی به هیچ وجه مغرور نشده‌اند. ادی کاوانی در این دیدار دوندگی زیادی داشت و در دفاع نیز کمک حال ما بود. مهاجمان هر تیمی باید به دیگر خطوط تیم کمک کنند تا تیم دچار مشکل نشود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض ماتزاری: حق ناپولی شکست نبود

ورزش۳: سرمربی ناپولی تیمش را شایسته پیروزی بر لاتزیو عنوان کرد. به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، ناپولی در دیدار حساس خود در هفته سی و یکم سری آ ایتالیا در زمین لاتزیو با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شد. والتر ماتزاری در این مورد گفت: به نظر من تیمم بازی خوبی انجام داد. ما لاتزیو را در تمام مدت ۴۵ دقیقه نخست زیر فشار قرار داده بودیم و اجازه ندادیم از نیمه خود جلوتر بیاید. تنها ایرادی که به ما وارد است این بود که نتوانستیم گل بزنیم. زمانی هم که بازی با تساوی یک بر یک دنبال می‌شد، بازهم تیم ما برتری محسوسی به حریف داشت ولی داور خطای پنالتی بر روی گوران پندف را نادیده گرفت. این درست زمانی بود که بازی تغییر کرد. پندف به سمت دروازه می‌رفت و مدافع حریف بدون توجه به توپ، روی او خطا کرد ولی داور آن‌را نادیده گرفت. وی در ادامه گفت: پس از شروع نیمه دوم می‌خواستیم بازی را به سود خودمان تغییر دهیم که گل استفانو مائوری همه چیز را خراب کرد. هیچ گاه به جدول نگاه نکرده و از این پس نیز نگاه نمی‌کنم. ما در بازی هفته گذشته برابر یوونتوس خوب نبودیم ولی شکست در این بازی را نمی‌توانم بپذیرم. این بازی نه برای مهاجمان ما خوب بود نه برای داوران.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض ماتزاري: به خاطر اشتباهاتم در مقابل رم امتياز از دست دادیم!

ورزش۳: سرمربي ناپولي معتقد است تيمش به خاطر اشتباهاتي که مرتکب شده در ديدار مقابل رم امتياز از دست داده است. به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، ناپولي در ديداري خارج از خانه توانست رم را در المپيکو متوقف کند. والتر ماتزاري در مورد اين ديدار گفت: در نيمه نخست شانس‌هاي خوبي روي دروازه حريف داشتيم. اين در حالي است که نيمه دوم بسيار بد بوديم و به خاطر اشتباه‌هايي که داشتيم به شکل بدي تنبيه شديم. فرصت‌هاي زيادي را از دست داديم که بايد پيامدهاي بد آن را پذيرا باشيم. اين نخستين بار در اين فصل نيست که چنين اشتباهاتي را مرتکب مي‌شويم. امتيازات زيادي را بدين شکل از دست داده‌ايم که اگر مي‌توانستيم آنها را بدست آوريم، جايگاه بهتري در ليگ داشتيم. وي در مورد بازيکنان تيمش نيز گفت:‌ به نظر من ادينسون کاواني بسيار خسته بود، به همين دليل به جاي او ايزکوئل لاوتزي را به زمين فرستادم. او مي‌تواند در ضد حمله‌ها عملکرد بهتري از خود نشان دهد. متاسفانه او نيز نتوانسته به شکل کامل سلامت خود را بازيابد. همين موضوع ما را از داشتن مهاجمان آماده محروم کرده است. ما به دنبال اين هستيم که در 3 ديدار باقي مانده تمامي امتيازات ممکن را بدست آوريم. نبايد به نتيجه ساير ديدارها توجهي داشته باشيم. مي‌خواهيم برابر تيم‌هاي نووارا و لچه پيروز شويم تا به جايگاهي که شايسته ناپولي در پايان فصل است، برسيم.
    Last edited by Alinho; 29-04-2012 at 16:16.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض تمايل موراتي به جذب "اسکيل لاوتزي"

ورزش۳: ماسيمو موراتي رئيس باشگاه اينتر، اعلام کرد علاقه مند تا اسکيل لاوتزي، مهاجم ناپولي را به خدمت بگيرد و البته اين کار را تنها در صورتي انجام مي دهد که باشگاه ناپولي قيمت مناسبي براي اين بازيکن در نظر بگيرد. مدت هاست که شايعه انتقال اين بازيکن آرژانتيني به سن سيرو منتشر شده و روز گذشته اعلام شد که باشگاه اينتر آماده است تا براي خريد لاوتزي، 15 ميليون يورو به همراهي سه بازيکنش را به باشگاه ناپولي بدهد. موراتي در گفتگو با اسکاي اسپورت ايتاليا گفت: من هم سال گذشته شايعه علاقه مندي اينتر به خريد لاوتزي را در روزنامه ها خواندم اما ناپولي مي خواهد او را حفظ کند؛ آنها قيمت زيادي براي او در نظر گرفته اند. اگر قيمت او منطقي باشد، عالي خواهد بود؛ در غير اين صورت، بازيکنان بزرگ ديگري نيز در دنيا وجود دارند. او همچنين در مورد استراماچوني با در چند هفته اخير نتايج خوبي با اينتر گرفت و اين تيم را در آستانه رسيدن به چمپيونزليگ قرارداد، گفت: او از شخصيت لازم برخوردار است و به نظر من فرد قوي و باهوشي است. او نتايج خوبي در اين مقطع حساس از فصل گرفته و اين مسئله براي تمديد قرارداد او مهم خواهد بود. به نظر من ادامه کار با او مي تواند تصميم درستي باشد.

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

ورزش۳: ماسيمو موراتي رئيس باشگاه اينتر، اعلام کرد علاقه مند تا اسکيل لاوتزي، مهاجم ناپولي را به خدمت بگيرد و البته اين کار را تنها در صورتي انجام مي دهد که باشگاه ناپولي قيمت مناسبي براي اين بازيکن در نظر بگيرد. مدت هاست که شايعه انتقال اين بازيکن آرژانتيني به سن سيرو منتشر شده و روز گذشته اعلام شد که باشگاه اينتر آماده است تا براي خريد لاوتزي، 15 ميليون يورو به همراهي سه بازيکنش را به باشگاه ناپولي بدهد. موراتي در گفتگو با اسکاي اسپورت ايتاليا گفت: من هم سال گذشته شايعه علاقه مندي اينتر به خريد لاوتزي را در روزنامه ها خواندم اما ناپولي مي خواهد او را حفظ کند؛ آنها قيمت زيادي براي او در نظر گرفته اند. اگر قيمت او منطقي باشد، عالي خواهد بود؛ در غير اين صورت، بازيکنان بزرگ ديگري نيز در دنيا وجود دارند. او همچنين در مورد استراماچوني با در چند هفته اخير نتايج خوبي با اينتر گرفت و اين تيم را در آستانه رسيدن به چمپيونزليگ قرارداد، گفت: او از شخصيت لازم برخوردار است و به نظر من فرد قوي و باهوشي است. او نتايج خوبي در اين مقطع حساس از فصل گرفته و اين مسئله براي تمديد قرارداد او مهم خواهد بود. به نظر من ادامه کار با او مي تواند تصميم درستي باشد.
    من قدیمیترین چیزی که از ناپولی یادم میاد حدود سال 90-91 بود که بعد از جام جهانی بازی های ایتالیا رو میدیدم. قبل از جام جهانی از ایتالیا فقط AC Milan و سه هلندیش و Inter و سه آلمانیش رو میشناختم. اینو گفتم که یعنی من هیچ دلبستگی نوستالژیکی به ناپولی ندارم. به نظر من باید برای این سه چهار تا بازیکن تاپش یهنی لاوتزی، کاوانی و همسینک و احتمالاً اگه کس دیگه ای در ای سطح داشته باشه، برای هر کدومشون 150 ملیون یورو قیمت بزارن. یه جریان خیلی بدی تو فوتبال بود که (هنوز هم هست) که تیم های پولدار بازیکن های خوب رو میخرن و پولدارتر میشن. 7-8 سال پیش بایرن تمام بازیکن های خوب لورکوزن رو خرید. الان ولی تیم های آلمانی بیشترشون حاضرن بازیکن هاشون رو با قیمت کمتر به تیم های خارجی بدن ولی به بایرن ندن. به نظرم این کار خیلی خوبیه.
    تیمی مثل ناپولی یکی از امیدهای من برای احیای فوتبال زیبا و پرهیجان هست. این یکی دو ساله ناپولی و دورتموند یکم داستان ثابت فوتبال رو هم زدن.
    امیدوارم کسی باشه که به بازیکن های ناپولی تصمیم های بازیکن های بزرگی مثل مارکو بوده از وردربرمن رو یادآوری کنه که سالها بایرن دنبالش بود ولی به اون تیم نمیرفت. هم کاپیتان تیمش بود و هم تو تیم ملی. دسیگه چی بیشتر میخواست؟

14. 2 کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

ناپولی سوم شد خدا کنه سهمیه رو بگیره
    اینتر و لاتزیو و اودینزه هم امتیازن باهاش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •