تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: اطلاعات درباره بندر گناوه ودیلم از نظر خرید

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ما که خوزستان زندگی میکنیم زیاد رفتیم گناوه دیلم اکثر جنسا چینی و بی کیفیتن ولی خوب تی وی با قیمت خوب میشه گیر آورد ولی چون بدون گارانتی هستند باید مواظب باشی دسته دوم هم زیاده اونجا از یخچال گرفته تا لباسشویی و....قیمتاشون هم نزدیک عید سر به فلک میکشه
    جنس های استوک رو خوب اومدی
    من یه ضبط صوت پایونیر سال ۸۰ خریدم بانداش اندازه یخچالمونه هنوز که هنوزه دارم باهاش لذت میبرم

پروفشنال ahad_judo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این روزها هم جنس بنجل زیاد تو بازارهای بندری هست.چون خودم به وضوح دیدم.به هر حال دقت فرمایید که تقلبی بهتون نندازن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

من خودم گناوه مغازه دارم و بايد بهتون بگم كه گناوه بازار بسيار بزرگي داره كه شما فقط ظاهرش رو مي بينيد و يك بازار پشت هم داره منظورم اينه كه كل اجناس اينهايي نيست كه شما در مغازه مي بينيد و هر كسي يك انبار جنس داره و براي شهرهاي ديگه ارسال مي كنه
    شما همه نوع جنسي مي تونيد پيدا كنيد شايد مثلا بريد تو يك پاساژ متروكه و آخر پاساژ يك مغازه باشه كه به نظرتون خيلي الكي بياد ولي شايد تهران و شهرهاي بزرگ جنس مي فرسته هر روز و به تعداد زياد

در كل بازار خوبي داره اگر آشنا باشيد و بندر ريگ هم شايد نصف اجناس گناوه رو تامين مي كنه

با تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقا من میخوام دوربین عکاسی حرفه ای بخرم.گناوه نو و اصلی گیر میاد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

آقا من میخوام دوربین عکاسی حرفه ای بخرم.گناوه نو و اصلی گیر میاد؟
    نه بابا

همش جنس های الکی دارن یعنی جنس های مفت ولی اگر با کیفیت می خواید تو شهرهای بزرگ خرید کنید

6. این کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان

من خودم گناوه مغازه دارم و بايد بهتون بگم كه گناوه بازار بسيار بزرگي داره كه شما فقط ظاهرش رو مي بينيد و يك بازار پشت هم داره منظورم اينه كه كل اجناس اينهايي نيست كه شما در مغازه مي بينيد و هر كسي يك انبار جنس داره و براي شهرهاي ديگه ارسال مي كنه
    شما همه نوع جنسي مي تونيد پيدا كنيد شايد مثلا بريد تو يك پاساژ متروكه و آخر پاساژ يك مغازه باشه كه به نظرتون خيلي الكي بياد ولي شايد تهران و شهرهاي بزرگ جنس مي فرسته هر روز و به تعداد زياد

در كل بازار خوبي داره اگر آشنا باشيد و بندر ريگ هم شايد نصف اجناس گناوه رو تامين مي كنه

با تشكر
    مهندس شمارتو میدی به ما؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان من می خوام اینترنتی از گناوه خرید کنم یعنی از فروشگاه اینترنتی های گناوه منظورمه با hamechi.org هم حرف زدم سره قیمت ولی به اعتبارش شک دارم منظورم اینه که نمی شناسمشون فروشگاه های اینترنتی زیادن نمی دونم کدوم معتبرن کدوم نه کسی می تونه کمک کنه یا یه فروشگاه معتبر معرفی کنه؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •