تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: غيب شدن پارتيشن هام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    051

14 غيب شدن پارتيشن هام

با سلام خدمت دوستاي عزيز
    من مشكلم ازونجا شروع شد كه خواستم از پارتيشن لينوكسم به درايو C اضافه كنم و براي اينكار partition magic 8.0.5 آشغال رو انتخاب كردم
    نميدونستم كه با وين7 مشكل داره
    نصبش كردم و موقع اجرا چندتا خطا از سكتور ها گرفت گفت ميخواي فيكس كني منم yes زدم همه رو
    بعدش ديدم كه برنامه بسته شد و به بدبختي unistall كردمش
    بعد ريستارت ديدم درايو D و E كه رو هم 600گيگ داشتن تو my computer نيستن
    رفتم توي disk management كه ديدم خدارو شكر هستنو فرمتشونم ntfs هستش ولي نامشون نيست،خواستم نام بزارم واسشون كه پيفام ميده كه disk management in not up to date restart disk management or restart computer
    توي microsoft answers اين مشكلو گفته كه با نرمافزار Acronis Disk Director Suite روي درايوي كه مشكل داره كليك راست كن و كانورتش كن به NTFS خيليا مشكلشون برطرف شده بود ولي واسه من نميشه
    با خيلي از نرم افزار هاي ديگه هم كار كردم ولي نشد انگار درايوها unmount شدن
    اطلاعات توي درايوام خيلي مهمن،با نرم افزار ها اطلاعاتو نشون ميده ولي نميدونم چرا درست نميشه
    اين فروم هم ديدم كاربراش واقعا حرفه اين واسه همين مشكلمو اينجا زدم
    ترو خدا كمكم كنيد
    در ضمن هارد لبتابمه
    ممنون
    ويندوزمم عوض كردم ولي نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    051

پيش فرض

اساتيد كجايين؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستاي عزيز
    من مشكلم ازونجا شروع شد كه خواستم از پارتيشن لينوكسم به درايو C اضافه كنم و براي اينكار partition magic 8.0.5 آشغال رو انتخاب كردم
    نميدونستم كه با وين7 مشكل داره
    نصبش كردم و موقع اجرا چندتا خطا از سكتور ها گرفت گفت ميخواي فيكس كني منم yes زدم همه رو
    بعدش ديدم كه برنامه بسته شد و به بدبختي unistall كردمش
    بعد ريستارت ديدم درايو D و E كه رو هم 600گيگ داشتن تو my computer نيستن
    رفتم توي disk management كه ديدم خدارو شكر هستنو فرمتشونم ntfs هستش ولي نامشون نيست،خواستم نام بزارم واسشون كه پيفام ميده كه disk management in not up to date restart disk management or restart computer
    توي microsoft answers اين مشكلو گفته كه با نرمافزار Acronis Disk Director Suite روي درايوي كه مشكل داره كليك راست كن و كانورتش كن به NTFS خيليا مشكلشون برطرف شده بود ولي واسه من نميشه
    با خيلي از نرم افزار هاي ديگه هم كار كردم ولي نشد انگار درايوها unmount شدن
    اطلاعات توي درايوام خيلي مهمن،با نرم افزار ها اطلاعاتو نشون ميده ولي نميدونم چرا درست نميشه
    اين فروم هم ديدم كاربراش واقعا حرفه اين واسه همين مشكلمو اينجا زدم
    ترو خدا كمكم كنيد
    در ضمن هارد لبتابمه
    ممنون
    ويندوزمم عوض كردم ولي نشد

سلام . شما فرمودید که
    رفتم توي disk management كه ديدم خدارو شكر هستنو فرمتشونم ntfs هستش ولي نامشون نيست،
    و بعد گفتید که
    نکته اینجاست که وقتی هنوز NTFS هست ولی letter نداره پس نیازی نیست که فرمتشو کانورت کنید. اینو هم بگم که هرگونه دستکاری در پارتیشن یا فرمت کردن آن باعث خرابی هر چه بیشتر داده ها خواهد شد .

به عنوان راه حل اول ابتدا با همون برنامه Acronis Disk Director Suite برای پارتیشنها یک letter انتخاب کنید . طبق عکس زیر روی پارتیشن بدون letter راست کلیک کنید و گزینه change latter رو انتخاب کنید و یک حروف غیر تکراری رو انتخاب کنید و در نهاید گزینه commit رو برا اعمال تغییرات بزنید .

اگر با استفاده از راه حل بالا مشکل شما فیکس نشد باید با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات مثل getdataback یا EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL اقدام به ریکاوری اطلاعات و ذخیره آن در جای مطمئن کنید . پس از اطمینان از ریکاوری کامل ، پارتیشنهاتون رو فرمت کنید .

دقت کنید که ابتدا داده ها رو ریکاوری کنید و پس از اطمینان از بازیابی کلیه داده ها ، پارتیشنها رو فرمت کنید .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    051

پيش فرض

سلام . شما فرمودید که

و بعد گفتید که

نکته اینجاست که وقتی هنوز NTFS هست ولی letter نداره پس نیازی نیست که فرمتشو کانورت کنید. اینو هم بگم که هرگونه دستکاری در پارتیشن یا فرمت کردن آن باعث خرابی هر چه بیشتر داده ها خواهد شد .

به عنوان راه حل اول ابتدا با همون برنامه Acronis Disk Director Suite برای پارتیشنها یک letter انتخاب کنید . طبق عکس زیر روی پارتیشن بدون letter راست کلیک کنید و گزینه change latter رو انتخاب کنید و یک حروف غیر تکراری رو انتخاب کنید و در نهاید گزینه commit رو برا اعمال تغییرات بزنید .

اگر با استفاده از راه حل بالا مشکل شما فیکس نشد باید با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات مثل getdataback یا EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL اقدام به ریکاوری اطلاعات و ذخیره آن در جای مطمئن کنید . پس از اطمینان از ریکاوری کامل ، پارتیشنهاتون رو فرمت کنید .

دقت کنید که ابتدا داده ها رو ریکاوری کنید و پس از اطمینان از بازیابی کلیه داده ها ، پارتیشنها رو فرمت کنید .
    ممنون كه جواب دادي
    ولي نميشه letter گذاشت
    با ديسك bootable نرم افزار اومدم بالا و رو پارتيشنم undelete زدم ولي پاكش كرد
    فرمت كردمش و دارم با EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL ريكاوري مي كنم
    ولي درايو D هنوز همونجوريه
    همه فيلما عكسا آهنگا بازيم پريد،خداكنه ريكاور بشه
    همه راهارو رفتم ولي نشد

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون كه جواب دادي
    ولي نميشه letter گذاشت
    با ديسك bootable نرم افزار اومدم بالا و رو پارتيشنم undelete زدم ولي پاكش كرد
    فرمت كردمش و دارم با EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL ريكاوري مي كنم
    ولي درايو D هنوز همونجوريه
    همه فيلما عكسا آهنگا بازيم پريد،خداكنه ريكاور بشه
    همه راهارو رفتم ولي نشد
    در هر حال نمیبایستی اول فرمت میکردید !!!
    اول ریکاوری بعد فرمت . این نرم افزار EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL این توانایی رو داره که داده ها رو از پارتیشنهای معیوب (قبل از فرمت) ریکاوری کنه . حالا کاری که شده شما سعی خودتون رو برای ریکاوری بکنید . ضمناً از این به بعد هیچگونه دستکاری در پارتیشن یا فرمت نکنید تا زمانی که مطمئن باشید داده ها دیگر قابل ریکاوری نیستند .
    اگر نتیجه ریکاوری رضایت بخش نبود از نرم افزارهای دیگری مثل getdataback هم استفاده کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    051

پيش فرض

در هر حال نمیبایستی اول فرمت میکردید !!!
    اول ریکاوری بعد فرمت . این نرم افزار EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL این توانایی رو داره که داده ها رو از پارتیشنهای معیوب (قبل از فرمت) ریکاوری کنه . حالا کاری که شده شما سعی خودتون رو برای ریکاوری بکنید . ضمناً از این به بعد هیچگونه دستکاری در پارتیشن یا فرمت نکنید تا زمانی که مطمئن باشید داده ها دیگر قابل ریکاوری نیستند .
    اگر نتیجه ریکاوری رضایت بخش نبود از نرم افزارهای دیگری مثل getdataback هم استفاده کنید .
    زدم ريكاوري كرد خوب هم برگردوند
    همه چيو برگردونده
    282.99 Gb دارم بر ميگزدونم
    5ساعت 26 دقيقه ميطوله
    دمت گرم داداش
    عجب آشغاليه شركت symantec

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •