تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 21 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام دوستان
    اول از همه یک خسته نباشید میگم به مراد جان برای این تاپیک پر زحمت

من الان میخوام از HL2 شروع کنم به بازی
    یک HL2-Episode zero دارم که 9 تا چپتر داره و اصلا از قضیش خبر ندارم اینم عکسش :

محتوای مخفی: Pic 

بازی هم از همینجایی که عکس پشت زمینه هست شروع میشه

حالا اینو بعد از HL2 برم یا بعد از Episode 1 یا 2 .... ؟؟؟

2. 2 کاربر از virus2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یک HL2-Episode zero دارم که 9 تا چپتر داره و اصلا از قضیش خبر ندارم
    این یه Mod ـه اصلا لازم نیست اینو بازی کنی شما بعد از HL2 برو سراغ Episode One و Two

4. 2 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بتركي كه باز دوباره با اين حرفات ما رو ياد هاف لايف و غيبت دكتر انداختي

جداي از شوخي اكثر حرفاي شما رو ميشه تاييد كرد و كنار هم جور در مياد به غير از برخي قسمتا.....دلايلتون واسه اين قسمتا چيه؟

• دكتر ونس در گفتگو با فريمن به جي من اشاره مي كنه و ميگه "دوست دو جانبمون" ....پس شد سه نفره
    • در ابتداي هاف لايف ١ جي من در حال مكالمه با يكي از دانشمندان هست كه فريمن از بيرون اتاق مي بينه...پس غير خود فريمن هم افراد عادي هم مي بيننش
    • خود بارني كالهون هم در هاف لايف بلو شيفت چندين بار جي من رو مي بينه
    • و البته حرفاي دكتر برين در اواخر هاف لايف ٢ كه در مورد قيمت مزدور شدن گوردون حرف ميزنه.....پس خودش نميتونه جي من باشه
    • جي من هم وقتي الكس بيهوش هست ميره و بهش "منتظر حوادث غير مترقبه باش" رو ميگه در صورتي كه گوردون هم كنارش بود و بعد بهوش اومدن واقعه رو به گوردون و دكتر وانس تعريف مي كنه و دكتر وانس اشفته ميشه

اينا رو چطور توضيح ميدي؟

.
    سلام دوست من
    در مورد فرمایشات شما چند نکته مهم بگم
    1. جی من طبق ادعای نیهیلانت انسان نیست کارااشم به ادمی زاد نرفته ینی کلا یه نکته مبهم موجوده و اونم توانایی خواب کردن دیگرانه
    2.به نظر من جی من 2 حالت داره:
    1فردی که از اینده اومده یعنی خود گوردون که از اینده اومده به گذشته با ظاهری که حتی فریمنم خودشو نشناسه
    2 بازم فردی که از اینده اومده و اینبار هیچ ارتباطی با فریمن نداره قبلا همه چیزو دیده و دولت فرستادتش که از پوشش کمباین بیان بیرون
    که اون دولت نژاد مخلوطی از انسان و موجودات دیگس
    به هر حال جی من به دولت ایالات متحده یا هیچ دولتی در گذشته ربطی نداره و از اینده مطلعه اون حتی دکتر بریین هم از اینده مطلع بوده
    حالا چی پوشتشه دست سازندهاس
    ولی مطالبی معین اینه که جی هر جا میخواد ظاهر میشه یعنی یه دستگاه پورتال شخصی در ابعاد ریز داره از اینده هم مطلعه سنشم زیاد نمیشه و 100 درصد از اینده اومده که همین از اینده اومدنش اگر خود فر من باشه و قرار باشه فریمنه داستان ما اینده خودشو هم نشناسه
    همین شخص سوم رو معلوم کرد یعنی 2 تا فریمن در یک زمان یکی ادم معمولی یکی با تجهیزات پیشرفته در ضمن گاهی اوقات جی من
    توهم گونه در اذهان ظاهر میشه امیدوارم حق مطلب رو رسونده باشم

بتركي كه باز دوباره با اين حرفات ما رو ياد هاف لايف و غيبت دكتر انداختي

جداي از شوخي اكثر حرفاي شما رو ميشه تاييد كرد و كنار هم جور در مياد به غير از برخي قسمتا.....دلايلتون واسه اين قسمتا چيه؟

• دكتر ونس در گفتگو با فريمن به جي من اشاره مي كنه و ميگه "دوست دو جانبمون" ....پس شد سه نفره
    • در ابتداي هاف لايف ١ جي من در حال مكالمه با يكي از دانشمندان هست كه فريمن از بيرون اتاق مي بينه...پس غير خود فريمن هم افراد عادي هم مي بيننش
    • خود بارني كالهون هم در هاف لايف بلو شيفت چندين بار جي من رو مي بينه
    • و البته حرفاي دكتر برين در اواخر هاف لايف ٢ كه در مورد قيمت مزدور شدن گوردون حرف ميزنه.....پس خودش نميتونه جي من باشه
    • جي من هم وقتي الكس بيهوش هست ميره و بهش "منتظر حوادث غير مترقبه باش" رو ميگه در صورتي كه گوردون هم كنارش بود و بعد بهوش اومدن واقعه رو به گوردون و دكتر وانس تعريف مي كنه و دكتر وانس اشفته ميشه

اينا رو چطور توضيح ميدي؟

.
    یک سوال مندارم دوست عزیز
    چرا جی من الکس رو بر خلاف میل دکتر بریین نجات میده ؟
    ایا احساس عاطفی بینشون هست حتی اونو عزیزم صدا میزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا جی من بمب اتمی رو بعد از غیر فعال شدن توسط شپرد بازم فعالش مکینه
    ایا با از کار افتادن بمب اتفاقات بدتری تو راهه که جی من ازشون خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    اگه جوابی نداشتین من جوابشو میدم
    Last edited by vahidgame; 03-01-2013 at 00:34. دليل: ادغام

6. 3 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

اینکه کلا گفتین Gman از آینده اومده جالب بود و من به شخصه خیلی این احتمالو بررسی نکرده بودم.....

+

اگه میشه خودت جواب بده تا با دلایل شما هم آشنا بشیم...چون من چندان نمیدونم

.

8. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جی من الکس رو نجات میده چون میدونه عاشقشه و دوستش داره (کی عاشق اکس هست گوردون یا لااقل یه احساس عاطفی بینشونه)
    چرا باید بمب منفجر شه چون اتفافقات بدتری میوفته اگه بمب منفجر نشه ممکنه اگه بمب منفجر نشه با یه پورتال که باز میشه به دسته
    نیههیلانت بیوفته قبل از اونی که گوردون بتونه کاری کنه این نیهیلانت باشه که به یه تکنلوژی جدید برسه اما گوردون بودن جی من یه مسالهای ایجاد میکنه اونم گفته نیهیلانته که اون انسان نیست یعنی جی من .حالا جی من میتونه یه کپی باشه که چون فریمن تکنلوژی فرستادن ادم به گذشته رو نداره جی من که انسان هم نیست رو به گذشته میفرسته یه دیتا که هم دیده میشه هم دیده نمیشه هم جسمه ولی انسان نیست
    اونیکی احتمال که ضعیف تره اینه که جی من گوردون نیست و مامور دولت انسانها در اینده اگه یادت باشه تو پست اولم اشاره مختصری بهش کردم و حالا بازش میکنم دلایلش:
    1.انسان نیست به ادعای نیهیلانت
    2.غیر از گوردون همه میبیننش
    3.مامور دولت ایالاتمتحده نیست و ماموری از دول ایندس
    درکل این فرضیه میگه جی من فرستاده دول اینده هستش که یا میخوان گوردون رو به عنوان یه هیرو به زمان خودشون ببرن یا
    با فرستادن جی من سعی در کنترل گوردون دارند که در این صورت یک نیروی سومی گوردون رو زنده نگهداشته که بازم اون نیرو
    جی من بوده ینی جی من طبق ادعاها یک جاسوس فاسد چندجانبه هستش تا اینجا جور در میاد تا به نجات الکس میرسیم و نجات
    خود گوردون که اولی خارج از برنامه بوده و خواست شخص جی منه که این فرضیه رو نقض میکنه
    فرضیه دیگه هم اینه که جی من فرستاده و نفوذیه کمباینه هم دولت رو متقاعد کرده به انسان بودن هم خرابکاری که بازم در مورد نجات الکس
    ما رو به شک میندازه که اون خوده گوردون یه نکته مهم اینه که گوردون از قانون جذب استفاده میکنه یعنی به چیزی که میخواد بشه فکر میکنه
    و در نهایت این فرضیه به این شکل میشه که گوردون رو خود کمباینها برای اولین بار استخدام میکنن تا به گذشته رفته و بدون بروز هویتش (یا
    احتمالا شستشوی مغزی شده )تا جلوی خودشو بگیره در گذشته و نذاره اون اینکارارو بر علیه کمباین بکنه و وقتی به قسمت نجات الکس میرسیم اون گذشته با احساسش با الکس مغز شستشو شدهی جی من رو به گوردون تبدیل میکنه و....حتی نجات دادن خودش هم به این دلیل نیست یه جورایی بدون اینکه بدون گوردون خودشه مجبور به زمان اینده ببردش چون باید براش کار کنه و این چرخه به ادامه خودش میرسه و
    گذشته و اینده رو تغییر میده خوده گوردون یا جی من .
    کلا جی من خیلی خیلی پیچیدس و میشه یه مثنوی صد من در بابش گفت ولی احتمال اینکه اینده گوردون باشه زیاده در هر صورت گوردون در
    اینده دستگیر میشه توسط کمباین و تغییراتی روی بدنش میدن که دیگهت هیومن یا انسان نیست ولی از خودش هم اختیار داره .
    ابهامات شخصیت جی من به این سادگی قابل حل نیست دست نوول رو میبوسه .
    یه نکته میمونه که کمباین به معنی مخلوط حالا مخلوط چی .

10. 3 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

اينكه مي گيد گوردون همون جي من هست كه از آينده اومده خيلي جور در نمياد يعني خيلي ابر تخيلي ميشه.........ولي اينكه مي گيد يه نفر(يا جانور يا ....) كه از آينده اومده و قرار جلوي اتفاقاتو بگيره فوق العاده محتمل و درست(يعني زدي تو خال)

يعني اينكه اومد جلوي غير فعال بودن بمب رو گرفت و يا باعث انفجار تو بلك مسا شد واسه اين بود كه مي خواست سرنوشتو كه قبلا ديده چطور اتفاق مي افته تغيير بده(و اونجايي هم كه ورتيگانتها گوردون رو نجات ميدن عصباني ميشه هم جور در مياد)

+

خيلي جالب شده بحث .....اميدوارد هر چه زودتر بياد شماره ٣ و مقاديري از اين سوالامون جواب داده بشه

.

12. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

تایید میشه ، بحث داره جالب میشه!

فرض کنیم جی من همون گوردون باشه با این دلائل:

[G]ordon Free[Man] که دوستمون در ابتدا گفته بودن که خب این دلیل به سرعت رد میشه چرا که اولا اسم جی من صرفا اسمی بود که توی کدنویسی هف لایف 1 برای فایل مربوط به جی من به کار برده شده بود و توی هیچ قسمتی از بازی به اسم جی من صدا زده نمیشد (گیب این اسم رو از اول اسم خودش ساخته بود Gabe Man یا همون G-man که از نظر لغوی در زبان انگلیسی به عنوان Government Man استفاده میشده ) ولی خب بعد از هف لایف 1 این اسم به قدری توی محافل Sci-Fi پیچید که توی گایدهای رسمی بازی و کلا همه جا به این اسم جا افتاد ، دلیل دیگه هم اینکه وقتی توی بلک مسا لیست استخدامی ها رو نگاه می کنیم ، یکی از نام ها با L.M شروع میشه (با استناد به منیوال هف لایف 1) که احتمال داده میشه جی من باشه یا یک اسم مستعار برای جی من که در هر صورت اون احتمال شروع شدن با G.M را کمرنگ تر می کنه.

قیافه ها یه شباهت هایی داره ، چشم هر دو سبز رنگه و موی هر دو تیره هست(!) ولی خب این دلیل هم رد میشه چون موهای جی من به شکل V در اومده یا اصطلاحا Widow’s Peak Hair و این شکل از دراومدن مو نمی تونه با گذشت زمان تغییر کرده باشه (کلا این دلیل شبیه بودن از اون دلیل های من در آوردی هست و حتی وارد شدن به بحثش تا حدودی خنده داره چرا که یک شخص قیافه ی خودش را خوبی تشخیص میده حتی اگه 30 سال پیرتر شده باشه!) ، اگه بخوایم ادعا کنیم که قیافه ی گوردون را کلا دستکاری کردن و ... هم که باید بگیم با همه ی فرضاتون ساختیم ولی این دیگه خیلی تخیلی شد : دی

گوردون در طول بازی صحبت نمی کنه و جی من هم به درستی صحبت نمی کنه (که این باعث میشه صدای واقعی گوردون رو نشنیده باشیم و نتونیم جی من نبودن گوردون رو تایید کنیم! ) و اونجوری که توی گاید رسمی بازی نوشته شده جی من توی حرف زدن مشکل داره و تکیه ی کلام و استرس ها رو جاهای نادرست می گذاره و ... که همون راهنما ادامه میده که "آیا اون واقعا انسانه یا یک موجوده دیگه؟" (به احتمال زیاد انسان نیست.) پس این دلیل هم تا حد زیادی رد میشه ، ولی با یک فرض تخیلی فکرشو بکنید اگه توی هف لایف 3 مثلا اون اواخر بازی یهو صدای گوردون رو بشنویم و صدا صدای جی من باشه ، عجب شوکی میشه : دی

توی اون قطار در شروع هف لایف 1 وقتی به عنوان گوردون از قطار پیاده میشیم ، بارنی دم در ایستاده و از طرف دیگه توی بلوشیفت وقتی به عنوان بارنی دم در ایستادیم جی من را می بینیم! که خب این هم از اون حرفاست چرا که بارنی جزو گاردهای بلک مسا بوده یکجورایی دربان قطار بوده(!) و مسلما این قطاری که جی من ازش پیاده میشده با اون قطاری که گوردون ازش پیاده میشه فرق داشته چرا که اصولا توی بلک مسا افراد دیگه هم جی من و هم گوردون را به طور جداگانه دیده بودند و اصلا این دلیل نمی تونه درست باشه.

جی من توی طول بازی (خصوصا هف لایف 1) مرتب گوردون رو زیر نظر داره که این باعث شده بعضی ها بگن جی من به عنوان آینده ی گوردون یک جورایی مواظب گذشته ی خودش هست ولی خب چیزی که واضحه این زیر نظر داشتن توی هف لایف 1 به این خاطر بود که ببینه آیا واقعا گوردون برای انجام کاری که قراره بهش پیشنهاد بده مناسب و شایسته هست یا نه ، که آخر بازی قانع میشه که گوردون مناسب این کار هست ولی مورد دیگه ای که پیش میاد اینه که اگه جی من آینده ی گوردون باشه پس نباید اجازه بده تحت هیچ شرایطی گوردون بمیره چرا که در این صورت خودش هم به عنوان آینده ی گوردون نیست و نابود میشه ، پس با این حساب چرا بیاد اون پیشنهاد دوم یعنی مرگ رو در آخر هف لایف 1 بده ، انتخابی که احتمالش کم نبود (حداقل اون زمان که من بازی می کردم اول این کارو کردم ، یادش بخیر : دی)

پس با این مواردی که تا اینجا داشتیم این احتمال رد میشه و در صورتی که به احتمال یک در میلیون جی من گوردون باشه با یک فیلم هندی طرف خواهیم بود : دی

تا اینجا بیشتر به این نتیجه می رسیم که جی من انسان نیست (شاید همون طور که دکتر برین قصد داشت با یک جسم میزبان خارجی از زمین فرار کنه ، جی من هم موجودی باشه که کار مشابهی رو پیاده کرده باشه و به شکل انسان در اومده باشه که با اون مشکل جزئی در صحبت کردنش جور در میاد) و در هر زمانی می تونه (احتمالا) به هرجایی تلپورت کنه اما قسمت مهم تر کار یعنی سفر در زمان هنوز حل نشده ، تقریبا هیچ جا توی سری هف لایف و پورتال صحبت از سفر به گذشته نمیشه ، ممکنه بگیم که چون این تکنولوژی مربوط به آینده هست طبیعی هست که در گذشته از اون اطلاعی در دست نباشه که یه کم منطقی به نظر میاد ولی نمیشه مطمئن بود ، اون خواب چند ساله ی گوردون توی حد فاصل هف لایف 1 و 2 هم نمیشه سفر در زمان دونست ، شاید تنها مورد اون تلپورت با تاخیر گوردون به آزمایشگاه بود که به شکل عجیبی یک هفته طول کشید و دکتر کلینر (اگه اشتباه نکنم) گفت که باید تحقیقی در باره ی علت این اتفاق بکنه ؛ حتی اگر اون را هم به حساب بیاریم باز حداقل از لحاظ علمی می دونیم سفر به گذشته با سفر به آینده دو تا مقوله ی جداگانه هستن.
    یه نکته میمونه که کمباین به معنی مخلوط حالا مخلوط چی
    خب مسلما ترکیبی از نژادهای مختلف با تکنولوژی های مختلف سطح دنیا که در قالب یک امپراتوری فعالیت می کنن.

14. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

معراج منم موافقم كه جي من گوردون فريمن نيست و حتي آينده اونم نيست.......

ولي اينكه بگيم از طرف يه قدرت و نژاد خاصي هست كه گذشته رو خووندن و ميدونن و با استفاده از تلپورت در زمان كه سالها بعد وقايع هاف لايف ٢ اختراع كردن ميتونن به گذشته برگردن و سرنوشت رو اونطوري كه ميخوان تغيير بدن و بالطبع هم به سراغ عامل و رهبر اين تغييرات ميرن و از اون ميخوان كه آينده رو انجوري كه اونا ميخوان واسشون بسازه(نيهيلانث رو از بين ببره.....كمباينها رو سر كار بياره....و به موقعش هم بياد دكتر برين و شهر ١٧ رو نابود كنه........كه البته بعد اينكه ورتيگانتها جداش مي كنن از گوردون ديگه نميتونه بهش خط بده)جور درمياد نه؟

و البته نه فقط گوردون بلكه آدريان شپرد و كالهون رو هم زير نظر داره تا به اون فرمي كه ميخواد قضايا رو پيش ببره

و فريمن هم كلا اهميت چنداني براي جي من نداره و يه وسيله براي پيشبرد اهدافش هست چطور كه در پايان شماره ١ بهش پيشنهاد كار ميده(كه اگه قبول نكنه مي ميره) و يا در پايان شماره ٢ باز مي خواد گوردون رو به خلا ببره و در وقايع چند سال بعد ازش استفاده بكنه كه ورتيگانتها نميذارن....

+

اونوقت اگر اين فرضيه درست باشه جي من از طرف چه نژاد يا گروه يا فردي هست؟؟انسانها كه نميشه چون بدبختشون كرد(و البته تو با دلايلت گفتي كه انسان نيست)...كمباينها هم نميشه چون با آوردن فريمن به city 17 سلطه كمباينها رو از بين برد...

.
    Last edited by halflife g; 04-01-2013 at 16:30.

16. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

این موردی که گفتی کاملا احتمالش وجود داره ، حتی من اومدم آخر پستم بگم که به احتمال قوی جی من نه از طرف کامباینه و نه انسان ها
    نمی دونم چی شد یادم رفت : دی

اصولا جی من رو توی همون گاید اینجوری تعریف کرده که یک ایجنت مرموز که ممکنه برای یک دولت با اهداف غیر خیرخواهانه کار کنه یا نکنه...
    یعنی عملا اطلاعات خاصی نداده به جز اینکه موضعش قابل پیش بینی نیست و طبعا معلوم نیست چه شخص/دولتی استخدامش کرده و همون
    طور که گفتی و به نظر میاد ، برای کامباین کار نمی کنه و از طرف دیگه به نظر خیرخواه انسان ها هم نمیاد ، ظاهرا برای یه موجودیت بالاتر با یه سری
    اهداف نامعلوم کار می کنه و با اطلاعات فعلی زیاد نمیشه قضیه رو باز کرد ، مثلا اینکه از آینده میان به نظر نظریه ی جالبی میاد ولی لزومی نداره که
    حتما از آینده اومده باشن و بخوان گذشته را تغییر بدن ...

از معدود اشاره هایی که به مافوق/همکاران جی من توی بازی شده میشه همون قسمت پایانی هف لایف 1 رو گفت که بعد از اینکه نیهیلانث رو نابود
    می کنیم ، جی من به این اشاره می کنه که با کاری که گوردون انجام داد از حالا به بعد همکاران جی من می تونن Xen را کنترل کنن ... یه مورد دیگه
    هم توی سیتادل هست که دکتر برین به این اشاره می کنه که گوردون توسط بالارده ترین پیشنهاد کننده یا پیمانکار (bidder) استخدام شده که حالا
    اینکه چجوری برین از این موضع خبر داره یه کم این شک رو ایجاد می کنه که شاید یکی از اعضای رده بالا و مرتبط با کامباین شخص/موجودی باشه که
    گوردون را استخدام کرده و جی من هم مسئول شناسایی و استخدام و نظارت هست ؛ استخدام شپرد ، گوردون ... نجات دادن الکس هم دو تا دلیل
    می تونه داشته باشه ، یکی اینکه الکس می تونه به طور غیر مستقیم به گوردون کمک کنه تا به اهدافشون برسن و یا می تونه در ازای کار یا اطلاعاتی
    باشه که الای ونس قرار بوده برای اونها انجام بده.

یه کم از بوریالیس صحبت کنیم ، اینجوری که گفته شده به نظر میاد همون تکنولوژی تلپورت در ابعاد بسیار بالا توی اون یخ شکن باشه ولی وقتی
    الای ونس ساعاتی قبل از مرگش از گوردون این قول رو می گیره که تحت هر شرایطی تکنولوژی درون اون را نابود کنه و یکجنگ هفت ساعته ی
    دیگه رو تکرار نکنه اینجوری القا می کنه که در کنار کارایی خارق العاده ای که داره احتمالا به خاطر ناپایداری بالایی که داره می تونه باعث تخریب یا
    بدبختی انسان ها بشه ، جالب تر اینکه توی نسخه ی اولیه ی هف لایف 2 قرار بر این بوده که همون ابتدای بازی و قبل از ورود به شهر 17 روی
    عرشه ی بوریالیس قدم بزنیم که بعدا به دلائلی مارک این قسمت ها رو کلا حذف کرده و یک خط داستانی دیگه رو در نظر گرفته.

18. 3 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

این فرضیه ای که G-Man فرستاده ـیه یک نژاد ناشناخته اس توجیه بهتری برای کار های اون می تونه من باشه. هدف این نژاد هم می تونه از بین بردن Combine ها برای قدرت رسیدن خودشون باشه اما نمی خوان هم به هر قیمتی این کار رو بکنن و به طور غیر مستقیم وارد جنگ با Combine ها می شن. برای این کار هم کاری می کنن تا توجه Combine ها به زمین جلب بشه ( که احتمالا با توجه به شناختی که نسبت به انسان ها داشتن این کار رو انجام دادن) و بعد از اون هم از بین انسان ها افرادی رو انتخاب کنن تا به هدفشون برسن. البته می شه اینطور فکر کرد خود Combine ها با هم درگیری داخلی دارن و یه عده با حکومت مرکزی Combine ها مخالفت دارن و قصد نابودی اون رو دارن و G-Man می تونه فرستنده اون مخالفین باشه!

Last edited by ξα6ηερ; 04-01-2013 at 20:26.

20. 3 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •