تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 21 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما در hl 1 نمی تودید تیم بسازید در hl 2 به بعد میتونید یار داشته باشید اونم باید یک عده آدم انقلابی گیر بیارید تا یارتون بشن تازه راحت گیر نمیان و خیلی سریع میمیرن ولی از هیچی بهترن

مرسی دوست عزیز واقعا لطف کردی
    امام من یادمه یه بار تو همین hl 1 تحت شبکه که با بچه ها بازی می کردیم یکی از دوستانم بجه ها رو به 3 تا تیم تقسم کرده بود که اعضای هر تیم تیرشون رو هم تاثیر نداشت
    لطفا اگه کسی اطلاع داره بهم کمک نه

2. این کاربر از ammar136911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

مرسی دوست عزیز واقعا لطف کردی
    امام من یادمه یه بار تو همین hl 1 تحت شبکه که با بچه ها بازی می کردیم یکی از دوستانم بجه ها رو به 3 تا تیم تقسم کرده بود که اعضای هر تیم تیرشون رو هم تاثیر نداشت
    لطفا اگه کسی اطلاع داره بهم کمک نه
    آها تحت شبکه فرق داره که ساده ترین راهش اینه که تحت یک شبکه WI FI با دوستانتون که اونام تو همون شبکه هستند یار بگیرید من خیلی وقت پیش اینو بازی کردم خوب یادم نمیاد

4. این کاربر از half life2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من حدود 2 ساله بازی رو کنار گذاشتم ولی از هف لایف نمیتونم بگذرم.
    همین امروز هم از Black mesa شنیدم که بازسازی نسخه های قبلیه
    قضیه Half Life 2: Episode Zero چیه ؟!
    وHalf Life 2 Rock 24 ؟
    و یکی دیگه از مدهاشو پیدا کردم اینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه بشه یکی لینک دانلود مد های دیگه هف لایف بذاره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خوب کاری می کنی

Rock 24 رو اینجا می تونی دانلود کنی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Episode Zero هم یه اسم ساختگیه و Mod ـی با این اسم نداریم

MINERVA هم ماد بسیار عالی هست برای کسی که عاشق Half-Life هست تجربش لازمه

بهترین مکان برای دانلود ماد های هف لایف 1 و 2 Planet Phillip هست که فقط مخصوص ماد های تک نفرس برای ماد های چند نفره باید برین سراغ ModDB

7. 3 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام به دوستان
    در مورد g-man
    خيليها معتقند خود فري منه
    كه ميتونه درست هم
    2020 كدوم دولت وجود داره كه g man مرد اون دولت باشه يا جاسوسش به جز دولت برين
    حالا تفصيري جالب g=gordon و man هم از free man برداشته شده
    حالا تفصيره خوده من از g-man چرا بايد اين شخص از اتفاقات آينده اطلاعات داشته باشه
    چرا يك دولت بايد نيرويي داشته باشه كه باعث نابوديه خودش بشه يعني همون g-man كه باتعويض
    كريسبال با اينكه ميدونست چه بلايي سر زمينيها مياره بازم اينكارو كردش پس g-man از طرف دولت هست ولي براي خودش كار ميكنه چون يكبار تمام اين اتفاقات رو ديده دولت رو متقاعد ميكنه يعني
    يه جورايي از اينده اومده كه اطلاع داره قراره چي بشه و تحت اسمش كه ما رو به اشتباه به سمته goverment-man (مرد دولت)ميكشونه يه جوراي اين اقا رو تو فضا هم ميشناسن همه جا هست هيچ جام نيست
    هركي اين اقا روز ديده يا باهاش ارتباط داشته يا مرده يا نيست و نابود شده به جز گوردون اين اقا از 2000 تا 2020 سننش هيچ تغييري نكرده تنها كسيم كه سنش تغيير نكرده غير از ايشون فري منه خودمونه
    حالا ميمونه اون شپرد كه جي من دارتش و در خوابه و به دست اون افتاده يكي از محتمل ترين حالات كه شايد هيچ جا طرح نشده اينه كه جي من مرد دولت اينده زمينياست كه البته اصليت بشري نداره و براي به قدرت رسيدن
    دولت خودشون در مقابل كمباينها به فرمن كمك ميكنه و ازش استفاده هم ميكنه يعني يه جورايي قبلا اين داستانها بدون حضور فري من(احتمالا مرده بوده در انفجار بلك مسا)و شپرد رخ داده (كه اونم در سقوط هليكوپتر مرده)
    كه جي من از طرف دولت وقت كه تحت نفوذ كمباين هم بوده به زمان عقب فرستاده ميشه تا 2 تا قهرمان انتخاب كنه و در زمانهاي لازم ازشون استفاده كنه و با خوابهاي طولاني اونا رو به زمان مورد نظر ببره تا ازشون استفاده نهايي
    رو بكنه كه ورتيگانتها جلوي اينكارشو ميگيرن و گوردونو از اون قطع ميكنن
    ولي يه مبحث ديگم هست كه جي من خود شخص گوردون فري منه چرا كه دولتي وجود نداره كه او (جي من)جاسوسش باشه اصلا چه سودي ميبره
    جي من به گوردون كمك هم ميكنه و اونرو 20 سال جوان نگه ميداره
    حالا 1 سوال آيا شما تا به حال ديالوگي از گوردون شنيدين چرا هرگز جرف نميزنه به خاطره ارتباط ما با اون در بازي
    خوب معلومه ميشد لااقل يه فريم فيلمي چيزي بدن بيرون كه توش حرف بزن ولي اين كارو نكردن چون لازمش دارن بعدا
    همين صحبت نكردنشم به جي من بودنش سحه ميزاره به هر حال نبود دولت usa و نابودي كامل اون دولت جي من رو از مرد اون دولت بودن مبرا ميكنه
    و ديگه اينكه جي من ميدونست كه با تعويض كريستالها چي ميشه و بايد اوون اتفاقات ميوفتاد چون قبلا رخ داده بوده
    كلا ذهن درگيري دارن شخصيت پردازاي هاف لايف با تشكر از تحمل بنذه

9. 4 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه brnudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایمز

پيش فرض

اقا این بازی بلک میسا را کسی بازی کرده
    من با این دکمه پرشش که اسپیس باشه مشکل دارم یعنی نمیتونه زیاد بپره و درنتیجه نمیتونم مراحلا رد کنم
    احتمال داره که یه باگ باشه

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

با سلام به دوستان
    در مورد g-man
    خيليها معتقند خود فري منه
    كه ميتونه درست هم
    2020 كدوم دولت وجود داره كه g man مرد اون دولت باشه يا جاسوسش به جز دولت برين
    حالا تفصيري جالب g=gordon و man هم از free man برداشته شده
    حالا تفصيره خوده من از g-man چرا بايد اين شخص از اتفاقات آينده اطلاعات داشته باشه
    چرا يك دولت بايد نيرويي داشته باشه كه باعث نابوديه خودش بشه يعني همون g-man كه باتعويض
    كريسبال با اينكه ميدونست چه بلايي سر زمينيها مياره بازم اينكارو كردش پس g-man از طرف دولت هست ولي براي خودش كار ميكنه چون يكبار تمام اين اتفاقات رو ديده دولت رو متقاعد ميكنه يعني
    يه جورايي از اينده اومده كه اطلاع داره قراره چي بشه و تحت اسمش كه ما رو به اشتباه به سمته goverment-man (مرد دولت)ميكشونه يه جوراي اين اقا رو تو فضا هم ميشناسن همه جا هست هيچ جام نيست
    هركي اين اقا روز ديده يا باهاش ارتباط داشته يا مرده يا نيست و نابود شده به جز گوردون اين اقا از 2000 تا 2020 سننش هيچ تغييري نكرده تنها كسيم كه سنش تغيير نكرده غير از ايشون فري منه خودمونه
    حالا ميمونه اون شپرد كه جي من دارتش و در خوابه و به دست اون افتاده يكي از محتمل ترين حالات كه شايد هيچ جا طرح نشده اينه كه جي من مرد دولت اينده زمينياست كه البته اصليت بشري نداره و براي به قدرت رسيدن
    دولت خودشون در مقابل كمباينها به فرمن كمك ميكنه و ازش استفاده هم ميكنه يعني يه جورايي قبلا اين داستانها بدون حضور فري من(احتمالا مرده بوده در انفجار بلك مسا)و شپرد رخ داده (كه اونم در سقوط هليكوپتر مرده)
    كه جي من از طرف دولت وقت كه تحت نفوذ كمباين هم بوده به زمان عقب فرستاده ميشه تا 2 تا قهرمان انتخاب كنه و در زمانهاي لازم ازشون استفاده كنه و با خوابهاي طولاني اونا رو به زمان مورد نظر ببره تا ازشون استفاده نهايي
    رو بكنه كه ورتيگانتها جلوي اينكارشو ميگيرن و گوردونو از اون قطع ميكنن
    ولي يه مبحث ديگم هست كه جي من خود شخص گوردون فري منه چرا كه دولتي وجود نداره كه او (جي من)جاسوسش باشه اصلا چه سودي ميبره
    جي من به گوردون كمك هم ميكنه و اونرو 20 سال جوان نگه ميداره
    حالا 1 سوال آيا شما تا به حال ديالوگي از گوردون شنيدين چرا هرگز جرف نميزنه به خاطره ارتباط ما با اون در بازي
    خوب معلومه ميشد لااقل يه فريم فيلمي چيزي بدن بيرون كه توش حرف بزن ولي اين كارو نكردن چون لازمش دارن بعدا
    همين صحبت نكردنشم به جي من بودنش سحه ميزاره به هر حال نبود دولت usa و نابودي كامل اون دولت جي من رو از مرد اون دولت بودن مبرا ميكنه
    و ديگه اينكه جي من ميدونست كه با تعويض كريستالها چي ميشه و بايد اوون اتفاقات ميوفتاد چون قبلا رخ داده بوده
    كلا ذهن درگيري دارن شخصيت پردازاي هاف لايف با تشكر از تحمل بنذه

بتركي كه باز دوباره با اين حرفات ما رو ياد هاف لايف و غيبت دكتر انداختي

جداي از شوخي اكثر حرفاي شما رو ميشه تاييد كرد و كنار هم جور در مياد به غير از برخي قسمتا.....دلايلتون واسه اين قسمتا چيه؟

• دكتر ونس در گفتگو با فريمن به جي من اشاره مي كنه و ميگه "دوست دو جانبمون" ....پس شد سه نفره
    • در ابتداي هاف لايف ١ جي من در حال مكالمه با يكي از دانشمندان هست كه فريمن از بيرون اتاق مي بينه...پس غير خود فريمن هم افراد عادي هم مي بيننش
    • خود بارني كالهون هم در هاف لايف بلو شيفت چندين بار جي من رو مي بينه
    • و البته حرفاي دكتر برين در اواخر هاف لايف ٢ كه در مورد قيمت مزدور شدن گوردون حرف ميزنه.....پس خودش نميتونه جي من باشه
    • جي من هم وقتي الكس بيهوش هست ميره و بهش "منتظر حوادث غير مترقبه باش" رو ميگه در صورتي كه گوردون هم كنارش بود و بعد بهوش اومدن واقعه رو به گوردون و دكتر وانس تعريف مي كنه و دكتر وانس اشفته ميشه

اينا رو چطور توضيح ميدي؟

.
    Last edited by halflife g; 27-11-2012 at 22:43.

12. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اقا این بازی بلک میسا را کسی بازی کرده
    من با این دکمه پرشش که اسپیس باشه مشکل دارم یعنی نمیتونه زیاد بپره و درنتیجه نمیتونم مراحلا رد کنم
    احتمال داره که یه باگ باشه
    برام عجیبه که خیلی ها این مشکل رو داشتن راه حلشم خیلی آسونه:

Space + Ctrl = Crouch jumping

خیالت راحت باگی نداره که نشه بازی رو تموم کرد

14. 2 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه brnudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایمز

پيش فرض

برام عجیبه که خیلی ها این مشکل رو داشتن راه حلشم خیلی آسونه:

Space + Ctrl = Crouch jumping

خیالت راحت باگی نداره که نشه بازی رو تموم کرد
    اقا ممنون از پاسخگوییتون
    خودم جوابشو پیدا کردم باید تنضیماتو روی سریع راه رفتن بزاری اون موقع Space + Ctrl = Crouch jumping
    ولی دوستانی که این بازی را تا اخرش رفتمن یه سوالی دارم مگه این باز سازی هالف لایف 1 نیس پس چرا در اخر بازی که گوردذون فریمن میخواد به وسیله تله پورت بهxen به هنگام وارد شدن به اون نور بازی تموم میشه و برای جنگ نهایی با
    nihilanth نمیره اخه طبق داستانی که اقای
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از هالف لایف 1 نوشته باید در جنگ نهایی گوردون وارد xen بشه
    همین جا هم از اقای half life g از زحماتی که کشیدن ممنونم

16. این کاربر از brnudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اقا ممنون از پاسخگوییتون
    خودم جوابشو پیدا کردم باید تنضیماتو روی سریع راه رفتن بزاری اون موقع Space + Ctrl = Crouch jumping
    ولی دوستانی که این بازی را تا اخرش رفتمن یه سوالی دارم مگه این باز سازی هالف لایف 1 نیس پس چرا در اخر بازی که گوردذون فریمن میخواد به وسیله تله پورت بهxen به هنگام وارد شدن به اون نور بازی تموم میشه و برای جنگ نهایی با
    nihilanth نمیره اخه طبق داستانی که اقای
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از هالف لایف 1 نوشته باید در جنگ نهایی گوردون وارد xen بشه
    همین جا هم از اقای half life g از زحماتی که کشیدن ممنونم

مراحل Xen بعدا به بازی اضافه می شه ( زمانش مشخص نیست) فعلا دارن باگ های بازی رو رفع می کنن تا رو استیم عرضش کنن و بعد از اون مراحل Xen رو به بازی اضافه می کنن

18. 2 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •