تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 21 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

با تشکر از آقا مراد ...
    عوض شدن قیافه ی rattman به خاطر شکنجه های Gladosبوده یا به خاطر بیماریش؟
    خواهش می کنم خوشحالم که تاپیک مورد توجهتون قرار گرفته

+

در مورد سوالتون :

من همه عکسای مربوط به portal lab رو که در مورد زندگی doug rattman در aperture بود رو نذاشتم و گرنه در اونجا می بینیم که حتی زمانی که شرکت در حال فعالیت هست و کارمندا اونجا هستند هم rattman در حال استفاده از قرصه....

ولی وقتی glados فعال میشه rattman نمیتونه بره بیرون و دارو بخره پس مجبورا داروهاش رو جیره بندی می کنه و بالاخره تموم میشن(فقط دو تاشو به علتی که نوشته شده تو توضیحات نگه میداره)در نتیجه بیماری شیزوفرنیش برمی گرده که می بینیم با مکعب های ازمایش دوست میشه..... .
    glados هم از بیمار بودن rattman اگاه و از بیماریش در جهت تحقیر و تخریب و تسلط بر rattman استفاده می کنه..... .

.
    Last edited by halflife g; 20-03-2012 at 01:04.

2. 10 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

مرسی...
    انگیزم واسه بازی کردن زیاد شد ....داستان پرتالو نمیدونسم همچین بازی نمی چسبید بم ...
    حیف شد واقعا نتونسم سریه هف لایف رو تجربه کنم ....

4. 3 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

مراد جان جدا خسته نباشی. مطالب خیلی خوب و جامع بود.

...

یکی از سوال هایی که واسه هر کسی ممکنه پیش اومده باشه اینه که چطوری Gordon که به اون صورت پیش زمینه ی کارهای نظامی , تیر اندازی و ... وقتی شرایط در Black Mesa اونطور رقم خورد تونست این قدر خوب عمل کنه ؟
    چند سال پیش در این مورد مطلبی رو در وبسایت halflife2.net ( که البته الان با تغییراتی نسبت به قبل به Valvetime.net تغییر پیدا کرده ) می خوندم که در اون اشاره کرده بود که یکی از عوامل اصلی در موفقیت Gordon مربوط به HEV Suit که می پوشه میشه , در این مورد دلایلی هم نام برده بود از جمله موارد اصلی که یادم میاد یکی همون دیالوگ G-man در آخر هف لایف 1 بود که به Gordon میگه می تونی HEV Suit را هم نگه داری که اهمیت اون را نشون میده.(که حتی در هف لایف 2 هم ازش بهره ی زیادی می بره خصوصا در قسمتی کهDark Energy را به خودش جذب می کنه ...) , یکی دیگه زنده موندن Gordon بعد از فاجعه Black Mesa در حالی که اکثر افراد دیگه کشته میشن.
    در ضمن از مواردی که HEV Suit تاثیر مستقیمی روی گیم پلی بازی داشت میشه به جذب 66% از ضرباتی که به Gordon وارد میشد ( در هف لایف 1 ) و علاوه بر اون کمتر کردن کل Damage وارد شده ( فقط در صورتی که شارژ داشته باشه) و جذب 80% ضربات در هف لایف 2 اشاره کرد و که نشون میده بدون این نوع آرمور Gordon این قدرا دووم نمی آورد!
    البته یه مورد دیگه که این وسط پیش میاد مربوط به این میشه که HEV Suit توسط افراد دیگه هم در Black Mesa استفاده میشد که البته مدل های Mark IV و Mark V توسط Gordon به ترتیب در نسخه های 1 و 2 استفاده میشدن که علاوه بر این دو مدل , مدل های دیگه ای هم وجود داشتن که در کلاه نیروهای امنیتی Black Mesa یا در جلیقه ی نیروهای HECU استفاده می شدن و علاوه بر اینها در همون هف لایف 1 در قسمتی که Gordon برای اولین بار HEV Suit را به تن می کنه ( که اگه به یاد داشته باشین با یه موسیقی کوتاه خاطره انگیز همراهه) دو دست Suit مشابه هم اونجا وجود دارن ...

با همه ی این احوال , در کنار این HEV Suit( که از بزرگ ترین دست آورد های Black Mesa بود. ) خود Gordon و تصمیم هایی که می گیره و کارهایی که انجام میده عامل اصلی موفقیتش بودن که بخش دراماتیک داستان بازی رو شکل میده.

...

یه مورد که مراد جان اشاره نکرده ( حتما به خاطر حجم زیاد مطلب) ولی گفتنش خالی از لطف نیست اینه که محتویات کیفی که همیشه G-man در دست داره به روش هایی قابل رویته که ساده ترینش رمز noclip هست که ظاهرا با اون میشه از در و دیوار ( و لابد کیف G-man ) عبور کرد ... و درون کیف را دید , این محتویات به این شرح اند:
    -سه تا مداد
    -یه برگ کاغذ
    -یه سلاح
    و یه کارت شناسایی!
    فقط اگه میشد نوشته های روی اون کارت شناسایی را هم یکجوری خوند شخصیت مرموزش رمزگشایی میشد : دی

در آخر باید بگم که هیچ بازی رو سراغ ندارم که بشه ساعت ها در مورد یه بخش خاصش ( مثل HEV Suit در اینجا که موارد خیلی زیادی در موردش هست از جملاتی که در مواقع اضظراری میگه گرفته تا کلاه خودی که باعث میشه Headcrab های دوست داشتنی (!) نتونن Gordon را تبدیل به زامبی کنن و ...) صحبت/بحث کرد ولی هنوز جزئیاتی باشه که سازنده ها موقع طراحی بهش توجه کردن ولی از نظر گیمرها دور مونده.

6. 14 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

این تاپیک رو مهم نمیکنید ؟ مهم که هست هیچ ، برای فروم هم یک امتیازه

8. 4 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

اينجا كلا اينطوريه، باكس شات و كاور گذاشتن يا كپي كردن خبرها از سايت هاي ديگه مهمتر از تاپيك هاييه كه واقعا براشون زحمت كشيده ميشه!
    +
    من از اوناش بودم كه سري هاف لايف رو (1 و 2 و E1 و E2) همين چند ماه پيش تجربه كردم و اون موقع سوالاي زيادي تو ذهنم بود كه دوست داشتم روشون بحث كنيم ولي الان دقيق يادم نيست. ميخوام دوباره 2 و اپيزودهاشو بازي كنم بعدش سوالامو بپرسم ببينم نظر شماها مخصوصا مراد چيه...

10. 5 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

چند روز پیش گیم اسپات یک ویدئو کوتاه درباره هیاهویی که کیک داستان پورتال و جمله ی معروف "The Cake Is A Lie" به پا کرده گذاشت , که نشون میده داستان بازی تا چه حد افکار عمومی را جریحه دار کرده : دی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موسیقی پشت زمینه ی ویدئو آهنگ مشهور Still Alive از تیتراژ پایانی پورتال 1 هست که مطمئنا شنیدن شعرش ( با جزئیات! ) که توسط خود GLaDOS خونده میشه برای دوستانی که داستان پورتال را با جزئیات هر چه بیشتر ( با زحمتی که مراد کشیده بود ) می دونن , جالبه .

محتوای مخفی: Still Alive - 5.4 MB 
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. 5 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قبل از این که شما بگی رای عالی به تاپیک دادم . من حتی یه تحقیق کوچولو هم کردم که ببینم مطلب کپی شدس یا برا اولین بار اینجا انتشار پیدا کرده ، که دیدم کپی نیست . همین چیزا باعث میشه که p30world بین فروم های فارسی بیشترین کاربر رو داشته باشه .
    واقعا باید یه تشکر ویژه از جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خاطر این مطلب دسته اولشون بکنیم . من خیلی از نکات داستانی half life رو نفهمیده بودم .

14. 5 کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

ممنون از همه دوستان به خاطر نظر مثبتی که به این تاپیک و مطالبش دارند...

ميخوام دوباره 2 و اپيزودهاشو بازي كنم بعدش سوالامو بپرسم ببينم نظر شماها مخصوصا مراد چيه...
    ما بشدت منتظریم

.
    Last edited by halflife g; 02-09-2012 at 15:08.

16. 6 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

مرسی مرادی بابت مطالب

تاپیک هم یکم با تاخیر مهم شد ... همش یکم ها : دی

18. 8 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من تازه این تاپیک رو دیدم مراد جان ممنون.متاسفانه هیچ وقت نتونستم سری Half life رو تجربه کنم.همش تعریفش رو از اینور و اونور شنیدم و تو خماریش موندم.انشالله این تابستون دانلود کنم و این شاهکار رو بازی کنم.
    با این تاپیک به داستانش پی بردم و دیگه مطمئن شدم باید دانلود کنمش.

20. 2 کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •