تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 21 اولاول ... 10161718192021 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

اگه نباشه جاش خالی می مونه 33505775's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یه سوالی هست از اولین بار که portal 2 بازی کردم ذهنمو مشغول کرده ببخشید دارم این تاپیکو از تو قبرستان می کشم بیرون
    بعد از وقایع portal آزمایشگاه دیگه مدیر نداشته که چرا در ها و آسانسورش بعد چند سال تغییر کرده

2. این کاربر از 33505775 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dannyfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوالی هست از اولین بار که portal 2 بازی کردم ذهنمو مشغول کرده ببخشید دارم این تاپیکو از تو قبرستان می کشم بیرون
    بعد از وقایع portal آزمایشگاه دیگه مدیر نداشته که چرا در ها و آسانسورش بعد چند سال تغییر کرده
    شما احتمالا قسمت اول رو بازی نکردی ؟
    اگر برات مهم نیست یکم اسپویل میکنم.
      محتوای مخفی: اسپویل داستان 
    در انتهای قسمت اول کل کارخونه میترکه و گلادوس موقتا نابود میشه...

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما احتمالا قسمت اول رو بازی نکردی ؟
    اگر برات مهم نیست یکم اسپویل میکنم.
      محتوای مخفی: اسپویل داستان 
    در انتهای قسمت اول کل کارخونه میترکه و گلادوس موقتا نابود میشه...
    نه کردم می دونم می ترکه سوالم همینه وقتی ترکیده کسی نیست وسایل از قبیل در اتاق های تست را عوض کنه پس چرا تو portal 2 عوض میشه

5. این کاربر از 33505775 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

نه کردم می دونم می ترکه سوالم همینه وقتی ترکیده کسی نیست وسایل از قبیل در اتاق های تست را عوض کنه پس چرا تو portal 2 عوض میشه
    دوست گلم صفحه اول ودوم به کل داستان بازی رو مو به مو من ترجمه کرده و نوشتم چند دقیقه وقت بذارین به جواب میرسید .......ولی بهرحال من جوابتونو میدم:

glados هوش مصنوعی که توسط مدیر شرکت ساخته شده از کنترل خارج شده و همه کارکنان رو با گاز سمی کشته و خودش کنترل شرکت رو به دست می گیره در نتیجه کسی که اتاق های تست رو کنترل کرده و سر هم می کنه همین هوش مصنوعی glados هستش....
    تا اینکه "وزلی" به زور جای glados رو می گیره و به علت بی کفایتیشرکت رو به نابودی می کشونه که شما اواخر بازی برای فرارتون با glados همدست میشه و وزلی رو کنار میزنن

+
    امیدوارم به جواب رسیده باشین

.

7. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست گلم صفحه اول ودوم به کل داستان بازی رو مو به مو من ترجمه کرده و نوشتم چند دقیقه وقت بذارین به جواب میرسید .......ولی بهرحال من جوابتونو میدم:

glados هوش مصنوعی که توسط مدیر شرکت ساخته شده از کنترل خارج شده و همه کارکنان رو با گاز سمی کشته و خودش کنترل شرکت رو به دست می گیره در نتیجه کسی که اتاق های تست رو کنترل کرده و سر هم می کنه همین هوش مصنوعی glados هستش....
    تا اینکه "وزلی" به زور جای glados رو می گیره و به علت بی کفایتیشرکت رو به نابودی می کشونه که شما اواخر بازی برای فرارتون با glados همدست میشه و وزلی رو کنار میزنن

+
    امیدوارم به جواب رسیده باشین

.
    فکر کنم دارم بد بیان می کنم که منظورمو نمی فهیمید 4 تا عکس زیر را ببینید

بعد از وقایع PORTAL تا PORTAL 2 ازمایشگاه متروکه بوده واسم سواله که چرا تو این 20 سال اسانسور ها و در ها عوض شدن از لحاظ ظاهری
    امیدوارم منظورمو فهمیده باشید

9. این کاربر از 33505775 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dannyfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

valve هیچ اشاره ای نکرده، فقط گفته که تغییر کرده، همین.
    اگر دقت بکنید هیچ قسمت از شماره 2 با شماره 1 بازی تداخل نداره بجز چند اتاق ابتدایی شماره 1 که همه اونها درب هاشون از بین رفته و در ندارند. پس میشه نتیجه گرفت که اتاق های تست شماره 2 سوای شماره 1 هست، پس دلیلی نداره که از درب ها و آسانسور های یکسان استفاده بکنند.

11. 4 کاربر از dannyfox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه نکته برام پیش اومده اونم هم گوردون هم خانم مربان هر دو 20 سال خواب بودن پس تکنلوژی خواب مصنوعی که در دسته
    اپرچیر بوده همونم در دست جناب جی من بوده حالا با کمی تغییر

13. این کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

مژده مژده
    هالف لایف برای اندروید

پیش نیاز: اندروید ۴٫۴ و بالاتر – Tegra 4
    بازی Half-Life 2 یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ می‌باشد که جوایز متعددی را از آن خود کرده و حالا نیز برای اندروید ارائه شده است. این بازی سبکی را آغاز کرد که در آن بازی کننده آزادانه به تعامل با محیط می‌پردازد و می‌تواند بر هر چیزی در اطرافش تأثیر بگذارد و آن را تغییر دهد. گرافیک شبه کنسول این بازی قطعا محیطی را در اندروید شما برایتان فراهم خواهد آرود که نمونه آن را هیچ کجا ندیده اید !
    لازم به ذکر است که این بازی تنها بر روی دستگاه های اندرویدی دارای پردازنده Tegra 4 قابلیت اجرا دارد .
    ویژگی‌ها:پیچیده‌ترین و واقعیت‌گرایانه‌ترین شخصیت‌ها را در این بازی ببینیدهوش مصنوعی پیشرفه برای خودی‌ها و دشمنانگرافیک خیره کنندهبازی فیزیکی: همه اشیاء از قوانین فیزیک تبعیت می‌کنند
    حجم : ۱۸٫۲۸ مگابایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    محل قرارگیری دیتا : sdcard/Android/obb
    دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

آدرس: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    والو دوست داریم
    حالا دس دس شله شله محکمتر

خیلی بهم انرژی داد
    Last edited by half life2; 30-05-2014 at 14:21. دليل: خوانا تر کردن

15. 3 کاربر از half life2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

مژده مژده
    پورتال برای اندروید
    بازی فکری خارق العاده جدید Portal v23 اندروید همراه دیتای ۲ گیگابایتیباز هم فارسروید به عنوان اولین وبسایت ایرانی !!!
    بازی مخصوص پردازنده ی تگرا چهار – Tegra 4 می باشد (NVIDIA Shield)…
    Portal – پورتال یک بازی خارق العاده با گرافیکی خیره کننده در سبک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های فکری مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که نسخه ی اول آن چند دقیقه پیش با قیمت ۹٫۹۹ دلار در گوگل پلی در دسترس عموم کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار داده شد! این بازی که ابتدا در سال ۲۰۰۷ برای ایکس باکس، کامپیوتر و پلی استیشن ۳ عرضه گردیده بود با استقبال عالی بازیکنان روبرو گردید و هم اکنون شاهد منتشر شدن نسخه ی اول آن برای دستگاه های اندرویدی با پردازنده ی تگرا ۴ هستیم! در این بازی فوق العاده زیبا شما در نقش شخصیت اصلی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یک ربات با نام Chell قرار دارید که با هوش مصنوعی خود با نام GLaDOS در آزمایشگاه Aperture طراحی شده است به حل پازل هایی واقعا چالش برانگیز می پردازید و تجربه ی بهترین بازی فکری و ماجراجویی را در اندرویدفون خود به ارمغان می اورید! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Portal همانند نسخه ی کامپیوتری خود دارای گرافیکی واقعا خیره کننده است و آن را به همه ی کاربرانی که دارای دستگاه با سیستم عامل اندروید و پردازنده ی تگرا ۴ هستند پیشنهاد می دهیم و می گوییم که برای دانلود آن لحظه ای درنگ نکنید!برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی و فکری Portal اندروید :
    * ماجراجویی در انواع اتاق ها و مکان های بسیار متنوع و مهیج
    * شامل انواع پازل ها و معماهایی خارق العاده برای پیش بردن
    * بازی در نقش شخصیت اصلی بازیو یک ربات هوشمند با نام Ch [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ll
    * دارا بودن گرافیک خیره کننده اچ دی و عالی شبیه کنسول!
    بازی Portal هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز ۵٫۰ از ۵٫۰ می باشد که ما امروز در p30world آن را در اختیار شما قرار می دهیم!

دستورالعمل نصب و اجرای بازی Portal :
    - ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.
    - فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.nvidia.valvesoftware [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] portal را در مسیر Android/obb کپی کنید.
    - بازی را اجرا کنید.

17. 4 کاربر از half life2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

در مورد جی من
    بنده یه بار از تخیلم استفاده کردم که فری من از آینده هست که الان یه نویسنده والو هم همینو گفته
    یه دلیل .چرا جی من جون الکس رو نجات داد؟
    و مورد 2 گوردن سر جای حودش نبوده و قبولش نداشتند شاید یه جور انتقام هستش!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •