تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 72 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 714

نام تاپيک: مباحث پیرامون تلویزیون های 2012 سامسونگ

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نقدهاي وبسايت cnet و flatpanelshd رو چك كنيد. همينطور وبسايت digitalversus همگي ميگن پنلهاي امسال رنگ مشكي رو خوب نشون نميدن و كنتراست پايين تري دارن. همين الان رفتم cnet نقد H6000 رو گذاشته و به همين نكته اشاره كرده. كلا امسال سامسونگ بيخيال كيفيت خود پنل شده و چسبيده به ويژگيهاي اسمارت و اينترنت.
    Last edited by ali gamma; 11-06-2012 at 12:05.

2. 2 کاربر از ali gamma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نقدهاي وبسايت cnet و flatpanelshd رو چك كنيد. همينطور وبسايت digitalversus همگي ميگن پنلهاي امسال رنگ مشكي رو خوب نشون نميدن و كنتراست پايين تري دارن. همين الان رفتم cnet نقد H6000 رو گذاشته و به همين نكته اشاره كرده. كلا امسال سامسونگ بيخيال كيفيت خود پنل شده و چسبيده به ويژگيهاي اسمارت و اينترنت.
    flatpanelshd گفته تفاوت کیفیت سیاهی بین ES8000 و D8000 ناچیزه و در مجموع کیفیتش نسبت به سال قبل تغییر چشم گیری نداشته ولی دیگه بدتر نشده در عوض همون امکانات جانبیش با سال قبلش قابل مقایسه نیست.
    After calibration we measured black level to 0.04 cd/m2, which is one notch up from last year’s D8000 but in real life a very tiny difference
    ES8000 offers no dramatic picture improvements compared to last year’s D8000

4. 5 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

علی جون یک مدلو نمیشه به کل مدلا تعمیم داد، درسته کنتراست نقش مهمی تو کیفیت تصویر داره اما آخه همه چیز در داشتن یه تجربه خوب از استفاده یک TV فقط کنتراست نیست برای بیشتر مردم.
    برایتنس، دقت رنگ، امکانات جانبی، کیفیت 3 بعدی سازی تصاویر 2 بعدی و عدم وجود Crosstalk در پخش 3 بعدی، دقت در تصاویر متحرک سریع، کیفیت صدا، پشتیبانی قوی از فرمتهای مختلف که در نتیجه یک پردازنده قوی بوجود میاد(و سامسونگ خودش یک تولید کننده بزرگ پردازنده هست)، ارائه آپدیت های جدید برای محصولات قدیمیتر و بروز رسانی نرم افزاری اونها و خیلی چیزای دیگه هست که باعث لذت بردن یک مخاطب در استفاده از یک TV میشه نه فقط عمق مشکی که توسط دستگاههای دیجیتال اندازه گیری میشه و یک صدم و یک هزارمش اصلا با چشم قابل تشخیص نیست که حالا امسال یک صدم کم شده یا زیاد،
    اگه همه برندها فقط دنبال افزایش سالانه عمق مشکی بودن، الآن نه 3D داشتیم، نه تلویزیونهای Smart که مطمئنا تا سالهای آینده خیلی از خانواده ها رو از خرید کامپیوتر دسکتاپ بی نیاز میکنن و نه غیره ...
    Last edited by parham511; 14-06-2012 at 09:12.

6. 3 کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

لیست تلویزیونهای 2012 سامسونگ همه در سایت سام سرویس اضافه شده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بالاترین مدلی که به بازار آمده ES6980 است.

امروز جمهوری بودم یک 46D6960 و یک ES6980 در کنار هم بودند و یک کلیپ اچ دی را نشان می دادند.

واقعا کیفیت ، وضوح و کیفیت رنگ مشکی 46D6960 قابل مقایسه با ES6980 نبود

ES6980 حتی 30 درصد کیفیت D6960 را هم نداشت. خود فروشنده هم گفت با اینکه جدیدتره ولی کیفیتش خیلی پایین تره

چند تا مغازه دیگر را هم چک کردم همین کیفیت پایین را داشت.

حالا یا سری اول ساختش می باشد و ممکن است پنل بی کیفیت درجه 3 استفاده شده باشه و سام سرویس خواسته صرفه جویی کند یا اگر بخواهد این کیفیت را داشته باشه اصلا ارزش خرید نداره چون قیمتش 3420000 تومان بود .

متاسف شدم برای سامسونگ با این روند رو به نزولش در ایران که کیفیت 46d6960 که مال 2011 است از مدل سال 2012 چند برابر بالاتر است و با این افت کیفیت حتما در مقابل سونی ال جی و ... شکست خواهد خورد
    Last edited by kingil4; 20-06-2012 at 19:33.

8. 5 کاربر از kingil4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با این حساب فکر کنم سری 7 و 8 نسبت به پارسال بدتر نباشند. ظاهرا سامسونگ تمرکزشو گذاشته روی OLED و از LED ها غافل شده. منم سری 6 جدید رو دیدم ضخامتش نسبت به پارسال خیلی زیاد شده که بدجور تو ذوقم خورد ولی سری 8 اش خیلی خداست.

10. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اره متاسفانه كيفيت ال اي دي هاي ساميونگ امسال اصلا جالب ميست و دچار پسرفت شدن!

12. 2 کاربر از ali gamma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

لیست تلویزیونهای 2012 سامسونگ همه در سایت سام سرویس اضافه شده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بالاترین مدلی که به بازار آمده ES6980 است.

امروز جمهوری بودم یک 46D6960 و یک ES6980 در کنار هم بودند و یک کلیپ اچ دی را نشان می دادند.

واقعا کیفیت ، وضوح و کیفیت رنگ مشکی 46D6960 قابل مقایسه با ES6980 نبود

ES6980 حتی 30 درصد کیفیت D6960 را هم نداشت. خود فروشنده هم گفت با اینکه جدیدتره ولی کیفیتش خیلی پایین تره

چند تا مغازه دیگر را هم چک کردم همین کیفیت پایین را داشت.

حالا یا سری اول ساختش می باشد و ممکن است پنل بی کیفیت درجه 3 استفاده شده باشه و سام سرویس خواسته صرفه جویی کند یا اگر بخواهد این کیفیت را داشته باشه اصلا ارزش خرید نداره چون قیمتش 3420000 تومان بود .

متاسف شدم برای سامسونگ با این روند رو به نزولش در ایران که کیفیت 46d6960 که مال 2011 است از مدل سال 2012 چند برابر بالاتر است و با این افت کیفیت حتما در مقابل سونی ال جی و ... شکست خواهد خورد
    با این حساب فکر کنم سری 7 و 8 نسبت به پارسال بدتر نباشند. ظاهرا سامسونگ تمرکزشو گذاشته روی OLED و از LED ها غافل شده. منم سری 6 جدید رو دیدم ضخامتش نسبت به پارسال خیلی زیاد شده که بدجور تو ذوقم خورد ولی سری 8 اش خیلی خداست.
    اره متاسفانه كيفيت ال اي دي هاي ساميونگ امسال اصلا جالب ميست و دچار پسرفت شدن!
    هنوز که سری 7 و 8 به بازار نیامده که بشه با سری 7 و 8 های 2011 مقایسه کرد. البته امکاناتش را نمی گم کیفیت تصویر مد نظرمه.
    ولی بالاترین مدل سری 6 یعنی ES6980 حتی 30 درصد کیفیت D6960 را هم نداره با اینکه قیمتش بالاتره! قطعا پنل ارزانتری روش استفاده شده

14. این کاربر از kingil4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

هنوز که سری 7 و 8 به بازار نیامده که بشه با سری 7 و 8 های 2011 مقایسه کرد. البته امکاناتش را نمی گم کیفیت تصویر مد نظرمه.
    ولی بالاترین مدل سری 6 یعنی ES6980 حتی 30 درصد کیفیت D6960 را هم نداره با اینکه قیمتش بالاتره! قطعا پنل ارزانتری روش استفاده شده
    تو پست 12 توضیح دادم. البته تا حدی هم حق با شماست چون ممکنه پنل هایی که وارد ایران میشه جنسش به خوبی پنل هایی برای آمریکا می زنن نباشه.

16. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوستان شاید از معدود کسانی باشم که در کنفرانس معرفی محصولات تصویری 2012 سامسونگ که برای فروشندگان گذاشته بودند شرکت کردم و کیفیت 55es8880 و 55es7770 را از جلو و با چشمهای خودم دیدم. از امکانات بی رقیب این مدلها که بگذریم که در هیچ برند دیگه ای دیده نمیشه از لحاظ کیفیت تصویر شاید به واسطه همان فن آوری اولترا میکرو دایمینگ و پرو میکرودایمینگ که برای این مدلها گذاشته بودن آنچنان کیفیت حیرت آور و بینظیری داشتند که ما فقط چند دقیقه هاج و واج ایستاده بودیم و فقط تصویر این تلویزیونها را نگاه میکردیم. بنده خوذم به واسطه سالها فروشندگی تلویزیون هر سال با مدلهای عالی همه برندها روبرو میشدم اما در طول این سالها نشده بود که یک تلویزیون باعث بشه با دهان باز و با تعجب به کیفیت تصویر و رنگ و وضوحش نگاه کنم.قطعا و یقینا با اطمینان کامل میگم که هم برای قشر عاشق کیفیت تصویر و هم قشر عاشق فن آوریهای جانبی تلویزیون مدلهای سری 7 و 8 سال 2012 سامسونگ بالاترین و بی رقیبترین مدلهای بازار خواهند بود. فقط کافیست به اولین مجتمعی که این مدلها را بیاورد بروید و اگر از شانستان آن مجتمع مدلهای جدید بقیه برندها را هم داشته باشد اونوقت زیر یک سقف کاملا واضح متوجه تفاوت خیره کننده این مدلها با بقیه برندها میشوید.

18. 5 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

فکر کنم چندتا از مدلای 2012 توی برنامه یورو 2012 شبکه 3 ازش استفاده میکنن بخصوص تازه مدل ES8880 اوردن (بخش آمار و اطلاعات).

20. 2 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •