تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 81

نام تاپيک: لپ تاب بین یک تا یک و نیم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shr776's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یک موضوع دیگه این است که تو اکثر سایت های خارجی مثل laptap magبه u46امتیاز بیشتری دادند.

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در مورد امتیاز باید بگم که فاکتور هایی مانند :
    طراحی. ظاهر. جنس بدنه.مقاومت و یه سری فاکتور هایی که از دیدگاه ایرانیا خیلی خنده دار به نظر میاد
    کل دنیا داره به سمتی میره که زاویه دید کمتر بشه تا وقتی تو هواپیما نشستی بقل دستیت نتونه صفحه رو ببینه ولی تو ایران دنبال اینن که زاویه دید بیشتر باشه
    در کل قطعات رو شرکت سازنده که تولید نمیکنه و قطعات رو من دیدم و گفتم خوب بودن ولی ظاهر دیگه خودتون باید نظر بدید

3. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یک موضوع دیگه این که در اکثر سایت های خارجی مثل laptopmag امتیاز بیش تری به u46sv دادن

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

پس شما k53 را پیشنهاد میکنیدبه جای u46؟واینکه usb3 نداره چی؟البته یک دوستی گفت که usb3داردولی تو سایتش چیزی ننوشته.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوسته عزیز من u46 sv رو دیدم تو سایت ایسوس ولی ننوشته بود که پردزنده ci7 داره و تنها ci5 2520m رو نوشته بود
    ولی برای k53 پردازنده ci7 هم نوشته شده بود
    پس با این حساب شما اگه کانفیگ ci7 از k53 رو گیر آوردین قطعا توصیه من اینه ه شما همینو خریداری کنید...البت با هارد 7200 دور البته زیاد اصراری نیست میتونید همون 5400 دور رو بردارید
    البته اینا دیگه موارد جانبی محسوب میشه و مربوط به خودتون هست که کجا باشید و شانستون چجوری باشه که کدومش گیرتون بیاد ولی در مجموع زیاد تفاوتی نمیکنه

7. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ممنون؛خدا خیرت بده و در مورد usb 3 چی میگید؟k53 ux گویا usb3داردوجدید تر است.این رو چی می گید.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

چون بودجم ۱۵۰۰ نهایتا ۱۶۰۰ هست اگه تو بازار قیمتا بالا بود k53 ci5 را بگیرم یا u46 را ؟و اینکه پسوند کامل k53 را میگید

داره خودمونی میشه said92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سام دوسته عزیز من مدل SJ رو پیدا نکردم ولی مدل :
    ASUS-K43SV رو دیدم تقریبا مشابه K53SV هستش البته بازم میگم که اگه شما با پردازنده I7 این کانفیگو بتونید پیدا کنید مناسب هستش

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

سری INSPIRE دل خیلی رابی گزارش شده
    البته اگه برای مدت زمان طولانی نخوان استفاده بشه و برای حداکثر 1 تا 1.5 سال باشه میتونه مناسب باشه البته اونم در شرایطی که فشار بالایی بهش وارد نشه
    دوست نازنین از اینکه وقت گذاشتی و از اطلاعات مفیدت ممنونم واقعا محبت کردی در مورد پردازنده منظورتون اینکه یک مدل از یک مارک ممکنه که پردازنده های متفاوت داشته باشه ؟ i7 که فرمودید یعنی توی مدل های خاصی از لپ تاب است ببخشید من زیاد در این زمینه اطلاعات ندارم . بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون؛خدا خیرت بده و در مورد usb 3 چی میگید؟k53 ux گویا usb3داردوجدید تر است.این رو چی می گید.
    .
    ببین دوسته عزیز usb2 یا usb3 تنها برای انتقال اطلاعات یا گاها برای تامی برق بعضی وسایل بکار میرن که در حالتی که برای انتقال اطلاعات استفاده میکنید سرعت usb 3 بیشتر از usb 2 هست و این اختلاف سرعت خیلی زیاده و قابل چشم پوشی نیست
    اما شما اگه میخوااید اطلاعات جابجا کنید توصیه من اینه شما یه ویندوز تحت لینوکس مثلا ابونتو به صورت لایو یا نصبی روی لپ تاپ داشته باشید
    این سیستم عامل چون با هسته ی دیتا کار میکنه اطلاعاتی در حد 1 گیگ رو در حد چند ثانیه جابجا میکنه حالا فرض کن که چیزی حدود 1 ترابایت بخوای جابجا کنی اگه ویندوز با usb 2 تو 10 روز ((مثلا)) انجام بده و usb 3 تو 5 روز....توی لینوکس usb 2 توی 2 روز و usb 3 توی مدت زمان کمتری اینکارو انجام در کل هدف من اینه که به شما بفهمونم توی لینکس حتی اگه نسل سوم با نسل دوم خیلی از نظر سرعت فرق کنه ولی در مجموع هر دو خیلی سریع انجام میشه پس جای نگرانی نیست
    البته به یاد داشته باشید که این به این دلیله که همونطور که گفتم پردازش روی هسته اطلاعات انجام میگیره پس باید پردازشم سریع انجام بشه تا سرعت بالاتر بره
    بنابراین پردازنده ci7 بر همه چیر ارجعیت داره!!!
    هر دوتا مدلی که من دیدم sv بودن************
    .
    چون بودجم ۱۵۰۰ نهایتا ۱۶۰۰ هست اگه تو بازار قیمتا بالا بود k53 ci5 را بگیرم یا u46 را ؟و اینکه پسوند کامل k53 را میگید
    اگه تا 1600 دارید توصیه من به شما n55 حالا با هر کانفیگی که هست هستش...چون پردازنده ci7 و گرافیک 555 داره
    .
    دوست نازنین از اینکه وقت گذاشتی و از اطلاعات مفیدت ممنونم واقعا محبت کردی در مورد پردازنده منظورتون اینکه یک مدل از یک مارک ممکنه که پردازنده های متفاوت داشته باشه ؟ i7 که فرمودید یعنی توی مدل های خاصی از لپ تاب است ببخشید من زیاد در این زمینه اطلاعات ندارم . بازم ممنون
    .
    برد ایسوس یه مدل میزنه و روی اون میتونه پردازنده های مختلف و هارد های مختلف و میزان رم های مختلف قرار بده!!!
    برای همین من گفتم شما ci7 با یه هارد 7200 پیدا کنید حالا هارد اگه دورش 5400 بود هم زیاد مهم نیست ولی پردازنده مهمه

12. 2 کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

مهندس ممنون.مگه خودتون نفرمودید که asus n55 الان بالای 1800 هستش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •