تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: عدم نمایش اسم درایو در My computer

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

9 عدم نمایش اسم درایو در My computer

سلام دوستان
    من تازگی در ویندوزم یک مشکل پیش اومده نام هایی که برای درایوها گذاشتم وقتی my computer رو باز میکنم نشان داده نمیشه و همشون رو به صورت local disk نشون میده اما وقتی که از طریق disk manangement میرم اسمشون هست علتش چیه و چه جوری رفعش کنم ؟ ممنون

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

روش اول

گزینه cmd رو توسرچ منوی استارت وارد کنید بعدش روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم طبق شکل اول فرمان label C: Mداخلش برای درایو مورد نظر تایپ کنید بجای M اسمی که میخواین به درایو اختصاص بدین وارد کنید اینتر کنید بعدش

روش دوم

سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور powershell تایپ کنید روی گزینه اول کلیک راست بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه آبی رنگی که بعد باز میشه طبق فایل txt پایین که گذاشتم دانلود کنید بعدشم از متن داخلش با موس کپی بگیرین داخل اون پنجره ای که باز شده شکلشم تو قسمت دوم گذاشتم کپی کنیدمشکلی برای یکی دوم داشتین بگین راهنمایی کنم اگر متوجه نشدین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون تغییر میکنه ولی بازم توی همون disk manage ment <یشه دید مثلا نام درایو c رو به M تغییر دادم ولی بازم توی صفحه my computer مینویسه local disk‌و توی disk management نوشته M وقتی رو درایو راست کلیک میکنم جای اسمش خالیه که هرچی مینویسم بازم خالیه تو عکس گذاشتم عکس دوتا قسمت رو میذارم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

از روش دوم شما پیش برین پس همونطور که گفتم مرحله به مرحله پیش برین پنجره powershell وقتی باز کردین متن داخل قایل txt رو که لینک دانلودش پایین گذاشتم کلا داخل پنجره powershell کپی کنید بعدشم طبق شکل دوم تو قسمت شماره 1 اسم درایو خودتون مشخص کنید مثلا من زدم تو شکل f تو قسمت شماره 2 هم اونجا که نوشتم
    Bulk storage شما اسم لیبل درایو خودتون بدین اینتر کنید با این روش دوم باید رفع بشه فقط محتویات فایل txt رو که قراردام با موس کپی بگیرین کلا ازش بعدشم داخل اون پنجره با موس paste کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

از روش دوم شما پیش برین پس همونطور که گفتم مرحله به مرحله پیش برین پنجره powershell وقتی باز کردین متن داخل قایل txt رو که لینک دانلودش پایین گذاشتم کلا داخل پنجره powershell کپی کنید بعدشم طبق شکل دوم تو قسمت شماره 1 اسم درایو خودتون مشخص کنید مثلا من زدم تو شکل f تو قسمت شماره 2 هم اونجا که نوشتم
    Bulk storage شما اسم لیبل درایو خودتون بدین اینتر کنید با این روش دوم باید رفع بشه فقط محتویات فایل txt رو که قراردام با موس کپی بگیرین کلا ازش بعدشم داخل اون پنجره با موس paste کنید.
    بازهم مثل قبل اسم درایو تغییر میکنه ولی تو my computer نوشته local disk

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این راهم یک امتحان کنید شاید جواب بده برنامه MiniTool Partition Wizard از لینک پایین دانلود کنید بعدشم روی فلش بوتش کنید از طریق این برنامه بالا بیاین ببینید label درایو خودتون تغییر بدین سیستم ریستارت کنید بعدش وارد ویندوز بشین ببینید بهمون صورته اگر بازم بهمون صورت بود drive latter خودتون تغییر بدین چک کنید بطور مثال درایو d بکنید c .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من همه درایورم بجز c محو شدن یعنی وقتی my computer باز میکنم فقط c هست.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای سئوالتون یک تاپیک جدا میزدین شما این روشها ی پایین انجام بدین

روش اول

به قسمت disk management سیستم خودتون برین اونجا ببینید درایوهای شما رو نمایش میده اگر مشاهده کردین روی درایو خودتون کلیک راست گزینه change drive latter انتخاب کنید تایید کنید بعدشم سیستم ریست کنید

روش دوم

پنجره run اجرا کنید داخلش دستور gpedit.msc تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به این مسیر برین
    User Configuration, Administrative Templates, Windows Components,Windows Explorer
    بعدش از داخل پنجره سمت راست گزینه Hide these specified drives in My Computer پیدا کنید روش دبل کلیک کنید تو پنجره ای که باز میشه گزینه Not Configured باید انتخاب شده باشه اگر این گزینه نبود انتخابش کنید بعدشم تایید اوکی کنید.

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

12

سلام دوست عزیز.من تازه عضو این سایت شدم و فکر کنم جواب راه حلتو پیدا کردم...آخه واسه منم همین مشکل پیش اومده بود. اول از همه برو توی مای کامپیوتر و روی گزینه organize در گوشه سمت چپ و بالا کلیک کن بعد روی folder and search option بزن بعد روی view بعدصفحه ای ظاهر میشه برو و دایره دوم رو تیک بزن از پایین اولین تیک رو بردار حالا برو توی درایوی که اسمش عوض نمیشه اگر فایلی مثل autorun یا مثل اونو دیدی که پاک نمیشه این راهو انجام بده حتما جواب میده.شما اول از همه نرم افزار iobit-unlocker-setup-beta رو دانلود کن و نصبش کن.بعد برو تو درایو مورد نظر و روی اون فایلی که پاک نمیشد کلیک راست کن و روی گزینه iobit unlocker بزن.حالا در صفحه باز شده گزینه unlock & delete را در وسط انتخاب کن و اوکی کن.حالا اسم درایوتو هرچی میخوای بذار و یه ری استارت کن و حالشو ببر و به حال منم دعا کن.راستی از نرم افزارهایی مثل Ggreat usb antibody استفاده نکن.کار کار خودشه.اگه سوال دیگه ای داشتی بگو.فقط من دیر به دیر میام اینترنت این ایمیل منه سوالتو به ایمیلم بده.راستی در مورد درایوهای پاک شدت فکر کنم مثل یکی من همه unlocated شده و کاریش نمیشه کرد فایلات همه پاک شده و باید با همون minitool partition از حالت unlocated در بیاریش.قربـــــــــــــــ ـانت.جمید.shm6170@yahoo.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوباره سلام بچه ها!
    من اخیرا با یه مشکلی توی سیستمم مواجه شدم که واقعا حال گیر بود!! چند تا نرم افزار بود که میخواستم نصبشون کنم ولی هرکاری میکردم نمیشد و یه error میداد به این اسم: NSIS Error. ولی بالاخره فهمیدم مشکل از کجا بود.حالا هم اینجا میگم بلکه به درد بقیه هم بخوره...هر وقت در نصب نرم افزار با این ارور مواجه شدین.مطمئن باشین یه جایی از مسیر نصبتون یه پوشه یا فایل رو به اسم فارسی دارین.سریع برین و اسم اون رو انگلیسی کنین.حالا میبینین که نرم افزار به راحتی نصب میشه.دیدین چقدر راحت بود.راستی میخوام چند تا نرم افزار کاربردی رو که اکثرا Free هم هست بهتون معرفی کنم که کار کردن باهاشون خیلی راحته:

• شاید خیلی از شما از دست این Converter های روتینی که استفاده میشه و کار باهاش سخته خسته شده باشین.من یه Converter بهتون معرفی میکنم که باهاش میتونین حتی فرمت هایی مثل 3gp و ... رو به mkv ،avi، یا حتی HD تبدیل کنین!!!!باورتون میشه.اسمشو پایین میارم.فقط قبل از نصب این نرم افزار Microsoft NET Framework 4.0 به بالا رو نصب کنین؛
    • Freemake Audio Converter برای فایلای صوتی
    • Freemake Video Converter برای فایلای تصویری

• بهترین نرم افزار فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی: Chista Dictionary
    • نرم افزار رفع مشکلات نصب بخصوص در نصب بازی ها و رفع مشکلات اجرایی سیستم: dll Fixer
    • نرم افزار Partition بندی سیستم : minitool.partition.wizard
    • گاهی پیش اومده که یه نرم افزار رو از کنترل پنل پاک کردین ولی حجم درایو C تغییر زیادی نمیکنه یا نرم افزار ناقص پاک شده و مشکل توی سیستم ایجاد کرده، واسه پاک کردن نرم افزارها دیگه نیازی به کنترل پنل نیست از این نرم افزار استفاده کنین، کار باهاشم راحته: Revo Uninstaller
    • گاهی شاید پیش اومده باشه که یه نرم افزار یا Gadget نصب کردین ناقص نصب شده و پاکم نمیشه و هی تو اجرای سیستم مشکل ایجاد میکنه از این نرم افزار برای اسکن سیستم استفاده کنین،خودش خودبه خود تمام نرم افزارهای ناقص و خراب رو پاک میکنه: Malicious Software Removal Tool
    • بهترین نرم افزار برای رایت کردن که کار باهاش بسیار بسیار آسونه و خیلی هم کاربردیه حتی از Nero هم بهتر(طبق تجربه خودم): Img Burn
    • شاید شما هم از این که مدام واسه نصب یه نرم افزار یا بازی و یا دیدن یه فایلی هی مجبور بشین سی دی یا دی وی دی مربوطشو بذارین توی دیسک رمتون خسته شده باشین،از طرفی این کار به مرور دیسک رمتون رو خراب میکنه، واسه همین یه نرم افزار بهتون معرفی میکنم که فقط کافی از سی دی یا دی وی دی تون یه Image با نرم افزار قبلی بگیرین بعد این رو هم نصب کنین،حالا با تنها یک دابل کلیک روی فایل ایمیجتون تمام محتوای اون سی دی رو در یه درایو مجازی داشته باشین، به همین راحتی: VirtualCloneDrive
    • برای پاک کردن فایلایی مثل Autorun و ... که در حالت عادی پاک نمیشه(در تاپیک قبلی توضیح دادم): iobit-unlocker-setup-beta
    • بهترین نرم افزار برای اکسترکت کردن فایلای صوتی از تصویری: Gold Audio Extractor
    • بهترین نرم افزار برای ایجاد قاب واسه تصاویر و گذاشتن افکت روی تصاویر: AMS Software Photo Art Studio

امیدوارم چیزایی که گفتم به دردتون بخوره.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •