تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 69 اولاول ... 1555616263646566676869 آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 688

نام تاپيک: مشاوره خرید پرینتر و اسکنر

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    +
    کدومشون به صرفه تره؟
    قیمت کارتریج ها حدودا چه قدره؟
    از لحاظ به صرفه بودن. که HP خیلی از مدل هاش هدشون روی خود پرینتر هست یعنی اگر شما یک مدت مثلا 2-3 هفته یا یک ماه پرینت نگیری هد پرینتر خشک میشه و تمام. البته این تجربه شخصی خودم و حرف هایی که شنیدم هست.

حدود 5-6 سال پیش پرینتر HP داشتم که اولش خوب بود باهاش عکس پرینت می کردم راستش مدل دقیقش الان یادم نمیاد. من زیاد از پرینتر استفاده نداشتم فقط داشتم که اگر نیاز شد در دسترس باشه. شاید ماهی یک بار هم باهاش پرینت نمی گرفتم. بخاطر همین هدش خشک شد و دیگه پرینتر خراب شد. البته این مسئله ای که میگم در Hp های اون زمان صادق بود الان نمی دونم تکنولوژی شون چطوری شده. اون زمان پرینتر من 4 تا کارتریج می خورد که می خریدم دونه ای 20 تومان و خیلی گرون بود البته قابل شارژ بودن کارتریج هاش و یکبار مصرف نبودند.

اما الان سرچ کردم مثل اینکه کارتریج هاش از 20 تومان تا 60-70 تومان قیمت داره. Cannon هم راستش سرچ کردن مثل اینکه ارزون ترینشون 40-50 تومان هست تا 300-400 به بالا

اما الان خودم چند کاره یا همون Multi Function اپسون دارم که خوبی داره اینه که هدش روی کارتریج ها تعریف شده و اگر یک سال هم باهاش پرینت نگیرم چیزیش نمیشه فقط کارتریج هاش خشک می شند. اما بدی که داره اینه که کارتریج هاش یکبار مصرفند و مدلی که من دارم 7300 که 4 تا کارتریج می خوره هر کدوم حدود 20-30 تومان قیمت دارند.

اگر خواستید به صرفه باشه مدلی بگیرید که کارتریج هاش قابل شارژ شدن باشه. من خودم HP که داشتم رنگ هاش رو گرفته بودم فکر کنم هر کدوم برای 5-6 باز شارژ کردن هم کافی بودند.

اما در مورد هد پرینتر که گفتم بیشتر تحقیق کنید اگر خواستید بخرید چون الان نمی دونم هنوز هم HP مدلی داره که هد رو روی پرینتر تعریف کرده باشه یا نه

2. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

از لحاظ به صرفه بودن. که HP خیلی از مدل هاش هدشون روی خود پرینتر هست یعنی اگر شما یک مدت مثلا 2-3 هفته یا یک ماه پرینت نگیری هد پرینتر خشک میشه و تمام. البته این تجربه شخصی خودم و حرف هایی که شنیدم هست.

حدود 5-6 سال پیش پرینتر HP داشتم که اولش خوب بود باهاش عکس پرینت می کردم راستش مدل دقیقش الان یادم نمیاد. من زیاد از پرینتر استفاده نداشتم فقط داشتم که اگر نیاز شد در دسترس باشه. شاید ماهی یک بار هم باهاش پرینت نمی گرفتم. بخاطر همین هدش خشک شد و دیگه پرینتر خراب شد. البته این مسئله ای که میگم در Hp های اون زمان صادق بود الان نمی دونم تکنولوژی شون چطوری شده. اون زمان پرینتر من 4 تا کارتریج می خورد که می خریدم دونه ای 20 تومان و خیلی گرون بود البته قابل شارژ بودن کارتریج هاش و یکبار مصرف نبودند.

اما الان سرچ کردم مثل اینکه کارتریج هاش از 20 تومان تا 60-70 تومان قیمت داره. Cannon هم راستش سرچ کردن مثل اینکه ارزون ترینشون 40-50 تومان هست تا 300-400 به بالا

اما الان خودم چند کاره یا همون Multi Function اپسون دارم که خوبی داره اینه که هدش روی کارتریج ها تعریف شده و اگر یک سال هم باهاش پرینت نگیرم چیزیش نمیشه فقط کارتریج هاش خشک می شند. اما بدی که داره اینه که کارتریج هاش یکبار مصرفند و مدلی که من دارم 7300 که 4 تا کارتریج می خوره هر کدوم حدود 20-30 تومان قیمت دارند.

اگر خواستید به صرفه باشه مدلی بگیرید که کارتریج هاش قابل شارژ شدن باشه. من خودم HP که داشتم رنگ هاش رو گرفته بودم فکر کنم هر کدوم برای 5-6 باز شارژ کردن هم کافی بودند.

اما در مورد هد پرینتر که گفتم بیشتر تحقیق کنید اگر خواستید بخرید چون الان نمی دونم هنوز هم HP مدلی داره که هد رو روی پرینتر تعریف کرده باشه یا نه
    ممنون از پاسختون
    از کجا می تونم اطلاعاتی که شما گفتید رو بدست بیارم؟

4. این کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسختون
    از کجا می تونم اطلاعاتی که شما گفتید رو بدست بیارم؟
    راستش این که هد پرینتر روی خود پرینتر هست یا نه رو فکر کنم از فروشنده ها سوال بپرسید بهتره ( شاید تو نت هم در موردش باشه ) من خودم چون قبلا پرینتر HP داشتم و به مشکل برخوردم می دونم.

ولی در مورد قیمت ها و مدل ها تو گوگل سرچ کنید همه چی هست.

موفق باشید

6. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

راستش این که هد پرینتر روی خود پرینتر هست یا نه رو فکر کنم از فروشنده ها سوال بپرسید بهتره ( شاید تو نت هم در موردش باشه ) من خودم چون قبلا پرینتر HP داشتم و به مشکل برخوردم می دونم.

ولی در مورد قیمت ها و مدل ها تو گوگل سرچ کنید همه چی هست.

موفق باشید
    کارتریچ های جوهر افشان شارژ می شن؟
    اگه می شن چند بار میشه شارژشون کرد؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کارتریچ های جوهر افشان شارژ می شن؟
    اگه می شن چند بار میشه شارژشون کرد؟
    عرض کردم بستگی به نوع پرینتر داره. من خودم HP داشتم کارتریج هاش قابل شارژ شدن بودند. هر کدوم رو هم من سه چهار باری شارژ می کردم ولی فکر کنم باز هم میشد شارژشون کرد.

ولی الان که Epson7300 دارم کارتریج هاش یکبار مصرف هستند یعنی تمام بشه باید بندازمشون برن. قبلا همین مدل اپسون که من دارم هر کارتریجش 5 هزار تومان بود که کلا چهار تا براش می خریدم میشد 20 تومان ولی الان شده دونه ای 20-30 هزار تومان یعنی چهارتاش حدود 100 تومان هزینش میشه.

اگر پرینتری که کارتریج هاش قابل شارژ هستند بگیرید خیلی بهتره.

9. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی در مورد خرید پرینتر و انتخاب ازبین 1005 و 1102 و 6020

سلام بر دوستان گلم
    یه پرینتر میخوام بخرم از بین مدلای زیر گیر کردم لطفا راهنمایی بفرمایید
    گزینه اولم canon 6020 قیمت : 280
    canon 6000 قیمت : 250 فرقش با بالایی رو نفهمیدم
    hp 1102 قیمت: 280
    hp 1005 قیمت : 250
    راستش فرق این دو تا هم هر چی سرچ کردم چیزی نفهمیدم
    دوستان در صورت انتخاب یه مدل ممنون میشم دلیل رد بقیه را هم بگن

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند روزه یه سوال کردم هیچ کس نیست راهنمایی کنه
    چقدر بیحال شده فروم یه روزگاری خیلی فعالتر بود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    یه پرینتر رنگی میخواستم بگیرم مخصوص چاپ عکس رنگی
    میخوام کیفیتش در حد عالی باشه
    دردسر خرابی و شارژ و اینا نداشته باشه و راحت تعمیر و یا شارژ و سرویسش صورت بگیره
    و شارژ کردنش ارزون باشه
    کیفیت عکسش خیلی برام مهمه.
    در کل یه سوال هم داشتم اینکه به صرفه هست خرید پرینتر برای چاپ عکس شخصی؟ البته مشخصا از نظر امنیت بهتره ولی از نظر هزینه چطور؟ یعنی یه عکس رو اگه بخوای با یه چاپگر شخصی چاپ کنی چقدر توفیر داره تا چاپ عکس توسط عکاسی؟ کلا تصمیما خیلی جدیه اگه دوستان اطلاعات کاملی توی این زمینه دارن ارائه بدن یا حداقل جایی معرفی کنن که من پیگیر بشم و اطلاعاتم رو تو این زمینه کامل کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

الو .....................

پروفشنال a.toraby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    یه پرینتر رنگی لازم دارم.
    قیمت اولیش مهم نیست اما هزینه شارژ و تعمیرش کم باشه بهتره.
    برای کار مداوم و روزانه میخوام.
    مثلا روزی ۱۰ یا ۱۵ برگ a4
    چی پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •