تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 69 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 688

نام تاپيک: مشاوره خرید پرینتر و اسکنر

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezaninja's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    کوچه ها

پيش فرض

نه سرعت چاپ زیاد مهم نیست اما دورو زدن کار آدم و هزینه کاغذ کم میکنه این 1214 برای اداره فکر کنم گرفته بودیم بد نبود من دیونه نیستم 100 تومن اضافه بدم آقا حامد یه سوال دارم در مورد سی پی کولر میدونم جاش اینجا نیست میخوام با توجه به سیستم یدونه بخرم تو اون تایپیک تو امضاتونه مطرح کنم راهنمایی میکنید لطفا

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

نه سرعت چاپ زیاد مهم نیست اما دورو زدن کار آدم و هزینه کاغذ کم میکنه این 1214 برای اداره فکر کنم گرفته بودیم بد نبود من دیونه نیستم 100 تومن اضافه بدم آقا حامد یه سوال دارم در مورد سی پی کولر میدونم جاش اینجا نیست میخوام با توجه به سیستم یدونه بخرم تو اون تایپیک تو امضاتونه مطرح کنم راهنمایی میکنید لطفا
    خب اگه اینطوره 1212 خوبه. دورو هم میزنه. فقط اتوماتیک نیست!!! قیمت خوب و کارکرد خوبی هم داره. کارتریج قابل
    شارژ هم داره.
    خواهش میکنم. لطفا در قسمت مربوطه تاپیک جدید باز کنید.
    Last edited by Hamed DC; 22-03-2012 at 15:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezaninja's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    کوچه ها

پيش فرض

آقا حامد یه سوال دیگه داشتم فاکس این پرینتر hp مثل فاکس معمولی کار میکنه یا نه من شنیدم بعضی به سایت hp و حتما باید اینترنت به چاپگر وصل باشه و سایت hp فاکس میگیره و به گیرنده ارسال میکنه این حقیقت داره یا نه

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

آقا حامد یه سوال دیگه داشتم فاکس این پرینتر hp مثل فاکس معمولی کار میکنه یا نه من شنیدم بعضی به سایت hp و حتما باید اینترنت به چاپگر وصل باشه و سایت hp فاکس میگیره و به گیرنده ارسال میکنه این حقیقت داره یا نه
    خیر دوست عزیز. اینگونه نیست.
    درست مثل تلفن هست! شما یک خط تلفن به اون وصل میکنید و نیازی به وصل بودن به اینترنت نیست.

5. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه prodoctornuke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من به یک پرینتر احتیاج دارم با مشخصات زیر
    حدودا روزی 30 پرینت متن با کیفیت و سرعت خوب انجام بده .
    life time طولانی مدت داشته باشه
    مصرف جوهر مناسبی داشته باشه
    حتما پرینت a3 انجام بده
    سیاه سفید باشه
    بقیه موارد زیاد مهم نیست .
    قیمتش هم تا حدود 500 تومان باشه هر چی هم کمتر بهتر
    دوست عزیز برای پرینتر لیزری A3 درجه یک سیاه و سفید باید بالای 900.000 تومان هزینه کنید!!! البته این در حالیه که این سریها رو بتونید
    راحت در ایران تهیه کنید. چون زیاد طالب ندارن!!!
    خوب بله .با بودجه 1.5 میلیون نظرتون چیه .حالا حتما نباید لیزری باشه .برای کارای اداری میخوام.کیفیت خوب داشته باشه .
    خودم این دو مدل رو پیدا کردم نظرتون با کدومه
    sharp ar-5516 x
    hp 5200

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خوب بله .با بودجه 1.5 میلیون نظرتون چیه .حالا حتما نباید لیزری باشه .برای کارای اداری میخوام.کیفیت خوب داشته باشه .
    خودم این دو مدل رو پیدا کردم نظرتون با کدومه
    sharp ar-5516 x
    hp 5200
    برای A3 خرید جوهر افشان اصلا توجیح اقتصادی نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام و تبریک سال نو.
    من چند وقتی هست که تو فکر خریدن اسکنر هستم. کاربرد اصلیش برام اینه که همه جزوات دست نویسمو که اکثرا کاغذ پاپکو هستن اسکن کنم (حدود 50 جزوه هر کدوم حدود 200 برگ. یعنی حدود 20 هزار صفحه!!). بنابراین رزلوشن و کیفیت تصویر برام در حد خوانا بودن جزوه دست نویس واجبه. تعداد زیادی هم عکس رنگی معمولی دوربین دارم (5-6 هزار تا) که می خوام با اسکنر دیجیتالیشون کنم اگه قیمت اسکنر برای این رزولوشن و کیفیت خیلی گرون نباشه، وگرنه که عکسها رو صرف نظر می کنم. از لحاظ قیمت، می خوام یه چیزی باشه که این حجم اسکن رو در مدت کوتاه (3-4 ماه) بتونه با کیفیت خوب انجام بده و بابتش مجبورم هر چقدر بشه بپردازم.
    1-شما چه اسکنری پیشنهاد می کنین؟
    2- شنیدم اسکنرهایی هستن که مثل دستگاه کپی یه دسته کاغذ می ذاری و خودش پشت و رو اسکن می کنه همه رو. این اسکنرها برای مصرف خانگی مقرون به صرفه هستن یا باید از همین معمولیها بخرم و از صبح تا شب دونه دونه صفحه ها رو اسکن کنم؟ و در این صورت آیا به صرفه تره که بدم بیرون برام اسکن کنن ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام و تبریک سال نو.
    من چند وقتی هست که تو فکر خریدن اسکنر هستم. کاربرد اصلیش برام اینه که همه جزوات دست نویسمو که اکثرا کاغذ پاپکو هستن اسکن کنم (حدود 50 جزوه هر کدوم حدود 200 برگ. یعنی حدود 20 هزار صفحه!!). بنابراین رزلوشن و کیفیت تصویر برام در حد خوانا بودن جزوه دست نویس واجبه. تعداد زیادی هم عکس رنگی معمولی دوربین دارم (5-6 هزار تا) که می خوام با اسکنر دیجیتالیشون کنم اگه قیمت اسکنر برای این رزولوشن و کیفیت خیلی گرون نباشه، وگرنه که عکسها رو صرف نظر می کنم. از لحاظ قیمت، می خوام یه چیزی باشه که این حجم اسکن رو در مدت کوتاه (3-4 ماه) بتونه با کیفیت خوب انجام بده و بابتش مجبورم هر چقدر بشه بپردازم.
    1-شما چه اسکنری پیشنهاد می کنین؟
    2- شنیدم اسکنرهایی هستن که مثل دستگاه کپی یه دسته کاغذ می ذاری و خودش پشت و رو اسکن می کنه همه رو. این اسکنرها برای مصرف خانگی مقرون به صرفه هستن یا باید از همین معمولیها بخرم و از صبح تا شب دونه دونه صفحه ها رو اسکن کنم؟ و در این صورت آیا به صرفه تره که بدم بیرون برام اسکن کنن ؟
    سلام دوست خوبم. سال نوی شما هم مبارک.
    چقدر میتونید هزینه کنید؟؟؟
    بله.چنین اسکنرهایی وجود داره. ولی قیمت بسیار بالیی دارن!!!
    برای کارهای خانگی هم میشه استفاده کرد. ولی اگر فقط برای این موارد خاص باشن، خریدش زیاد بصرفه نیست!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

من پرینتری می خوام که به صورت دستی باشه یعنی ما با یک لپتاپ یک چیزی رو پرینت کنیم و اون رو مثلا روی یک لباس یا کاغذ بزرگ مثلا A3 بکشیم

منظورم اینه که به جای اینکه کاغذ از توی دستگاه عبور کنه ما بتونیم دستگاه رو روی کاغذ بکشیم

همچنین چیزی هست؟؟؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام

من پرینتری می خوام که به صورت دستی باشه یعنی ما با یک لپتاپ یک چیزی رو پرینت کنیم و اون رو مثلا روی یک لباس یا کاغذ بزرگ مثلا A3 بکشیم

منظورم اینه که به جای اینکه کاغذ از توی دستگاه عبور کنه ما بتونیم دستگاه رو روی کاغذ بکشیم

همچنین چیزی هست؟؟؟

با تشکر
    سلام.
    بله هست. ولی به اون دیگه پرینتر نمیگن.
    حالتی مثل دستگاه چاپ پیدا میکنه. و برای کاربردهای خانگی و در قطعات کوچک موجود نیست.

12. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •