تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 94 از 94

نام تاپيک: عجیب ترین ویروس ( تروجان یا ... ) جهان ( باور کنید )

اگه نباشه جاش خالی می مونه 0o1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    یه جای گرم

پيش فرض

من چنتا "آیا" یادم اومد.

آیا ممکنه داخل یه درایور سخت افزاری در حین نصب ،ویروس نهفته باشه؟مثلا درایور مانیتور(چون عوض نشده) درایور گرافیک و یا درایور کیبورد و یا قطعات جانبی غیر معمول مثل کارت تی وی ویا کارت صدا و پرینتر، اسکنر و ... که اینجا ازشون نامی برده نشده ؟
    آیا کس دیگری از این سیستم استفاده می کنه؟
    آیا سیستم عضو شبکه داخلیه؟یا سیستم دیگه ای به اون وصله؟
    آیا نرم افزارهای جانبی که معمولا افراد انواع خاصی از اونها رو نصب می کنن منشا ویروسن؟
    سیستم در محیط safemode هم تست شده ؟
    سیستم قرنطینه شده؟یعنی
    مثلا من در برخورد با این مشکلها اول فقط ویندوز نصب میکنم .دو سه روزی میبینم مشکل داره؟ بعد درایورها یکی یکی تست میشن.برای هر درایور جداگانه زمان تست باید گذاشته بشه. اگه درایورها مشکل نداشتن .نوبت نرمافزار های جانبی میرسه. اونها رو هم یکی یکی تست میکنم وبعد اگه مشکل از اینا نبود ، تازه به نت وصل میشم. الگوی استفاده از وب سایت ها هم برای افراد فرق داره. مثلا من از موقعی که به اینترنت وصل شدم به سایت پی سی ورلد میام برای مثال گفتم. اینهم خیلی مهمه.
    دوستمون که ظاهرا در غیبت اجباری بسر می برن ولی امیدوارم بخونه شاید کمکی بشه.

2. این کاربر از 0o1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MichaelQwerty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روبروی مانیتور کامپیوترم

پيش فرض

سلام
    سیستمم من هم این بد افزار رو از طریق zonealarm spyware شناسایی میکرد و هر وقت که پاکش میکرد بعد از مدتی پدیدار میشد
    خودم فکر می کنم از یه سایت وارد سیستمم شده باشه ولی چیز مهمی ظاهرا نبود

4. این کاربر از MichaelQwerty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجب تاپیک عجیبی .
    هارد عوض شد ، مادربورد عوض شد ، موس عوض شد ،رم عوض شد ، سی دی ویندوز بارها عوض شد ،همه آنتی ویروسهاو همه ورژن هاشون.... ، 4 سال گذشت و ویروس هنوز هست .
    آیا ما با نسل جدیدی از ویروسهای کامیپوتری مواجه هستیم؟
    آیا ویروسهایی هستند که از خلا بوجود می آیند و در خلا زنده می مانند؟
    آیا اصولا ما با یک ویروس طرف هستیم؟
    آیا ما سرکاریم؟
    آیا...
    من چنتا "آیا" یادم اومد.

آیا ممکنه داخل یه درایور سخت افزاری در حین نصب ،ویروس نهفته باشه؟مثلا درایور مانیتور(چون عوض نشده) درایور گرافیک و یا درایور کیبورد و یا قطعات جانبی غیر معمول مثل کارت تی وی ویا کارت صدا و پرینتر، اسکنر و ... که اینجا ازشون نامی برده نشده ؟
    آیا کس دیگری از این سیستم استفاده می کنه؟
    آیا سیستم عضو شبکه داخلیه؟یا سیستم دیگه ای به اون وصله؟
    آیا نرم افزارهای جانبی که معمولا افراد انواع خاصی از اونها رو نصب می کنن منشا ویروسن؟
    سیستم در محیط safemode هم تست شده ؟
    سیستم قرنطینه شده؟یعنی
    مثلا من در برخورد با این مشکلها اول فقط ویندوز نصب میکنم .دو سه روزی میبینم مشکل داره؟ بعد درایورها یکی یکی تست میشن.برای هر درایور جداگانه زمان تست باید گذاشته بشه. اگه درایورها مشکل نداشتن .نوبت نرمافزار های جانبی میرسه. اونها رو هم یکی یکی تست میکنم وبعد اگه مشکل از اینا نبود ، تازه به نت وصل میشم. الگوی استفاده از وب سایت ها هم برای افراد فرق داره. مثلا من از موقعی که به اینترنت وصل شدم به سایت پی سی ورلد میام برای مثال گفتم. اینهم خیلی مهمه.
    دوستمون که ظاهرا در غیبت اجباری بسر می برن ولی امیدوارم بخونه شاید کمکی بشه.

سلام دوست عزیز
    من همون بنده خدام که بن شدم!
    راستش من الان خودم هم مثه دوستانی که در گذشته فرمودند به خودم دارم تلقین میکنم مشکل از موسه نه ویروس. ولی بهرحال هنوز متوجه نشدم پس چرا آنتی ویروس های که گفتم هنوز هم یک کوکی بنام addclicker تو سیستمم پیدا میکنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اقا راه حل ساده
    هر فایلی رو که مشکوکی رو بفرست برای شرکت های انتی یوروسی بزرگ توضیح بده مشکلاتت رو اونا کارشون اینه
    بهت میگن مشکلت چیه
    ویروس باشه به دیتا بیسشون اضافه میکنن

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •