تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 94

نام تاپيک: عجیب ترین ویروس ( تروجان یا ... ) جهان ( باور کنید )

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

و یک نکته ای من یاداوری کنم
    قبل از اسکن زدن سیستم ریستور رو غیر فعال کنید و در sefe mode اسکن کنید

اینجا فک کنم یه نفر به مشکل trojan-adclicker دچار شده بوده یه نگاه بندازین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اینجا

کد:
    بازم میگم قبل از ویروس یابی قسمت سیستم ریستور رو غیر فعال کنید
    و در safe mod اسکن کنید.

اینم روش از کار انداختن سیستم ریستور

On the Desktop, right-click My Computer.
    Click Properties.
    Click the System Restore tab.
    Check Turn off System Restore.
    Click Apply, and then click OK.
    Restart the computer.
    Last edited by kases; 08-03-2012 at 03:34.

2. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    من مدیر کوچولو! چند هزار تا پست دارم

پيش فرض

سلام
    از اون روز تا حالا هرچی گشتم به موردی که بر خوردم این برنامه بود:
    کد:
    /
    در مورد کوکی ها هم سرچ کردم در هر مورد استفاده از این برنامه برای پاکسازی کامل پیشنهاد میشد توی سرچ ها:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر میشه از بخش Add/Remove ویندوز یه عکس بزار ببینم چی نصب داری.با ساپورت نورتون هم که بحث کردم در این مورد همون لینک سری اول رو پیشنهاد دادند.حالا دیگه تمیدونم چه باید کرد

سلام وِیژه به جناب الکساندر نمیدونم چی چی
    داداش من فکر کردم قهر کردی دیگه سری به ما نزدی
    نگو کلی رفتی زحمت کشیدی
    خیلی اقایی بخدا
    برنامه هاییکه دوستان و شما میگید همه رو دانلود میکنم و نتیجش رو میگم. فقط طبیعتا یه کم زمان میبره. اینو به پای عدم توجهم نذارید. من یه جورایی از گفتن مشکلم پشیمون شدم. شما، جناب بت من و بعضی دیگه خیلی لطف داشنید و چون من نمیتونم جبران کنم میگم کاش اصلا این تاپیک رو نمیزدم ( تو بحث برنامه یادگیری برنامه نویسی کسی کمکم کنه میتونم براش جبران کنم - امشا را ببینید )
    متاسفانه برنامه pnc که دادید رو نتونستم استفاده کنم. بیشتر که بررسی کردم فکر کنم مشکلش با نوع کانکشن من به اینترنت باشه. آخه من اصلا هیچ کانکشنی ندارم و اتصالم بصورت ppope هست
    البته من آنتی ویروسه آپدیت نورتون رو نصب کردم ولی متاسفانه اصلا خوشم نیومد. به سلیقه شما احترام میذارم ولی خدائی هیچی مثه اویرا و نود نمیشه ( الان سکوریتیم رو کلا دادم دست کومودو )

در مورد برنامه هاییکه نصب دارم هم باید بگم موضوع من مال 4 ساله نه الان. پریشب ویندوز عوض کردم( اخه بعد از نصب pnc حرکت موسم خیلی بد و کند شده بود. وقتی برای اولین بار ویندوز اومد بالا دیدم هنوز همون حالت رو داره!!!! فکر کنید هنوز گرافیک و صوت نصب نشده بود موس خراب بود. پس نمیشه مربوط به برنامه ها دونستش. البته الان حدود 40 ساعته عملکرد موسم خوبه. گاهی دبل کلیک میکنه ولی قابل اغماضه. گاهی اینقد وضعم خراب میشه که بهیچ وجه نمیتونم مثلا دو تا فایل رو تو یه پوشه همزمان انتخاب کنم چون بمحضیکه رو اولی میزنم دبل کلیک میشه و بازش میکنه. یا اگر بدونید من چقدر سختی میکشم تا اندازه ستون منوهای مختلف برنامه ها رو تغییر بدم ( مثلا فرض کنید قسمت name یا size رو کم یا زیاد کنم. تو اینجور مواقع موسم وحشتناکه. همین الانم که موسم خوبه رفتم امتحان کردم بازم نمیتونستم درست منوهای برنامه bittorrent رو دستکاری کنم. ضمنا وقتی اسپیکرم روشنه مثلا دارم از سواد شما یا جناب بت من لذت میبرم یهو میبینم صدای کلیک کردن میاد!!!!!!!!!!!!! اصلا اوضاع خیلی خنده داره.

الان یه چیز مهم یادم اومد

دو سال پیش فکر کنم با برنامه keylogger سیستمم رو اسکن کردم اون گفت یه ویروسی دارید که نمیدونم از مانیتور عکس میگیره یا از این جور چیزها. اتفاقا من خیلی ترسیدم که این دیگه چی چیه. ولی دیگه هیچوقت به چنین موردی بر نخوردم.

یه لطفی بکن داداش اگر احیانا همه پست ها رو نخوندی بخونشون. بنظر من چه مشکل من حل بشه چه نشه برای افرادی با ذهن جوال شما و جناب بت من و سایر دوستان بررسی این مشکل میتونه یه معمای جالب باشه. البته بشرطی که من تو گزارشاتم صادق باشم. راستش من خودم بجای دوستان بودم ممکن بود بگم بابا سر کاریه برای همینم اون کوکی رو آپلود کردم و ضمنا حاضرم سیستمم رو آنلاین برای بررسی در اختیار افراد معتبر فروم بذارم( البته اگر امکانش باشه )

الان به ذهنم رسید میتونم با برنامه های فیلمبرداری از مانیتور نحوه عملکرد موسم رو فیلم بگیرم و بذارم براتون

نظرتون چیه؟ ( کل دوستان )
    Last edited by shayan_tanha; 10-03-2012 at 03:30.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

شما میتونید برنامه TeamViewer 7 نصب کنید
    تا دوستانی که حرفه ای هستن بیان سیستم شما رو بررسی کنن

5. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

و یک نکته ای من یاداوری کنم
    قبل از اسکن زدن سیستم ریستور رو غیر فعال کنید و در sefe mode اسکن کنید

اینجا فک کنم یه نفر به مشکل trojan-adclicker دچار شده بوده یه نگاه بندازین

کد:
    و اینجا

کد:
    بازم میگم قبل از ویروس یابی قسمت سیستم ریستور رو غیر فعال کنید
    و در safe mod اسکن کنید.

اینم روش از کار انداختن سیستم ریستور

On the Desktop, right-click My Computer.
    Click Properties.
    Click the System Restore tab.
    Check Turn off System Restore.
    Click Apply, and then click OK.
    Restart the computer.

ممنونم از توجهتون به مباحث
    خدا لعنت کنه این restore را که system volume information را میکنه خونه امن ویروس ها
    خیالتون راحت باشه
    جزء اولین کارهام بعد از تعویض ویندوز پلمپ این خونه فساده
    اون دو تا لینکم خوندم
    یکیش تبلیغاتی پاندا بود که خیلی واقعی نبود ولی یکیش خیلی جالب بود. البته جریان اون طرف با من فرق داشت. اون تو سیستمش فایل آلوده داشت در حالیکه هیچ انتی ویروسی تو سیستم من فایلی آلوده پیدا نمیکنه ( سال 2012 با اویرا، اوست، نورتون، نود و کومودوی آپدیت بررسی کردم ) ضمن اینکه اون کارشناس تونست با پاک کردن بعضی فایلها از سیستمش مشکل رو حل کنه. من با تعویض هارد و مادربردم نتونستم!!!

این لینک رو که جناب الکساندر دادن ببینید جالبه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

---------- Post added at 05:20 AM ---------- Previous post was at 05:15 AM ----------

شما میتونید برنامه TeamViewer 7 نصب کنید
    تا دوستانی که حرفه ای هستن بیان سیستم شما رو بررسی کنن

حتما
    یه دوست دیگه هم گفتن بهم
    مرسی از تذکرتون
    جالبه که دو روزه گوگل فیلتر شده!!!!

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

سلام وِیژه به جناب الکساندر نمیدونم چی چی
    داداش من فکر کردم قهر کردی دیگه سری به ما نزدی
    نگو کلی رفتی زحمت کشیدی
    خیلی اقایی بخدا
    برنامه هاییکه دوستان و شما میگید همه رو دانلود میکنم و نتیجش رو میگم. فقط طبیعتا یه کم زمان میبره. اینو به پای عدم توجهم نذارید. من یه جورایی از گفتن مشکلم پشیمون شدم. شما، جناب بت من و بعضی دیگه خیلی لطف داشنید و چون من نمیتونم جبران کنم میگم کاش اصلا این تاپیک رو نمیزدم ( تو بحث برنامه یادگیری برنامه نویسی کسی کمکم کنه میتونم براش جبران کنم - امشا را ببینید )
    متاسفانه برنامه pnc که دادید رو نتونستم استفاده کنم. بیشتر که بررسی کردم فکر کنم مشکلش با نوع کانکشن من به اینترنت باشه. آخه من اصلا هیچ کانکشنی ندارم و اتصالم بصورت ppope هست
    البته من آنتی ویروسه آپدیت نورتون رو نصب کردم ولی متاسفانه اصلا خوشم نیومد. به سلیقه شما احترام میذارم ولی خدائی هیچی مثه اویرا و نود نمیشه ( الان سکوریتیم رو کلا دادم دست کومودو )

در مورد برنامه هاییکه نصب دارم هم باید بگم موضوع من مال 4 ساله نه الان. پریشب ویندوز عوض کردم( اخه بعد از نصب pnc حرکت موسم خیلی بد و کند شده بود. وقتی برای اولین بار ویندوز اومد بالا دیدم هنوز همون حالت رو داره!!!! فکر کنید هنوز گرافیک و صوت نصب نشده بود موس خراب بود. پس نمیشه مربوط به برنامه ها دونستش. البته الان حدود 40 ساعته عملکرد موسم خوبه. گاهی دبل کلیک میکنه ولی قابل اغماضه. گاهی اینقد وضعم خراب میشه که بهیچ وجه نمیتونم مثلا دو تا فایل رو تو یه پوشه همزمان انتخاب کنم چون بمحضیکه رو اولی میزنم دبل کلیک میشه و بازش میکنه. یا اگر بدونید من چقدر سختی میکشم تا اندازه ستون منوهای مختلف برنامه ها رو تغییر بدم ( مثلا فرض کنید قسمت name یا size رو کم یا زیاد کنم. تو اینجور مواقع موسم وحشتناکه. همین الانم که موسم خوبه رفتم امتحان کردم بازم نمیتونستم درست منوهای برنامه bittorrent رو دستکاری کنم. ضمنا وقتی اسپیکرم روشنه مثلا دارم از سواد شما یا جناب بت من لذت میبرم یهو میبینم صدای کلیک کردن میاد!!!!!!!!!!!!! اصلا اوضاع خیلی خنده داره.

الان یه چیز مهم یادم اومد

دو سال پیش فکر کنم با برنامه keylogger سیستمم رو اسکن کردم اون گفت یه ویروسی دارید که نمیدونم از مانیتور عکس میگیره یا از این جور چیزها. اتفاقا من خیلی ترسیدم که این دیگه چی چیه. ولی دیگه هیچوقت به چنین موردی بر نخوردم.

یه لطفی بکن داداش اگر احیانا همه پست ها رو نخوندی بخونشون. بنظر من چه مشکل من حل بشه چه نشه برای افرادی با ذهن جوال شما و جناب بت من و سایر دوستان بررسی این مشکل میتونه یه معمای جالب باشه. البته بشرطی که من تو گزارشاتم صادق باشم. راستش من خودم بجای دوستان بودم ممکن بود بگم بابا سر کاریه برای همینم اون کوکی رو آپلود کردم و ضمنا حاضرم سیستمم رو آنلاین برای بررسی در اختیار افراد معتبر فروم بذارم( البته اگر امکانش باشه )

الان به ذهنم رسید میتونم با برنامه های فیلمبرداری از مانیتور نحوه عملکرد موسم رو فیلم بگیرم و بذارم براتون

نظرتون چیه؟ ( کل دوستان )
    سلام عزیز قهر چیه مگه اینجا جای قهر کردنه همه پستارو میخوندم و با دوستان با چت بحث میکردیم اما فقط به اون چنتا مطلب بر خورد کردیم.اما بازم دنبال یه جواب دقیق و حل کننده میگردم تا ببینم چیکار باید کنیم
    Last edited by AlexanderMahone; 08-03-2012 at 14:18.

8. 3 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

احتمالا مشکل شما از پاور سیستمتون باشه یه بررسی بکنید

10. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

احتمالا مشکل شما از پاور سیستمتون باشه یه بررسی بکنید

آخه چطور ممکنه ؟!!!!!!!!!!!!!
    ضمنا تو این چند ساله چندبار عوض شده ( تو پستهای قبلیم گفته بودم)

یه مطلب عجیبی که بعد از نصب چند تا آنتی اسپم که دوستان معرفی کردن اتفاق افتاد این بود که امروز بعد ریستارت کردن کامپیوتر میبینم که موس خیلی دیر عمل میکنه( از جهت کلیک کردن) و بعضا کلیک ها رو لحاظ نمیکنه
    واقعا انگار که یه هوش مصنوعی پشت قضیس و قصد اسکول کردن من رو داره

به طرفداران کومودو: من چند باری سعی کردم با کارشناس های کومودو صحبت کنم ولی اونها فقط میگن بیا این محصول ما رو بخر و یا چند باری بعد اینکه فهمیدن از ایرانم چت رو مسدود کردن

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

[SIZE=3]
    به طرفداران کومودو: من چند باری سعی کردم با کارشناس های کومودو صحبت کنم ولی اونها فقط میگن بیا این محصول ما رو بخر و یا چند باری بعد اینکه فهمیدن از ایرانم چت رو مسدود کردن
    سلام

صد بار این مطلب گفته شده، اینم بار صد و یکم:

کارشناسان کمودو مفتی برای کسی کاری نمیکنن. (اگر بکنند لطف کردند)

شما باشی مفت مفت برای همه مردم دنیا وقت میزاری؟ اسمش رو هم بزاری => برای رضای خدا!!

پس زندگیت چی میشه، نون شبتو میخوای از کجا در بیاری؟؟

همینکه مفتی داریم از محصولاتشون استفاده میکنیم خودش کلیه!

برای ساپورت باید سر کیسه رو شل کنی، بـرادر!

13. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آخه چطور ممکنه ؟!!!!!!!!!!!!!
    ضمنا تو این چند ساله چندبار عوض شده ( تو پستهای قبلیم گفته بودم)

یه مطلب عجیبی که بعد از نصب چند تا آنتی اسپم که دوستان معرفی کردن اتفاق افتاد این بود که امروز بعد ریستارت کردن کامپیوتر میبینم که موس خیلی دیر عمل میکنه( از جهت کلیک کردن) و بعضا کلیک ها رو لحاظ نمیکنه
    واقعا انگار که یه هوش مصنوعی پشت قضیس و قصد اسکول کردن من رو داره

ببین داداش مشکل شما خیلی عجیبه شما میگید هاردو مادربرد تعویض کردین

خوب اونوقت من نمیدونم این ویروس شما کجای سیستمتون پنهون شده که با تعویض هارد و مادربرد هنوز ویروس از بین نرفته

شایدم به قول خودتون دارین این ویروسو از سایتی دارین دریافت میکنید

یا یه برنامه ای نصب کردین که این مشکلو پیش اورده

اخه اگه از یه سایتی دریافت کرده باشین یا با نصب یه نرم افزار این مشکلو وجوداومده باشه اخه با تعویض هارد و مادر برد مطمینا این مشکل باید برطرف میشد
    شما فعلا یه هارد پیدا کنید بندازین رو سیستمتون ببینین بازم این مشکل داره
    اخرش ما متوجه نشدیم قضیه چی هست
    Last edited by kases; 09-03-2012 at 15:41.

15. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

بسم الله ، اولین پستم با ویندوز 8

دوست عزیز ، تنها جا ن ، این مشکل برای منم چندروزه خیلی از اوقات تکرار میشد ، یعنی ماوسم خودبخود حرکت میکرد و اگه ماوس رو هم تکون میدادم باز به جهتی که حرکت میکرد ادامه میداد و به فرمان من پاسخی نمیداد .
    خیلی از کارها رو انجام دادم که جواب نگرفتم ! بطور شانسی پد ماوس رو برداشتم و روی میز کامپیوتر امتحان کردم . به جان خودم الان نزدیک 3 روزه که کوچکترین مشکلی دیده نشده ، دوباره موس رو روی همون پد قرار دادم که با کمال تعجب دیدم باز همون حرکات

به این نتیجه رسیدم که پدماوس خرااااابه نمیگم مشکل شما دقیقا مثله مشکل منه چون من صدای کلیک کردن نداشتم .

شما حالا یه امتحانی بزن ، پد رو عوض کن ببین جریان چیه !

راستی یه نرم افزار بنام Spyware Terminator هم هست که عالیه ، شما نسخه رایگانشو نصب و اپدیت کن و اسکن بزن ، خیلی از کوکی ها و ویروس های رجیستری رو میتونه شناسایی و خنثی کنه .

17. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •