تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 94

نام تاپيک: عجیب ترین ویروس ( تروجان یا ... ) جهان ( باور کنید )

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    من مدیر کوچولو! چند هزار تا پست دارم

پيش فرض

خوب شما 4 سال این مشکلو دارید یکی دو روز وقت بزارید ببینید مشکل از چی هست.
    بعضی وقتا مشکل یه چیزی هست که اصلا فکرش هم نمیکردیه که اون باشه. به فرض ممکنه به خاطر اتصالی توی کیست باشه یا پاور یا چیزای دیگه که به نظر میاد نمیتونه مشکل از اونا باشه.
    وقتی اینطوری میشه کیبورد هم در بیار ببین فرقی میکنه

میدونم که همه دوس دارن موضوع رو سخت افزاریش کنن ولی موضوع کاملا نرم افزاریه وگرنه نمیگفتم ویروس
    تو پست های قبلی یه کوکی رو گذاشتم برا دانلود که همین امروز از سیستمم برداشتم
    تا حالا سه تا برنامه تونستن رد ویروس ( تروجان یا ... ) add clicker رو تو سیستمم پیدا کنن. پس نمیشه پذیرفت که بحث سخت افزاری باشه
    باور کنید خودم من که اینها رو براتون مینویسم حرفای خودمو باور نمیکنم

لطفا اگر میدونید خطرناک نیست از آدرسی که میدم کوکی اد کلیکر رو دانلود کنید
    و ببینیتش تا باورتون بشه ( اولی txt است و دومی zip شدشه )
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shayan_tanha; 07-03-2012 at 01:13.

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خوب ببینید گیریم حرف شما درست باشه و نرمافزاری هست.
    این ویروس باید یه جایی از کامپیوتر شما باشه هارد رم .... نمیشه که به سخت افزار ربطی نداشته باشه. سیستم شما که از هارد ماردبورد رم سی پی یو .. که جدا نیست و یه چیز دیگه باشه

3. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    ASK toolbar را Uninstall کنید.
    به مسیر زیر برید:
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    اونجا یه فایل هست به اسم hosts
    از اون فایل یه کپی بگیرید و یه جا ازش نگهداری کنید.
    بعد اون فایل رو با فایلی که من براتون آپلود کردم جایگزین کنید.( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    حالا سیستم را ریست کنید.

5. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.
    ASK toolbar را Uninstall کنید.
    به مسیر زیر برید:
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    اونجا یه فایل هست به اسم hosts
    از اون فایل یه کپی بگیرید و یه جا ازش نگهداری کنید.
    بعد اون فایل رو با فایلی که من براتون آپلود کردم جایگزین کنید.( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    حالا سیستم را ریست کنید.

خدائی از batman هم جوونمرد تری
    فایل hosts من دقیقا 734 بایته
    ولی مال شما 595 کیلو بایته!
    خب جایگزین کردم و ریستارت کردم
    الان به این سرعت نمیتونم بگم حتما اثر داشته یا نه
    باید حداقل یک ساعت کار کنم باهاش بعد خبرتون میکنم

راستش اگر ساکن تهرانی و برنامه نویسی بلد باشی دنبال یه معلم جوونمرد مثه خودتم که کمکم کنه یاد بگیرم منم براش جبران میکنم
    اینو ببین

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

خوب ببینید گیریم حرف شما درست باشه و نرمافزاری هست.
    این ویروس باید یه جایی از کامپیوتر شما باشه هارد رم .... نمیشه که به سخت افزار ربطی نداشته باشه. سیستم شما که از هارد ماردبورد رم سی پی یو .. که جدا نیست و یه چیز دیگه باشه

رفیق اگر پست هام رو کامل ببنی هم بیشتر متوجه مشکل میشی هم بر تعجبت افزوده خواهد شد
    مرسی

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

رفیق اگر پست هام رو کامل ببنی هم بیشتر متوجه مشکل میشی هم بر تعجبت افزوده خواهد شد
    مرسی
    قبلا همه ی پست های شما رو خوندم. شما دوست دارید مشکل رو غیر منطقی جلوه بدید ولی توی کامپیوتر هیچ چیز غیر منطقی وجود نداره و موضوع رو داری پیچیده میکنی واسه خودت.

شما میاد میگید سیستمت ویروسی شده. سیستمت چی هست مگه؟ از موس + کیبورد+ هارد +رم +گرافیک+ سی پی یو + کیس+پاور.. ساخته شده.
    ویروس یه برنامه هست و فقط توی کامپیوترت اجرا میشه زنده که نیست که روی سیستمتون نشسته باشه بعد که هارد عوض کنین بیاد روی هارد جدید بشینه و ویروسیش کنه.حتما از یه جایی داره منتقل میشه.
    شما میاد میگید هارد عوض کردم ولی درست نشد مادربورد عوض کردم ولی نشد رم عوض کردم ولی درست نشد سی پی یو هم عوض میکردی دیگه یه سیستم جدید میشد یعنی الان یه سیستم تقریبا جدید دارید در حالی که میگید فقط روی سیستم خودت اینطوریه و به سیستم دیگه انتقال نمیابه پس چرا وقتی تمام قطعات رو عوض کردین باز مشکل حل نشده؟ مگه سیستم دیگه از قطعاتی به غیر از اینا ساخته شده؟
    اگه با عوض کردن هارد و رم مادربورد ویروس باقی مونده باشه به نظرت کجا باید پنهان شده باشه؟؟؟ روی کیس؟ یا توی پاور؟ یا فن سی پی یو؟
    آیا اطلاعات از هارد قبلی به هارد جدید انتقال دادی؟ یا وقتی هارد جدید نصب کردی هارد قدیمی وصل بوده به سیستم؟ همینطور فلش؟

9. 2 کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

خدائی از batman هم جوونمرد تری
    فایل hosts من دقیقا 734 بایته
    ولی مال شما 595 کیلو بایته!
    خب جایگزین کردم و ریستارت کردم
    الان به این سرعت نمیتونم بگم حتما اثر داشته یا نه
    باید حداقل یک ساعت کار کنم باهاش بعد خبرتون میکنم

راستش اگر ساکن تهرانی و برنامه نویسی بلد باشی دنبال یه معلم جوونمرد مثه خودتم که کمکم کنه یاد بگیرم منم براش جبران میکنم
    اینو ببین
    سلام خواهش میکنم .انجام وظیفه است.
    البته ممکنه این راه حل موثر نباشه اما اجازه بدید اون فایل سرجاش باقی بمونه.
    مراحل زیر را هم انجام بدید:
    برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود و نصب کنید(رایگانه)
    سپس مطابق شکل گزینه ها را تیک بزنید و بعد هم Run Cleaner !
    برای پاکسازی کوکی ها از تنظیمات مرورگر هم میتونید استفاده کنید.

اگر احساس کردید سرعت سیستم یا اینترنت کم شده این مراحل را انجام بدید:
    1-پنجره Command Prompt یا همون CMD رو باز کنید.دستور زیر را تایپ کرده و Enter کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2-منوی استارت > اجرای دستور services.msc
    پنجره سرویسها باز میشه.از داخل لیست گزینه DNS Client را پیدا کنید و روش دابل کلیک کنید.
    کادر جزئیات باز میشه.از قسمت startup type گزینه Manual را انتخاب کنید.
    کمی پایین تر روی دکمه Stop کلیک کنید و در آخر OK کنید تا کادر جزئیات بسته بشه.

به نکاتی هم که دوستان اشاره میکنن توجه داشته باشید.بعد از آزمایش دقیق اعلام کنید که مثلا فلان روش جواب نداد.
    مثلا پیشنهادی که میگفت از ماوس USB به جای PS2 استفاده کنید قابل تامله.
    یا بحث نشتی برق از کیس هم قابل توجه هست و باید همه را بررسی کنید.

موفق باشید.

11. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

قبلا همه ی پست های شما رو خوندم. شما دوست دارید مشکل رو غیر منطقی جلوه بدید ولی توی کامپیوتر هیچ چیز غیر منطقی وجود نداره و موضوع رو داری پیچیده میکنی واسه خودت.

شما میاد میگید سیستمت ویروسی شده. سیستمت چی هست مگه؟ از موس + کیبورد+ هارد +رم +گرافیک+ سی پی یو + کیس+پاور.. ساخته شده.
    ویروس یه برنامه هست و فقط توی کامپیوترت اجرا میشه زنده که نیست که روی سیستمتون نشسته باشه بعد که هارد عوض کنین بیاد روی هارد جدید بشینه و ویروسیش کنه.حتما از یه جایی داره منتقل میشه.
    شما میاد میگید هارد عوض کردم ولی درست نشد مادربورد عوض کردم ولی نشد رم عوض کردم ولی درست نشد سی پی یو هم عوض میکردی دیگه یه سیستم جدید میشد یعنی الان یه سیستم تقریبا جدید دارید در حالی که میگید فقط روی سیستم خودت اینطوریه و به سیستم دیگه انتقال نمیابه پس چرا وقتی تمام قطعات رو عوض کردین باز مشکل حل نشده؟ مگه سیستم دیگه از قطعاتی به غیر از اینا ساخته شده؟
    اگه با عوض کردن هارد و رم مادربورد ویروس باقی مونده باشه به نظرت کجا باید پنهان شده باشه؟؟؟ روی کیس؟ یا توی پاور؟ یا فن سی پی یو؟
    آیا اطلاعات از هارد قبلی به هارد جدید انتقال دادی؟ یا وقتی هارد جدید نصب کردی هارد قدیمی وصل بوده به سیستم؟ همینطور فلش؟

تسلیم رفیق نزن!!!!!!!!!!!!!
    اگر عنوان تاپیک رو دقت کنی نوشتم عجیب ترین ویروس جهان
    توقع نداری که یه اتوران باشه یا یه عکس اگزه؟

ببین رفیق من حدود 4 سال پیش دچار این مشکل شدم. اون موقع به احتمال زید نورتون داشتم ( شایدم هیچی نداشتم ) بعد شروع کردم به تلاش برای رفع مشکل. طبیعتا اوایل اینقد برام مهم نبود و فکر میکردم چون از آنتی های آبدیت استفاده نمیکنم مشکل حل نمیشه. کم کم ولی مساله جدی شد. تموم آنتی ویورس هاییکه دستم میرسید رو نصب میکردم تا هم اون آنتی ها رو چک کنم هم هر مشکلی تو سیستمم هست از جمله این مشکل رو حل کنم.
    dr.web 2005 بعد از اسکنش گفت که یه ادد کلیکر پیدا کرده. من خیلی خوشحال شدم و گفتم احسنت به این دکتر. بیخودی چقد همه از نورتون تعریف میکنن! ولی خب مشکل بازم حل نشد. دو سال پیش یکی یه آنتی ویورس جالب بنام smadav بهم داد ( بخاطر سبکیش که زیر یک مگه ) با اون سیستمم رو سرچ کردم و گفت تو قسمت ریجستری اون عددی که مربوط به سرعت کلیکه غلطه ( فکر کنم 700 بود و باید 400 میشد ) منم گفت احسنت به smadav چقد ملت بیخودی از مکافی تعریف میکنن
    من یه هارد 320 دارم که نزدیک 4 سالی میشه دارمش ( متاسفانه یادم نیست هارد قبل از اینمم مشکل اد کلیک را داشت یا نه ولی احتمالا داشت )
    این هاردو چند ماهه پیش از سیستمم جدا کردم و یک هارد 60 نصب کردم
    هارد 320 ام رو تو مدتی که داشتم 2 بار پارتیشن بندی کردم و هارد 60 رو هم بعد از گرفتن از کسی مجداا پارتیشن بندی کردم
    چند مدت فقط اون هارد رو سیستمم بود تا اینکه دوباره 320 را بستم و 60 رو جدا کردم
    حدود 2 ساله پیش بود که جناب مکافی مادربرد و پاور منو سوزوند و هر دو را عوض کردم ( لذا معنا نداره که بخوام بگم مادربرد نقشی در مساله داره. هر دو تا مادربردم این مشکل رو داشتن )
    تو این 6 ساله هم که کامپیوتر دارم این چهارمین پاورمه ( از بس پای سیتمم همشون تند تند میسوزن !!! ) که حداقل سه تاشون تو دوره مشکلم بودن
    موسم رو هم یکبار عوض کردم که یادم نمیاد با موس قبلی هم مشکل داشتم یا نه ولی تو زمان همین موسمم از موس دیگران استفاده کردم و بازم مشکل داشتم
    البته منکه الان پشت سیستمم نشستم میدونم مشکلم سخت افزاری نیست ولی بخاطر روی گل شما تمامی احتمالات رو بررسی میکنم

به جوابی هم که به جناب بت من میدم دقت کن اونم جالبه
    مر300000

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خواهش میکنم .انجام وظیفه است.
    البته ممکنه این راه حل موثر نباشه اما اجازه بدید اون فایل سرجاش باقی بمونه.
    مراحل زیر را هم انجام بدید:
    برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود و نصب کنید(رایگانه)
    سپس مطابق شکل گزینه ها را تیک بزنید و بعد هم Run Cleaner !
    برای پاکسازی کوکی ها از تنظیمات مرورگر هم میتونید استفاده کنید.

اگر احساس کردید سرعت سیستم یا اینترنت کم شده این مراحل را انجام بدید:
    1-پنجره Command Prompt یا همون CMD رو باز کنید.دستور زیر را تایپ کرده و Enter کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2-منوی استارت > اجرای دستور services.msc
    پنجره سرویسها باز میشه.از داخل لیست گزینه DNS Client را پیدا کنید و روش دابل کلیک کنید.
    کادر جزئیات باز میشه.از قسمت startup type گزینه Manual را انتخاب کنید.
    کمی پایین تر روی دکمه Stop کلیک کنید و در آخر OK کنید تا کادر جزئیات بسته بشه.

به نکاتی هم که دوستان اشاره میکنن توجه داشته باشید.بعد از آزمایش دقیق اعلام کنید که مثلا فلان روش جواب نداد.
    مثلا پیشنهادی که میگفت از ماوس USB به جای PS2 استفاده کنید قابل تامله.
    یا بحث نشتی برق از کیس هم قابل توجه هست و باید همه را بررسی کنید.

موفق باشید.

بابا تو ديگه کي هستي
    بخدا خيلي شرمندتم
    واقعا خيلي آقايي
    اين تعارفات اوليه
    حالا برسيم سر موضوع
    ببين من مطئنم شما آدمهاي باهوشي هستيد و اگر ميبينم که خطايي ميکنيد به حساب عدم دقتتون به حرفام ميگم. ميدونم که روزانه کلي پست ميخوني و جواب ميدي و يادت نميمونه چي به چي شد
    من به حرفهاي همه احترام ميذارم ولي وقتي من کوکي ادد کليکر رو اينجا آپلود کردم توقع ندارم کسي بياد بگه پورت مورد استفاده موست خرابه
    بهرحال ممکنه همه دنيا بگن نياز به تست سخت افزاري هم هست ولي من که پشت سيستم نشستم ميگم نه
    يه دوستي گفت برنامه NPC ( norton powerfull clener) رو نصب کن و نتيجش رو بگو
    من بمحضيکه اين برنامه رو نصب کردم موسم از دستم خارج شد. من تو پستام گفتم که نصب و پاک کردن برنامه ها روش خيلي اثر ميذاره، گفتم سه تا آنتي ويروس اثرش رو پيدا کردن و ... پس ديگه جاي بحثي در مورد سخت افزار نميمونه.

اون فايل هاستي هم که شما داديد ظاهرا موضوع را بهتر و يا شايد حل کرد ولی وقتی با arowax سیستم رو اسکن کردم نتایج عجیب و غریب بود. علاوه بر اد کلیکر یه چند تا چیز دیگم بود. یکی نوشته بود های جک و مربوط به هاست بود! و از اون عجیب تر برای اولین بار تو این چند سال یه کوکی عجیب رو دیدم. کوکی فست کلیکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    برای همینم دوباره فایل هاست خودم رو برگردونم
    البته ممکنه ربطی به تغییر اون نداشته باشه ولی خب چون برای اولین بار بود گفتم شاید مربوط باشه
    پرونده سنگینتر شد. اد کلیکر کم بود فست کلیکر هم اومد. متاسفانه پاکش کردم وگرنه براتون آپش میکردم بیبنید

در مورد برنامه ایم که گفتی گرفتمش و انجام دادم
    چیز خاصی نداشت. پاک کننده کوی و تمپ بود که خودم دستی همیشه انجام میدم. نکته جالب این نرم افزارها پاک کننده های رجیستریشونه. من بیش از 10 تا از این نرم افزار ها دارم هر کدوم رو که نصب کنی یک عالمه خطا تو رجستری پیدامکینه. انگار یه توافق نظری وجود نداره . از اون جالبتر هم که هیچکدوم از تغییرات در عملی فرقی رو ایجاد نمیکنه. الان این برنامه حدود 100 تا رجیستریم رو تغییر داد. بهمین راحتی.

ولی چیزیکه دوباره دیدم و عاشق سوادت شدم بحث کم شدن سرعت بود. اینرنت من مال مخابراته و خب خیلی ثبات سرعت نداره ولی این برنامه بطور محسوسی سرعت رو کم کرد ( از تورنتم میگم )
    ولی اون کارهاییکه گفتی رو کردم و دوباره سرعت شد 15 یعنی مثل اول
    پسر کارت خیلی درسته
    پیشنهاد شاگردیت رو دادم ولی جوابی ندادی
    اگر تهرانی و برنامه نویسی بلدی یه جلسه چت بذاریم و گفتگو کنیم شاید خوشت اومد قبول کردی دست مارم بگیری
    این پیشنهادم خییییییییییلی مهمتر از اون اد کلیکه لعنتیه
    لطفا بی جوابش نذار

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    اگر ميبينم که خطايي ميکنيد به حساب عدم دقتتون به حرفام ميگم. ميدونم که روزانه کلي پست ميخوني و جواب ميدي و يادت نميمونه چي به چي شد
    اطاعت میشه قربان! از این به بعد با دقت بیشتری پستها رو میخونم.

==================================================
    بنده برنامه Arovax AntiSpyware را تست کردم تا بهتر متوجه منظور شما بشم.
    آخرین نسخه این برنامه مربوط میشه به سال 2007. یک AntiSpyWare گمنام و نه چندان مطرح.
    اون فایل که به شما دادم آخرین آپدیت رو برای کوکی های غیرمفید تو خودش داشت.در واقع یه لایه امنیتی ساده محسوب میشد.
    درخواست کوکی های نامطلوب و تبلیغاتی مثل دابل کلیک رو برگشت میده به میزبان یا همون Localhost.چون اونجا فایلی نیست پس ازش صرف نظر میکنه و میره سراغ کوکی بعدی.
    برنامه های بهینه ساز رجیستری کلیدهای بی فایده و رائد رو حذف میکنن.
    من هم در تهران هستم ولی متاسفانه برنامه نویسی بلد نیستم.البته این بحث جاش اینجا نیست اما این یکبار رو کسی نمی بینه

15. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •