تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 9 از 402 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام دوستان

من يك سوالي داشتم، روي يك لپ تاپ نه چندان قوي و قديمي ميخوام يك آنتي ويروس ترجيحا اينترنت سكيوريتي نصب كنم. ميخوام هم قوي باشه هم خيلي سيستم درگير نكنه چون خودش و برنامه هاش به زور بالا ميان+ اينكه نياز به رجيستر كردن و كي دادن نداشته باشه چون خيلي به اينترنت وصل نميشه اما فايل زياد جابه‌جا ميشه و زمانهايي هم به اينترنت وصل ميشه.

قبلا نود روش داشتم كه خيلي ازش راضي نبودم و دست آخر هم طوري شد كه فقط حضور فيزيكي داشت و ران نميشد و يا اسكن نميكرد!!! و تحت هيچ شرايطي خودش نشون نميداد الان از روي سيستم ريمو كردمش. زياد هم به كرك نرم افزارها كاري نداشته باشه

شما پيشنهادي دارين؟

ممنون.
    درود.
    اخه عزیز شما هم میخواید قوی باشه م سبک و هم رایگان؟!

من به شما کمودو پیشنهاد میکنم
    یا فایروال کمودو با انتی ویروس فری اویرا.
    فایروال رایگان کمودو با انتی ویروس رایگان اوست.
    هرکدام را که دوست دارید میتوانید انتخاب کنید.

موفق و پیروز باشید.

2. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اون اسمارت سکیوریتی نود میدونید چند درصد امنیت سیستمتون رو تضمین میکنه؟
    خودتون قضاورت کنید
    ...
    واسه همین میگم به این لیستا مشکوکم دیگه ! الان شما نگاه کن مثلا اویرا و مکافی و نود و پاندا رو گذاشته 3٪ . بعد مثلا outpost security (که من اصلا تابحال ندیدمش و تو نظرسنجی اینجا هم نیست و مطمئنم شما هم تاحالا ندیدیدش) رو گذاشته سوم با 97٪. یعنی شما خودت اگه بخوای بین مثلا مکافی و اوتپست یکی رو انتخاب کنی اوتپست رو میریزی؟!

4. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Gharibane's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    در به در تر از باد زيستم در سرزميني كه گياهي در آن نميرو

پيش فرض

درود.
    اخه عزیز شما هم میخواید قوی باشه م سبک و هم رایگان؟!

من به شما کمودو پیشنهاد میکنم
    یا فایروال کمودو با انتی ویروس فری اویرا.
    فایروال رایگان کمودو با انتی ویروس رایگان اوست.
    هرکدام را که دوست دارید میتوانید انتخاب کنید.

موفق و پیروز باشید.
    ممنون از شما
    قبول دارم توقعم يك مقدار بالاست اما خب تمام اين چيزايي كه گفتم لازم دارم.
    در مورد كمودو زياد شنيدم، سيستم سنگين نميكنه؟ اگه خودش به تنهايي مطمئنه فكر ميكنم يك چيز روي همچين سيستمي ريخته بشه بهتره تا اين كه بخوام آنتي ويروس يه چيزي بذارم و فايروال چيز ديگه.

حالا شما كدوم رو پيشنهاد ميكنين؟ ميشه لينك هم بذارين. ممنون ميشم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

ممنون از شما
    قبول دارم توقعم يك مقدار بالاست اما خب تمام اين چيزايي كه گفتم لازم دارم.
    در مورد كمودو زياد شنيدم، سيستم سنگين نميكنه؟ اگه خودش به تنهايي مطمئنه فكر ميكنم يك چيز روي همچين سيستمي ريخته بشه بهتره تا اين كه بخوام آنتي ويروس يه چيزي بذارم و فايروال چيز ديگه.

حالا شما كدوم رو پيشنهاد ميكنين؟ ميشه لينك هم بذارين. ممنون ميشم
    سلام.
    من میگم کومودو.خوبه.
    ولی سوالاتی ازشما بعد از نصب میپرسه که باید بهش درست جواب بدید.
    نترسید عزیز فقط چندسوال شاید هم نپرسه.
    برید تایپیک کومودو صفحه اخر و یکی مانده به اخری من لینک دانلود را گذاشتم
    بستگی به نوع بیتی بودن ویندوز نرم افزار را دانلود کنید.
    32یا64بیتی بودن.
    بهتر است صفحه اول و دوم تایپیک کمودو راهم مطالعه کنیدتابه مشکلی برنخورید.
    هرسوال یا مشکلی داشتید درتایپیک کمودو بگید
    دوستان هستن یاری تان میکنند.
    موفق و پیروز باشید.

7. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

سلام دوست عزیز

اول اینکه بحث بر آنتی ویروس هستش نه اینترنت سکیوریتی و سایر لایه های دفاعی

sandbox هم جزوی از آنتی ویروس نیست بلکه بخشی از سامانه دفاعی جدید هستش و بصورت مجزا توسط شرکت های امنیتی تولید میشند

البته sandbox بیشتر بعنوان برنامه تحت وب برای حفاظت از امینت مرورگرها و جلوگیری از خرابکاری اینترنتی استعمال میشد

معروفترین برنامه با چنین کاربردی هم برنامه sandboxie هستش

در حال حاضر شرکت های امنیتی در حال افزودن این فن آوری به برنامه های امنیتی خود هستند

Comodo و Avast به تازگی از این سیستم در اینترنت سیکوریتی خودشون استفاده میکنند

کسپرسکی هم 2 ساله که از این فن اوری بنام Safe Run استفاده میکنه

اما ویروس های پیچیده امروزی حتی در برابر sandbox هم باهوش عمل میکنند و در صورتیکه محیط مجازی را تشخیص دهند فعال نمیشوند

بهمین خاطر طراحی sandbox باید بسیار دقیق باشد تا ویروس رو گمراه کنه در غیر اینصورت ویروسهای پیچیده به راحتی گول یک شبیه سازی رو نمیخورند

بر همین اساس گفته های من تائید میشه

اولا در تستی که خودتون نشون دادید ، آنتی ویروس کومودو توانایی شناسایی نداشت ( بلکه سامانه محیط مجازی بود)

یعنی شما فایلی رو اسکن کردید ولی پاک تشخیص داد بعد که اجرا کردید سیستم Hips یا sandbox اعلام فعالیت میکند

دوم اینکه حال بخش sandbox رو هم وارد کار کنیم ، عملکرد اون در برابر مخرب های پیچیده اصلا مشخص نشده با چند مخرب که نمیشه تست قاطعی گرفت

اصلا مشخص نیست قایلبت فریب دادن ویروس های پیچیده رو داره و یا این سیستم چقدر مثبت کاذب داره

در پایان میگم بعنوان یک فایروال و یا سامانه Hips ، کومودو رو بسیار قبول دارم ولی آنتی ویروسش بسیار مبهم هستش
    با سلام
    دوست عزیز اگر به تستی که من نشون داده بودم یک مقدار دقت می کردید متوجه میشدید که از 5 مخرب 4 مخرب توست Cloud Scanner شناسایی شدند.
    حال اگر دقت کنید Cloud Scanner جزو Comodo AntiVirus است نه Comodo FireWall
    در نتیجه می توان گفت ضد ویروس کومودو بسیار عالی عمل کرده (4 مورد از 5 مورد در صورتی که هیچ یک در Database کومودو نبودند)
    صادقانه می خواهم بگم :
    من روی کومورو تعصب ندارم درضمن اسم من هم محمد است نه ملیح اگر هم توصیه ای کردم چون قدرت کومودو برای من ثابت شده(دوست داشتم بقیه دوستان نیز در امنیت باشند).

در هیچ کجا نه من و نه اقا مهران نگفتیم که comodo anti virus امنیت زیادی برای شما می اورد.
    طبق گفته ای اقا مهران Comodo Internet Security امنیت شما را تا 99.9% تضمین می کند نه 100% (cis نه cav)

حال شما تمام قابلیت های ضد ویروس کومودو را زیر پا گذاشتید و میگید چون ضد ویروس کومودو در هیچ تستی شرکت نکرده پس قابل اطمینان نیست. ok مشکلی نیست عزیز شما از کومودو استفاده نکن به هر حال این نظر شما است و من به نظر شما احترام می گذارم اما قدرت کومودو برای کسانی که باید ثابت بشه ثابت شده. امیدوارم روزی به شما نیز ثابت شود.

در مورد FireWall هم باید بگم :
    من نمیدونم کومودو ار ابتدا به جز firewall ایا anti virus هم تولید میکرده یا نه اما این را می دانم که این شرکت هم ضد ویروس قوی تولید کرده و هم firewall قدرتمندی (حداقل نظر من این است)

پیروز باشید
    با تشکر

9. 2 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

واسه همین میگم به این لیستا مشکوکم دیگه ! الان شما نگاه کن مثلا اویرا و مکافی و نود و پاندا رو گذاشته 3٪ . بعد مثلا outpost security (که من اصلا تابحال ندیدمش و تو نظرسنجی اینجا هم نیست و مطمئنم شما هم تاحالا ندیدیدش) رو گذاشته سوم با 97٪. یعنی شما خودت اگه بخوای بین مثلا مکافی و اوتپست یکی رو انتخاب کنی اوتپست رو میریزی؟!
    با سلام
    دوست عزیز تا جایی که من میدانم outpost security خیلی قویتر از مک افی عمل کرده(حد اقل نظر من است).
    یک سر به تاپیک outpost بزنید.
    درضمن به نظر من اینکه شما تا حالا outpost را ندیدید و یا نمیشناسید دلیل بر ضعف outpost نیست.
    با تشکر

11. این کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز اگر به تستی که من نشون داده بودم یک مقدار دقت می کردید متوجه میشدید که از 5 مخرب 4 مخرب توست Cloud Scanner شناسایی شدند.
    حال اگر دقت کنید Cloud Scanner جزو Comodo AntiVirus است نه Comodo FireWall
    در نتیجه می توان گفت ضد ویروس کومودو بسیار عالی عمل کرده (4 مورد از 5 مورد در صورتی که هیچ یک در Database کومودو نبودند)
    دوست عزیز اینترنت سکیوریتی کومودو سه بخش اساسی داره : فایروال - آنتی ویروس - دفاع پیشگیرانه ProActive Defense

هر کدام از بخش های فوق بطور مجزا و مستقل قابل دریافت هستند

وقتی فایل رو اسکن کردید و شناسایی نکرد یعنی هم از لحاظ دیتابیس و هم از لحاظ هوش مصنوعی آنتی ویروس فایل رو پاک اعلام کرده

اما وقتی فایل رو اجرا کردید و سیستم آلارت میده این بر اساس شناسایی آنتی ویروس نیست چون اصلا آنتی ویروس در مرحله اسکن شناسایی نکرده

(مگر اینکه تنظیمات اسکن آنتی ویروس ضعیف باشه ولی تنظیمات گاردش قوی)

بلکه بخش دفاع پیشگیرانه هستش که ترکیبی از سیستم Hips و Sandbox هستش

(حال بماند که همین بخش دفاع پیشگیرانه در تمام شرکت ها خودش نتایج مثبت کاذب زیادی داره که باید بررسی و اصلاح بشه)

من هم منظورم این بود که سایر بخش های کومودو در واقع ضعف های آنتی ویروس رو پوشش میدند

یعنی بعنوان یک آنتی ویروس خالی کومودو عملکردش ثابت نکرده

وگرنه من که خودم از طرفداران برنامه های کومودو هستم و خیلی خوشحال میشم سرانجام این شرکت پک امنیتی خودش رو به کمال برسونه

13. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز تا جایی که من میدانم outpost security خیلی قویتر از مک افی عمل کرده(حد اقل نظر من است).
    یک سر به تاپیک outpost بزنید.
    درضمن به نظر من اینکه شما تا حالا outpost را ندیدید و یا نمیشناسید دلیل بر ضعف outpost نیست.
    با تشکر
    چه جالب! تاپیکم داره؟!
    ... اما بازم این اعداد جای تعجب داره! اوتپست 97٪ . مکافی و نود و اویرا و پاندا 3٪ ! به هرحال من که این قدر اختلاف رو اصلا باور نمیکنم! به علاوه، در این لیست برای آنتی ویروسهای بالای جدول گزینه get it now هم گذاشته شده و این خودش گواهیست بر تبلیغاتی بودن این لیست. من به شخصه به اکثر این لیستها مشکوکم! اما برای همینطوری سرگرمی دوس دارم!
    Last edited by Nocturne; 30-12-2010 at 01:18.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

راستی T I G E R آنتی ویروست چیه؟
    آنتی ویروس کسپرسکی و آویرا رو ترجیح میدم

از لحاظ آنتی ویروس آویرا اندکی سرتره ولی از لحاظ اینترنت سکیوریتی آویرا در حد کسپرسکی نیست

در حال حاضر اینترنت سکیوریتی کسپرسکی نیاز های منو جواب داده و مدت هاست باهاش کار میکنم

آویرا از لحاظ شناسایی مخرب ها بالاتر از کسپرسکی هستش اما بخاطر کاهش سرعت وب و تنظیمات خشکش اندکی محبوبیتش رو کم میکنه

نمیدونم در ورژن جدید این مشکل رو حل کرده و یا نه باز هم باید تنظیماتش دست کاری کرد ... من خودم نسخه رایگانش رو استفاده میکردم

و بجای ویگاردش از مرورگر فایرفاکس بهمراه افزونه No Script در کنار برنامه هوشمند sandboxie می تونستم وبگاردم رو تشکیل بدم

بهرحال انتی ویروس سلیقه ای هم هست

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

چه جالب! تاپیکم داره؟!
    ... اما بازم این اعداد جای تعجب داره! اوتپست 97٪ . مکافی و نود و اویرا و پاندا 3٪ ! به هرحال من که این قدر اختلاف رو اصلا باور نمیکنم! به علاوه، در این لیست برای آنتی ویروسهای بالای جدول گزینه get it now هم گذاشته شده و این خودش گواهیست بر تبلیغاتی بودن این لیست. من به شخصه به اکثر این لیستها مشکوکم! اما برای همینطوری سرگرمی دوس دارم!
    Matousec سایت مورد تائید تمام شرکت های امنیتی هستش و خودشون به شخصه محصولاتشون رو برای تست در اختیار سایت میذارند

حتی تنظیمات محصولاتشون رو انجام داده و وارد تست میکنند ... اصلا جنبه تبلیغاتی نیست

فقط برای محصولات برتر بنابه قاعده عنوان شده لینک برنامه هم در کنار جدول گذاشته میشه

اما چرا کومودو 100% ولی آویرا و مک آفی 3% ... خب این بخاطر ماهیت تست ها هستش

در واقع این تست ها بیشتر در زمینه خاصیت Proactive Defense هستش

بهمین خاطر محصولاتی که از سیستم HIPS و همچنین فضای مجازی استفاده میکنند نتایج خوبی میگیرند ولی فایروالهای معمولی نتایج بد

نه اینکه فایروال خیلی ضعیف باشه بلکه از لحاظ خاصیت ذکر شده ، کار آمد نیستند

فایروالهایی که در این تست های نتایج عالی میگرند در واقع فراتر از یک فایروال معمولی کار میکنند

17. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •