تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 53 از 402 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4014

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه راهنمایی کوچیک میخوام
    من 6 ساله کاسپر استفاده میکنم تاحالا لنگم نذاشته دیدم امتیازات نورتن بالا است امتحانش کردم به دلم نچسپید چون به کرکا خیلی خیلی گیر میده البته میدونم لیست سفید داره ولی دردسر داره هشدار اشتباهش خیلی زیاده ولی به قدرتش ایمان پیدا کردم خلاصه تو این ماه من اکثر انتی ویروسارو امتحان کردم منتها توضیح نمیدم که طولانی نشه در این بین از avira خوشم اومد تو سایت av هم امتیازات فوق العاده ای داره فقط الان موندم اگه من از kasper کوچ کنم به avira کار درستی کردم یا نه در ضمینه تعمیر فایل های ویروسی و پاک کردن ویروسا کدوم بهترن توی اکثر فروم ها میبینم زیاد بهش توجه نمیشه میخوام اگه کسی میتونه یه مقایسه کلی این دو رو بکنه
    با تشکر

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام
    من یه راهنمایی کوچیک میخوام
    من 6 ساله کاسپر استفاده میکنم تاحالا لنگم نذاشته دیدم امتیازات نورتن بالا است امتحانش کردم به دلم نچسپید چون به کرکا خیلی خیلی گیر میده البته میدونم لیست سفید داره ولی دردسر داره هشدار اشتباهش خیلی زیاده ولی به قدرتش ایمان پیدا کردم خلاصه تو این ماه من اکثر انتی ویروسارو امتحان کردم منتها توضیح نمیدم که طولانی نشه در این بین از avira خوشم اومد تو سایت av هم امتیازات فوق العاده ای داره فقط الان موندم اگه من از kasper کوچ کنم به avira کار درستی کردم یا نه در ضمینه تعمیر فایل های ویروسی و پاک کردن ویروسا کدوم بهترن توی اکثر فروم ها میبینم زیاد بهش توجه نمیشه میخوام اگه کسی میتونه یه مقایسه کلی این دو رو بکنه
    با تشکر
    مقایسه دو آنتی ویروس آنهم دو آنتی ویروس قدرتمند کسپر و آویرا کار ساده ای نیست بهترین مقایسه کننده خود کاربر است و اینکه کاربر چه انتظاراتی از یک آنتی ویروس دارد شما که 6 سال با کسپر کار کردید بهتر است یک ماه هم با آویرا کار کنید و خودتان تصمیم بگیرید کدام یک را انتخاب کنید, در کل اگر بخوام مقایسه کوچکی بین این دو محصول داشته باشم میتونم بگم کسپر فایروال قوی تری دارد که منبع ما هم تست های matousec است , و همچنین کسپر HIPS دارد که آویرا در این زمینه باید بیشتر کار کند , آویرا هم نسبتا دیتابیس بهتری نسبت به کسپر دارد البته اختلافشون زیاد نیست ( طبق تست های Av) و همچنین سبک تر از کسپر است , در مورد گندزدایی هم کسپر همیشه از بهترین ها یوده است

3. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

بینهایت ممنون از راهنماییت ولی میدونی،یه فلش از لپ تاپم زدم به سیستم که نود32 کرک شده داشت ویروس توش پیدا کرد که تو لپ تاپم نورتون نشناخته بودتش!!
    یعنی این دلیل بر ضعف نورتون نیست؟
    خودت چی خریدی؟
    نورتون اینترنت سیکوریتی 2011 دارم که 1/1/2012 ارتقا میدم به نسخه جدید ضمنا اگر تنظیمات نورتونی که رو سیستم نصبه پیشفرض باشه که قدرت دفاعی از سیستم 65% هست باید به طور دقیق تنظیم بشه تا قدرت کامل رو داشته باشی به تایپیک سایمنتک سر بزن درخواست بده تا تنظیمات دقیقش رو برات بزارن دوستان

5. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

آقا این آویرا کارش چجوریاریاس،من قبلا کسپر داشتم از لحاظ امنیتی خوب بود هر وقت فلشی چیزی وصل میکردم خودش چک میکرد ولی این آویرا از وقتی نصب کردم احساس میکنم امنییتش کمتر از کسپره،البته شاید درست استفاده نکردم،دوستان اگه میشه راهنمایی کنید.ممنونم
    من هم یک چند روزی میشه که برای تست آویرا نصب کردم،واقعآ خیلی قوی شده البته کسپر هم فوق العاده هست(هیچ کدوم جای نورتون رو نمیگیرن)
    اما به نظرم با توجه به امکاناتی که تو آویرا جدید وجود داره ، در سطح بسیار بالایی میتونه امنیت رو برقرار کنه.

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به نظر من اویرا از لحاظ کیفیت نرم افزاری ضعیفه ولی از لحاط شناسایی بد افزار واقعا خوب عمل میکنه
    Last edited by kases; 06-10-2011 at 01:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مقایسه دو آنتی ویروس آنهم دو آنتی ویروس قدرتمند کسپر و آویرا کار ساده ای نیست بهترین مقایسه کننده خود کاربر است و اینکه کاربر چه انتظاراتی از یک آنتی ویروس دارد شما که 6 سال با کسپر کار کردید بهتر است یک ماه هم با آویرا کار کنید و خودتان تصمیم بگیرید کدام یک را انتخاب کنید, در کل اگر بخوام مقایسه کوچکی بین این دو محصول داشته باشم میتونم بگم کسپر فایروال قوی تری دارد که منبع ما هم تست های matousec است , و همچنین کسپر HIPS دارد که آویرا در این زمینه باید بیشتر کار کند , آویرا هم نسبتا دیتابیس بهتری نسبت به کسپر دارد البته اختلافشون زیاد نیست ( طبق تست های Av) و همچنین سبک تر از کسپر است , در مورد گندزدایی هم کسپر همیشه از بهترین ها یوده است
    خیلی خیلی ممنون
    در ضمینه گندزدایی av هیچ تستی نمیکنه؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون
    در ضمینه گندزدایی av هیچ تستی نمیکنه؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته تست کمی قدیمی هست

10. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

بهترین آنتی ویروس برای ویندوز سون کدومه ؟ یه چیزی میخوام که مجبور نشم هفته ای یه بار کلی بگردم دنبال فایل key و یوزرنیم و پسورد این چیزا... لطفا لینک دانلودشوم بزارید.

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

بهترین آنتی ویروس برای ویندوز سون کدومه ؟ یه چیزی میخوام که مجبور نشم هفته ای یه بار کلی بگردم دنبال فایل key و یوزرنیم و پسورد این چیزا... لطفا لینک دانلودشوم بزارید.
    کد:
    و
    کد:
    رمز:www.---------.com

13. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت aliforlogin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

من از avast نسخه 6.0.1203 استفاده میکنم به نظرم واقها عالیه
    1. سنگین نیست (تا حالا commodo نصب نکردم فکر کنم از avast سنگینتر باشه)
    2.کار کردن باهاش سخت نیست
    3. قبلا avira داشتم امنیتش عالی بود ولی همش با crack نرم افزارها و بازی ها درگیر بود منم واقها نمیدونستم چطوری باهاش کار کنم ولی avast قضیه رو به یه سوال ساده ازتون حلش میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •