تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 396 از 402 اولاول ... 296346386392393394395396397398399400 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,951 به 3,960 از 4014

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    اوست در نسخه جدید 17 ، بسیار در زمینه پایداری نرم افزار و قابلیت اطمینان و نحوه فعالسازیش بد عمل کرده.
    محیط کاربری به راحتی هنگ میکنه و end process میشه! خب نسخه جدید هست ولی برای همچین انتی ویروسی خیلی زشته.
    فعالسازی هم که سریال افلاین رو حذف کرده! به جاش یه دکمه گذاشته برای فعالسازی که توی با ای پی ایران جواب نمیده
    سلام محمد جان

چه عجب؟!

نسخه 2016 و 2017 مشکل پایداری در داشبورت دارند و بعد چند روز استفاده ناپایدار میشه.کاربرا هم گزارش باگ میدن ولی میان برطرف میکنند یک جا دیگه لنگ میزنه
    کلا تیم برنامه نویسی داغونی داره

2. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    من حدود یه ماهی میشه که به پیشنهاد یکی از دوستانم که آنتی ویروس پادویش داشت منم پادویش نصب کردم (میگفت خوبیش اینه اگه به مشکلی برخوردی بهشون ایمیل بزنی یا نمونه مشکوک رو بفرستی فوری بررسی می کنن). خیلی امیدی بهش نداشتم .اول از همه فلشم که آلوده شده بود رو وصل کردم و برخلاف تصورم فلشم رو پاکسازی کرد. کل سیستمم رو زدم اسکن کنه علاوه بر این که سیستمم رو پاکسازی کرد یه تعدادی از کرک هام رو هم زد ترکوند.گزارش رو بهشون ایمیل زدم و در کمتر از چند روز پاسخ دادند و مشکل حل شد و من دوباره کرک هام رو نصب کردم. میگن به صورت هفته ای نمونه های مشکوکی که واسشون فرستاده میشه بررسی میکنن و تو آپدیت میزنن و تو کانال تلگرامشون اطلاع رسانی میکنن.تازه تو کانالشون ویروس های جدید رو هم اطلاع رسانی میکنن. به نظرم بد هم نیومد. حالا فعلا که راضیم تا ببینم چی میشه .
    تبلیغ ک نیست؟

4. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوستمون میگه خوبیش اینه بهشون ایمیل بزنی یا سمپل بفرسی واسشون بررسی میکنن (مثلا بقیه نمیکنن؟) بر خلاف تصورشون فلششو ن رو پاک کرد(بقیه مگه نمیکنن؟ بر خلاف تصور! یعنی ی انتی یوروس دیگه نباید ازش توقع باشه فلشم پاک کنه جالبه ) تو کانال تلگرم اطلاع رسانیی میکنن! اولین بار مییشنوم ی شرکت انتی ویروس تو کانال تلگرمش اطلاع رسانی میکنه :/ عموما بلاگ دارن و...
    دوستیمون یادش رفته بگه این انتی ویروس پادویش 60 هزار تومنی ن مموری پروتکشن یا مازول هایی مث anti exploit یا behavior blocker داره!اون وقت همه اینارو ی انتی ویروس رایگان مث اوست یا بیت دیفندر فری داره عجیبه(مسلما 100 درصد حفاظتی وجود نداره ولی بالاخره مهم اینه ک داره 50 درصد از اون کدای مخربم ک بلاک کنه بهتر از هیچیه)

6. 3 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من حدود یه ماهی میشه که به پیشنهاد یکی از دوستانم که آنتی ویروس پادویش داشت منم پادویش نصب کردم (میگفت خوبیش اینه اگه به مشکلی برخوردی بهشون ایمیل بزنی یا نمونه مشکوک رو بفرستی فوری بررسی می کنن). خیلی امیدی بهش نداشتم .اول از همه فلشم که آلوده شده بود رو وصل کردم و برخلاف تصورم فلشم رو پاکسازی کرد. کل سیستمم رو زدم اسکن کنه علاوه بر این که سیستمم رو پاکسازی کرد یه تعدادی از کرک هام رو هم زد ترکوند.گزارش رو بهشون ایمیل زدم و در کمتر از چند روز پاسخ دادند و مشکل حل شد و من دوباره کرک هام رو نصب کردم. میگن به صورت هفته ای نمونه های مشکوکی که واسشون فرستاده میشه بررسی میکنن و تو آپدیت میزنن و تو کانال تلگرامشون اطلاع رسانی میکنن.تازه تو کانالشون ویروس های جدید رو هم اطلاع رسانی میکنن. به نظرم بد هم نیومد. حالا فعلا که راضیم تا ببینم چی میشه .
    مدتی رو برای درک این آنتی ویروس ایرانی صرف کنم. طولی نکشید -شاید کمتر از یک ساعت- که متوجه شدم این آنتی ویروس حتی قادر به شناسایی فایل خروجی Njart نیست!
    Njrat یکی از عمومی‌ترین و نام آشناترین تروجان‌های دنیاست. شوک اولیه اونقدر زیاد بود که چندین و چند بار تست کردم. حتی سیستم مجازی که آنتی ویروس رویش نصب بود رو عوض کردم، اما واقعیت رو نمی‌شد عوض کرد. مطمئن شدم کار به تست روش‌های پیچیده‌ی کریپت نمی‌رسه. کریپت به عملیاتی گفته می‌شه که فایل تروجان از دید آنتی ویروس‌‌ها مخفی بمونه. برای همین شروع کردم به مکاتبه با شرکت امن پرداز. مکاتبات تا جایی که سند ویدیویی از اتفاقات رو براشون فرستادم خوب پیش رفت ولی متأسفانه دیگه جوابی دریافت نکردم، اما خوشبختانه طی ۱۰ روز بعد آنتی ویروس فایل Njrat رو شناسایی کرد!
    اما دیگه مایل به مکاتبه با من نبودند تا بگم این ماجرا برای RevengeRat هم صدق می کنه!

من هم دیگه برای تفریح نگاهی به پادویش مینداختم تا اینکه دیدم اوضاع خیلی اسفناک‌تر از اون چیزی بود که فکرش رو می‌کردم! برای توضیح اتفاقات پیش رو مرور سطحی و کوتاهی می‌کنیم به مکانیسم AntiTamper و SelfeDefense در آنتی ویروس‌ها.

به طور خلاصه آنتی ویروس‌ها خودشون رو در پایین‌ترین سطح سیستم قرار می‌دن، جایی که بسیار نزدیک به سطح ماشینه و به گفتار عامیانه از بالا نظاره گره همه اتفاقات و رخدادهای سیستم هستند و مانع ایجاد تغییر در مسیر فایل، آدرس‌های رجیستری و آدرس‌های حافظه ی مربوط به خودشون توسط کاربر یا نرم افزار های دیگه میشن. رعایت این مکانیسم جزو اصول اولیه طراحی آنتی ویروسه.
    اما فقط کافیه شما آنتی ویروس پادویش رو داخل یه حلقه بی‌پایان محاسباتی گیر بندازین و بووووم!

در آخر مطلب فیلمی در رابطه با این توضیحات قرار دادم.

تمام این توضیحات به خاطر احساس مسئولیت بود چون طی این چند روز در پی انتشار باج افزار WannaCry اخباری در مدح و ستایش آنتی ویروس پادویش منتشر شده که بدون در نظر گرفتن نقاط ضعف به شدت خطرناک، کاربر رو ترغیب به نصب این آنتی ویروس می‌کنن :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه بگم این انتی ویروس شوخیی بیش نیست

8. 5 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان بنظر من استفاده از آنتی ویروس شوخی نیست که بخوایم از هر آنتی ویروسی استفاده کنیم
    من یکبار یه هارد ترا بایتیم که پر از فیلم های روز دنیا و سریال های پربیننده بود رو بخاطر این سهل انگاری ها از دست دادم
    بنظرم حتما از آنتی ویروس های خارجی استفاده کنید، چون آنتی ویروس های ایرانی هرچقدرم از موتور خوبی بهره ببرن تو شناسایی ویروس های zero day ناکام می مونن و ضعیف عمل می کنن

10. این کاربر از 4mir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان کسی میدونه چه سایتهایی اخرین رتبه بندی آنتی ویروس ها رو قرار میدن؟
    بیشتر هم بخش فایروال نرم افزاری رو میخوام بدونم. آیا طبق فایروال رتبه بندی وجود داره؟

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

واسه فایروال نسخه های خانگی انتی ویروس ها نه جایی نیست ولی واسه فایروال های محیط تجاری هست ک خب ب کار تو نمیخوره.
    اگه فایروال خوب میخوای نود 32 فایروالش خوبه دکتر وب خوبه کسپر اسکای هم بد نیست بقیشون فایروالشون به درد نمیخوره اگه بهتر از این ها دوس داری سوپوس یو تی ام .
    ولی نصبش سخته. همون نود 32 رو نصب کنی اینترنت سکوریتیش رو همه چی داره فایروالش از ای دی اس گرفته تا چک کردن مودمت واسه حفره و ...

13. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

واسه فایروال نسخه های خانگی انتی ویروس ها نه جایی نیست ولی واسه فایروال های محیط تجاری هست ک خب ب کار تو نمیخوره.
    اگه فایروال خوب میخوای نود 32 فایروالش خوبه دکتر وب خوبه کسپر اسکای هم بد نیست بقیشون فایروالشون به درد نمیخوره اگه بهتر از این ها دوس داری سوپوس یو تی ام .
    ولی نصبش سخته. همون نود 32 رو نصب کنی اینترنت سکوریتیش رو همه چی داره فایروالش از ای دی اس گرفته تا چک کردن مودمت واسه حفره و ...
    ممنون. لطف کردی
    نه من نود دارم و کلا قصد نصب چیزی رو ندارم. منتها من به رنکینک و مقایسه نیاز دارم برای یه مطلب. برای اون میخوام.
    حالا خود فایروال های تجاری و سخت افزاری کجاها رنک شدن؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

ممنون. لطف کردی
    نه من نود دارم و کلا قصد نصب چیزی رو ندارم. منتها من به رنکینک و مقایسه نیاز دارم برای یه مطلب. برای اون میخوام.
    حالا خود فایروال های تجاری و سخت افزاری کجاها رنک شدن؟
    درود :
    این سایت بهترین سایت مقایسه فایروال نرم افزاری بود اما الان دو سه سالیه آپدیت نمیشه فکر میکنم...اما گمون نمیکنم نتایج اون تغییر فاحشی کرده باشن...گفتم شاید به دردتون بخوره...
    Last edited by aylar6888; 17-09-2017 at 08:46.

16. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

رنکینک
    سایت پی سی مگ تو نقدش واسه هر انتی ویروسی نسخه اینترنت سکوریتیش رو بررسی میکنه.
    ی فایروال رو با چند تا تست محک میزنه اگه رنکینگ میخوای واسه فایروال های خانگی باید از سایت پی سی مگ بخونی.
    واسه فایروال های سخت افزاری یا تجاری هم ی چند تا سایت هست ادمای عادی میان نظر میدن اونایی ک استفاده کردن بر اساس تجاربشون میان نظر میدن و رتبه میدن یا بحث میکنن باید نظراتشون رو بخونی تا متوجه بشی.
    یا سایت reddit.
    مثلا میخوای بدونی سوپوس خوبه فایروالش یا نه سرچ کنی تو Rddit اگه بحثی در موردش باشه میاره واست باید بشینی بخونی ببینی چی میگن.
    ی سری جایزه هم هست ک هر سال توسط بعضی جاها داده میشه مثلا Homeland Security سرچ کنی تو گوگل میاره این جایزه میده به شرکت های تولید کننده نرم افزار و سخت افزار های امنیتی باید بری تو قسمت فایروالش ببینی ب کی جایزه دادن مقایسه ی اینطوری هست اون شکلی ک تو نظرته مثلا مثل ای وی تست واسه فایروال چیزی باشه نه. من خبر ندارم حداقل.
    spiceworks.com
    اینجا همینطور کاربرا حرف میزنن مقایسه میکنند.

18. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •