تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 391 از 402 اولاول ... 291341381387388389390391392393394395401 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,901 به 3,910 از 4014

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

انتی ویروس کسپر و میخام با انتی ویروسی جدید جایگزین کنم...لطفا یکی با فایروال قدرتمند...قدرت تشخیص بالا...رایگان یا با سهولت پیدا کردن کلید...اپدیت کم حجم...و سبک بهم معرفی کنید

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام من به تازگی microsoft surface pro 4 گرفتم رو خودش که esstenial هست ، حالا چه آنتی سکوریتی برای windows 10 مناسبه که رایگان هم باشه ، سکوریتی بالایی داشته باش ا
    ممنون

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام من به تازگی microsoft surface pro 4 گرفتم رو خودش که esstenial هست ، حالا چه آنتی سکوریتی برای windows 10 مناسبه که رایگان هم باشه ، سکوریتی بالایی داشته باش ا
    ممنون
    درود:
    از بین آنتی ویروسهای رایگان میتونید اوست ، اویرا ، 360 ، کومودو و بایدو رو انتخاب کنید...
    من آخرین ورژن AVAST رو بهتون پیشنهاد میکنم.چون امکانات زیادی داره.سپر فایل و سپر وب و سپر ایمیل و...داره *زبان پارسی داره * قدرت کشف و پاکسازی خیلی خوبی داره و ...
    Last edited by aylar6888; 12-12-2016 at 10:43.

4. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

با سلام
    خوب کومودو خوبه و ویژگی هایی داره که خیلی از آنتی ویروس ها ندارن به عنوان مثال جزء محدود اینترنت سکیوریتی های رایگانه . اینترنت سیکیوریتی به معنی واقعی کلمه یعنی آنتی ویروس + فایروال . فایروالی که تو بیشتر تست ها جزء بهتریت ها بوده و هست و سیستم رفتارشناسی منحصربفرد.
    البته یه اما در اینجا وجود داره و اونم مربوط به حوصله و سطح دانش کاربره. اصولا کومودو رو نمیشه به هرکسی پیشنهاد داد. سیستم رفتارشناسی کومودو نیاز به کاربر با حوصله داره. برای کاربرایی که میخوان فرمون رو آنتی ویروس به طور کامل در اختیار بگیره و هیچ سوالی نپرسه کومودو چندان مناسب به نظر نمیرسه

مقایسه آنتی ویروس ها به همین سادگی نیست که بشه به راحتی یکی رو بهتر از بقیه دونست و تمام هر کدوممشون تو یه بخش هایی ممکنه قوی و تو یه بخش هایی ضعیف باشن. همچنین بسته به کاربر انتخاب میتونه فرق کنه. مثلا یه آنتی ویروس هوش مصنوعی بهتری داره اون یکی دیتا بیش بهتری داره یکی رفتار شناسی قوی ای داره اون یکی خیلی سبکه با آپدیت کم. برا همین اینکه من اینجا بگم فلان آنتی ویروس بهتر از همه است و حتما هم من درست میگم و هر کی غیر از این بگه غلطه نشون میده تقریبا چیز زیادی نمی دونم.

اینکه چجوری یه آنتی ویروس خیلی خوب رو به صورت رایگان داشته باشید که کار سختی نیست کافی است یه آنتی ویروس خوب و رایگان نصب کنید.
    من الان ایست ندارم که در مورد از کار افتادن آپدیتهاش بتونم نظر بدم ولی سایت AVG که قبلا باز نمیشد الان بدون هیچ ابزاری باز میشه شاید مشکل آپدیت نشدنش هم رفع شده باشه باید امتحان بشه
    آویرا هم که اصولا هم خوبه هم نسخه رایگان داره. فایروال رایگان کومودو یا زون آلارم هم خوبن.

نه تریال ریست ها خوبن و نه کرک ها . فقط سریال و ترجیحا سریال اصل توصیه میشود.

در بالا هم گفتم بهترین آنتی ویروس خیلی معنی نداره و اونقدر به پارمترهای مختلف آنتی ویروس و نیاز کاربر وایسته است که گاهی برای دو کاربر متفاوت باید آنتی ویروس های مختلفی رو انتخاب کرد.

الان شنبه 8/8/ چک کردم اوست بدون مشکل آپدیت شد. بدون استفاده از ------ و ....
    میشه این پاراگراف قرمز رنگ بولد کردم ، بیشتر توضیح بدی و اینکه هر ویژگی رو کدومشون دارند ؟

در آغاز فعالیت BitsysNet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

البته معرفی کردن بهترین آنتی ویروس کار غیر ممکنیه، چون هر روز هزاران تهدید جدید بوجود میان و آنتی ویروس ها هم در بازه های زمانی مختلف، ضعیف و یا قوی عمل میکنند. پس این رتبه بندی دایم در حال تغییر است.

ولی تجربه شخصی بنده بر روی دستگاههای سرور و کلاینت در شرکت های متعدد، فقط آنتی ویروس NOD32 بوده و هیچ وقت دلیلی برای تغییر این آنتی ویروس بوجود نیامد چون همیشه حفاظت سیستم را بدرستی انجام داده.

7. این کاربر از BitsysNet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

سلام
    windowse defender داخل ویندوز 10 رو نسبت به آنتی ویروس های رایگان چطور ارزیابی میکنید؟

داره خودمونی میشه dariush75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

درود
    =======
    دوستان بنده نرم افزار کار هستم (موبایل)
    سیستم مورد استفاده ام قدیمی هست و به دلایلی نمیتونم تعویض کنم
    مشخصات سیستم:
    HDD:2+1
    RAM:1+512+512
    CPU:3000 CELERON
    MAINBOARD:GIGA 768
    قبلا از اسمارت سکوریتی استفاده میکردم ولی به مرور زمان و بیشتر شدن نرم افزارهای باکس و تعمیراتی ها
    مجبور به حذف آنتی ویروس شدم که ویروس گرفت چندبار ویندوز عوض کردم ویروس کشی کردم ولی باز ویروس گفت
    و هر دفعه هم همان ویروس که ویروس copy of shortcut1,2 3,4 هست که برنامه های اجرایی باکس ها رو ویروسی میکنه وباز نمیشه
    و کلا با فایلهای html مشکل داره حجمشون زیاد میکنه به طوری که از 1 مگابایت توی چند روز به 10 مگ میرسه.
    بهرحال دنبال آنتی ویروسی هستم که ویروسهای از این قبیل را پاک کند و رم کمی اشغال کند که باعث کندی سیستم نشه که مجبوربه حذف بشم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
  10. این کاربر از dariush75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

انتی ویروس کسپر و میخام با انتی ویروسی جدید جایگزین کنم...لطفا یکی با فایروال قدرتمند...قدرت تشخیص بالا...رایگان یا با سهولت پیدا کردن کلید...اپدیت کم حجم...و سبک بهم معرفی کنید
    کمترین حجم اپدیت مختص کمودو هست که در روز به سیصد کیلو هم نمیرسه. فایروالشم قوی هست. خیلی از کرکهایی که بقیه آنتی ویروسها بهشون گیر میدن کمودو بهشون گیر نمیده و اگه از کرک در سیستم استفاده میکنید انتخاب مناسبیه فایلهای ناشناخته را سندباکس میکنه که کاری در سیستم نتونن انجام ندن. و به نظر من برای کاربر ایرانی که ویندوزشم کرکی هست انتخاب مناسبیه. در هر حال اگه آنتی ویروس شما قدرت تشخیص خیلی بالایی داشته باشه و بخواد به کوچکترین چیزی گیر بده اولین کاری که میکنه به اکتیو کننده ویندوزتون گیر میده! نسخه کمدو اینترنت سکیوریتی رایگان را از سایت کمودو نصب کنید. آخرین نسخه و در تنظیمات اسکن بی درنگ استفاده از هوش مصنوعی را رو شن کنید و در درجه کم یا متوسط قرار بدید و در بخش ویروسکوپ که همون محافظ رفتاری هست. تیک فقط نظارت بر برنامه ای سندباکس شده را بردارید تا بدون اینکه لازم باشد hips را روشن کنید امنیت بیشتری داشته باشید. اگر هم کاربر حرفه ای هستید hips را روشن کنید که بسیار در تشخیصها به شما کمک میکند.
    ضمنا بهتره در بخش تنظیمات در بخش اسکن ها تنظیمات زمان بندی اسکن کامل را ویرایش کنید و تیک این اسکن را زمان بندی نکن را بزنید تا بدون اطلاع شما اسکنی انجام نشود و سی پی یوی شما استفاده نشود
    همچنین بهتره در تنظیمات اسکن بی درنگ تیک از حالت فشرده خارج کردن فایلها را برداشت چون نیازی نیست تا برنامه ای اجر ا نشده تشخیص دادکه مضر است یا خیر و اگر این تیک هم نباشد در موقع اجرا کمودو تشخیص میدهد و جلوی اجرای بد افزار موجود در فایل فشره exe یا جاوا را میگیرد. فعال بودن این تیک فقط موجب میشود که حجم بیشتری از سی پی یو در مواجه با این برنامه ها توسط کمودو اشغال شود تا قبل از اجرای برنامه و مشکل دار بودن آن تشخیص داده شود که واقعا نیازی به این کار نیست.
    Last edited by آداک; 26-12-2016 at 17:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

اصولا کومودو رو نمیشه به هرکسی پیشنهاد داد. سیستم رفتارشناسی کومودو نیاز به کاربر با حوصله داره. برای کاربرایی که میخوان فرمون رو آنتی ویروس به طور کامل در اختیار بگیره و هیچ سوالی نپرسه کومودو چندان مناسب به نظر نمیرسه
    فکر کنم منظورتون hips کمودو هست که در ور›نهای جدید ۸ و ۱۰ به صورت اتوماتیک غیر فعاله . hips سیستم پیشگیری از نفوذه که به قول شما بیشتر مناسب کاربر متوسط به بالاست. اما اگه hips غیر فعال باشه باز مشکلی پیش نمیاد چون رفتارشناسی کمودو فعال هست . کمودو دو تا سیستم رفتارشناسی داره که اولیش هوش مصنوعی هست که به صورت دیفالت غیر فعاله و میشه فعالش کرد . دومی ویروسکوپه که به صورت دیفالت فقط برنامه های اجرا شده در سندباکس رو بررسی میکنه و میشه این تیک را برداشت تا همه برنامه هارو بررسی کنه و علاوه بر اینها اتوسندباکس هم داره که به صورت اتوماتیک برنامه های ناشناخته رو سندباکس میکنه و هیچ کدوم از اینها چیزی از مخاطب نمیپرسن و کارشونو انجام میدن. ضمنا چیزهای کمی هم که میپرسن مربوط به شناسایی بدافزار یا دسترسی بیشتر به فایل ناشناخته هست و چون زبان فارسی داره مخاطب میتونه کاملا متوجه بشه که منظور چی هست و حتی در تنظیمات میشه جوری تنظیم کرد که این سوالات حداقلی هم پرسیده نشه.
    Last edited by آداک; 26-12-2016 at 16:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام
    windowse defender داخل ویندوز 10 رو نسبت به آنتی ویروس های رایگان چطور ارزیابی میکنید؟
    این نتیجه آخرین تسته برای ویندوز دفندر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همینطور که مشاهده بکنید در یافتن مالویرها و ویروسها در خود ویندوز بسیار خوبه ولی در برابر حملات اینترنی و ایمیل و همه چیزی که به اینترنت ربط داره خیلی ضعیفه. پرفورمنسشم که اصلا جالب نیست.

14. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •