تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 382 از 402 اولاول ... 282332372378379380381382383384385386392 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,811 به 3,820 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب ظاهرآ نسخه اصلی نورتون رو استفاده نمیکنی .

ولی اگه باز پیشنهادی برای ی ضد ویروس سبک و فوق العاده میخوایی من بهت وب روت رو پیشنهاد میکنم .

Webroot Secure Anywhere

اینقدر این آنتی ویروس خوب و عالی هستش که شنیدم بعضی شرکتها مثل کسپرسکی الان به بیشتر سایتها و رسانه های فناوری تو ایران پول میدن تا حد ممکن اسمش رو نیارن .

ولی چون فروشندش تو ایران شرکت بزرگ و معتبریه و ی زمانی یکی از بزرگترین نماینده های کسپرسکی تو ایران بوده و فعالیت خبری خیلی خوبی تو چند تا سایت و وبلاگ روش داشته چندان نتونستن جلوی شناخته شدنش رو بگیرن .
    سلام نیما جان

وب روت شما میفروشید؟ قیمت چنده؟من از کسپر خسته شدم چندبار الوده شدم، وب روت فایروال و hips داره مثل کسپر؟

ممنون داداشی

2. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ولی اگه باز پیشنهادی برای ی ضد ویروس سبک و فوق العاده میخوایی من بهت وب روت رو پیشنهاد میکنم .

Webroot Secure Anywhere

اینقدر این آنتی ویروس خوب و عالی هستش که شنیدم بعضی شرکتها مثل کسپرسکی الان به بیشتر سایتها و رسانه های فناوری تو ایران پول میدن تا حد ممکن اسمش رو نیارن .

ولی چون فروشندش تو ایران شرکت بزرگ و معتبریه و ی زمانی یکی از بزرگترین نماینده های کسپرسکی تو ایران بوده و فعالیت خبری خیلی خوبی تو چند تا سایت و وبلاگ روش داشته چندان نتونستن جلوی شناخته شدنش رو بگیرن .
    مقایسه پراید و مرسدس بنز؟
    فروشنده باش ولی فروشنده صادق!
    گیرم داخلیا رو خریدن!
    سایتای خارجی که کارشون مقایسه انواع آنتی ویروس هست چی؟ سایتایی که تخصصی فقط رو فایروال ها تست میکنن چی؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

Webroot Secure Anywhere

امیدوارم از این پولهای تخیلی که کسپر به افراد میده چیزی گیر ما هم بیاد دم عیده کلی خرید داریم

از شوخی و اینگونه حواشی بگذریم ، سوالی رو خواستم بپرسم : دوست عزیز می تونین ارتباط بین آلوده شدن به سیستم و اصلی و معتبر بودن یا نبودن آنتی ویروس رو توضیج بدین ؟ بنده آنتی ویروسی رو از هیچ شرکتی خریداری نکردم الان با گفته های شما ممکنه نگران شده باشم که سیستمم آلوده به مخرب شده باشه چون پولی رو خرج آنتی ویروس نکردم .

5. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

امیدوارم از این پولهای تخیلی که کسپر به افراد میده چیزی گیر ما هم بیاد دم عیده کلی خرید داریم

از شوخی و اینگونه حواشی بگذریم ، سوالی رو خواستم بپرسم : دوست عزیز می تونین ارتباط بین آلوده شدن به سیستم و اصلی و معتبر بودن یا نبودن آنتی ویروس رو توضیج بدین ؟ بنده آنتی ویروسی رو از هیچ شرکتی خریداری نکردم الان با گفته های شما ممکنه نگران شده باشم که سیستمم آلوده به مخرب شده باشه چون پولی رو خرج آنتی ویروس نکردم .
    تخیلی نیست دوست عزیز .

شما اطلاع ندارید چون تو این حوزه فعالیت نداشتین یا دلیلی برای فعالیت و رصد فعالیتهای شرکتهای این حوزه نداشتین .

توضیح خاصی وجود نداره .

تفاوت محصول اصلی از محصول نامعتبر یا جعلی مشخصه .

این تفاوت صرفآ در بحث هزینه نیست . چون الان خیلی راحت بالای 90 درصد ضد ویروسهایی که داره تو بازار عرضه میشه و به فروش میرسه و عمدتآ هم در بسته بندی های شکیل و زیبا هستن ، نسخه های نامعتبر و تقلبی هستن .

طبیعتآ کسی که نگران امنیتش هست باید دقت کنه تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشه .
    Last edited by نیما سکیوریتی; 12-03-2016 at 12:20.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

تخیلی نیست دوست عزیز .

شما اطلاع ندارید چون تو این حوزه فعالیت نداشتین یا دلیلی برای فعالیت و رصد فعالیتهای شرکتهای این حوزه نداشتین .

توضیح خاصی وجود نداره .

تفاوت محصول اصلی از محصول نامعتبر یا جعلی مشخصه .

این تفاوت صرفآ در بحث هزینه نیست . چون الان خیلی راحت بالای 90 درصد ضد ویروسهایی که داره تو بازار عرضه میشه و به فروش میرسه و عمدتآ هم در بسته بندی های شکیل و زیبا هستن ، نسخه های نامعتبر و تقلبی هستن .

طبیعتآ کسی که نگران امنیتش هست باید دقت کنه تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشه .
    دوست عزیز اطلاعات بنده هم مانند سایر کاربران عادی هستش ، و به عنوان یک کاربر عادی نیاز به یک سند معتبر دارم که ثابت کنه کسپر به دیگران پول میده و بر اساس "شنیدم" شما قضاوت نکنم . حداقل رسید پرداختی ، فیشی چیزی دارین که ثابت کنه کسپر به سایت ها پول میده ؟

و همچنان بنده جواب سوال اول خودم رو از شما دربافت نکردم : ارتباط بین خریداری شدن و یا نشدن آنتی ویروس و آلوده شدن سیستم چه هستش ؟ چرا بنده باید نگران باشم که چون آنتی ویروسی رو خریداری نکردم ، سیستمم آلوده میشه ؟

8. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

مقایسه پراید و مرسدس بنز؟
    فروشنده باش ولی فروشنده صادق!
    گیرم داخلیا رو خریدن!
    سایتای خارجی که کارشون مقایسه انواع آنتی ویروس هست چی؟ سایتایی که تخصصی فقط رو فایروال ها تست میکنن چی؟
    دوست عزیزم . هر سایتی که خارجی بود زبانش که معتبر نیست .

مثال بزنم ؟

همین AV-Comparatives ی نمونه روشنه .

سال 2011 شرکت سیمانتک از تستهای اومد بیرون ولی این سایت 2 مرتبه به طور غیر قانونی و یواشکی تو تستهاش از ضد ویروسهای نورتون سیمانتک اسم برد .

اینقدر خروج سیمانتک بهش فشار اورده بود که هم 2 بار از اسم سیمانتک سوء استفاده کرد و هر 2 بار هم سیمانتک رو آخر زد .

شما فکر کردی ی کاربر حرفه ای یا متخصص فناوری یا شبکه از روی این تستها محصول انتخاب میکنه ؟!

این حوزه پیچیدگی های زیادی داره و باید ی متخصص خبره حرفه ای هم تو امنیت باشی هم با ترفندهای خبری و تبلیغاتی آشنا باشی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام نیما جان

وب روت شما میفروشید؟ قیمت چنده؟من از کسپر خسته شدم چندبار الوده شدم، وب روت فایروال و hips داره مثل کسپر؟

ممنون داداشی

ی سرچ ساده بزنی به فارسی و هم لاتین ، اطلاعات خوبی میتونی درباره شرکت و آنتی ویروسهای وب روت پیدا کنی .

وب روت ی برند و کمپانی بزرگ و معتبر و شناخته شده تو حوزه امنیت سایبری و آنتی ویروس ها هستش و شرکتهای بسیار بزرگی مثل سیسکو - مکافی - میکروسافت - پالوآلتو - اچ پی و ... از محصولات و تکنولوژی هاش استفاده میکنن .

عکس یک سری از شرکتهایی که از تکنولوژی ها و محصولات وب روت استفاده میکنن تو بنر زیر اومدن .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

دوست عزیز اطلاعات بنده هم مانند سایر کاربران عادی هستش ، و به عنوان یک کاربر عادی نیاز به یک سند معتبر دارم که ثابت کنه کسپر به دیگران پول میده و بر اساس "شنیدم" شما قضاوت نکنم . حداقل رسید پرداختی ، فیشی چیزی دارین که ثابت کنه کسپر به سایت ها پول میده ؟

و همچنان بنده جواب سوال اول خودم رو از شما دربافت نکردم : ارتباط بین خریداری شدن و یا نشدن آنتی ویروس و آلوده شدن سیستم چه هستش ؟ چرا بنده باید نگران باشم که چون آنتی ویروسی رو خریداری نکردم ، سیستمم آلوده میشه ؟
    ی رصد ساده از برخی وب سایتها و نشریات اثبات کننده این موضوع هستش .

درباره سوال دوم هم من توضیح خاصی ندارم . خودتون باید کمی سرچ کنین و اطلاعاتتون رو تو این حوزه افزایش بدین .

عذر خواهی منو پذیرا باش . با توجه به زمانی که در اختیار دارم پیشنهاد میکنم این سوال رو از اشخاص دیگه ای بپرسید یا خودتون در پی کسب اطلاعات باشین .

موفق باشی .

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ی سرچ ساده بزنی به فارسی و هم لاتین ، اطلاعات خوبی میتونی درباره شرکت و آنتی ویروسهای وب روت پیدا کنی .

وب روت ی برند و کمپانی بزرگ و معتبر و شناخته شده تو حوزه امنیت سایبری و آنتی ویروس ها هستش و شرکتهای بسیار بزرگی مثل سیسکو - مکافی - میکروسافت - پالوآلتو - اچ پی و ... از محصولات و تکنولوژی هاش استفاده میکنن .

عکس یک سری از شرکتهایی که از تکنولوژی ها و محصولات وب روت استفاده میکنن تو بنر زیر اومدن .

درود

دوست عزیز وب روت در هیچ تست معتبری شرکت نمی کند که قدرتش ارزیابی شود.

تمام شرکت های بزرگ امنیتی در تست ها حضور دارند.

در ضمن خرید هیچ محصول ساخت آمریکا در ایران توصیه نمی شود. مکافی و نورتون و پی سی تولز هنوز برای ایران تحریم هستند و گویا قرار نیستند رفع تحریم شود. سایر شرکت های کوچک تر هم دیگر اصلا معلوم نیست چه برنامه ای برای ایران دارند.

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

درود

دوست عزیز وب روت در هیچ تست معتبری شرکت نمی کند که قدرتش ارزیابی شود.

تمام شرکت های بزرگ امنیتی در تست ها حضور دارند.

در ضمن خرید هیچ محصول ساخت آمریکا در ایران توصیه نمی شود. مکافی و نورتون و پی سی تولز هنوز برای ایران تحریم هستند و گویا قرار نیستند رفع تحریم شود. سایر شرکت های کوچک تر هم دیگر اصلا معلوم نیست چه برنامه ای برای ایران دارند.
    عزیز توی تست شرکت نکردن بعضی از محصولات دلیل بر ضعیف بودن یا نبودن نیست .ضمنا محصولات امنیتی که توی کل دنیا کاربر خانگی و اداری مهمی دارن مال امریکا هم باشن تو ایران میتونن استفاده کنن همین نورتون بارها به داد مشکلات امنیتی کاربران ایرانی رسیده که یکی از مشکلات استاکس نت بود که بحث کلی در موردش در زمان خودش تو فروم با دوستان انجام دادیم تو خود تلوزیونم گفتن که با کمک شرکت امنیتی سایمنتک و مدارکی که برا ایرانی ها فرستادن مشکل به سادگی حل شد خوشبختانه بدونه خسارت.همین کمپانی که محصولات خانگی رو برا ایران بسته نرم افزار اند پوینت پروتکشنش راحت تو ایران اپدیت میشه چون شرکتی هست ومیدونه شرکتای مهمی توی دنیا از این محصولات استفاده میکنن از جمله ایران اونو نبسته تا مشکلی حاد پیش نیاد.ضمنا همه محصولات امنیتی امریکایی ایران رو تحریم نکردن مثل شرکت وایپر که من خودم دارم از اینترنت سیکیوریتیش استفاده میکنم نورتون هم چند ماه اینده (5 ماه شاید هم زودتر)ایران رو از بلک لیست محصولاتش حذف میکنه مثل سال 2011 با یکی از افراد سرشناس فرومش (تو خود شرکت هم کار میکنه) صحبت داشتم و اون گفت که اینجور قراره بشه. پی سی تولز هم که دیگه وجود نداره پس مهم نیست اگر رفع تحریم نکرده ایران رو اما زمانی که محصول داشت فقط خرید و دانلود رو بسته بود رو ایران نصب رجیستر و اپدیت محصولاتش با ای پی ایران ازاد بود من خودم در کنار نورتون چند سال اسپایور دکتر رو داشتم
    ضمنا محصولات خوب امنیتی مثل آرکاویر.دکتروب.وب روت.دفن اکس و ... تو هیچ تستی شرکت نکردن اما همیشه برتر بودن و دست کمی از محصولات امنیتی که تو تست ها هستن ندارن و در بعضی مواقع بهتر هم بودن
    Last edited by AlexanderMahone; 12-03-2016 at 17:24.

14. این کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •