تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 351 از 402 اولاول ... 251301341347348349350351352353354355361401 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,501 به 3,510 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

درود
    جای سوالتون اینجا نیست دوست عزیز
    یه سر به این لینک بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای اینکه این پست به موضع تایپک مرتبط بشه بهتون شدیدا توصیه میکنم از نود 32 استفاده نکنید در شناسایی و پاکسازی بسیاری از ویروسها شدیدا ضعیف عمل میکنه

بله در کنار انتی ویروس لازمه مکمل نصب بشه
    ولی شما چرا خودت رو اذیت میکنی یه نسخه اینترنت سکوریتی نصب کنید خودش کار همه این مکمل ها رو انجام میده
    اگر من از نود استفاده میکنم به خاطر اینه که به راحتی قابل اپدیت شدن هستش شما به شخصه از چی انتی استفاده میکنید ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed ssd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اگر من از نود استفاده میکنم به خاطر اینه که به راحتی قابل اپدیت شدن هستش شما به شخصه از چی انتی استفاده میکنید ؟
    خوب آخه اینکه دلیل نمیشه همه انتی ویروسها به راحتی اپدیت میشن
    به هر حال اصراری نیست صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    بنده از کسپر استفاده میکنم به شما هم توصیه میکنم از آنتی ویروسهای قوی مثل بیت و کسپر استفاده کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خوب آخه اینکه دلیل نمیشه همه انتی ویروسها به راحتی اپدیت میشن
    به هر حال اصراری نیست صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    بنده از کسپر استفاده میکنم به شما هم توصیه میکنم از آنتی ویروسهای قوی مثل بیت و کسپر استفاده کنید
    من امدم با nod32view اپدیت ها را میگیرم روی یکی از سیستم ها و بعد share میکنم روی بقیه سیستم ها فکر نکنم با کسپر بتونم چنین کاری بکنم کسپر سری جدید مشکل پیدا کردن کلید ریجستر شدن داشت این مشکل الان حل شده یا خیر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    نمایندگی یا فروش معتبر کسپرسکی لینگش بدید

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام . نمی دونم دوستان کسی هستش اینجا نسخه ی آزمایشی Windows 10 رو نصب کرده باشه یا نه . اما به نظر میاد windows defender در این نسخه از ویندوز بسیار بهبود پیدا کرده ( یا من اینطور حس می کنم ) . فکر کنم با عرضه ی Windows 10 کمتر دوستان قصد این رو داشته باشند که آنتی ویروس شخص ثالث روی سیستمشون نصب کنند ( فکر کنم ! )

6. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام من توی اینترنت میچرخیدم نود 32 قیمتش 40-50 هزار تومنه ولی بیرون 20-30 تومن فرقی دارن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام . نمی دونم دوستان کسی هستش اینجا نسخه ی آزمایشی Windows 10 رو نصب کرده باشه یا نه . اما به نظر میاد windows defender در این نسخه از ویندوز بسیار بهبود پیدا کرده ( یا من اینطور حس می کنم ) . فکر کنم با عرضه ی Windows 10 کمتر دوستان قصد این رو داشته باشند که آنتی ویروس شخص ثالث روی سیستمشون نصب کنند ( فکر کنم ! )
    سلام
    آره تست کردم
    ولی همیشه کار از محکم کاری عیب نداره!
    درکل من هرجا باشم، کسپرسکی هم با منه!

سلام من توی اینترنت میچرخیدم نود 32 قیمتش 40-50 هزار تومنه ولی بیرون 20-30 تومن فرقی دارن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    احتمالا به نسخه های آن و چندکاربره بودن و یا OEM بودن بستگی داره که قیمت ها متفاوته
    نسخه Retrial گرونتره

9. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

بله تست کردیم و اتفاقا روی ویندوز ده آنتی ویروس یا فایروال ثالث نصب نکردم چون ویندوز اصلی ام نیست.

مایکروسافت با اینکه غول نرم افزاری هست اما در زمینه تخصصی امنیتی و آنتی ویروس با غولهای این مبحث خیلی فاصله داره.اگر مایکروسافت میخواد جزو قدرتهای برتر باشه باید یکی از برندهای معتبر امنیتی رو بخره مثل خرید نوکیا که انجام داد.وگرنه با سرمایه گذاری های عظیم و برنامه های چندین ساله شاید به حد خوبی در زمینه آنتی ویروس و فایروال برسه.

11. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

بله تست کردیم و اتفاقا روی ویندوز ده آنتی ویروس یا فایروال ثالث نصب نکردم چون ویندوز اصلی ام نیست.

مایکروسافت با اینکه غول نرم افزاری هست اما در زمینه تخصصی امنیتی و آنتی ویروس با غولهای این مبحث خیلی فاصله داره.اگر مایکروسافت میخواد جزو قدرتهای برتر باشه باید یکی از برندهای معتبر امنیتی رو بخره مثل خرید نوکیا که انجام داد.وگرنه با سرمایه گذاری های عظیم و برنامه های چندین ساله شاید به حد خوبی در زمینه آنتی ویروس و فایروال برسه.
    بستگی داره از چه دیدی بهش نگاه کنیم.

از دید بنده هم اکنونم مایکروسافت در ضمینه تخصصی بد افزار ها یکی از شرکت های مطرح هستش و از نظر سهم بازار بنابر بررسی های OPSWAT در ماه ژانویه 2015 فعلا بعد از Avast ، با 19.4% بیشترین سهم بازار رو در جامعه ی آماری داشته .
    این نشون میده که این محصول حداقل در جامعه ی آماری OPSWAT از ضریب نفوذ بالایی برخوردار هستش .

13. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

بستگی داره از چه دیدی بهش نگاه کنیم.

از دید بنده هم اکنونم مایکروسافت در ضمینه تخصصی بد افزار ها یکی از شرکت های مطرح هستش و از نظر سهم بازار بنابر بررسی های OPSWAT در ماه ژانویه 2015 فعلا بعد از Avast ، با 19.4% بیشترین سهم بازار رو در جامعه ی آماری داشته .
    این نشون میده که این محصول حداقل در جامعه ی آماری OPSWAT از ضریب نفوذ بالایی برخوردار هستش .
    این نفود با ارائه محصول به صورت مستقل هست یا نصب پیش فرض روی ویندوز؟اینها خیلی متفاوت هست.
    در کل وقتی ویندوز ده رسما معرفی بشه میتونیم در تستهای معتبر ببینیم چقدر پیشرفت داشته اما مطمئنا تا کسپر،بیت دیفندر،نورتون و ... فاصله داره.

15. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •