تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 350 از 402 اولاول ... 250300340346347348349350351352353354360400 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,491 به 3,500 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان من از total security 360 استفاده میکنم . از نظر روان بودن راضی هستم و بدون دردسر هم ابدیت میشه
    فقط حجم این برنامه قابل اطمینان هست؟ حجم ابدیت ها چقدر هست؟
    درود :
    منظورتون رو واضحتر بیان کنید چون من شخصاً متوجه منظورتون نشدم که حجم برنامه قابل اطمینان هست یعنی چی؟
    آپدیت اولیه هم بستگی به بروزبودن نسخه ای داره که دانلود کردید و نسخه های دانلود شده ای که همراهشون دیتابیس هم هست و ورژنشون هم بروز هست هر چه جدیدتر باشن حجم آپدیت اولیه کمتره... حدود 100 مگ (یخورده بالا و پایین) میشه ولی حجم آپدیتهای روزانه ش حدود 1 تا 3 مگ هست...

2. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام دوستان سیستم من دو سالی میشه انتی ویروس نداره ازاون جایی که انواع اقسام سایتها رو تو اینترنت میچرخم فلش متفرقه زیاد وصل میکنم مطمینم همه جور ویروسی الان داره لطفا یکی لطف کنه بگه باید چکارکنم؟؟ چه انتی ویروسی بگیرم ؟؟؟اورجینال بگیرم یا خیر؟؟؟ قیمتش چنده؟؟؟.میخام قشنگ سیستمم پاک سازی بشه حالا یه مقدار هم هزینه ش بشه مشکلی نیس

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان سیستم من دو سالی میشه انتی ویروس نداره ازاون جایی که انواع اقسام سایتها رو تو اینترنت میچرخم فلش متفرقه زیاد وصل میکنم مطمینم همه جور ویروسی الان داره لطفا یکی لطف کنه بگه باید چکارکنم؟؟ چه انتی ویروسی بگیرم ؟؟؟اورجینال بگیرم یا خیر؟؟؟ قیمتش چنده؟؟؟.میخام قشنگ سیستمم پاک سازی بشه حالا یه مقدار هم هزینه ش بشه مشکلی نیس
    بهتره از ابزار های پاکسازی سیستم استفاده کنین . کارتون برای پاکسازی سیستم راحتتر میشه .

malvarbytes anti-malware و Kaspersky rescue disk و Kaspersky Virus removal tool مناسبن . رایگان هم هستند . سایر شرکت ها هم محصولاتی دارند .
    پس از پاکسازی سیستم می تونین هر آنتی ویروسی دوست داشتین نصب کنین

5. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

بهتره از ابزار های پاکسازی سیستم استفاده کنین . کارتون برای پاکسازی سیستم راحتتر میشه .

malvarbytes anti-malware و Kaspersky rescue disk و Kaspersky Virus removal tool مناسبن . رایگان هم هستند . سایر شرکت ها هم محصولاتی دارند .
    پس از پاکسازی سیستم می تونین هر آنتی ویروسی دوست داشتین نصب کنین
    برای مثال
    Kaspersky Virus removal tool ازچه ورژنی استفاده کنم؟؟؟این نود32 ها که 20تومن میفروشن برای بعد از پاکسازی خوبه؟؟؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

با سلام
    پست قبلی رو در انجمن " بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر" گذاشته بودم که چون اینجا رو فعال تر دیدم مجددا گذاشتم تا دوستان بیشتری ببینندش
    با تشکر
    ممنون از زحمتی که کشیدید.با اینکه مطالب مربوط به چند سال پیش هست اما برای کاربران مبتدی و آشنایی با اینکه کدوم آنتی ویروس رو انتخاب کنم (موضوع این تاپیک) کاملا میتونه کمک کننده باشه.اگه به صفحه اول لینک بشه خوبه.

چنین سیستمی رو من پیشنهاد میکنم ابتدا ویندوز رو مجدد نصب کنید.بعد از نصب ویندوز،وارد هیچ درایوی نشوید و همون ابتدا یک آنتی ویروس قدرتمند نصب و آپدیت کنید و یک اسکن کامل انجام بدهید.
    Last edited by mohammad_87; 23-06-2015 at 23:07.

8. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

ممنون از زحمتی که کشیدید.با اینکه مطالب مربوط به چند سال پیش هست اما برای کاربران مبتدی و آشنایی با اینکه کدوم آنتی ویروس رو انتخاب کنم (موضوع این تاپیک) کاملا میتونه کمک کننده باشه.اگه به صفحه اول لینک بشه خوبه.

چنین سیستمی رو من پیشنهاد میکنم ابتدا ویندوز رو مجدد نصب کنید.بعد از نصب ویندوز،وارد هیچ درایوی نشوید و همون ابتدا یک آنتی ویروس قدرتمند نصب و آپدیت کنید و یک اسکن کامل انجام بدهید.
    به نظر شما چه انتی ویروسی بگیرم ؟؟اورجینال ؟/غیراورجینال؟؟؟چطور بدون اینکه وارد درایوی بشم نصبش کنم؟؟

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به نظر شما چه انتی ویروسی بگیرم ؟؟اورجینال ؟/غیراورجینال؟؟؟چطور بدون اینکه وارد درایوی بشم نصبش کنم؟؟
    با سلام
    با اجازه محمد عزیز من جواب میدم

صددرصد اورجینال. البته شما میتونید نسخه 30 روزه را تست کنید و نزدیک به روزهای پایانی لایسنس اصلی تهیه نمایید

بعد نصب ویندوز میتونید بدون باز کردن درایو ها، از طریق اینترنت نسخه آخر برنامه امنیتی را دانلود کنید و نصب کنید
    و یا
    میتونید الان فایل رو دانلود کنید، در فلش ذخیره کنید، به یک سیستم آنتی ویروس دار متصل کنید و اگر فلش آلوده شده بود پاکسازی کنید، بعد نصب ویندوز از طریق فلش برنامه امنیتی رو نصب کنید.

و یا میتونید راه حل بهتری داشته باشید! دیسک نجات کسپرسکی را دانلود کنید، بر روی CD رایت کنید، کل سیستم را از این طریق اسکن کنید و بعد اقدام به نصب ویندوز نمایید و یا بعد نصب ویندوز اقدام به اسکن توسط دیسک نجات نمایید تا با خیال راحت درایوهایتان را باز کنید

موفق باشید

11. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    درکنار آنتی ویروس آیا نیازهست ازنرم افزارهای مثل این ها Anti-spware ,Anti-MaIware استفاده کرد یا از ضد بدافزار وضد جاسوسی استفاده کرد میشه نرم افزار نام ببرید
    برای امنیت اینترنت وسیستم به جزآنتی ویروس ازنرم افزاری باید استفاده کنیم میشه نرم افزاری نام ببرید
    چگونه میشه ip تغییر یا مخفی کرد
    Last edited by FDSA14711; 26-06-2015 at 23:26.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    هر فلشی به سیستم میزنیم سریع فایل ها مخفی میشه انگار هیچی فایل روش نیست بعد میبینیم یک مخفی سازی از درایو فلش ایجاد کرده که تمامی فایلها داخل ان هستند انتی ویروس نود 32 استفاده میکنم ویروسی شناسایی نمیکنه احتمالا پاکش کرده ولی اثراتش هنوز مانده راهی هست که این مشکل را حل کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed ssd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    هر فلشی به سیستم میزنیم سریع فایل ها مخفی میشه انگار هیچی فایل روش نیست بعد میبینیم یک مخفی سازی از درایو فلش ایجاد کرده که تمامی فایلها داخل ان هستند انتی ویروس نود 32 استفاده میکنم ویروسی شناسایی نمیکنه احتمالا پاکش کرده ولی اثراتش هنوز مانده راهی هست که این مشکل را حل کرد ؟
    درود
    جای سوالتون اینجا نیست دوست عزیز
    یه سر به این لینک بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای اینکه این پست به موضع تایپک مرتبط بشه بهتون شدیدا توصیه میکنم از نود 32 استفاده نکنید در شناسایی و پاکسازی بسیاری از ویروسها شدیدا ضعیف عمل میکنه
    سلام
    درکنار آنتی ویروس آیا نیازهست ازنرم افزارهای مثل این ها Anti-spware ,Anti-MaIware استفاده کرد یا از ضد بدافزار وضد جاسوسی استفاده کرد میشه نرم افزار نام ببرید
    برای امنیت اینترنت وسیستم به جزآنتی ویروس ازنرم افزاری باید استفاده کنیم میشه نرم افزاری نام ببرید
    چگونه میشه ip تغییر یا مخفی کرد
    بله در کنار انتی ویروس لازمه مکمل نصب بشه
    ولی شما چرا خودت رو اذیت میکنی یه نسخه اینترنت سکوریتی نصب کنید خودش کار همه این مکمل ها رو انجام میده
    Last edited by saeed ssd; 27-06-2015 at 13:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •