تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 342 از 402 اولاول ... 242292332338339340341342343344345346352392 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,411 به 3,420 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون در مورد انتی ویروس تراست پرت چیه؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

بلاخره qihoo 360 total security رو پاک کردم . این اواخر اخطار های بی دلیلش واقعا رو اعصابم بود . حتی زمانی که تنظیمات مربوط به یه فایل رو ذخیره میکردم ، پس از مدتی خودش پاک می کرد ! واقعا قاطی کرده بود . باز هم برگشتیم panda ! واقعا هیچی یه اعصاب آروم نمیشه

3. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

هیچ آنتی ویروسی مثل nod32 نمیشه من قبلا nod32 رو سیستمم نصب بود گفتن کسپر اسکای بهتره و رتبشو تو سایتای مختلف دیدم خلاصه 1سال کسپر اسکای روی سیستمم نصب کردم همیشه هم آپدیتش میکردم ویروس هم پیدا میکرد در حد 2-3تا و پاکش میکردم دیدم بعد از مدتی سیستم کند شده و دیر بالا میاد پاکش کردم و جاش nod 32نصب کردم تقریبا 1000تا ویروس از این سیستم پیدا کرد دیگه از اونوقت هیچ آنتی ویروسی بجز nod نصب نمیکنم

5. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

الان نود32 دارم . انصافا خوبه . به نظرتون بهتر از نود پیدا میشه !؟!!؟! نه اینکه بهترین باشن نود ولی خوب فایروالش خیلی خوبه .اگه فایروال کسپر هم همینجوری بود خوب میشد!
    qihoo چطوره؟
    emsisoft چطور؟ امسی سافت پولیه ظاهرا؟ کرک داره؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

الان نود32 دارم . انصافا خوبه . به نظرتون بهتر از نود پیدا میشه !؟!!؟! نه اینکه بهترین باشن نود ولی خوب فایروالش خیلی خوبه .اگه فایروال کسپر هم همینجوری بود خوب میشد!
    qihoo چطوره؟
    emsisoft چطور؟ امسی سافت پولیه ظاهرا؟ کرک داره؟
    eset smart security واقعا خوبه و سبک !!!
    qihoo 360 اصلا خوب نیست به شدت از سیستم میکشه .موتور بیت و آویرا رو به همراه کلود روشن کردم ولی با همه ی این احوالات تست ویروس زدم و خیلی ها رو نتونست بگیره .
    emsisoft خیلی خوب به نظر من emsisoft emergency kit رو نصب کن نسخه ی رایگان و پرتابل هست . ویروس هایی رو که qihoo نمیگرفت این برنامه همه رو گرفت . در کنار آنتی ویروس خودت داشته باشش .
    یه ccleaner هم نصب کن و فایل های cash و temporary رو که لازم نیستن پاک کن و از یک ویندوز تر تمیز لذت ببر .

8. 2 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

eset smart security واقعا خوبه و سبک !!!
    qihoo 360 اصلا خوب نیست به شدت از سیستم میکشه .موتور بیت و آویرا رو به همراه کلود روشن کردم ولی با همه ی این احوالات تست ویروس زدم و خیلی ها رو نتونست بگیره .
    emsisoft خیلی خوب به نظر من emsisoft emergency kit رو نصب کن نسخه ی رایگان و پرتابل هست . ویروس هایی رو که qihoo نمیگرفت این برنامه همه رو گرفت . در کنار آنتی ویروس خودت داشته باشش .
    یه ccleaner هم نصب کن و فایل های cash و temporary رو که لازم نیستن پاک کن و از یک ویندوز تر تمیز لذت ببر .
    من توی مدتی که از qihoo 360 استفاده کردم ، بسیار عالی بود و حتی با فعال بودن 4 موتور از 5 موتور اصلا سرعت سیستم پایین نمی اومد .
    در مورد قدرت اسکن : قدرت اسکنش بسیار خوب بود ، نمی دونم برای چی پیدا نمی کرده ، ممکنه فالس بوده باشه در emsisoft و یا اینکه فراموش کرده باشین موتور bitdefender رو در qihoo فعال کرده باشین ، که اکثرا هم همین اتفاق می افته ، نصب شدن موتور bitdefender روی 360 به معنای فعال بودنش نیست )

10. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من توی مدتی که از qihoo 360 استفاده کردم ، بسیار عالی بود و حتی با فعال بودن 4 موتور از 5 موتور اصلا سرعت سیستم پایین نمی اومد .
    در مورد قدرت اسکن : قدرت اسکنش بسیار خوب بود ، نمی دونم برای چی پیدا نمی کرده ، ممکنه فالس بوده باشه در emsisoft و یا اینکه فراموش کرده باشین موتور bitdefender رو در qihoo فعال کرده باشین ، که اکثرا هم همین اتفاق می افته ، نصب شدن موتور bitdefender روی 360 به معنای فعال بودنش نیست )
    به نظر من هر شخص باید آنتی ویروس مناسب خودش رو پیدا بکنه و این که کدوم بهتر هست به نظر من بهترین آنتی ویروس خودمون هستیم . و مورد دیگه اینکه qihoo 360 بعد از نصب موتور آویرا و بیت دفندر باید از توی آپشن هاش بریم و فعالش کنیم . و این کار رو هم کردم . اگر قرار بود با موتور یک آنتی ویروس روی یک آنتی ویروس دیگه قدرت آنتی ویروس موتوری با اصل یکی بشه که دیگه کسی آنتی ویروس اصل رو تهیه نمی کرد . هر کس باید آنتی ویروس مناسب خودش رو پیدا کنه و بهتره به این تعریفات هم توجه نکنه . شاید خیلی از ماها بگیم فرصت و توان این رو نداریم تمام آنتی ویروس ها رو چک کنیم تا بفهمیم کدوم برای ما بهتره ولی حقیقت اینه که چه بخواهیم چه نخواهیم اگر آنتی ویروسی برای ما جواب نده به طور اتوماتیک سراغ آنتی ویروس جدید میریم و تا به خودمون میاییم میبینیم تمام آنتی ویروس ها و یا بیشترشون رو چک کردیم . منی که در رابطه با qihoo این حرفها رو زدم یکی از طرفداران این برنامه بودم و به هر کسی میرسیدم پیشنهاد میکردم ولی اون قبلا بود و حالا دارم تجربیات جدید خودم رو میگم .

12. 4 کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

دوستان یک آنتی ویروس به من معرفی کنین که موقع اکتیو شدن (رجیستر ، کرک ...) نیاز به اینترنت نداشته باشه، و هم اینکه براش آپدیت آفلاین موجود باشه

داره خودمونی میشه mahmud1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

only for ever Bitdefender
    خیلی عالیه قبل از این AVG داشتم فک میکردم بهترینه اما این یک چیز دیگس.............

داره خودمونی میشه mahmud1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    میخواستم بدونم هیچ جوری نمیشه تو یک ویندوز چند تا آنتی ویروس رو در کنار هم داشت؟؟؟؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •