تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 15 از 402 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    میشه یکی اسم آنتی ویروسهای Free رو برام بگذاره؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اطراف تهرون

پيش فرض

سلام علیکم...

بنده از اون موقعی که لپ تاپ گرفتم ( حدود 10 ماه پیش ) همون موقع نرم افزار ESET 4 را هم گرفتم و راضی هم هستم.روزانه 13 یا 15 ساعت تو نت میچرخم و هم دانلود میکنم و هم آپلود و مشکلی نداشتم تا به حال... نسخه اصلی این نرم افزار را گرفتم و 1 روز در میان هم آپدیت میکنم و به وسیله یک نرم افزار هم از آپدیتهاش بک آپ میگیرم و به کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند بک آپ هدیه میدم....!

ESET 4 از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداره... شاید سرعتش زیاد نباشه ولی کم هم نیست و منابع کمی از سیستم را اشغال میکنه!

با نرم افزارهای گرافیکی سنگین مثل تری دی مکس و موشن بیلدر و فوتوشاپ هم کار میکنم بدون اینکه نیاز باشه آنتی ویروس را غیر فعال کنم... کاهی اوقات میشه هر سه نرم افزار باهم بازه ولی هیچ گونه مشکلی اعم از هنگ کردن یا ریستارت شدن و .... ندارم.

یه مقدار در مورد این نرم افزار ( ESET 4 ) دل چرکین هستم ، چون بعضا پیش میاد که فایلی را میشناسه که حاوی ویروس هست ولی نمیتونه به هیچ وجه پاکش کنه!مثلا همین امروز فلش مموری یکی از دوستان را به لپ تاپ وصل کردم و آنتی ویروس 8 فایل آلوده را شناخت و تونست 7 تاش رو پاک سازی کنه ولی یکیش را هیچ کار نتونست بکنه ، که مجبورم شدم از نرم افزار تروجان رموور استفاده کنم و این نرم افزار تونست پاکش کنه!

نمیدونم چرا بعضی از دوستان از قدرت و توانایی این نرم افزار چشم پوشی میکنن و سعی میکنن همچین ضعیف نشونش بدن! علتش چیست؟؟

ازESET 4 بگذریم ... به نظر بنده کسپرسکی اگر یه فکری به حال این نرم افزار میکرد بهتر بود.... به نظر من اگر میتونست حجم آپدیتاهای این نرم افزار کاهش بده و بهینه ترش کنه و همچنین کاری کنه نرم افزار از منابع سیستم کمتر استفاده کنه ( مثل کومودو) ، اونوقت میشد بهترین نرم افزار امنیتی دنیا!چون به نظر من هیچی کم نداره!

فکر میکنم این روسها کلا نرم افزارهایی که تولید میکنن ، از منابع سیستم زیاد استفاده میکنه و به قول معروف نرم افزار هاشون به سیستم فشار میاره! مثلا همین سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین که ساخت روسها هست یکی از ضعفهاش استفاده زیاد از منابع سیستم هست. کسپرسکی هم همینطور....!

حرف زیادی نمیزنم و منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم! :d

3. 3 کاربر از AMINGERAMI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من چند ساله با NOD32 کار میکنم حرف نداره.

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MnX_2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من سه سال میشه از avast استفاده می کنم هنوز ویندوزم ویروسی نشده

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

سلام
    میشه یکی اسم آنتی ویروسهای Free رو برام بگذاره؟
    ممنون
    آنتي ويروس‌هاي رايگان

AVG

Comodo

Avast

به نظر من بهترين آنتي ويروس همون Comodo هست كه خيلي سبكه و كارش خيلي عاليه.

شاد باشيد

8. این کاربر از mjzaret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آنتي ويروس‌هاي رايگان

AVG

Comodo

Avast

به نظر من بهترين آنتي ويروس همون Comodo هست كه خيلي سبكه و كارش خيلي عاليه.

شاد باشيد
    متاسفانه توی تستهایی که دوستان انجام دادن مشخص شد کمودو زیاد جالب نیست و حتی نسبت به فایلهای خودش هم احساس مسولیت نمیکنه. و بهتره تا اطلاع ثانوی از انتی ویروسش استفاده نکنید ولی فایروالش خوبه.
    avira هم رایگانه.

10. این کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

جی دیتا - کاسپر - نورتون - کمودو - بیت دیفندر - نود 32
    اینا رو تست کردم
    جی دیتا معرکه ست
    کمودو با چشم پوشی از ضعف چند وقت پیش که امیر و دکتر و دوستان دیگه پی بردن ، عالیه ( امیدوارم ضعفش برطرف بشه )
    نورتون رو که داشتم فقط ار اینترفیسش خوشم میومد ( نظر خنثی دارم ) . از سایلنت مدش خوشم میومد
    کاسپر ( عالی )
    بیت دیفندر به نظر خودم از همه لحاظ عالی بود . اما چون کرک میشه برای آپدیت کردنش عصبی شدم
    نود 32 رو 2 سال که خاک کردم
    1-جی دیتا
    2-کاسپر - کمودو - بیت دیفندر - نورتون
    3-نداریم
    به نظر من چهار سوئیت امنیتی شماره دوم با تنظیمات خاص یه بازده دارن
    ولی جی دیتا رو واقعا قبول دارم
    اینم نظر شخصی من که هر 1 ماه یه بار هم عوض میشه

12. این کاربر از kaivanika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

من هم از ESET Smart Security 4 استفاده میکنم به نظرم خوبه الته من از مکافی هم قبلا استفاده کردم ولی چون آپدیتش کم گیر میاد دیگه طرفش نرفتم یه بارم آنتی ویروس مایرو سافت رو نصب کردم زیاد جالب نبود پاکش کردم من NOD 32 از ورژن 2 تا حالا که 4 هست رو استفاده کردم و راضی بودم ازش با بقه کار نکردم که نظر بدم ولی اینو میدونم که هر آنتی ویروسی که آپدیت باشه خوبه (نسبتا).

داره خودمونی میشه abdolhakim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

!!!!!Kaspersky

اگه نباشه جاش خالی می مونه Unknown_2517's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    هر جا باشم گيلانيم و از تبار فومن

پيش فرض

سلام علیکم...

بنده از اون موقعی که لپ تاپ گرفتم ( حدود 10 ماه پیش ) همون موقع نرم افزار ESET 4 را هم گرفتم و راضی هم هستم.روزانه 13 یا 15 ساعت تو نت میچرخم و هم دانلود میکنم و هم آپلود و مشکلی نداشتم تا به حال... نسخه اصلی این نرم افزار را گرفتم و 1 روز در میان هم آپدیت میکنم و به وسیله یک نرم افزار هم از آپدیتهاش بک آپ میگیرم و به کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند بک آپ هدیه میدم....!

ESET 4 از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداره... شاید سرعتش زیاد نباشه ولی کم هم نیست و منابع کمی از سیستم را اشغال میکنه!

با نرم افزارهای گرافیکی سنگین مثل تری دی مکس و موشن بیلدر و فوتوشاپ هم کار میکنم بدون اینکه نیاز باشه آنتی ویروس را غیر فعال کنم... کاهی اوقات میشه هر سه نرم افزار باهم بازه ولی هیچ گونه مشکلی اعم از هنگ کردن یا ریستارت شدن و .... ندارم.

یه مقدار در مورد این نرم افزار ( ESET 4 ) دل چرکین هستم ، چون بعضا پیش میاد که فایلی را میشناسه که حاوی ویروس هست ولی نمیتونه به هیچ وجه پاکش کنه!مثلا همین امروز فلش مموری یکی از دوستان را به لپ تاپ وصل کردم و آنتی ویروس 8 فایل آلوده را شناخت و تونست 7 تاش رو پاک سازی کنه ولی یکیش را هیچ کار نتونست بکنه ، که مجبورم شدم از نرم افزار تروجان رموور استفاده کنم و این نرم افزار تونست پاکش کنه!

نمیدونم چرا بعضی از دوستان از قدرت و توانایی این نرم افزار چشم پوشی میکنن و سعی میکنن همچین ضعیف نشونش بدن! علتش چیست؟؟

ازESET 4 بگذریم ... به نظر بنده کسپرسکی اگر یه فکری به حال این نرم افزار میکرد بهتر بود.... به نظر من اگر میتونست حجم آپدیتاهای این نرم افزار کاهش بده و بهینه ترش کنه و همچنین کاری کنه نرم افزار از منابع سیستم کمتر استفاده کنه ( مثل کومودو) ، اونوقت میشد بهترین نرم افزار امنیتی دنیا!چون به نظر من هیچی کم نداره!

فکر میکنم این روسها کلا نرم افزارهایی که تولید میکنن ، از منابع سیستم زیاد استفاده میکنه و به قول معروف نرم افزار هاشون به سیستم فشار میاره! مثلا همین سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین که ساخت روسها هست یکی از ضعفهاش استفاده زیاد از منابع سیستم هست. کسپرسکی هم همینطور....!

حرف زیادی نمیزنم و منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم! :d
    كاملا با نظر ايشان موافقم، با اينكه چهار ساله از ناد استفاده ميكنم اما معتقدم قدرتمندترين انتي ويروس همان كسپرسكي هست.
    ديديد تو دانشگاه ميگن فلان استاد خيلي خوب درس ميده اما خيلي گيره در حالي كه استاد ديگر معمولي هست اما اصلا اهل گير دادن نيست. معمولا كلاس استاد دومي بيشتر طرفدار داره.
    حالا قضيه اين دو تا انتي ويروس هم همينه، كسپرسكي زياد تو كار ادم دخالت ميكنه برا همين اعصاب ادمو خورد ميكنه ولي نود معمولا سايلنته. اما امان از روزي كه هسته بوت ويروسي بشه كه ديگه كاري از دست نود ساخته نيست.
    به عنوان مثال من Blue soleil رو ميخواستم كرك كنم هي پيغام ويروس ميداد منم خاموشش كردم و كركو اجرا كردم متاسفانه سيستم به روت كيت Win32/Olmarik آلوده شد كه در هسته بوت و در حال اجراست. هرچه سعي كرد ناد اين رو پاك كنه، نتونست و ارور ميداد. تا اينكه نامشو تو اينترنت سرچ كردم و با استفاده از برنامه TDSSKiller.exe كه مال كسپرسكي هست تونستم پاكش كنم.

16. 2 کاربر از Unknown_2517 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •