تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 14 از 402 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

در فرومهای معتبر عبارت Sandbox و Anti Sandbox سرچ کنید تا بیشتر پیرامونش اگاه بشید

Anti Sanbox روشی هستش برای فریب برنامه sandbox که بالاخص در محیط وب استفاده میشه

Sandbox در حال حاضر در آنتی ویروس های زیر هستش:

کومودو ، آواست ، کسپرسکی ، نورمن ،فایروال Online Armor و Zone Alarm (ورژن Extreme Security)

در این بین شرکت نورمن یکی از پیشگامان این فن آوری بود ... سوال :

اگه Sandbox اینقدر خارق العاده هستش پس چرا شرکت نورمن در تست های امنیتی عملکرد درخشانی نداره؟

منظور من رو اشتباه برداشت نکنید : sandbox گزینه امنیتی بسیار خوبیست ولی تاکید بیش از حد شما بر روی آن برای من سواله؟

Sandbox فکر کنم از ورژن 4 کومودو وارد محصولاتش شد (قبل از اون رو به یاد ندارم)

خب چند ماه پیش سایت anti-malware-test.com بر روی محصولات مطرح اینترنت سیکوریتی تست self-protection صورت داد

این تست در واقع برای تعیین قدرت اینترنت سکیوریتی ها در دفاع از خود در برابر ویروس هایی که قصد غیرفعال کردن و نابودکردن انتی ویروس را دارند طراحی شده

http://anti-malware-test.com/?q=node/190

ورژن 4.1 کومودو با تمام لایه های دفاعی صرفا 89% موفق بود

در اینجا من نمیخوام بگم که نتیجه بدی بود (اتفاقا نتیجه خیلی خوبی گرفت) و یا چرا ورژن 5 وارد نشده (چون در مرحله پیش از تست هنوز منتشر نشده بود)

فقط Sandbox کومودو برام مهمه ... سندباکس کومودو هم نتونست 100% حملات صورت گرفته به خودش رو دفع کنه

من اصولا بحثم بر سر انتی ویروس بود نه اینترنت سکروریتی

ولی تاکید بیش ار حد شما بر روی سندباکس در حالیکه در فرومهای حک میتونی در رابطه با Anti-Sandbox سورسها و مطالب خوبی به دست بیاری بسیار عجیبه

تاکنون هیچ سندباکسی نوشته نشده که بتونه هر فایلی رو سندباکس کنه

چون در اینصورت باید خیلی سخت گیرانه عمل کنه که این سبب میشه هسته net. ویندوز رو تحت تاثیر قرار بده که اونوقت سبب کرش میشه

بهیمن دلیل در نوشتار سندباکس منهای سندباکس کردن ، اهمیت سازگاری خیلی مهمه ...که خب مخرب های پیچیده از همین نقطه می تونند فرار کننند

در پایان من ایرادم به فایروال کومودو نبود بلکه به شما بود که بخشی از فابروال کومودو رو بعنوان ماورای آنتی ویروس نام میبرید که امنیت مطلق را برآورده میکند
    ------------------
    دوست عزیز چند وقت پیش در خود تاپیک کومودو بحث بر سر عدم سندباکس شدن برخی مخرب ها و جلوگیری اونها از گرفتن در محیط مجازی شده بود

تا اونجایی که یادمه قرار شده در ورژن ها بعدی مشکلات مرتفع بشه و در نوشتار سندباکس دقیق تر عمل کنند
    با سلام
    دوست عزیز من اصلا بحثی ندارم. اصلا sandbox کومودو هم اشغال. فقط یک سوال از شما پرسیدم :
    مدرک شما برای حرف های بالا چیست؟
    گفتید تاپیک کومودو. حالا لینکش را بدهید تا ما هم ببینیم. من که هر چه در تاپیک کومودو میگردم چنین چیزی را که شما گفتید نمی بینم.
    در هیچ یک از تست های که من تا حالا دیدم sandbox کومودو شکست نخورده. حالا که شما میگید هست مدرک بیارید.
    درضمن من تنها 2 چیز را قبول دارم :
    1- لینک از تاپیک کومودو (طبق گفته خودتون)
    2- مخرب را برای دانلود بگذارید تا خودم تست کنم.

و اصلا حرف های شرکت های دیگر را قبول ندارم.
    با تشکر

2. 3 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

صحبت مال چند هفته پیش بود .. فکر کنم نتیجه تستی رو داشتم بررسی میکردم به سایت کومودو رسیدم

لینک دقیقش رو نمیدونم ولی بهرحال شما کلمه bypass رو سرچ کنید مطالبی رو خواهید فهمید ... چند نمونه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

سندباکس کومودو از یک لیست سفیدی استفاده میکنه :

هر برنامه ای که در لیست سفید باشه بدون سندباکس شدن اجرا میشه و هر برنامه ای که در لیست سفید نباشه سندباکس میشه

خب سندباکس چطور این فایلها رو دسته بندی میکنه : از طریق digital signature یک فایل

حالا برخی مخرب ها با تغییر ماهیت بسیار دقیق و digital signature مورد اعتماد کومودو از سندباکس شدن فرار میکنند

در ضمن پس از نصب دیگر سندباکس نمی تونه کاری بکنه (سندباکس بر روی فایلهایی که میخواهند نصب شوند اجرا میشه نه فایلهای نصب شده)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز چند وقت پیش در خود تاپیک کومودو بحث بر سر عدم سندباکس شدن برخی مخرب ها و جلوگیری اونها از گرفتن در محیط مجازی شده بود

تا اونجایی که یادمه قرار شده در ورژن ها بعدی مشکلات مرتفع بشه و در نوشتار سندباکس دقیق تر عمل کنند

اما در زمینه کسپرسکی من طرفداری این انتی ویروس ور نکردم ولی نمونه های شما جالب بود

1- ZeroClean.exe : این فایل پکت آلوده ای نداره .این برنامه کره ای هستش.
    نوعی نگارش کره ای وجود داره که سبک دانلود فایل در ان بگونه ایست که با مخرب اشتباه گرفته میشه

2- resultbar.exe : این فایل من رو خیلی مشغول کرد چون فایلی به همین نام در جهان گسترش پیدا کرده
    تقریبا تمام انتی ویروس های دنیا فایل شما رو شناسایی کردند ولی کسپرسکی قبول نمیکنه
    اما نکته ای که عجیبه :
    سایت معروف PrevX این مخرب رو میشناسه(جزو اولین سایت هایی بود که این مخرب رو پیدا و شناسایی کرد)
    http://www.prevx.com/filenames/133603883766933637-X1/RESULTBAR.EXE.html
    ولی نمونه شما رو نمی شناسه و پاک اعلام کرد
    بنظرمن احتمال میدم سورس فایل شما با بدافزار واقعی یک تغییر ی داشته که سبب میشه مخرب عمل نمیکنه
    بهمین خاطر سبک نوشتارش سبب شده انتی ویروس ها اون رو مخرب بدونند ولی چون عملکرد تخریب نداره کسپرسکی اون رو مخرب اعلام نمیکنه
    البته در این زمینه نمی تونم دقیق باشم و در مورد این فایل صرفا بنظرم اینگونه میاد
    در فرومهای معتبر عبارت Sandbox و Anti Sandbox سرچ کنید تا بیشتر پیرامونش اگاه بشید

Anti Sanbox روشی هستش برای فریب برنامه sandbox که بالاخص در محیط وب استفاده میشه

Sandbox در حال حاضر در آنتی ویروس های زیر هستش:

کومودو ، آواست ، کسپرسکی ، نورمن ،فایروال Online Armor و Zone Alarm (ورژن Extreme Security)

در این بین شرکت نورمن یکی از پیشگامان این فن آوری بود ... سوال :

اگه Sandbox اینقدر خارق العاده هستش پس چرا شرکت نورمن در تست های امنیتی عملکرد درخشانی نداره؟

منظور من رو اشتباه برداشت نکنید : sandbox گزینه امنیتی بسیار خوبیست ولی تاکید بیش از حد شما بر روی آن برای من سواله؟

Sandbox فکر کنم از ورژن 4 کومودو وارد محصولاتش شد (قبل از اون رو به یاد ندارم)

خب چند ماه پیش سایت anti-malware-test.com بر روی محصولات مطرح اینترنت سیکوریتی تست self-protection صورت داد

این تست در واقع برای تعیین قدرت اینترنت سکیوریتی ها در دفاع از خود در برابر ویروس هایی که قصد غیرفعال کردن و نابودکردن انتی ویروس را دارند طراحی شده

ورژن 4.1 کومودو با تمام لایه های دفاعی صرفا 89% موفق بود

در اینجا من نمیخوام بگم که نتیجه بدی بود (اتفاقا نتیجه خیلی خوبی گرفت) و یا چرا ورژن 5 وارد نشده (چون در مرحله پیش از تست هنوز منتشر نشده بود)

فقط Sandbox کومودو برام مهمه ... سندباکس کومودو هم نتونست 100% حملات صورت گرفته به خودش رو دفع کنه

من اصولا بحثم بر سر انتی ویروس بود نه اینترنت سکروریتی

ولی تاکید بیش ار حد شما بر روی سندباکس در حالیکه در فرومهای حک میتونی در رابطه با Anti-Sandbox سورسها و مطالب خوبی به دست بیاری بسیار عجیبه

تاکنون هیچ سندباکسی نوشته نشده که بتونه هر فایلی رو سندباکس کنه

چون در اینصورت باید خیلی سخت گیرانه عمل کنه که این سبب میشه هسته net. ویندوز رو تحت تاثیر قرار بده که اونوقت سبب کرش میشه

بهیمن دلیل در نوشتار سندباکس منهای سندباکس کردن ، اهمیت سازگاری خیلی مهمه ...که خب مخرب های پیچیده از همین نقطه می تونند فرار کننند

در پایان من ایرادم به فایروال کومودو نبود بلکه به شما بود که بخشی از فابروال کومودو رو بعنوان ماورای آنتی ویروس نام میبرید که امنیت مطلق را برآورده میکند
    واقعا" جای بسی خوشحالی هست،که با منطق و آرامش داری(م) بحث رو ادامه میدیم....

چند تا نکته رو باید بگم،

1.شاید بعضی از خوانندگان تاپیک با سند باکس آشنا نباشن،سندباکس دقیقا" مثل شکل زیر عمل می کنه....

2.تمامی تست ها با تنظیمات اولیه و استاندارد انجام میشن،

3.این خیلی مهمه ===>" یکــ دســت صدا ندارد" یا "یک بازیکن خاص در یک تیم مهم نیست،بلکه کار تیمی مهمه"
    یعنی با تکیه بر یک لایه حفاظتی خاص نمی شود کل امنیت سیستم را تامین کرد،
    در حقیقت لایه ها هستند که سیستم رو تشکیل می دن،
    در کومودو،بالاترین لایه امنیتی defense + هست و پایین ترین sandbox،فایروال هم یک بخش جدا هست که یک mis شمرده میشه،آنتی ویروس حد فاصل این لایه بالایی و پایینی محسوب میشه که می تونه با cloud scanner همراه بشه....

4.سندباکس پنج کانفیگ متفاوت دارد،که با توجه به آپشن انتخابی عملکرد و محدودیت ایجاد می شود،

5.این هم awardهای اعطا شده به کومودو تا این لحظه....

این هم نتیجه یکی از تست های مجله بسیارمعتبر pc-magazine

6.این هم نظر معروفترین سایت ها و مجلات در مورد فایروال کومودو:
      محتوای مخفی: مشاهده نظرات مجلات و وب سایت های بسیار معتبر راجع فایروال کومودو 

Matousec.com: Matousec.com keeps its firewall ratings up to date, retesting periodically as new versions become available. Comodo Internet ...

PC World: Preston Gralla gives Comodo Internet Security's firewall high marks but recommends that users ignore everything else in the ...

PCMag.com: In this review of an earlier version of Comodo Internet Security, Rubenking is not overly impressed with the antivirus, ...

Scot's Newsletter: Scot Finnie's review of the best firewall program has become slightly outdated, but it still covers the strengths and ...

Gizmo's Freeware: Though testing isn't well explained, discussion here is good. Comodo Internet Security is selected as the best free firewall ...

Download.com: Download.com's Seth Rosenblatt gives a brief but glowing review of Comodo Internet Security, where he says that the firewall ...

=========
    Last edited by santamove; 05-01-2011 at 01:50.

5. 5 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به نظر من اول کسپر
    به دلیل اینکه من 5 سال هست که دارم ازش استفاده می کنم و تا حالا ویروسی نشدم
    کومودو هم عالی هست
    شما پول هم دستی بدی من قبول نمیکنم مایکروسافت مجانی خیلی بهتره ایضا پانذای پولی بهترینه منتها کسی تا حالا نخریده واسه همین خبر نداره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

صحبت مال چند هفته پیش بود .. فکر کنم نتیجه تستی رو داشتم بررسی میکردم به سایت کومودو رسیدم

لینک دقیقش رو نمیدونم ولی بهرحال شما کلمه bypass رو سرچ کنید مطالبی رو خواهید فهمید ... چند نمونه

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

سندباکس کومودو از یک لیست سفیدی استفاده میکنه :

هر برنامه ای که در لیست سفید باشه بدون سندباکس شدن اجرا میشه و هر برنامه ای که در لیست سفید نباشه سندباکس میشه

خب سندباکس چطور این فایلها رو دسته بندی میکنه : از طریق digital signature یک فایل

حالا برخی مخرب ها با تغییر ماهیت بسیار دقیق و digital signature مورد اعتماد کومودو از سندباکس شدن فرار میکنند

در ضمن پس از نصب دیگر سندباکس نمی تونه کاری بکنه (سندباکس بر روی فایلهایی که میخواهند نصب شوند اجرا میشه نه فایلهای نصب شده)
    این حرف شما کاملا" اشتباه هست،
    اصولا" Trusted Software Vendors به Defense+ مربوط می باشد و هیچ ارتباطی با سندباکس ندارد،

سندباکس یک محیط مجازی و ایزوله جهت اجرای فایل ها هست و نه چیز دیگر،

×××××امضاهای دیجیتالی

شما با اطمینان گفتید که

یک سوال می کنم...
    پیشرفته ترین و هوشمندترین مخرب چندسال اخیر رو می شناسید؟؟؟
    همون اس.تاک.س.نت که دارای امضای دیجیتالی هم بود؟؟؟؟؟
    پس چرا نتونست از لایه بالایی (یعنی دیفینس پلاس)عبور کنه؟؟
    "پس لطفا تفسیر به رای نکنید"
    حتی اگر نرم افزاری در قسمت'Trusted Software Vendors' باشه،ولی ماهیتش تغییر کنه و به نوعی مخرب بشه،
    باز هم نمی تونه از لایه دیفینس نفوذ کنه،نمونش همون برنامه های شرکت cyberlink بود،

در ضمن سندباکس ساختارش اکتیو نیس،یعنی فعالیتی نمی کنه و فاعل نیست،بلکه تنها یک محیطه مجازی و ایزوله هست

سند باکس کومودو هم دارای 5 سطح هست،که بسته به اون سطح میزان ایزولیشن و اون ها رو تایین می کنه،
    Last edited by santamove; 05-01-2011 at 01:31.

8. 9 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خب این پستی بود که دیروز در زمینه دور زدن گارد اینترنت سکیوریتی کومودو داده شده بود ولی فکر کنم فعلا تاپیکش رو از فروم عمومی حذف کردند

(همواره سایت کومودو مطالبی که به ضرر امنیت سیستمش باشه تا اطلاع ثانوی و رفع ایراد از دید عموم پنهان میکنه)
    Hi, guys!

Here is another one......

کد:
    کد:
    Malware uses intmedialab digital signature and is trusted by Comodo.

This file is detected by on-demand scan but you can download it and run/install it without any CIS/Real time AV pop-up.
    5 نمونه دیگر از پست فوق بود که متاسفانه فعلا حذف شده (دو نمونه اش خیلی جالب بود) !!!!

وقتی فایلی در لیست سفید کومودو قرار بگیره سندباکس نمیشه و صرفا برنامه هایی که درلیست سفید نیستند سندباکس میشن (این دیگه بدیهی هستش)

نمیخوام بحث رو به پیکیره دفاعی کومودو بکشونم چون بحث خیلی شاخه پیدا میکنم

فقط ایراد من به اعتبار بخشیدن بیش از حد به سندباکس هستش تا جایی که دوستمون گفت :

حاضره انتی ویروس و سایر لایه دفاعی کومودو رو خاموش کنه و فقط با سندباکس در برابر مخرب بایسته!!!!!

ایراد من به همین جمله هستش چون خدای نکرده کاربری که اطلاع کافی نداره خیال میکنه سندباکس خدای امنیت هستش

و هر برنامه ای که سندباکس داشته باشه ، دیگه امنیت کامل رو خواهد داشت!

10. 5 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما پول هم دستی بدی من قبول نمیکنم مایکروسافت مجانی خیلی بهتره ایضا پانذای پولی بهترینه منتها کسی تا حالا نخریده واسه همین خبر نداره.
    به این نکته توجه داشته باشید که اصولا آنتی ویروس مایکروسافت از لحاظ Self-Protection بسیار ضعیفه و ویروس ها راحت متونند آنتی ویروس رو غیرفعال کنند (منظور من از راحت نسبت به سایر آنتی ویروس ها گفتم)

از لحاظ شناسایی ، دفاع پیشگیرانه ، امنیت گارد هم چه براساس تست های معتبر و چه گفته دوستان مایکروسافت هنوز عقب هستش

پاندا هم در تست هاش نسخه پولی وارد میشه و اصلا چیز خاصی نداره

بهرحال آنتی ویروس مایکروسافت و پاندا در یک چیز ار کسپرسکی بهتر هستند و آن هم سرعت اجراش در سیستمه

(نه اینکه کسپرسکی کنده ، نه بلکه انتی ویروس های فوق از کسپرسکی اندکی سریعتر عمل میکنند)

12. 4 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

من همیشه عرض کردم که تاپیک آنتی وروس یکی از بهترینهاست

واقعا جای تشکر از دوستان داره ، چون بسیار مودبانه و فنی این بحث داره دنبال میشه و من و خیلی دیگه از دوستان استفاده میکنیم

شجاعت فرزند آگاهی و مادر پویایی است .

14. 6 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

لطفا" سایر دوستان هم در بحث شرکت کنند،

16. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال javady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا

پيش فرض

فقط کسپرسکی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •