تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 12 از 402 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

اگه نباشه جاش خالی می مونه sunrise07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

تصویری از اتاق کار کارشناسان و امکانات آنها برای آنالیز دقیق مخرب ها و انتی ویروس ها

حال فکر کنم دوستان بدونند که چرا اصرار دارم که ابتدا باید تست دقیقی از یک آنتی ویروس بشه و بعد در موردش صحبت صورت بگیره

چون در چنین تست هایی یک انالیز بسیار دقیق پیرامون امنیت سیستم و ه-ک آن صورت میگیره

دقیق ترین تست ها هم از ان سایت های زیر هستند
    AV-Comparatives.org
    Virusbtn.com
    Anti-Malware-Test.com
    Av-Test.org
    دوست عزیز منم قبول دارم که انتی ویروس کومودو هنوز خیلی جای کار داره اما شما دو مطلب رو در نظر بگیرید

1. کومودو خیلی نوپا هستش و سرعت پیشرفتش خوبه

2. در سیستم امنیتی کومودو اهمیت بقیه لایه های حفاظتی بیشتره ، در واقع اگر ویروسی هم توسط کومودو شناسایی نشه چون به هر حال در لیست سفید کومودو نیست در اخر تو سندباکس اجرا میشه و نمیتونه به سیستم ضربه بزنه

2. 4 کاربر از sunrise07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

خب سرانجام بهترین تست صورت گرفته از سوی سایت Virus Bulletin که یکی از معتبرترین و دقیق ترین سایت های امنیتی دنیا هستش

بر روی محصولات کومودو رو براتون میذارم ... در این تست قدرت شناسایی مخرب ها ، سرعت عملکرد و عدم تشخیص اشتباه ملاک امتیاز دهی هستند

http://www.virusbtn.com/vb100/archive/results?display=summary

در حالیکه تمام انتی ویروس های مطرح این تست ها را با موفقیت کامل گذارندند انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی کومودو شکست خوردند

علامت منفی به معنی عدم حضور در تست و علامت X به معنای شکست در تست هستش

جالب اینجاست که رقیب سرسخت کومودو یعنی اتپوست ( که محصول Agnitum هستش) که در زمینه فایروال رقابت نزدیکی باهم دارند

در زمینه انتی ویروس به راحتی تست های مزبور رو پشت سر گذاشت

موفق باشید
    ضمن خوشحالی از بحث با شما،
    من به نتایج این لابراتوار معتقد نیستم،چون آنتی ویروس هایی که از این سایت رتبه های بالا و تائیدیهای عالی را می گیرند،در این فروم ها در آزمایش های تجربی شکست می خورن....

4. 3 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

در سیستم امنیتی کومودو اهمیت بقیه لایه های حفاظتی بیشتره ، در واقع اگر ویروسی هم توسط کومودو شناسایی نشه چون به هر حال در لیست سفید کومودو نیست در اخر تو سندباکس اجرا میشه و نمیتونه به سیستم ضربه بزنه
    در تست فوق حتی اینترنت سکیوریتی کومودو با تمام لایه های دفاعی اش شکست خورد ...
    بهمین خاطر نتایج آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی جدا وارد شده
    ضمن خوشحالی از بحث با شما،
    من به نتایج این لابراتوار معتقد نیستم،چون آنتی ویروس هایی که از این سایت رتبه های بالا و تائیدیهای عالی را می گیرند،در این فروم ها در آزمایش های تجربی شکست می خورن....
    نتایج این لابراتوار پایه ای هستند بهین خاطر اکثر آنتی ویروس ها در این تست موفق میشند
    یعنی اگر انتی ویروسی در این آزمایشات موفق بشه ، تازه باید قدرتش توسط تست های قویتری بررسی بشه
    اما اگر انتی ویروسی در این تست ها شکست بخوره پس در تست های قویتر هم مشکلاتی پیش رو خواهد داشت
    متاسفانه کومودو در تست دیگری شرکت نکرده تا تست های دقیق تری ازش به عمل بیاد

در تست های فوق کومودو با عدم شناسایی 5 مخرب و 1 اخطار اشتباه از گذراندن مرحله VB100 باز ماند

6. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

نتایج این لابراتوار پایه ای هستند بهین خاطر اکثر آنتی ویروس ها در این تست موفق میشند
    یعنی اگر انتی ویروسی در این آزمایشات موفق بشه ، تازه باید قدرتش توسط تست های قویتری بررسی بشه
    اما اگر انتی ویروسی در این تست ها شکست بخوره پس در تست های قویتر هم مشکلاتی پیش رو خواهد داشت

در تست های فوق کومودو با عدم شناسایی 5 مخرب و 1 اخطار اشتباه از گذراندن مرحله VB100 باز ماند
    ولی من با وجود این که تجربه استفاده از تمامی آنتی ویروس ها و سوئیت های امنیتی رو دارم،
    این حرف و تست لابراتور ویروس بولتن رو اصلا" قبول ندارم،چون اصلا" این امر منطقی نیس،
    اگه جزئیات اون تست رو عمومی کنن،و مشخص بشه درسته،همین الان نه فقط من بلکه 40نفر هم از کاربران اکتیو کومودو هم اونو پاک می کنن،
    این نتایج این لابراتوار کاملا" مشکوکه.....

8. 3 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    با تائید حرف های دوست عزیزم santamove باید بگم :
    من این نتایج را قبول ندارم زیرا در صورت شکست سایر لایه های امنیتی کومودو. sandbox جلوی مخرب ها را می گیرد.
    تا جای که من در این تست دیدم kaspersky توانست موفق باشد. خوب دوست عزیز T I G E R اگر ممکنه در مورد لینک زیر توضیح دهید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن توصیه من :
    T I G E R عزیز معتقد به این است که هر چه شرکت های تست ضد ویروس بگویند 100% صحیح است و تجارب شخصی به درد نمی خورد. در نتیجه ایشان ترجیه می دهند از ضد ویروسی استفاده کنند که نتایج خوبی به دست اورده باشد مثل : nod32 و kaspersky و Ahn Lab و ... (این را می شود از تمام پست های که دادید نتیجه گرفت)

اما من و دوستانم (santamove و ...) به چیزی معتقدیم که برایمان ثابت شده باشد نه هر اماری که این شرکت ها می دهند. خود من اگر تمام شرکت های ضدویروس بگویند که کومودو به درد نمی خورد باز هم من کومودو نصب می کنم اما من زمانی کومودو را پاک می کنم که با اجرا کردن یک مخرب سیستمم الوده بشه و در غیر این صورت ممکن نیست دست از کومودو بردارم.

از حرف های بالا نتیجه می گیرم که صحبت کردن من و دوستانم با T I G E R عزیز به جایی نمی رسد چون به دو چیز مختلف اعتقاد داریم. به همین دلیل از دوستان می خواهم دیگر این بحث را ادامه ندهند چون ...

اما برای این که به دوستان برای بار هزارم قدرت کومودو را ثابت کنم حاضرم با هر کسی دوئل کنم. اقا هر کس می خواهد یک تعداد ویروس را برام بفرسته من با کومودو اجرا می کنم و فیلمش را اپ می کنم و شما هم باید همین کار را بکنید(از هر ضدویروسی هم که می خواهید استفاده کنید حتی ان های که در تست vb100% بودند و مقام هم اوردند).

موفق باشید
    با تشکر

10. 4 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ولی من با وجود این که تجربه استفاده از تمامی آنتی ویروس ها و سوئیت های امنیتی رو دارم،
    این حرف و تست لابراتور ویروس بولتن رو اصلا" قبول ندارم،چون اصلا" این امر منطقی نیس،
    اگه جزئیات اون تست رو عمومی کنن،و مشخص بشه درسته،همین الان نه فقط من بلکه 40نفر هم از کاربران اکتیو کومودو هم اونو پاک می کنن،
    این نتایج این لابراتوار کاملا" مشکوکه.....
    متاسفانه جزئیات دقیق تست ها صرفا به اطلاع مشترکین اصلی سایت ویروس بولتن (که بابت اشتراک پول واریز کردند) و همچنین سازنده آنتی ویروس ارسال میشه

مطمئنا شرکت کومودو جزئیات تست رو از طریق سایت ویروس بولتن دریافت کرده ...

اصولا اگه سایت ویروس بولتن ریز کارکرد خودش رو به سازندگان آنتی ویروس و کارشناسان نشون نمیداد که هیچوقت اعتبار جهانی نداشت

بهر حال تست های سختی نیست و اکثر انتی ویروس های مطرح به راحتی اون رو پشت سر میذارند

(فقط ممکنه یک آنتی ویروس مطرح در یک پلتفرم در یک ماه ضعیف عمل کنه ولی در طول سال گواهی VB100 رو دریافت میکنند)

بنظر من هم باید نتایج تست های دیگه رو هم بررسی کرد فقط مشکل اینه که کومودو وارد تست دیگه ای نمیشه

12. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

باسلام

یک نکته:چون تایپیک کاربران آماتور هست و بنده نیز در زمینه آنتی ویروس خودم را بسیار آماتور می دانم( با توجه به استفاده چندین ساله از اکثر بسته های امنیتس مثل کسپر و ناد و بیتدفندر و .........) اینجا پست می دهم و چند نکته را عرض می کنم.

1-اگر بر روی یک کامپیوتر کومودو اینترنت سکیوریتی نصب باشد و بر روی کامپیوتر دیگری مثلاناد32 که به قول دوستان دارای هوش مصنوعی است!! نصب باشد(بجز کسپر که بعدا دلیل استفاده نکردن خودم رااز آن در مقابل کومودو اینترنت سکیوریتی می گویم) و یک ویروسی داشته باشیم که نه کومودو تشخیص بدهد و نه ناد32 که احتمالش هم هست.آنوقت سوال من این است که اگر قرار باشد شما آن ویروس را اجرا بکنید؛ شما ترجیح می دهید در کدام کامپیوتر آن ویروس را اجرا کند.( جواب من= در کامپیوتری که کومودو اینترنت سکیوریتی نصب است.) نکته: بسته های امنیتی که شما جرات پیدا بکنید و این کار را بکنید به نظر من یکی کومودو است و یکی کسپر.( یعنی می خواهم بگویم زیاد روی دیتابیس و هوش مصنوعی در اسکن تکیه نکنید.)

2-چرا کومودو اینترنت سکیوریتی را در برابر کسپر اسکی اینترنت سکیوریتی انتخاب کردم( چون بنده بعد از کومودو به کسپر اعتقاد دارم):

*رایگان بودن کومودو ( در عنوان تایپیک هم ذکر شده نظرات شخصی شاید این دلیل برای کاربر دیگری مهم نباشد ولی برای من مهم است چون حوصله و وقت دنبال سریال و کرک گشتن و آپدیت آفلان ندارم, و همیشه فکرت این باشد که ای بابا 3 روز دیگه اکسپیر مبشم؛ کمک کمک ...... بنا براین درود بر رایگان بودن کومودو)

*فایروال کومودو را قویتر از کسپر می دانم؟( البته اینرا از دکتر هانیبال می پرسم که ایا نظرم درست است؟)

*کومودو دارای سند باکس است. که به قول دکتر هانیبال خیلی از بسته های امنیتی دیگر قرار است بعدا داشته باشند ولی کومودو امروز دارد.بنابراین بحث نقد و نسیه است( تا اون زمان هوش مصنوعی کومودو پیشرفت زیادی میکنه).

قابل توجه: چرا در مورد آنتی ویروس کومودو بحث میکنید ما که آنتی ویروس کومودو نداریم روی سیستم خودمان. ما COMODO Internet Security نصب کردیم با همه لایه های دفاعی ؛ و راضی هستیم.

14. 7 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Gharibane's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    در به در تر از باد زيستم در سرزميني كه گياهي در آن نميرو

پيش فرض

با سلام

از حرف های بالا نتیجه می گیرم که صحبت کردن من و دوستانم با T I G E R عزیز به جایی نمی رسد چون به دو چیز مختلف اعتقاد داریم. به همین دلیل از دوستان می خواهم دیگر این بحث را ادامه ندهند چون ...

موفق باشید
    با تشکر
    با تشكر از دوستاني كه دارن بحث ميكنن و اطلاعاتشون رو در اين زمينه در اختيار ديگران قرار ميدن، خواستم نكته‌اي رو عرض كنم و اون اين كه توي همچين تايپيكي هركسي ميتونه نظر خودش رو اعلام كنه و در اين زمينه بحث بشه، فكر نميكنم خيلي خوب باشه كه بگيم ديگه به بحث ادامه نديم!

روي يك سيستمي نود 32 داشتم كه به مشكل برخورد و حتي ديگه روي سيستم اجرا نميشد و حتي با كليك راست براي اسكن هم جواب نميداد، من به اين نتيجه رسيدم كه ديگه كاربردي برام نداره هرچند اولش هم روي سيستم نصبش كردن خيلي موافق نبودم اما خواستم با ديد مثبت نگاه كنم و مدتي باهاش كار كنم.

حالا ميخوام روي سيستم ترجيحا اينترنت سكيوريتي نصب كنم كه با توصيه دوستان اول آنتي مالور رو نصب كردم و اسكن كردم و قرار بود كمودو رو نصب كنم(دانلود هم كردم اما هنوز نصب نكردم) كه فعلا دست نگه داشتم اون هم به خاطر خوندن همين تايپيك چرا كه دارم با نظرات مختلف و ديدگاه‌هاي مختلف آشنا ميشم.

هركس بنا به نيازهايي كه داره نرم افزاري رو انتخاب ميكنه، به عنوان مثال براي من قدرت و امنيت بسيار مهمه و بعدش اين كه نياز به كي وارد كردن نداشته باشه و بحث مهم ديگه استفاده از منابع سيستم كه طبق توضيحاتي كه از كومودو خوندم ميتونه اين نيازها رو برطرف كنه كه الان روي قسمت تأمين امنيت دارم تحقيق بيشتري ميكنم.

از نظر من كارايي كومودو و كسپر به هم شبيه اما دليل انتخاب نكردن كسپر اين هست كه در درجه اول سيستم رو سنگين ميكنه و در درجه بعدي دائما بايد دنبال كي براش باشيم كه براي من ايجاد مشكل ميكنه كه بسياري از آنتي ويروس‌ها تو اين قسمت قضيه مشترك هستند.

نكته ديگه‌اي كه اينجا وجود داره اين كه نميتونيم بگيم نتيجه يه تستي رو كلا قبول نداريم، اگر اون شركت در زمنيه گرفتن تست از آنتي ويروس‌ها معتبر هست كه هست اگر نيست كه جاي بحث داره، و مسئله ديگه‌اي كه تو تست‌ها مطرح نوع تنظيمات يك سوئيت امنيتي ، تا اون‌جايي كه من متوجه شدم براي اين كه ما بخوايم از كومودو امنيت بالايي نزديك 100% (كه هيچ وقت و هيچ شركتي فعلا نميتونه ادعا كنه كه امنيت 100% رو تأمين ميكنه) داشته باشيم تنظيماتي لازم هست، حالا اگر در اين تست تنظيمات فوق صورت نگرفته باشه و با توجه به اين كه فعلا اكثر دوستان هم معتقد به اين هستند كه آنتي ويروس كومودو ديتا بيس قوي نداره پس نتيجه اين تست ميتونه درست باشه

پس به قول يكي از دوستان بايد ديد كه جزييات اين تست ها چي بوده.

ممنون

16. 7 کاربر از Gharibane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    gharibane عزیز دلیل من از این که بحث را ادامه ندیم این است که :
    اگر شما به پست های که داده شده دقیق نگاه کنید میبینید که تقریبا همه چیز داره تکرار میشه یعنی T I G E R عزیز فقط تست شرکت ها را قبول دارد در حالی که من بیشتر تجربه ی خودم را قبول دارم و این دو ممکنه ناسازگار باشند که در این جا هستند(من تجربه ای خودم را میگم و T I G E R عزیز نتایج تست را).

به هر حال اگر شما دوست دارید ادامه بدید خوب ادامه بدید من اگر نخواستم پست نمیدم.
    و در ضمن به گفته خود شما در این تاپیک هر کس میتونه نظر خودشو بگه و نظر من این است که این تست ها مشکوک است(خیلی مشکوک).
    با تشکر

18. 2 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام
    gharibane عزیز دلیل من از این که بحث را ادامه ندیم این است که :
    اگر شما به پست های که داده شده دقیق نگاه کنید میبینید که تقریبا همه چیز داره تکرار میشه یعنی T I G E R عزیز فقط تست شرکت ها را قبول دارد در حالی که من بیشتر تجربه ی خودم را قبول دارم و این دو ممکنه ناسازگار باشند که در این جا هستند(من تجربه ای خودم را میگم و T I G E R عزیز نتایج تست را).

به هر حال اگر شما دوست دارید ادامه بدید خوب ادامه بدید من اگر نخواستم پست نمیدم.
    و در ضمن به گفته خود شما در این تاپیک هر کس میتونه نظر خودشو بگه و نظر من این است که این تست ها مشکوک است(خیلی مشکوک).
    با تشکر
    من در این چند سالی که با کومودو کار می کنم،تقریبا با روند آن آشنا هستم و بعید می دونم فایل بدافزاری بتونه از دستش فرار کنه و در ره،
    واقعا این لابراتورها به خاطر پول دارن اذهان عمومی رو فریب می دن.....

محمد جان شما زحمت کشیدی و خودت صادقانه چندتا اسکرین از عملکرد کومودو در مقابل مخرب های جدید گذاشتی،ولی بازم .......

20. 3 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •