تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 11 از 402 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یک سوال از شما می کنم....
    از لحظه انتشار بدافزار(ویروس ، تروجان،روتی کیت،اسپای ویر......)تا لحظه شناسایی و واردشدن به dbms(سامانه مدیریت دیتابیس)حداقل چه مدت زمانی طول می کشه؟؟؟؟؟
    شما اگر از منظر دیتابیس و شناسایی از روی تطابق dbms باشید،بدونید اس تا کس نت چندین ماه پس از انتشار و آزادانه گشتن شناسایی شد،یعنی وقتی تقریبا" به انتهای کارش نزدیک می شد.....
    آیا باز هم اتکا بر دیتابیس الویت اول شماست؟؟؟
    در ضمن من اسم سوئیت خاصی را نمی برم،ولی امروزه با وجود تکنولوژی cloud computing و گسترش دیتابیس های ابری،دیگر لزومی بر وجود دی بی در کلاینت نیست،و این تطابق می تواند از طریق پردازش ابری نیز صورت بگیرد......
    ورود ویروس به دیتابیس یک انتی ویروس بسته به پشتیبانی فنی انتی ویروس از چند ساعت تا چند روز متغیر هستش

تکنولوژی cloud computing مزایا و معایب خودش رو داره و بالاخص در حالت آفلاین عملا کارامد نیست

نکته دیگه اینکه cloud computing کومودو بیشتر در هنگام گارد مفید هستش و در اسکن عملکردی نداشت

بهمین دلیل دو عامل در یک آنتی ویروس خیلی مهمه دیتابیس و هوش مصنوعی ... چون در هر شرایطی عمل میکنند

اگه قرار باشه به صرف تکنولوژی cloud computing از دیتابیس کلاینت غافل بشیم که یه حفره ایجاد میشه

بگذارید مثالی عرض کنم ... شرکت بوئینگ با ساخت هواپیمای 747 خودش انقلابی در صنعت هواپیماسازی ایجاد کرد
    تکنولوژی هدایت این هواپیما تمام هیدرولیک بود و بر اساس آخرین محاسبات ریاضی و فیزیک دنیا ساخته شده بود
    اما با سقوط 2 فرورند از این هواپیما و کشته شدن 700 نفر ، شرکت بوئینگ متوجه شد امکان آسیب دیدن و از کار افتادن سیستم هیدورلیک هستش
    و نتیجه گرفت حتما باید یک سیستم کمکی دیگه ای در نظر گرفت تا بتوان هوایپما را در شرایط حساس نجات داد

بر گردیم اصل موضوع : ایراد گرفته شده صرف به دیتابیس نبوده بلکه هوش مصنوعی هم هستش

cloud computing صرفا ویروس ها شناخته شده جهان رو میتونه شناسایی کنه و ویروس های مخرب جدید باید توسط هوش مصنوعی شناسایی بشه

(ناگفته نماند HIPS هم قادر به رفتار شناسی هستش ولی اولا جزو آنتی ویروس نیست دوما پیامهاش همواره خطرآفرین نیست)

متاسفانه هوش مصنوعی آنتی ویروس کومودو اصلا تست نشده وحتی در تست اعضای پی سی ورلد هم قادر به شناسایی نبود

چه برسه به ویروسهای نوشته شده توسط هکر های حرفه ای که در تست های جهانی مورد آزمایش قرار میگیرند

من معتقدم تا زمان انجام تست های دقیق استفاده از فایروال و HIPS کومودو بهمراه یک آنتی ویروس تست شده

شاید امنیت به مراتب بیشتری نسبت به اینترنت سکیوریتی کومودو یجاد کند
    Last edited by T I G E R; 31-12-2010 at 14:36.

2. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

ورود ویروس به دیتابیس یک انتی ویروس بسته به پشتیبانی فنی انتی ویروس از چند ساعت تا چند روز متغیر هستش

تکنولوژی cloud computing مزایا و معایب خودش رو داره و بالاخص در حالت آفلاین عملا کارامد نیست

نکته دیگه اینکه cloud computing کومودو بیشتر در هنگام گارد مفید هستش و در اسکن عملکردی نداشت

بهمین دلیل دو عامل در یک آنتی ویروس خیلی مهمه دیتابیس و هوش مصنوعی ... چون در هر شرایطی عمل میکنند

اگه قرار باشه به صرف تکنولوژی cloud computing از دیتابیس کلاینت غافل بشیم که یه حفره ایجاد میشه

بگذارید مثالی عرض کنم ... شرکت بوئینگ با ساخت هواپیمای 747 خودش انقلابی در صنعت هواپیماسازی ایجاد کرد
    تکنولوژی هدایت این هواپیما تمام هیدرولیک بود و بر اساس آخرین محاسبات ریاضی و فیزیک دنیا ساخته شده بود
    اما با سقوط 2 فرورند از این هواپیما و کشته شدن 700 نفر ، شرکت بوئینگ متوجه شد امکان آسیب دیدن و از کار افتادن سیستم هیدورلیک هستش
    و نتیجه گرفت حتما باید یک سیستم کمکی دیگه ای در نظر گرفت تا بتوان هوایپما را در شرایط حساس نجات داد

بر گردیم اصل موضوع : ایراد گرفته شده صرف به دیتابیس نبوده بلکه هوش مصنوعی هم هستش

cloud computing صرفا ویروس ها شناخته شده جهان رو میتونه شناسایی کنه و ویروس های مخرب جدید باید توسط هوش مصنوعی شناسایی بشه

(ناگفته نماند HIPS هم قادر به رفتار شناسی هستش ولی اولا جزو آنتی ویروس نیست دوما پیامهاش همواره خطرآفرین نیست)

متاسفانه هوش مصنوعی آنتی ویروس کومودو اصلا تست نشده وحتی در تست اعضای پی سی ورلد هم قادر به شناسایی نبود

چه برسه به ویروسهای نوشته شده توسط هکر های حرفه ای که در تست های جهانی مورد آزمایش قرار میگیرند

من معتقدم تا زمان انجام تست های دقیق استفاده از فایروال و HIPS کومودو بهمراه یک آنتی ویروس تست شده

با سلام
    من از تمام پست های که شما دادید نتیجه میگیرم که شما می خواهید به هر طریقی که شده ضدویروس کومودو را ضعیف نشان دهید.
    یاد اوری :
    اول امدید گفتید که منظور شما anti virus بوده نه internet security و در ادامه گفتید چون sandbox جزو internet security است پس ویروس های که توسط sand box متوقف می شوند دلیل بر قدرت anti virus نیست.
    بعد من امدم و از طریق گذاشتن عکس به شما ثابت کردم که حتی اگر db کومودو هم به روز نباشه و حتی ویروسی را نشناسه میتوانیم از Cloud Scanner کمک بگیریم.
    سپس شما امدید و گفتید Cloud Scanner جزو ضد ویروس نیست که باز من با دادن لینک و گذاشتن عکس به شما ثابت کردم که Clod Scanner جزو ضد ویروس است نه چیز دیگری.
    حال شما امدید و میگید :
    1- باید انلاین باشیم تا cloud scanner کار کند
    2- چرا cloud scanner در حالت scan نشناخته

ببینید من از تکنولوژی cloud scanner اگاهی زیادی ندارم فقط تا جای که من می دانم cloud scanner نباید در زمان scan شناسایی کند :
    1- شرکت symantec را که قبول دارید. sonar این شرکت در صورتی کار می کند که هم online باشید و هم ویروس را اجرا کنید (نه اسکن)(میتونید NIS را نصب کرده و امتحان کنید)
    2- مگر شما نمیگید رفتار شناسی. چگونه تا ویروسی اجرا نشده باید رفتار شناسی بشه؟
    ------------------------------
    قبل از این که جواب دهید میدونم جوابتون چیه :
    اول میاید مغلطه می کنید و بعد هم میگید تا زمانی که انتی ویروس کومودو در یک تست معتبر شرکت نکرده نمیتوان بهش اطمینان کرد.(این را من نمیگم بلکه از حرف های قبلی شما می توان نتیجه گرفت)
    ------------------------------
    در انتها باید بگم :
    *نرود میخ اهنی در سنگ
    اقا انتی ویروس کومودو اشغال. شما استفاده نکن. قدرت این انتی ویروس برای کسانی که باید ثابت بشه ثابت شده.
    در ضمن من زمانی دنبال تست سایر شرکت ها هستم که به قدرت سوئت امنیتیم شک کنم.(من نه تنها به کومودو شک ندارم بلکه اطمینان هم دارم)

به هر حال برای شما ارزوی موفقیت می کنم
    با تشکر

4. 4 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من هیچ مشکلی با بحث منطقی ندارم

1- اولین حرفم SandBox جزو آنتی ویروس کومود نیست بلکه صرفا در محصول اینترنت سکیوریتی اون قرار گرفته و زیرمجموعه دفاع پیشگیرانه است

حال سوال اینجاست آیا Sandbox اون به خوبی طراحی شده تا ویروس های هوشمند را گمراه کنه یا نه؟

2- من تصور کردم وقتی در مرحله اسکن ، کومودو ویروس را شناسایی نکرد ولی در مرحله اجرا آلارم داد پس این هشدار HIPS یا Sandbox باید باشه

اما اشتباه میکردم و این هشدار برای بخشی از آنتی ویروس کومودو هستش بنام Cloud Scaning بود

همین نکته عجیب بود ... پس چرا در اسکن شناسایی نشده؟

شما ادعا میکنید که Cloud Scanning صرفا در حالت گارد و اجرا شدن فایل باید کار کنه ولی اینطور نیست

خوب به تصویری که خودتان گذاشتید دقت کنید ... در حالت اسکن دستی شما خاصیت Cloud Scanning را فعال کردید

پس اگر این خاصیت صرفا در گارد هستش پس باید صرفا در Real Time Scanning باشد

ولی وقتی در Manual Scaning هم تنظیماتش وارد شده یعنی جزو اجرایی اسکن سیستم هستش

3- Cloud Scanning یک مزیت برای آنتی ویروس هستش نه بخش اساسی آن چون در هر شرایطی کاربرد ندارد

(فرض کنید انتی ویروس یک ماشین و Cloud Scanning هم اجزای اسپورت آن باشد)

مسئله اینجاست آیا هسته مرکزی آنتی ویروس کومودو (دیتابیس+هوش مصنوعی+موتور جستجو) قادر به تأمین امنیت کامل هستش ؟

آیا اگر من فایروال مثلا اتپوست یا غیره داشته باشم آنتی ویروس کومودو برای تأمین امنیت کفایت دارد؟

آیا Sandbox کومودو طراحی عالی دارد ؟ (در حالیکه در چندین سایت معتبر امنیتی بر روی آن ایراداتی وارد کرده اند)

آیا در صورت عدم اپدیت بودن و عدم دسترسی به اینترنت ، کومودو بر اساس هوش مصنوعی خود قادر به حل مشکلات من هست؟

آیا کومودو از خاصیت Self_Defense کافی برخوردار است ؟

آیا کومودو قادر به پاکسازی سیستم آلوده خواهد بود؟
    ...

خب خیلی از سوالات فوق فقط زمانی پاسخ داده میشند که چند متخصص و هکر حرفه ای فارغ از مسائل تبلیغاتی ، قدرتش رو محک بزنند

4- دوست عزیز جمله پایانی شما نرود میخ اهنی در سنگ چندان مناسب تاپیک نیست

چون من که در تاپیک کومودو وارد نشدم تا هوادارنش نارحت بشند بلکه در تاپیکی که قراره نظرات شخصی کاربران عنوان بشه مطالبم رو گفتم

مطالبم هم غیر منطقی نیست و قراره خوانندگان تاپیک براساس گفته های من و شما بر اساس علایق شخصی و نیازهاشون تصمیم گیری کنند

من باز میگم آنتی ویروس وضعیت مبهمی داره واینکه مدتیه شرکت کومودو هم آنتی ویروسش رو در تست ها وارد نمیکنه جای سوال داره!

این به معنی بد بون آنتی ویروس نیست بلکه باید سرانجام وضعیت خودش رو از دید علمی ثابت کنه

6. 3 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

هنوز هم بعد از مدت ها نظر من kaspersky هست

8. این کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

1- اولین حرفم SandBox جزو آنتی ویروس کومود نیست بلکه صرفا در محصول اینترنت سکیوریتی اون قرار گرفته و زیرمجموعه دفاع پیشگیرانه است

حال سوال اینجاست آیا Sandbox اون به خوبی طراحی شده تا ویروس های هوشمند را گمراه کنه یا نه؟

2- من تصور کردم وقتی در مرحله اسکن ، کومودو ویروس را شناسایی نکرد ولی در مرحله اجرا آلارم داد پس این هشدار HIPS یا Sandbox باید باشه

اما اشتباه میکردم و این هشدار برای بخشی از آنتی ویروس کومودو هستش بنام Cloud Scaning بود

شما ادعا میکنید که Cloud Scanning صرفا در حالت گارد و اجرا شدن فایل باید کار کنه ولی اینطور نیست

خوب به تصویری که خودتان گذاشتید دقت کنید ... در حالت اسکن دستی شما خاصیت Cloud Scanning را فعال کردید

3- Cloud Scanning یک مزیت برای آنتی ویروس هستش نه بخش اساسی آن چون در هر شرایطی کاربرد ندارد

مسئله اینجاست آیا هسته مرکزی آنتی ویروس کومودو (دیتابیس+هوش مصنوعی+موتور جستجو) قادر به تأمین امنیت کامل هستش ؟

آیا اگر من فایروال مثلا اتپوست یا غیره داشته باشم آنتی ویروس کومودو برای تأمین امنیت کفایت دارد؟

آیا Sandbox کومودو طراحی عالی دارد ؟ (در حالیکه در چندین سایت معتبر امنیتی بر روی آن ایراداتی وارد کرده اند)

آیا در صورت عدم اپدیت بودن و عدم دسترسی به اینترنت ، کومودو بر اساس هوش مصنوعی خود قادر به حل مشکلات من هست؟

...

خب خیلی از سوالات فوق فقط زمانی پاسخ داده میشند که چند متخصص و هکر حرفه ای فارغ از مسائل تبلیغاتی ، قدرتش رو محک بزنند

چون من که در تاپیک کومودو وارد نشدم تا هوادارنش نارحت بشند بلکه در تاپیکی که قراره نظرات شخصی کاربران عنوان بشه مطالبم رو گفتم

مطالبم هم غیر منطقی نیست و قراره خوانندگان تاپیک براساس گفته های من و شما بر اساس علایق شخصی و نیازهاشون تصمیم گیری کنند

من باز میگم آنتی ویروس وضعیت مبهمی داره واینکه مدتیه شرکت کومودو هم آنتی ویروسش رو در تست ها وارد نمیکنه جای سوال داره!

این به معنی بد بون آنتی ویروس نیست بلکه باید سرانجام وضعیت خودش رو از دید علمی ثابت کنه
    با سلام
    ببینید من از تکنولوژی cloud scanner اگاهی زیادی ندارم فقط تا جای که من می دانم cloud scanner نباید در زمان scan شناسایی کند :
    1- شرکت symantec را که قبول دارید. sonar این شرکت در صورتی کار می کند که هم online باشید و هم ویروس را اجرا کنید (نه اسکن)(میتونید NIS را نصب کرده و امتحان کنید)
    2- مگر شما نمیگید رفتار شناسی. چگونه تا ویروسی اجرا نشده باید رفتار شناسی بشه؟
    با تشکر
    با سلام
    دوست عزیز.
    1- من در تمام این پست های که دادم به نظر شما احترام گذاشتم. و همیشه هم گفتم نظر شخصی هر فرد محترم است حتی اگر غلط باشد.(منظورم از جمله ی نرود میخ اهنی در سنگ ان چیزی که شما فکر کردید نیست و به هیچ عنوان قصد توهین به شما را نداشتم و ندارم)
    2- در انتها هم گفتم که :
    من هر چه دلیل بیارم و هر چه عکس و لینک هم که بگذارم شما میگید تا کومودو در یک تست شرکت نکند قابل اطمینان نیست(حقیقت نمیتونم کومودو را به زور در یک تست شرکت دهم )
    به هر حال از هم صحبتی با شما خوشحال شدم.
    موفق باشید.
    با تشکر

10. 4 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

...

1)
    طبق گفته های خود شما از زمان انتشار بدافزار در فضای سایبر به صورت بلادرنگ وارد dbms سوئیت های امنیتی نمی شود،و این بازه زمانی هم داینامیک و متغییر هست،
    یعنی بعضی از بدافزارها هرگز وارد db نمی شند، بعضی چندسال طول می کشه،بعضیم چند روز تا چند ماه و بعضی هم چند ثانیه تا چندین دقیقه!!!
    فک نکنم تا اینجای کار مغایرتی با برداشت من از حرف های شما داشته باشید.....
    ================
    2)
    از نظر شما سوئیت های امنیتی تنها یک عامل اصلی دارد و آن هم آنتی ویروس هست که مطمئنا با ساختار آن آشنایید،که مبنای آن یک dbms هست،و طبق نظر شما سایر قابلیت یک سوئیت امنیتی که آپشن جانبی و فرعی محسوب می شود که اهمیت پایینتری دارند،
    فک نکنم در این قسمت هم مغایرتی با برداشت من از حرف های شما داشته باشید...
    ================
    3)
    از نظر شما کل اعتبار یک سوئت امنیتی به Certificate اون از لابراتورهای آزمایش کننده هست،یعنی عملکرد تجربی یک سوئیت را اصلا" قبول ندارید...
    و لزوما" نبود یک سوئیت در فهرست تست این لابراتورها را حکم به ضعیف بودن آن ها می دهید....
    =================
    4)
    شما یک دیدگاه محیطی دارید نه یک ویژن جهانی،دلیل این که در محیط ما یک زیرساخت مناسب اینترنت نیست،گواه طراحی کلاینت محور و آفلاین اپلیکیشن ها گریزی به گذشته است،
    یعنی الان کل دنیا به سمت پردازش ابری می رود و هر روز از اهمیت کلاینت ها کاسته و بر اهمست سرورها افزوده می شود،
    در ضمن امکان کلاد اسکنینگ تنها گوشه ای از پتانسیل بسیار بالای کلاد کامپیوتینگ هست،و در سوئیت امنیتی کومودو هم این امکان هم در حالت اسکن بلادرنگ و هم دستی و هم دوره ای قابل استفاده هست و لی به طور پیش فرض فعال نیست و باید فعالش کنید ،

وقتی بدون استفاده از منابع سیستمی می توان با استفاده از کلاد کامپیوتینگ از این دیتابیس های بزرگ استفاده کرد،چه لزومی بر وجود دیتابیس در هر کلاینت هست؟؟؟؟
    ==================
    5)
    میان دیدگاه های شماره1 و 2 و که من برداشتم یک پارادوکس وجود دارد،
    شما دیفینس پلاس+سندباکس را به عنوان یک عامل جزئی و فرعی در نظر می گیرید ، ولی خودتان هم اقرار می کنید که بدافزارها به صورت بلادرنگ وارد دیتابیس نمی شوند،
    پس امنیت این سیستم در این بازه زمانی بدون تکیه بر دیفینس پلاس و سندباکس چگونه تامین می شود؟؟؟؟؟
    ==================
    نظر شخصی:اهمیت دیفینس پلاس و سندباکس خیلی بیشتر از آنتی ویروس هست،
    در مورد کومودو هم ، این سوئیت امنیتی تونسته از سایت cnet پنج ستاره رو دریافت کنه،و در هر تستی هم که تا به حال شرکت کرده ، رتبه اول رو به خودش اختصاص داده،آقا محمد هم زحمت کشیدن اخیرا در برابر چند بدافزار عملکرد فوق العاده کومودو رو نشون دادن،پس فک نکنم ابهامی باشه،
    Last edited by santamove; 01-01-2011 at 14:00.

12. 5 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من از NOD32 استفاده می کنم عالی جواب داده بعد KASPER درجه یک.
    هر دو هم آپدیت آفلاین دارن.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

2)
    از نظر شما سوئیت های امنیتی تنها یک عامل اصلی دارد و آن هم آنتی ویروس هست که مطمئنا با ساختار آن آشنایید،که مبنای آن یک dbms هست،و طبق نظر شما سایر قابلیت یک سوئیت امنیتی که آپشن جانبی و فرعی محسوب می شود که اهمیت پایینتری دارند،
    =================

5)
    میان دیدگاه های شماره1 و 2 و که من برداشتم یک پارادوکس وجود دارد،
    شما دیفینس پلاس+سندباکس را به عنوان یک عامل جزئی و فرعی در نظر می گیرید ، ولی خودتان هم اقرار می کنید که بدافزارها به صورت بلادرنگ وارد دیتابیس نمی شوند،
    پس امنیت این سیستم در این بازه زمانی بدون تکیه بر دیفینس پلاس و سندباکس چگونه تامین می شود؟؟؟؟؟
    دوست عزیز قرار بر این بود صرفا انتی ویروس بحث باشه

بهمین خاطر من سایر آپشن های امنیتی که بیشتر در اینترنت سکیوریتی هستش رو از بحث امنیتی حذف کردم که مهمترینشون HIPS وSandbox هستش

نه اینکه اهمیتی کمتری داشته باشه بلکه در بحث ما نمیگنجه ... مثلا ما فایروال رو از این بحث خارج کردیم نه اینکه فایروال مهم نیست

در واقع ما میخوایم خود آنتی ویروس رو تست کنیم جدا از اینترنت سکیوریتی

هر انتی ویروس دو لایه دفاعی داره : دیتابیس (برای شناسایی ویروس های شناخته شده) هوش مصنوعی (برای شناختن ویروس های ناشناخته)

خب در زمینه دیتابیس شما Cloud Sacnning رو به دیتابیس اصلی ترجیح میدید ولی من معتقدم چون در هر شرایطی به کمک کاربر نمیاد یک آپشن اصلی نیست

هیچوقت نگفتم کارش جزئی و کوچکه (در زمینه کار و فوایدش شکی نیست) ولی چون در هر شرایطی فعال نیست ، نمیتونه جزو کرنل اصلی باشه

در ضمن پس از دیتابیس ، آنتی ویروس لایه دفاعی دومی داره بنام هوش مصنوعی که وظیفه اش شناسایی ویروس های جدید و ناشناخته هستش

در واقع جواب سوال آخر شما همینجاست : هوش مصنوعی آنتی ویروس

هوش مصنوعی چیزیست که آویرا ، نود32 ، کسپرکسی ، F-Secure ، نورتون ، آواست و بیت دیفندر رو در سالهای جاری از سایر محصولات جدا کرده

خب سوال من از شما : هوش مصنوعی آنتی ویروس کومودو در چه حدیست ؟

اگه ویروسی در دیتابیس ابری هم وارد نشده باشد تکلیف انتی ویروس کومودو چیست ؟ (تکرار میکنم آنتی ویروس نه اینترنت سکیوریتی)

من آدم محافطه کاری نیستم که بگم صرفا نتایج تست ها مهمه ولی معتقدم در آزمون های جهانی امنیتی

آنتی ویروس ها در شرایط برابر توسط افراد متخصص آزمون میشند (تمام سیستم ها مشابه و یک سری برنامه در ان نصب هستش)

در چنین شرایط برابری هستش که انتی ویروس عیار واقعی خودش رو نشون میده و میزان دقیق عملکردش آمار گیری میشه

من هم تعجبم از اینه اگر کومودو اینقدر در زمینه انتی ویروس پیشرفت کرده پس چرا محصولش رو وارد رقابت برابر نمیکنه؟

مطمئنا اگه کومودو در این تست ها نتایج خوبی بیاره کاربران بسیاری در جهان به سوی پک امنیتی اون رجوع میکنند و حتی می تونه در جهان اول باشه

خب اگه انتی ویروس اینقدر خوبه با توجه به استقبال کاربران در صورت موفقیت های آنتی ویروس ، پس چرا هیچ کاری نمیشه؟

آیا قضیه انتی ویروس کومودو هم به مانند انتی ویروس شرکت اتپوست هستش؟
    Last edited by T I G E R; 01-01-2011 at 23:22.

15. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خب سرانجام بهترین تست صورت گرفته از سوی سایت Virus Bulletin که یکی از معتبرترین و دقیق ترین سایت های امنیتی دنیا هستش

بر روی محصولات کومودو رو براتون میذارم ... در این تست قدرت شناسایی مخرب ها ، سرعت عملکرد و عدم تشخیص اشتباه ملاک امتیاز دهی هستند

http://www.virusbtn.com/vb100/archive/results?display=summary

در حالیکه تمام انتی ویروس های مطرح این تست ها را با موفقیت کامل گذارندند انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی کومودو شکست خوردند

علامت منفی به معنی عدم حضور در تست و علامت X به معنای شکست در تست هستش

جالب اینجاست که رقیب سرسخت کومودو یعنی اتپوست ( که محصول Agnitum هستش) که در زمینه فایروال رقابت نزدیکی باهم دارند

در زمینه انتی ویروس به راحتی تست های مزبور رو پشت سر گذاشت

موفق باشید
    Last edited by T I G E R; 02-01-2011 at 00:05.

17. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تصویری از اتاق کار کارشناسان و امکانات آنها برای آنالیز دقیق مخرب ها و انتی ویروس ها

حال فکر کنم دوستان بدونند که چرا اصرار دارم که ابتدا باید تست دقیقی از یک آنتی ویروس بشه و بعد در موردش صحبت صورت بگیره

چون در چنین تست هایی یک انالیز بسیار دقیق پیرامون امنیت سیستم و ه-ک آن صورت میگیره

دقیق ترین تست ها هم از ان سایت های زیر هستند
    AV-Comparatives.org
    Virusbtn.com
    Anti-Malware-Test.com
    Av-Test.org

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •