تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: eve online

آخر فروم باز p30 arman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض eve online

دوستان من داشتم دیشب یه گشتی میزدم دنبال یه بازی انلاینی که به دور از mmorpg های دیگه باشه چون 90% این جور بازی ها سبک باستانی جادویی هستند اگه دقت کنید دنبال یه چیز فضایی توی یه دنیای دیگه بودم بعد از کلی گشتن چشمم به گزینه Eve online افتاد یه سری به سایت و سکرین های این بازی زدم و کلا منو متحیر کرد واقعا زیباست ولی تنها مشکلش اینه که شما باید اون رو بخرید خواستم یه اطلاعی بدم ببینم کسی اینجا این بازی رو بازی میکنه؟ و سوالم هم اینه که چطوری میتونم این بازی رو بدون دردسر بخرم و راحت بازی کنم اینهم چنتا اسکرین شات از بازی و این هم سایت اصلی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ازتون میخوام به ویدیو اصلی این بازی داخل صفحه اصلی هم نگاهی بندازید شیلتر هم نیست

Last edited by p30 arman; 03-03-2012 at 00:29.

پروفشنال Witcher6610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    On My Pc

پيش فرض

یه چند تا نکته :
    اولا اینها وقتی یه بازی رو پولی می سازن باید trailer خفن هم براش بسازن که مردم جذب بشن! مثلا فرض کن تراوین رو پولی بزارن نمی دونی چه تریلر هایی ازش در میاد.
    ثانیا این بازی یه بازی هواپیمایی یه و اگه هواپیمات بترکه احتمالا پدرت رو در بیارن...خوب اگه شما مثلا Hawx Hawk چی بود...همون رو بازی کرده باشی میبینی که پدرت در میاد همون کامپیوتر رو بکشی تازه اونجا نه لگ داری نه پینگت بده همه چیز رو پی سی خودته.
    یه چند تا دلیل دیگه هم بود که یادم رفت...فعلا همین ها خوبه!

3. این کاربر از Witcher6610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

بازي رايگان متفاوت مثل World of Tanks يا Battlestar Galactica يا Zero Online يا RF Online رو امتحان كن. EVE بازي پرطرفدار و پر فروشي هست اما به نظرم ريسك داره خريدش. ممكنه بخري اما با سليقه ي خودت جور در نياد و بعد از يكي دو هفته بزاريش كنار. اين نظر منه البته. اينم بگم كه هميشه سعي كنيد به جاي ديدن ويديو تريلر از بازي، ويديويي از gameplay بازي رو ببنيد تا فضاي بازي دستتون بياد. تريلر در بيشتر مواقع داراي بزرگ نمايي هست كه ممكنه تو بازي با چيزي غير از اون مواجه بشيد.
    بازي هاي خوب ديگه اي مثل Global Agenda و Star Trek Online و DC Universe Online هم هست كه بخاطر حجم بالاشون نميتونم دانلود كنم اما خودم دنبال كسي هستم كه اينارو گرفته باشه تا بتونم ازش بگيرم. مخصوصا DC Universe كه به نظر فوق العاده مياد.
    Last edited by vahid_d; 03-03-2012 at 11:34.

5. این کاربر از vahid_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ★★★★★

پيش فرض

اگر میخوای EVE رو شروع کنی باید به زبان انگلیسی تا حد ممکن مسلط باشی EVE یک بازی فوق العاده زیباست اگر با تمام خصوصیات بازی آشنا بشی که زمان بر هست و این بازی هم کمی پیچیدست

به هرحال اون چیزی نیست که فکر میکنی بازی تو مایه های بازی فکری هست که باید سیارات رو اکتشاف کنی و کم کم پا بگیری

7. این کاربر از Black-Ninja بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نه باو کاملا اطلاع دارم چجوریه بازی زبانم هم در حد متوسط هست چون من تغریبا تمام بازی های free air رو امتحان کردم و هیچ کدوم چنگی به دل نزدن بعضیاشون که فقط اسمشون فرق داشت !!!!

از برترین چیزی که خوشم اومد توی این بازی این ویدیو هست فقط نگاه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by p30 arman; 05-03-2012 at 11:11.

9. این کاربر از p30 arman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه G.O.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    همین اطراف...

5 بیش از چهار هزار سفینه‌ی فضایی در یک جنگ عظیم، طی بازی اینترنتی EVE Online با هم به مبارزه پرداختند.

از آنجا که بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دنیای واحد و پایداری جریان دارد، در مقابل بازهایی مانند World of Warcraft که به چندین دنیای مستقل تقسیم می‌شوند، مرتبا رکورد پرجمعیت‌ترین بازی را می‌شکند.
    بنابر گفته‌ی مدیر نرم‌افزاری شرکت CCP (شرکتی که بازی EVE Online را توسعه می‌دهد)، ۴۰۷۰ سفینه در این جنگ شرکت کردند؛ که با افزایش حدود ۴۰۰ عددی نسبت به رکورد قبلی، این جنگ را بزرگترین جنگ تاریخ بازی‌های اینترنتی می‌کند.
    خوب می‌خواهید بدانید چطور این جنگ آغاز شد؟ دعوای اصلی، نبرد بازیکنان دو اتحاد بزرگ CFC و TEST Alliance Please Ignore سر تصرف منطقه‌ای به نام Fountain بود که گویا سازندگان بازی اخیرا اقمار ارزشمندی در آن منطقه قرار داده بودند.
    در آخر، این کارزار با پیروزی CFC و عقب نشینی اعضای اتحاد TEST Alliance Please Ignore به منطقه‌ای به نام Delve خاتمه می‌یا
    بد. ولی به بنابر نوشته‌ای در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این جنگ از اول هم برای بردن آغاز نشده‌بود؛ TEST از قبل می‌دانست که شکستش حتمی است، فقط قصد داشت این خداحافظی به‌یادماندنی باشد.

و به‌یادماندنی هم بود. در تصویر بالا که نمایی از همان جنگ است، هزاران سفینه در حال جنگ با یکدیگر در قسمتی هستند که به ۱۰٪ سر عت اصلی بازی تقلیل یافته‌است. البته این کتهش سرعت به معنی عدم کفایت سرورهای بازی نیست؛ بلکه عمدا توسط مدیران سرورها صورت گرفته تا تمام احتمالات حق‌کشی و ایرادات دیگر از بین برود. جالب است بدانید که این نبر دو روز تمام طول کشید.

برای ملموس کردن این جنگ باید بدانید که بیشتر نقطه‌هایی که در تصویر قابل تشخیصند سفینه‌های جنگی غول‌آسایی هستند که به طرفین این جنگ تعلق دارند و ساختاری که در وسط دیده می‌شود یک ایستگاه فضایی است که اندازه‌ی آن به صدها کیلومتر می‌رسد.
    با اینکه EVE Online یکی از بازی‌های اینترنتی مشکل شناخته می‌شود، دنیای واحد و ویژه‌ی آن دائما در حال تغییر است و به بازی جذابیت خاصی می‌دهد. علاوه بر آن توانایی CCP هم در سرپا نگه داشتن این بازی که هزاران بازیکن در آن ۲۴ ساعته در حال مراوده هستند، شگفتی‌هایی مانند تصویر بالا بوجود می‌آورد.
    Last edited by G.O.G; 04-08-2013 at 17:37.

11. این کاربر از G.O.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

حیف که فری نیست وگرنه خودم میرفتم داخلش

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    همین اطراف...

پيش فرض

حیف که فری نیست وگرنه خودم میرفتم داخلش
    با هم همدرديم

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    همین اطراف...

پيش فرض

من شنیدم توی رکورد قبلی تیم بازنده 108000 دلار ضرر کرد (برای خرید فضاپیما و...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام زیر خاکی میارم بالا
    من دارم حدود یکساله بازی میکنم فوق العاده هست کسی سوال یا هر راهنمایی بخواد درخدمتم بگید مفصل توضیح میدم کسی هم بیاد داخل بازی خود حمایتش میکنم چه پول بازی چه روش بازی کردن چون من هنوز بعد یکسال اموزش میبینم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •