تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: تو رو خدا یکی کمکم کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض تو رو خدا یکی کمکم کنه

با سلام من یک پراید مدل 82 نیمه انژکتور دارم که اگه با استارت اول روشن شد که شد در غیر این صورت دیگه روشن نمی شه تا هلش بدی یا دو ساعت بگزاری بماند .
    به هر مکانیکی نشون دادم عیبشو نفهمیده بنزین می رسه برق هم می رسه اما روشن نمی شه یکی می گه ای سی یوشه اما اونم تعمیر کردم اما نشد که نشد
    ممنون می شوم که اگه کسی مشکلشو می دانه کمکم کنه

داره خودمونی میشه abolfazl12345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    abhar

پيش فرض

با سلام من یک پراید مدل 82 نیمه انژکتور دارم که اگه با استارت اول روشن شد که شد در غیر این صورت دیگه روشن نمی شه تا هلش بدی یا دو ساعت بگزاری بماند .

به هر مکانیکی نشون دادم عیبشو نفهمیده بنزین می رسه برق هم می رسه اما روشن نمی شه یکی می گه ای سی یوشه اما اونم تعمیر کردم اما نشد که نشد
    ممنون می شوم که اگه کسی مشکلشو می دانه کمکم کنه
    سلام دوست عزیز اولا که این مدل خودروها اصلا ایسیو ندارن وبهتره که اون کنترلر کوچکی که کنار دیواره داخل موتور است رو حذف کن یا کلا اینکه کاربراتوری کامل کنی ونیمه انژکتوری را حذف کن
    بعد اینکه مشکل روشن شدن از اینه که شاید خفه میکنه و اگه خفه کنه دیگه روشن نمیشه وباید بزاری ماشین خنک بشه تا دوباره روشن بشه راستش مشکل از ساسات ماشینه که تنظیم نیست و ببر پیش تعمیرکار بگو ساساتش رو تنظیم کنه منم همین مشکل رو داشتم ایرادش همین بود که گفتم راستی ماشینت دوگانه است اگه دوگانه است روی گازنیز استارت بزن ببین بازم همین ایراد رو داره

3. 2 کاربر از abolfazl12345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    من یه 405 بنزینی مدل 91 دارم. 10000تاکاردشه. مشکلش اینه که بعضی وقتا روشن نمیشه که شرایظش از این قراره:
    1- استارت میخوره و چراغ صفحه کیلومتر همه روشن هستن
    2- بنزین سالمه(بنزین میرسونه)
    3- به سرد و گرم بودن موتور ربطی نداره ممکنه اول صبح روشن نشه یا ممکنه الان خاموشش کنی و دوباره استارت بزنی و دوباره روشن نشه
    4- در این حالت برق قطع میشه(به شمع ها برق نمیرسه)
    5- رله دوبل- سنسور دورموتور- آنتن ایموبلایزر- قطع کن اضطراری بنزین و باطری عوض شده ولی بی فایده بوده
    6- چندتا تعمیرگاه رفتم گفتن اشکال از ایموبلایزرشه
    راستی یادم رفت بگم. وقتی روشن نشه اگه حدود 30دقیقه صبرکنم روشن میشه.. و نمایندگی گفته باید ECUو ایموبلایزرش عوض بشه
    و در نهایت یه خطا از دیاگ میده که نوشته invalid signal. dtc not peresent at time of request. warning....
    خواهشا اگه کسی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه دارم دیوونه میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

یک پراید مدل 82 نیمه انژکتور دارم که اگه با استارت اول روشن شد که شد در غیر این صورت دیگه روشن نمی شه تا هلش بدی یا دو ساعت بگزاری بماند .

به هر مکانیکی نشون دادم عیبشو نفهمیده بنزین می رسه برق هم می رسه اما روشن نمی شه
    Last edited by sajad852000; 02-01-2016 at 00:21.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

یک پراید مدل 82 نیمه انژکتور دارم که اگه با استارت اول روشن شد که شد در غیر این صورت دیگه روشن نمی شه تا هلش بدی یا دو ساعت بگزاری بماند .
    به هر مکانیکی نشون دادم عیبشو نفهمیده بنزین می رسه برق هم می رسه اما روشن نمی شه
    سلام
    برق رسیدن دلیلِ کافی برای سالم بودن سیستم برقی موتور نیست
    شما میگین اگه با استارت اول روشن نشد دیگه روشن نمیشه اما با هل روشن میشه
    با هل روشن کردن یعنی بدون کار کردنِ استارتر که برق زیادی میکشه از باتری و برق سیستم جرقه زن افت میکنه و یا برق انژکتورها افت میکنه
    2 ساعت انتظار هم باعث شارژ شدن باتری میشه
    موتور ماشین شما مشکل برقی داره
    آیا باتری قوی و سالم هست ؟
    تمام سیمهای وصل شده به باتری رو باز کنین و تمیز کنین
    سرهای باتری و بستهای باتری هم همینطور . باید همگی تمیز و براق باشه و محکم نصب بشه
    اگر باتری ضعیفه و بیش از 4 سال از عمرش میگذره و بعد از چند ثانیه استارت زدن ضعیف میشه و یا میخوابه پس باید تعویض بشه
    نتیجه رو اعلام کنید
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-01-2016 at 19:46. دليل: تصحیح

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام ممنون
    از نظر باتری و جریان کشی موردی نداره
    ماشین حالت خفه پیدا میکنه
    صبح زود وهنگامی که موتور سرده راحت روشن میشه مواقعی که موتور گرمه وچندتا استارت بخوره دیگه روشن نمیشه حتما باید یه نیم ساعتی صبر کنم مجددا استارت بزنم تا روشن بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام ممنون
    از نظر باتری و جریان کشی موردی نداره
    ماشین حالت خفه پیدا میکنه
    صبح زود وهنگامی که موتور سرده راحت روشن میشه مواقعی که موتور گرمه وچندتا استارت بخوره دیگه روشن نمیشه حتما باید یه نیم ساعتی صبر کنم مجددا استارت بزنم تا روشن بشه
    سلام
    دوست گرامی مشگل ماشینتو حل کردی ؟ اگه هنوز حل نشده یه پیام بهم بده من بهت بگم چه کار کنی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلامدوست گرامی مشگل ماشینتو حل کردی ؟ اگه هنوز حل نشده یه پیام بهم بده من بهت بگم چه کار کنی

سلام
    چرا همینجا نمیگین ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام منم پرایدم نیمه انژکتوره جدیدا همین مشکل برای من پیش اومده فقط فرقش اینه که چند ساعت خاموش باشه دیگه با استارت روشن نمیشه و باید حلش داد وقتی روشن بشه دفعات بعد تک استارت روشنه پمپشو فعلا عوض کردم از اون نبود حالا میگن یا از سوزناته یا سیلندراست که بنزین میاد و خفه میکنه درضمن باتریمم نوعه. میگن بهترین راه فهمیدنش فقط دیاگه که هر جا رفتم کسی دیاگ نیمه انژکتور رو نداره

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

پيش فرض

منم همین مشکل رو داشتم بعد یک هفته دیگه با حول هم روشن نمیشه دلکو استارت کول رگلاتور رله بنزین باطری عوض کردم هنوز روشن نشده!!! الانم زنگ زدم میگن بالا 4 تا اوستاکار بالا سرشیم روشن شد میزنگیمت !!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •